رفتن به مطلب

catia v6

Amin

ارسال های توصیه شده

سلام .دوستان کتیا کار عزیز این روزها این نرم افزار خیلی به زبانها اومده .من که تا حالا منبع فارسی که این نرم افزار را آموزش داده باشه ندیدم .الته یک وبلاگ در این زمینه هست که به نظرم جالبه .دوستان اگر در این زمینه اطلاعاتی دارند ما را یاری کنند.من هلپ این نرم افزارو نصب کردم انشالله اگر خدمت اجازه بده سعی می کنم مطالب مفید و سودمندی در این زمینه تهیه کنم و در اختیار کتیا کاران قرار بدم .

لینک به دیدگاه

جالبه امروز با کتیا v6 کار کردم .و فهمیدم چه طور باید شروع به مدلسازی کنیم .خوب بافی دستوراتش مثل کتیا وی 5 هستش اما بر عکس وی 5 که محیطها رو از منوهای بالا اتخاب میکردیم در اینجا از پایین شروع می کنم .دکمه استارتو می زنیم و محیط مورد نظر را انتخاب می کنیم .جالبه من یه مدل ساختم اما هر چی گشتم که متوجه بشم چه طور save کنم موفق نشدم :ws1: اما به زودی می فهمم .اگر کسی می دونه اطلاع بده :ws2:

لینک به دیدگاه

هنوز متوجه نشدم که فایلو چه طور میشه save کرد اما متوجه شدم که میشه با فرمتهای خاصی فایلو اکسپورت کرد .از مسیر plm access /export که برید میشه فایلو با فرمتهای مختلف save نمود.

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

سلام

منم آموزشام همه ورژن 5هستش

اما ورژنی که خریدم 6هست

واس پروزمم نقشه ای که گرفتم فرمتاش همش : CATpart----Catdrawingهست

هرکاری کردم نشد با این ورژن 6بازش کنم

راهیی بلدی؟؟؟

لینک به دیدگاه
سلام

منم آموزشام همه ورژن 5هستش

اما ورژنی که خریدم 6هست

واس پروزمم نقشه ای که گرفتم فرمتاش همش : CATpart----Catdrawingهست

هرکاری کردم نشد با این ورژن 6بازش کنم

راهیی بلدی؟؟؟

شما ورژن R21 نرم افزار رو بگیر نصب کن با اون کاراتو بکن.

ورژن V6 خلاصه بهتون بگم که برای کار نیست و معمولا ازس بر Presentation استفاده می کنن.

لینک به دیدگاه
شما ورژن R21 نرم افزار رو بگیر نصب کن با اون کاراتو بکن.

ورژن V6 خلاصه بهتون بگم که برای کار نیست و معمولا ازس بر Presentation استفاده می کنن.

یعنی میگی ورژن5 آر21 رو نصب کنم؟؟؟

اوکی:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
هنوز متوجه نشدم که فایلو چه طور میشه save کرد اما متوجه شدم که میشه با فرمتهای خاصی فایلو اکسپورت کرد .از مسیر plm access /export که برید میشه فایلو با فرمتهای مختلف save نمود.

تو Catiav6 که کرک شده باشه نه میشه Saveکرد و نه اجرا!!!

Catia v6پیشرفته تر از v5هست اما شرکت تولید کنندش فقط به شرکت ها اونو میفروشه!

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

در کل

دازالت، کتیا ورژن6 رو برای یک سری شرکت های خاص نوشته. برای همین ممکنه به کار خیلی ها نیاد. مثلاً ورژن 2012 این نرم افزار3 تا دی وی دی هست که یکی نسخه سرور و 2تای دیگه مربوط به نسخه کلاینت(32 و 64 بیتی) میشه. یعنی یک سیستم رو باید در حالت سرور قرار داد و کلاینت ها به سرور وصل و کارهاشون رو انجام میدن.یعنی کارها و پروژه ها کاملاً متمرکز شده.

موفق و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام من نسخه 6 2012 رو از سایت p30download دانلود کردم یه dvd server داشت و یه dvd 32bit و یه dvd 64bit من اول سرور رو نصب کردم طبق آموزشی PDF که در اینجا

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
هست بعد خواستم enovia رو نصب کنم که با خطایی مواجه شدم که امکان نصب روی 32bit وجود نداره(آخه سیستم من 32بیتی) بعد dvd 1 رو داخل گذاشتم طبق دستور نصب r21 نصب کردم v6 2012 رو پس از پایان کرکی نبود که در محل گفته شده(c:\program files\dassualt systems\b*\intel_a\code\bin) نصب کنم حالا هم هر وقت رو شرتکات برنامه کلیکک میکنم یه پنجره باز میشه که 3تا فیلد داره 1data source 2.user 3.pass خوب حالا چی کار کنم در قسمت setting managmetn هم که رفتم و در تب license هم لیسانس ها رو تیک زدم لطفا کمکم کنید اگه امکان داره اصل سرسی هم که p30download واسه دانلود گذاشته فکر کنم از اینجاست ولی دقیق نمیدونم
اینم لینک خود p30download
اگه کسی تا به حال ورژن 2012 رو نصب کرده لطفا راهنمایی کنه ممنون آیا اصلا v6 2012 رو میشه نصب کرد؟ یا باید از ورژن های v5-v6 یا v5 استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

سلام دوستان

تا جايي كه من اطلاع دارم به علت تغييرات در هوش مصنوعي و برنامه نويسي v6 بعد از شكستن قفل نرم افزار گزينه هاي open و save نرم افزار غير قابل دسترس مي باشد.

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

برای توضیحات کامل در باره catia v6 و طریقه نصب این نرم افزار و شناخت کامل به سایت طهاکو و بخش طریقه نصب catia v6 2012 بروید در انجا بطور کامل در باره این نرم افزار بحث شده است و مطلب بسیار مفیدی دز زمینه این نرم افزار بدست خواهید اورد این توضیحات ارائه شده بهترین توضیحات ممکن در کلیه سایت ها میباشد . با مطالعه این مطلب و مقایسه با نظریات دوستان دیگر به نکات بسیار مفیدی پی خواهید برد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...