رفتن به مطلب

تقدیم به همسر عزیزم......

mohsen 88

ارسال های توصیه شده

راستش هم خسته ام و هم دلتنگ.شاید بعضیا به این تاپیک ایراد بگیرن.اما دلتنگم دلتنگ خانومم.چند وقته که کمتر برای هم وقت میزاریم.برادر خانومم ماه قبل تصادف شدیدی کرد و خونه افتاده.مادر خانومم هم 10 روزی میشه که بخاطر سکته خفیف مغزی خونه نشین شده..........خلاصه بلبشویی شده اوضاع................تو این مدت خانومم سخت درگیر رسیدگی به اوضاع خونه مادرشه.(پدر خانومم قبل از ازدواجمون فوت کرده)........................خود من هم بخاطر شرایط کاری که برام بوجود آمده کمتر می بینمش..........خیلی براش سخته........دلم براش گرفته...........این روزها بیشتر دلتنگش میشم.دلم براش یه ذره شده.............نمیدونم چرا این چیزا رو اینجا مینویسم ............گفتم شاید یه جورایی آروم بشم.............حتما" که نباید دوس داشتنامون و ابراز علاقه هامون برای قبل از ازدواج باشه.............میخوام عادت کنم که پیش دیگران هم بهش ابراز علاقه کنم...............داشتم بهش فکر میکردم............برام فداکاری بزرگی کرده که شاید اگه نمیکرد اوضاعم خیلی بد بود..............................خیلی دلم براش تنگه.این تاپیکو نمیخونه.اصلا" به فروم اعتقادی نداره..............اما من میخوام اینجا به اون و به خودم بگم که چقدر دوسش دارم.......................

عشق واژه ای ممتددرحجره های معلق شعر.

عشق سرزمینی الوان ومملوازصدفهای ماسه ای.

عشق جادوی فواره های نوردرشب تنهای ماه گرفتگی.

عشق ومرورکوچه باغهای سهراب.

عشق ودلشوره های شیرین دلتنگی.

عشق وستاره های دنباله دارآرزو.

عشق وکریستالهای اشک که بردفترپنجره سپیدشعرمیشود.

عشق وبوسه های دوست داشتنی.

عشق وعطروحشی غریزه.

عشق ومن.

عشق وافسانه ای به ابدیت.

عشق وتو.

عشق ومن به اضافه ی تومساوی باما.

عشق وتومنهای من مساوی باتنهایی.

عشق وعشق وعشق تاهمیشه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

محسن جان ...به خاطر شرایط به وجود اومده متاسفم :ws44:

مطمئن باش خانومتم دلش برات تنگ می شه...اما به رو خودش نمیاره / یا شایدم می گه بهت که چقده دلش برات تنگ می شه:ws37:

حتما" که نباید دوس داشتنامون و ابراز علاقه هامون برای قبل از ازدواج باشه.............میخوام عادت کنم که پیش دیگران هم بهش ابراز علاقه کنم

اوخی... چه ناز....دوست داشتنی ها برای همیشه تو وجو آدم می مونه.... چه دور ، چه نزدیک.....:w16:

کمتر مردی رو دیدم اینجوری ابراز علاقه کنه....واقعا بهت تبریک می گم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
فقط یک کلمه میگم نمیخوام قداست تاپیک بشکنه

مردی آقا محسن.واقعا مردی.:icon_gol:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

محسن جان ...به خاطر شرایط به وجود اومده متاسفم :ws44:

مطمئن باش خانومتم دلش برات تنگ می شه...اما به رو خودش نمیاره / یا شایدم می گه بهت که چقده دلش برات تنگ می شه:ws37:

اوخی... چه ناز....دوست داشتنی ها برای همیشه تو وجو آدم می مونه.... چه دور ، چه نزدیک.....:w16:

البته که همینطوره..........این روزها هرجند کمتر با هم هستیم اما همیشه اونو کنارم احساس میکنم

لینک به دیدگاه
راستش هم خسته ام و هم دلتنگ.شاید بعضیا به این تاپیک ایراد بگیرن.اما دلتنگم دلتنگ خانومم.چند وقته که کمتر برای هم وقت میزاریم.برادر خانومم ماه قبل تصادف شدیدی کرد و خونه افتاده.مادر خانومم هم 10 روزی میشه که بخاطر سکته خفیف مغزی خونه نشین شده..........خلاصه بلبشویی شده اوضاع................تو این مدت خانومم سخت درگیر رسیدگی به اوضاع خونه مادرشه.(پدر خانومم قبل از ازدواجمون فوت کرده)........................خود من هم بخاطر شرایط کاری که برام بوجود آمده کمتر می بینمش..........خیلی براش سخته........دلم براش گرفته...........این روزها بیشتر دلتنگش میشم.دلم براش یه ذره شده.............نمیدونم چرا این چیزا رو اینجا مینویسم ............گفتم شاید یه جورایی آروم بشم.............حتما" که نباید دوس داشتنامون و ابراز علاقه هامون برای قبل از ازدواج باشه.............میخوام عادت کنم که پیش دیگران هم بهش ابراز علاقه کنم...............داشتم بهش فکر میکردم............برام فداکاری بزرگی کرده که شاید اگه نمیکرد اوضاعم خیلی بد بود..............................خیلی دلم براش تنگه.این تاپیکو نمیخونه.اصلا" به فروم اعتقادی نداره..............اما من میخوام اینجا به اون و به خودم بگم که چقدر دوسش دارم.......................

عشق واژه ای ممتددرحجره های معلق شعر.

عشق سرزمینی الوان ومملوازصدفهای ماسه ای.

عشق جادوی فواره های نوردرشب تنهای ماه گرفتگی.

عشق ومرورکوچه باغهای سهراب.

عشق ودلشوره های شیرین دلتنگی.

عشق وستاره های دنباله دارآرزو.

عشق وکریستالهای اشک که بردفترپنجره سپیدشعرمیشود.

عشق وبوسه های دوست داشتنی.

عشق وعطروحشی غریزه.

عشق ومن.

عشق وافسانه ای به ابدیت.

عشق وتو.

عشق ومن به اضافه ی تومساوی باما.

عشق وتومنهای من مساوی باتنهایی.

عشق وعشق وعشق تاهمیشه

محسن جون .................:ws44:

چیزی ندارم بگم

ما که متاهل نیستیم نمیدونیم

ولی ایشالله مشکلاتت حل شه:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

محسن جون .................:ws44:

چیزی ندارم بگم

ما که متاهل نیستیم نمیدونیم

ولی ایشالله مشکلاتت حل شه:icon_gol::icon_gol:

فدات آرمین جون.ایشالا متاهل که شدی عشقی رو تجربه میکنی که به اندازه یه دنیا می ارزه:icon_gol:........بحث من مشکلات نیست.فقط خواستم یادی از همسرم کرده باشم.همیشه که نباید دوست دخترها و دوست پسرها به یاد هم باشند:icon_gol:

لینک به دیدگاه
فدات آرمین جون.ایشالا متاهل که شدی عشقی رو تجربه میکنی که به اندازه یه دنیا می ارزه:icon_gol:........بحث من مشکلات نیست.فقط خواستم یادی از همسرم کرده باشم.همیشه که نباید دوست دخترها و دوست پسرها به یاد هم باشند:icon_gol:

ایشالله که همه چی جورشه و دوباره داداشو زن داداش پیش هم باشن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اسم تاپیکت رو دیدم خیال کردم کپی پیسته!

متنت رو خوندم دلم می خواد بهت بگم:

خوش به حال همسر عزیزت:icon_gol::ws37:

لینک به دیدگاه

محسن جان امیدوارم که مادر خانوم و برادر خانومت هر چه زودتر خوب و سلامت بشن و خانومت هم با خیال راحت برگرده سر زندگیش :there:

ولی اصلا بهت نمیومد اینقدر احساسی باشیا :icon_redface:

خوشم اومد آفرین خوش به حال خانومت:4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه

واقعا بايد به همسرتون تبريك گفت به خاطر داشتن همسر خوبي مثل U

و البته به شما هم به خاطر اين احساس قشنكتون تبريك ميگم

موفق باشيد:icon_gol:

سلام عزیزم! سلام عزیزترینم!

سلام فرشته آسمونی!

سلام به اون چشمای قشنگت که یه دریای عشقه!

سلام به قلب پاکِت که پر از محبته!

سلام به دستای ظریفت که از مهربونی گرمِ گرمه!

هنوزم که هنوزه وقتی میخوام باهات حرف بزنم قلبم به شدت می تپه!

هنوزم وقتی زمان دیدار نزدیک میشه تو پوست خودم نمی گنجم!

هنوزم وقتی تلفن زنگ میزنه آنچنان شوری تو قلبم ایجاد میشه که...

از خدا می خوام این طراوت و تازگی در عشق رو تا آخر عمر٬ تو دل ما زنده نگه داره.

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...