رفتن به مطلب

ارزشش رو داره یا نه؟

آیا گفتگوی آزاد ارزش با ارزش بودن را داره یا نداره؟  

33 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. آیا گفتگوی آزاد ارزش با ارزش بودن را داره یا نداره؟

• 21
    • 8
    • 4

ارسال های توصیه شده

Doctor_Shovan مهمان
من بپرم وسط يه چيزي بگم از نظر من اگه فرهيختگان به اون روز افتاده دلايل مختلفي داره كه قوانين جزوشون نيست اونجا بعضي مديران به غلط انتخاب شدن به غلط مديريت كردن و رشد كردن و اختيار به دست گرفتن و حالا بلايي به سر قوانين آوردن كه واقعا به سختي ميشه درستش كرد ولي اينكه يه جا قوانيني رو داشته باشه كه دوستانه همه دور هم انجامش بدن خيلي خوبه

به نظر من خوبه كه اينجا اسپم كردن كنترل بشه و وسط خيلي مباحث خبري از اسپم نباشه چرا يه بخشي يا تاپيك مخصوص اسپم و وقت گذراني ايجاد نميشه؟؟؟

:icon_gol::icon_gol:

اینجا و جاهای دیگه رو نباید با هم مخلوط کرد دوست من حتی مطرح کردنش هم درست نیست و خیلی ادمها هم نمیدونن اونجا کجاست ...

اما حرفات درسته . باید کنترل بشه

نمیشه که عمده اسپم رو مثلا من بزنم یا بخوام بزنم واین باعث محرومیت دوست دیگری ازشرکت در یه تاپیک خوب بشه شاید این سوال پیش بیاد که ایا ما حق داریم بین شرکت نکردن یک دوست در یه تاپیک جدی و شرکت کردن یه اسپمر حق مساوی قائل باشیم __؟؟؟ !!! خیر این درست نیست

اسپم همه جا ناپسند هست ربطی هم به قانون ومقررات ندارد در ایمیل ها هم داریم اسمش با خودشه ... در مورد قسمت اخیر فرمایش شما بله وقتی اسپم بازار بشه این یعنی سرگرمی ,فکر کنم تالارش هم باشه چرا گفتگوی ازاد ??!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان سلام .

من بییشتر اوقات نظاره گر بودم ( واسه همین خیلی نمی شناسید ) همین 4 تا پست هم همش اسپمه ( تو تاپیک های اسپم البته :دی ) حالا یکم هم اینور اونور به جای کسی بعید می دونم بربخوره :دی

اما حضورم اینجا زیاد هست . عضویتم هم یه مدتی هست که ازش می گذره .

( ینی می خواستم بگم آشنا هستم ) چند روزی هست که کل پست های این تاپیک و اونی که غائب زد و حتی گروه اسپمی که مونمونی تشکیل داده رو همه رو خوندم .

خودم هم با مدیریت هوتن موافق بودم و اینو اعلام هم کرده بودم .

مشکل اسپم چیزی هست که هست ! نمی گم باید باشه یا نه !

ولی من توی مدیریت قبلی هم اینو گفتم که نمیشه یه چوب همیشه بالای سر کاربرا باشه . اینکه ما همش بیاییم قانون درست کنیم و استناد کنیم به بند ها و ماده هاش کاربرا نیومدن اینجا که همش یکی بهشون بگه این کارو بکن این کارو نکن !

یا حذف و انتقال های اضافی . وقتی کاربر می بینه پستش حذف شده یه حس بدی بهش دست میده .

یا قفل شدن های بی مورد ( که توی مدیریت هوتن واقعا کم دیده شده ! مرسی هوتن )

تاپیکی بود در مورد خانواده و یه چیزی تو این مایه ها که هوتن خودت هم توش شرکت کرده بودی بحث داشت پیش میرفت با این مورد که توی پست هات خودت گفته بودی به مدیریت که اگه به صلاح نیست این پست ها خودت حذفش کنی ! یا خصوصی پیگیری کنی ! هیچ اعلامی اون موقع اون جا نشد اما 15 مین بعد تاپیک قفل شد با این پست مدیریت که این بحث ها به صلاح انجمن نیست ! خب یه کاربر دیگه بعدا میاد صحبتی در مورد اون موضوع داره یا جوابی به دوستایی که پست زدن ولی اون تاپیک قفل شده ! باید یکی دیگه بزنه ؟ یا بیخیال بشه ؟

خب اگه مدیریت یه پست میزد که دیگه ادامه ندید به این بحث اون پست ها ادامه پیدا میکرد ؟ مشخصه که نه ! چون کاربرایی که داشتن پست میزدن خودشون توی هر پست اعلام کردن که اگه مناسب نیست! ادامه نمی دیم یا خصوصی ادامه میدیم ! دلیل نداشت اون تاپیک قفل بشه !

می خوام بگم که کاربرا متوجه هستن ! و بهتره مثل یه زیردست و یا کسی که مجبور به اطاعت هست برخورد نشه ! چوب بالای سر ( قانون کوبیدنی توی سر ) همیشه!!!کار رو خراب می کنه !

اسپم های تصویری : بعضی هاشون نماینده یه جمله و نظر خواننده هستش ! نمیشه گفت کلا بدردنخور هستن بعضی هاشون ینی اینکه موضوعت منو به فکر فرو برد حتما بیشتر در موردش فکر خواهم کرد و با یه پست زدن می تونم بعدا موضوع رو پیگیری کنم !

پست های تشکر :

به جای فشردن دکمه ی تشکر بگیم ممنون مرسی ، عالی بود ، حرف نداشت نباید باشه ! اینا باید یه قانون باشه تو هر فروم پر کاربری!
مونمونی عزیز گاهی ( اکثرا) توی تالارهای تخصصی موضوعی زده میشه ! یه خبر یا دانلود یا یه نکته و یا هرچیز تخصصی دیگه ای ! بحث روی اونا وجود نداره ! داره ؟ مگر اینکه متخصص باشی و خودت جز خالقین اون موارد تخصصی باشی ( مثلا مقاله نویس یا مخترع باشی که در موردش علمی بحث کنی ) بیشتر اونا میشه گفت مقالات معتبری هستن که کاربرا شیر می کنن و میزارنش به اشتراک اونا به نظر من حتما باید پست تشکر بخورنن ! که تاپیک بیاد بالا بقیه هم ببینن ! والا میره خاک می خوره بعد یکی دیگه میاد همونو میزنه دوباره یکی دیگه و همینطور ... ( و اون موقع پر میشه از تاپیک های تکراری و فضا و اینجور مسائل )
  • Like 5
لینک به دیدگاه
دوستان سلام .

من بییشتر اوقات نظاره گر بودم ( واسه همین خیلی نمی شناسید ) همین 4 تا پست هم همش اسپمه ( تو تاپیک های اسپم البته :دی ) حالا یکم هم اینور اونور به جای کسی بعید می دونم بربخوره :دی

اما حضورم اینجا زیاد هست . عضویتم هم یه مدتی هست که ازش می گذره .

( ینی می خواستم بگم آشنا هستم ) چند روزی هست که کل پست های این تاپیک و اونی که غائب زد و حتی گروه اسپمی که مونمونی تشکیل داده رو همه رو خوندم .

خودم هم با مدیریت هوتن موافق بودم و اینو اعلام هم کرده بودم .

مشکل اسپم چیزی هست که هست ! نمی گم باید باشه یا نه !

ولی من توی مدیریت قبلی هم اینو گفتم که نمیشه یه چوب همیشه بالای سر کاربرا باشه . اینکه ما همش بیاییم قانون درست کنیم و استناد کنیم به بند ها و ماده هاش کاربرا نیومدن اینجا که همش یکی بهشون بگه این کارو بکن این کارو نکن !

یا حذف و انتقال های اضافی . وقتی کاربر می بینه پستش حذف شده یه حس بدی بهش دست میده .

یا قفل شدن های بی مورد ( که توی مدیریت هوتن واقعا کم دیده شده ! مرسی هوتن )

تاپیکی بود در مورد خانواده و یه چیزی تو این مایه ها که هوتن خودت هم توش شرکت کرده بودی بحث داشت پیش میرفت با این مورد که توی پست هات خودت گفته بودی به مدیریت که اگه به صلاح نیست این پست ها خودت حذفش کنی ! یا خصوصی پیگیری کنی ! هیچ اعلامی اون موقع اون جا نشد اما 15 مین بعد تاپیک قفل شد با این پست مدیریت که این بحث ها به صلاح انجمن نیست ! خب یه کاربر دیگه بعدا میاد صحبتی در مورد اون موضوع داره یا جوابی به دوستایی که پست زدن ولی اون تاپیک قفل شده ! باید یکی دیگه بزنه ؟ یا بیخیال بشه ؟

خب اگه مدیریت یه پست میزد که دیگه ادامه ندید به این بحث اون پست ها ادامه پیدا میکرد ؟ مشخصه که نه ! چون کاربرایی که داشتن پست میزدن خودشون توی هر پست اعلام کردن که اگه مناسب نیست! ادامه نمی دیم یا خصوصی ادامه میدیم ! دلیل نداشت اون تاپیک قفل بشه !

می خوام بگم که کاربرا متوجه هستن ! و بهتره مثل یه زیردست و یا کسی که مجبور به اطاعت هست برخورد نشه ! چوب بالای سر ( قانون کوبیدنی توی سر ) همیشه!!!کار رو خراب می کنه !

اسپم های تصویری : بعضی هاشون نماینده یه جمله و نظر خواننده هستش ! نمیشه گفت کلا بدردنخور هستن بعضی هاشون ینی اینکه موضوعت منو به فکر فرو برد حتما بیشتر در موردش فکر خواهم کرد و با یه پست زدن می تونم بعدا موضوع رو پیگیری کنم !

پست های تشکر :مونمونی عزیز گاهی ( اکثرا) توی تالارهای تخصصی موضوعی زده میشه ! یه خبر یا دانلود یا یه نکته و یا هرچیز تخصصی دیگه ای ! بحث روی اونا وجود نداره ! داره ؟ مگر اینکه متخصص باشی و خودت جز خالقین اون موارد تخصصی باشی ( مثلا مقاله نویس یا مخترع باشی که در موردش علمی بحث کنی ) بیشتر اونا میشه گفت مقالات معتبری هستن که کاربرا شیر می کنن و میزارنش به اشتراک اونا به نظر من حتما باید پست تشکر بخورنن ! که تاپیک بیاد بالا بقیه هم ببینن ! والا میره خاک می خوره بعد یکی دیگه میاد همونو میزنه دوباره یکی دیگه و همینطور ... ( و اون موقع پر میشه از تاپیک های تکراری و فضا و اینجور مسائل )

حرفات درسته...................من هم دارم اینجا عین یه کاربر دیگه فقط نظرمو میگم..........اگه هم این بحث مطرحه برای اینه که من مدیر از نظرات بقیه هم مطلع بشم...............قبول دارم همه شکلکها اسپم نیستن...................بعضی وقتا یه دنیا حرف پشتشونه

اما خیلی از تاپیکها هم داره خراب میشه.....................البته مسئله حاد نیست............ولی گفتن این حرفا باعث میشه که خیلی بهتر بشه

ممنون از حسن نظرت................مینا جان:icon_redface:

• Like 5
لینک به دیدگاه
:icon_gol::icon_gol:

اینجا و جاهای دیگه رو نباید با هم مخلوط کرد دوست من حتی مطرح کردنش هم درست نیست و خیلی ادمها هم نمیدونن اونجا کجاست ...

اما حرفات درسته . باید کنترل بشه

نمیشه که مثلا عمده اسپم رو مثلا من بزنم یا بخوام بزنم واین باعث محرومیت دوست دیگری ازشرکت در یه تاپیک خوب بشه شاید این سوال پیش بیاد که ایا ما حق داریم بین شرکت نکردن یک دوست در یه تاپیک جدی و شرکت کردن یه اسپمر حق مساوی قائل باشیم __؟؟؟ !!! خیر این درست نیست

اسپم همه جا ناپسند هست ربطی هم به قانون ومقررات ندارد در ایمیل ها هم داریم اسمش با خودشه ... در مورد قسمت اخیر فرمایش شما بله وقتی اسپم بازار بشه این یعنی سرگرمی ,فکر کنم تالارش هم باشه چرا گفتگوی ازاد ??!!

يكي از دوستان گفته بود كه ممنوعيت اسپم و اين قوانين همون بلايي رو سر اينجا مياره كه سر فرهيختگان آورد منم باري اينكه اين مقايسه درست نبود و اونجا مدير بود گفتم بگم كه اين قوانين و ممنوعيت ها نبود كه بلا سر اونجا آورد تيكه ي اول حرفهاي من فقط در جواب اون دوستمون بود همين:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

از همه دوستانی که وقت گذاشتن

خوندن

جواب دادن

پیگیری کردن!

اونایی که تغییر کردن اونایی که هیچ تغییری نکردن

برای وقت گذاشتنشون ممنونم

یه یاد آوری می کنم و بحث خودم رو پایان می دم:

• قدر ثانیه به ثانیه هامون رو بدونیم!
  • به هر دلیلی تو این تالار پست میزنینم برای خودمون شعور و شخصیتمون و خواننده های پست هامون احترام قائل باشیم
  • میشه در کنار اسپم خالی یه نکته ظریف هم گذاشت!
  • نظراتمون رو به دیگران تحمیل نکنیم
  • تو بحث های مورد علاقه مون شرکت کنیم و بحث های جدی رو به بیراهه نکشونیم!
  • تو همه کارهامون حتی تو پست زدن هامون مرتب و منظم باشیم و همونطور که همه چیزو توی خونه سر جاش می ذارین اینجا هم هر تاپیکی رو سر جاش بزنین و وسط اتاق(تالار آزاد) به امون خدا ول نکنید که یکی بیاد جمعش کنه(توخونه خانوم خونه اینجا مدیر)
  • ممنونم:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
از همه دوستانی که وقت گذاشتن

خوندن

جواب دادن

پیگیری کردن!

اونایی که تغییر کردن اونایی که هیچ تغییری نکردن

برای وقت گذاشتنشون ممنونم

یه یاد آوری می کنم و بحث خودم رو پایان می دم:

• قدر ثانیه به ثانیه هامون رو بدونیم!
  • به هر دلیلی تو این تالار پست میزنینم برای خودمون شعور و شخصیتمون و خواننده های پست هامون احترام قائل باشیم
  • میشه در کنار اسپم خالی یه نکته ظریف هم گذاشت!
  • نظراتمون رو به دیگران تحمیل نکنیم
  • تو بحث های مورد علاقه مون شرکت کنیم و بحث های جدی رو به بیراهه نکشونیم!
  • تو همه کارهامون حتی تو پست زدن هامون مرتب و منظم باشیم و همونطور که همه چیزو توی خونه سر جاش می ذارین اینجا هم هر تاپیکی رو سر جاش بزنین و وسط اتاق(تالار آزاد) به امون خدا ول نکنید که یکی بیاد جمعش کنه(توخونه خانوم خونه اینجا مدیر)
  • ممنونم:icon_gol:

ممنون بهاره جان برای تاپیک خوبت با این نتیجه گیری که انجام شد تاپیک بسته میشه و میره به قسمت ویژه:a030:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...