رفتن به مطلب

تقدیم به همسر عزیزم......

mohsen 88

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از تمام کسایی که پست زدن و یه چورایی دلمو گرم کردن تشکر میکنم و امیدوارم کسایی که متاهلن همواره و همیشه در کنار همسرشون خوب و شاد باشن و هیچوقت عشقشون دچار روزمرگی نشه.................:icon_gol:و اونایی که ازدواج نکردن ایشالا زودتر سر عقل بیان9.gif.بدونن که عشقی که پس از ازدواج در مسیر پر فراز و نشیب زندگی بوجود میاد خیلی پایدار و شیرینه....................................................:icon_gol:

لینک به دیدگاه
باشه میخرم برات :w410:

دو تا بخر:icon_redface:وقتي هم ديديش بگو فره خوشنم گرك:icon_gol:

از تمام کسایی که پست زدن و یه چورایی دلمو گرم کردن تشکر میکنم و امیدوارم کسایی که متاهلن همواره و همیشه در کنار همسرشون خوب و شاد باشن و هیچوقت عشقشون دچار روزمرگی نشه.................:icon_gol:و اونایی که ازدواج نکردن ایشالا زودتر سر عقل بیان9.gif.بدونن که عشقی که پس از ازدواج در مسیر پر فراز و نشیب زندگی بوجود میاد خیلی پایدار و شیرینه....................................................:icon_gol:

عشق قبل ازدواجه قبول نداري؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
دو تا بخر:icon_redface:وقتي هم ديديش بگو فره خوشنم گرك:icon_gol:

عشق قبل ازدواجه قبول نداري؟:banel_smiley_4:

قبول دارم مبهم جون.یه مدت نبودی .....................:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

منظورم اینه که تو مسیر زندگی وقتی درکنار هم با مشکلات برخورد میکنیم وقتی سختیها رو هم با هم تقسیم میکنیم...................اون عشق پخته تر و کاملتر میشه.........

لینک به دیدگاه
قبول دارم مبهم جون.یه مدت نبودی .....................:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

منظورم اینه که تو مسیر زندگی وقتی درکنار هم با مشکلات برخورد میکنیم وقتی سختیها رو هم با هم تقسیم میکنیم...................اون عشق پخته تر و کاملتر میشه.........

دنبال كاراي دانشگاه و منتقلي بودم شكر خدا داره درست ميشه:ws2:

اوهوم چند روز قبل داشتم به زندگي فكر ميكردم ديدم خيلي سخته

دخلت به حرجت بخوره طوري رفتار كني طرفت ناراحت نشه و ..... خدا به متاهلا صبر بده

لحظاهاتون همه عشقولانه:icon_redface:

لینک به دیدگاه
4 تا میخرم اصلا برات.....:dancegirl2:

منم به شدت به عشق قبل از ازدواج معتقدم :girl_blush2:

منم دوست دارم دلم بلرزه واسه طرفم نه اينطوري خركي برم زنش بشم

خوبم باشه هاااا :icon_redface:اقا سر به زير هنرمند:icon_redface:

من به عشق اعتقادی ندارم:ws3:

تو مشهد بهتره اعتقاد نداشته باشي:banel_smiley_4:

منم نداشتم...:ws3:

افلاطونیش خوبه....:icon_redface:

افلاطونيشو دوست ندارم:ws44:

لینک به دیدگاه
آی گفتی..دل آدم بلرزه:girl_blush2:

اوهوم:icon_redface:ازدواج بدون عشق خوب نيست

وقتي قراره اين همه مشكل تحمل كني دلت بايد به يه چي خوش باشه:brodkavelarg:

لینک به دیدگاه
محسن جان این برچسب زی ذیت مال سال چنده؟

داداش شوخی میکنما

ایشالا همیشه پرمهر وشاد وخوشبخت باشید

سجاد جان.تازه داشتم تاپیک بیرنگت رو میخوندم........................خیلی حالم گرفته شد....................نمیدونم دیگه چطور باید به انجمن سر بزنم....فقط یه بهانه برام مونده که اگه اونم از بین بره دیگه نیستم................خیلی دلم برات تنگ میشه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سجاد جان.تازه داشتم تاپیک بیرنگت رو میخوندم........................خیلی حالم گرفته شد....................نمیدونم دیگه چطور باید به انجمن سر بزنم....فقط یه بهانه برام مونده که اگه اونم از بین بره دیگه نیستم................خیلی دلم برات تنگ میشه:icon_gol:

چاکریم داداش

نمیرم که بمیرم

میرم یخورده کارامو روبراه کنم وبهتر از قبل (اگه بتونم!)برگردم

داداش به این زودیا جا نمیزنیم

از قضا از این به بعد بیشتر وبهتر باید باشی

فدات:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر همه هستن اوضاع هم خوبه ...........سجاد هم ایشالا میخواد بره ازدواج کنه............داره یواشکی میره که نخواد مارو دعوت کنه .................بعد یه هفته که از عروسیش بگذره اونم مث منو تو حوصله ش سر میره میاد همینجا ور دل خودمون:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...