رفتن به مطلب

بیرنگ میشوم!

ارسال های توصیه شده

:ws3:

منم از این تاپیکا بزنم بچه ها انقد تحویلم میگیرن؟ :persiana__hahaha:

آقا کجا کمرنگ میدن ما هم میخوایم؟ :2rqfst4:

• Like 12
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 67
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوستان گرامی وگلم:icon_gol:

سالها باورمان بود

انگونه که گفتند وباور کردیم

بالاتر از سیاهی رنگی نیست

کلاغ پیرقصه ها هم باورکرده بود

انچه ما راست میپنداشتیم

میخواهم فریاد زنم برایینه ای

زنگار وگرد ورنگ ومرگ وناله ای

بالاتر از سیاهی

بالاتر از هررنگی

رنگ بی رنگی است

همیشه دوست داشتم یادبگیرم وازانچه متنفر بودم سکون وایستایی بود

شاید برای همین بود که دربین دروس تئوری عاشق دینامیک وترمودینامیک بودم هرچند...

حضور بیش از 15 ماهه ام دردنیای مجازی که گاهی شبانه روز وگاهی کمرنگ میشد تاثیرات بسیار مثبت ومفیدی در زندگی وافکارم داشت

اشنایی با دوستان نو جمعیتهایی متفاوت اندیشه هایی پاک واحساسهایی ارزشمند منتج از این فضا بود

سعی کردم وشاید موفق نشدم که با همه طبق دلخواهشان برخورد داشته باشم واز این بابت متاسف نیستم ولی این حقیقت ارتباطاته!

منظورم از ایجاد این تاپیک خداحافظی یا چیزی تو این مایه ها نیست ولی

از 27 شهریور کاملا بیرنگ خواهم بود وشاید تنها ارتباطم با دوستان به تماسهای تلفنی محدود بشه

تا اون زمان اگه توان انجام کاری برای دوستان از طرف من مقدور باشه سعی برانجامش خواهم داشت

این کاردلایلی داره که رسیدن به یک سکون درونی وازاردهنده مهمترین دلیلش هست وبرای رسیدن به یک پویایی نو باید زمانی برای با خود بودن اختصاص بدم ودلایلی دیگر که کاملا شخصی هستند

فقط میخوام تو این بازه باقی مانده هرانچه که اسمش رو نقد میشه گذاشت ونه تعارف بلکه حرفایی برای بهتر شدن مشکلاتی که ندیدم وحرفهایی که نشنیدم

باور کنید زمان بزرگترین چالش زندگی یک شخص میتونه باشه ومن الان تو موقعیتی هستم که نیاز به زمان دارم تا این چالش رو هم از سر بگذرونم

منتظر نقد دوستان هستم

موفق باشیم:icon_gol:

سجاد این حرف و نزن کلا بچه ها همه مشکل دارن من خودم بارها به خودم گفتم چرا این همه وقتم و اینجا میذارم آخرش چی ؟ که چی؟

یادمه یه بارم به خاطر مشکلی که با یه مدیر داشتم یه مدتی از باشگاه مهندسان خداحافظی کردم ولی واقعا دیدم کار عبثی بود چون تنها چیزی منو پایبند کرده بود اونجا دوستام و همچنین پستهای که برام لحظه رو جاویدان کردن بودن و خاطراتم چه تلخ و چه شیرین درونشون جاری بود که وقتی ورق میزنم گذشته هارو دقیقا همون حس و حال و پیدا میکنم واسه همین موندن و دوس دارم نه رفتن بخاطر دوستام به خاطر خاطره هام

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام دوستان گرامی وگلم:icon_gol:

سالها باورمان بود

انگونه که گفتند وباور کردیم

بالاتر از سیاهی رنگی نیست

کلاغ پیرقصه ها هم باورکرده بود

انچه ما راست میپنداشتیم

میخواهم فریاد زنم برایینه ای

زنگار وگرد ورنگ ومرگ وناله ای

بالاتر از سیاهی

بالاتر از هررنگی

رنگ بی رنگی است

همیشه دوست داشتم یادبگیرم وازانچه متنفر بودم سکون وایستایی بود

شاید برای همین بود که دربین دروس تئوری عاشق دینامیک وترمودینامیک بودم هرچند...

حضور بیش از 15 ماهه ام دردنیای مجازی که گاهی شبانه روز وگاهی کمرنگ میشد تاثیرات بسیار مثبت ومفیدی در زندگی وافکارم داشت

اشنایی با دوستان نو جمعیتهایی متفاوت اندیشه هایی پاک واحساسهایی ارزشمند منتج از این فضا بود

سعی کردم وشاید موفق نشدم که با همه طبق دلخواهشان برخورد داشته باشم واز این بابت متاسف نیستم ولی این حقیقت ارتباطاته!

منظورم از ایجاد این تاپیک خداحافظی یا چیزی تو این مایه ها نیست ولی

از 27 شهریور کاملا بیرنگ خواهم بود وشاید تنها ارتباطم با دوستان به تماسهای تلفنی محدود بشه

تا اون زمان اگه توان انجام کاری برای دوستان از طرف من مقدور باشه سعی برانجامش خواهم داشت

این کاردلایلی داره که رسیدن به یک سکون درونی وازاردهنده مهمترین دلیلش هست وبرای رسیدن به یک پویایی نو باید زمانی برای با خود بودن اختصاص بدم ودلایلی دیگر که کاملا شخصی هستند

فقط میخوام تو این بازه باقی مانده هرانچه که اسمش رو نقد میشه گذاشت ونه تعارف بلکه حرفایی برای بهتر شدن مشکلاتی که ندیدم وحرفهایی که نشنیدم

باور کنید زمان بزرگترین چالش زندگی یک شخص میتونه باشه ومن الان تو موقعیتی هستم که نیاز به زمان دارم تا این چالش رو هم از سر بگذرونم

منتظر نقد دوستان هستم

موفق باشیم:icon_gol:

سلام مهندس....... :a030:

کم رنگ کجا بوده آقا....... :banel_smiley_4:

به این پرررنگی.......

تا الان این همه زحمت کشیدی توی موارد علمی و فنی و سایر موارد واسه سایت......

از طرفی هر کسی مشکل داره.......

آدم بی غم که نداریم......

شما مشکلات مخصوص خودت و بقیه نیز به همچنین.......

شب های قدر هستش.....

دعا کن برای عاقبت به خیری خودت و دیگران.......

مطمئن باش که خدا به خیر و مصلحت کارت رو راه میندازه........

ان شاء‌ الله که مشکلات شما و همه بچه های گل نواندیشان به خیر و صلاح حل و فصل بشه و خدا سال جدید رو برای شما و همه توی شب های قدر پر از خیر و برکت زندگی مادی و معنوی و موفقیت و سربلندی و دلشادی و عاقبت به خیری و در کل امورات خیر مقدر کنه........

کم رنگ یعنی چی؟ :icon_pf (34):

دهههههههه....... :banel_smiley_4:

راستی مهندس شنیدم که میخوای ازدواج کنی....... :ws3:

به سلامتی ان شاء الله........ :ws21::icon_gol::icon_gol:

راستی این گل هم خدمت شما

white-roses-3627.jpg

:ws3:

منم از این تاپیکا بزنم بچه ها انقد تحویلم میگیرن؟ :persiana__hahaha:

آقا کجا کمرنگ میدن ما هم میخوایم؟ :2rqfst4:

دههههههههههه.............

یعنی چی؟........

عیبی نداره آبجی خودم تحویل میگیرم آبجی خودم رو.......

آبجی این گل هم خدمت شما......

white-rose-picture.jpg

• Like 3
لینک به دیدگاه

چون میدونم ناراحت نمیشی و چون میدونی من رکم و به دلیل خیلی چیزای دیگه میگم.بقیه ازت تعریف کردند.من ایرادات رو میگم.هر چند قبلا بارها حرف زدیم

به نظر من بزرگترین عیب تو لوس بودنته.واقعا جدی میگم سجاد.درسته به نظر نمیاد.اما چون باهات حرف زدم راجع به مسائل مختلف این موضوع رو فهمیدم.نمیشه گفت لجبازی به نظر من کارات بیشتر به خاطر لوس بودنته نه لجبازی.میخوای بری برو.لااقل من جلوتو نمیگیرم.ممکنه بقیه این کارو انجام بدن.اما همین رفتنت هم از لوس بودنته.واسه چیزایی که باید تلاش کنی نکردی سجاد.تا حالا بارها بهت گفتم مشکلت چیه و میدونم که خودت هم بهش واقفی اما میخوای خیلی مثل جنتلمن ها این کارو انجام بدی که من همین الان میگم جنتلمنیت بخوره تو سرت.واسه این کار باید یه جورایی از منظم بودن بیرون بیای.هزار بار بهت گقتم چیکار کن اما نمیکنی.تو فقط به یه چیز نیاز داری.اگه اون و داشته باشی خودتم میدونی که زندگیت رو عوض میکنه.پس به خاطر خودت هم که شده جنتلمن نباش.چارچوبی که تو واسه خودت ساختی و فکر میکنی آزادی خیلی تنگ تر از اون اتاق سیاه بوف کور صادق هست.صادق تو اتاقش چشش به دختر لب رودخونه بود.تو توی دنیای بزرگت (فکر میکنی بزرگه ) چشات کمتر از صادق میبینه.

روزنه ای که صادق نتونست تو اون اتاق کوچیک پیدا کنه رو تو توی دنیای بزرگت پیدا کن.میدونم که میتونی.خیلی راحت.باید بری دنبالش.چیزی که دنبالش نبودی.سجاد لوس بودن رو بذار کنار.

صادق صادق بود درست اما تو مثل احمد باش که آیدا رو داشت

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام داداش گلم....:icon_gol::icon_gol:

نمیدونم منظورتون از اینکه این صحبتوکردیدچیه ودلیلشم نمیدونم ولی امیدوارم که به خاطر دلگیری از ما نباشه...

تواین مدت کمی که به انجمن اومدم همیشه سعی کردم ازتون الگوبرداری کنم واز همه تایپیک هایی که میذارید نهایت استفاده رو ببرم...

امیدوارم که مارو تنهانذاری که واقعا برای خود من شخصا باور کردنی نیست که یه دوست که همیشه ازش مثل یه استاد استفاده بردم تنهام بذاره...:ws44::ws44:

• Like 4
لینک به دیدگاه

بیا جمع کن این مسخره بازیو قل مراد

چه خودشو لوس کرده

بچه ها بذارید به کاراش برسه بچم سی سالشه وقت زن گرفتنشه

به جا اینکه بشینه پای کامپیوتر و نواندیشان باید بره نون دربیاره

• Like 5
لینک به دیدگاه

سجاد و سهیل و مهندس ورپشتی و...:w00:

در کل فاتحه تالار مکانیک خوندس...:ws37:

البته هنوز فعالین زیادی دارین ولی سرنگونتون میکنیم..:banel_smiley_4:

(اینا رو گفتم بلکن تحریک شین کمرنگ نشین ... )

اگر سجاد بیرنگ شود...............آه..............منهم....................منهم.............منهم یه مینی بوس ادم ور میدارم میارم اونجایی که خودش میدونه به یه کارتن رنگ................و چنان رنگش میکنیم...................تا دیگر کم رنگ نشود..................وای برمن گر تو ان گمگشته ام باشی............

داش هوتن حتما برو این تاپیک علیرضارو بخون ...

... ::: رستگاری در 13:38 ::: ...

وای بر من گر تو ان گم کرده ام باشی ...

حق کپی رایت من رو رعایت نکردی !!!

به امضای من توجه کنید ...

پس چرا امضاتون عوض کردین حالا از کجا یادم بیاد چی بود

من متوجه نمیشم.............جریانو:ws52:

اخر امضاشونو عوض کرد یادم رفت چی بود..:banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه

ولی در مورد نقد سجاد

بنده بشخصه خیلی خوب باتون ارتباط برقرار نکردم ..:banel_smiley_4:

یه خاطره یادمه اگه درست ذهنم یاری کنه (فقط امیدوارم اشتباه نکرده باشم..) خیلی وقت پیشا تو باشگاه مهندسان تاپیک انتخاب اواتار اینا بود شما هم خیلی طرفدار داشتی

شاید جز اولین پستام تو اون فروم بود (اوتارتون گمونم اسکلت و نی زدن با یه تیکه استخون بود...) بعد من اومدم گفتم این که خیلی وحشتناکه اینا نتیجه بازییایه کامپیوتریه.. بعد شما در جواب من گفتین از سن ما این چیزا گذشته دوره ما پیشرفته ترین بازی منچ بود..

اونروز خیلی خندیدم ولی تو ذهنم موند که حتما خیلی دنیا دیده و بزرگ منشین چون هیچ جوره تو کتم نمیرفت خیلی از من بزرگتر باشین تازه فکر میکردم کوچیکترم باشین..:ws37:

(در کل شخصیت گیج کننده ای داری گاهی میگم چقد تفکرات مدرنیسم داره یوقتی دیگه میگم انگار خیلی سنتیه..:ws27:)

بعد از اونم که شما اوستاد تورکی اسپمم شدین چقد خوب بود..hug.gif اوموقع عمرا فکر نمیکردم خیلی تو زمینه هایه تخصصیه علمی فعالیت داشته باشین .. میگم که گیج کننده اید

(اخه مدیر ارزیابی فنی مهندسی و این همه انعطاف پذیری...:w00:)

گمونم تو همه چی به بهترین شکل خودتون نشون میدین:ws37:

حتی گیج کردن من:w74:

راسی من دوس دارم یبار از این شکلک واستون بذارم گمونم خیلی نادره کسی از این شکلکا براتون بذاره میترسم عقده ای شم..(با اجازه و هزار ترس ولرز):3384s:

...

..

...

:4chsmu1:dancegirl2.gif

اگه رفتین زود برگردین اینجا خیلی خشه flowerysmile.gif

• Like 10
لینک به دیدگاه
ولی در مورد نقد سجاد

بنده بشخصه خیلی خوب باتون ارتباط برقرار نکردم ..:banel_smiley_4:

یه خاطره یادمه اگه درست ذهنم یاری کنه (فقط امیدوارم اشتباه نکرده باشم..) خیلی وقت پیشا تو باشگاه مهندسان تاپیک انتخاب اواتار اینا بود شما هم خیلی طرفدار داشتی

شاید جز اولین پستام تو اون فروم بود (اوتارتون گمونم اسکلت و نی زدن با یه تیکه استخون بود...) بعد من اومدم گفتم این که خیلی وحشتناکه اینا نتیجه بازییایه کامپیوتریه.. بعد شما در جواب من گفتین از سن ما این چیزا گذشته دوره ما پیشرفته ترین بازی منچ بود..

اونروز خیلی خندیدم ولی تو ذهنم موند که حتما خیلی دنیا دیده و بزرگ منشین چون هیچ جوره تو کتم نمیرفت خیلی از من بزرگتر باشین تازه فکر میکردم کوچیکترم باشین..:ws37:

(در کل شخصیت گیج کننده ای داری گاهی میگم چقد تفکرات مدرنیسم داره یوقتی دیگه میگم انگار خیلی سنتیه..:ws27:)

بعد از اونم که شما اوستاد تورکی اسپمم شدین چقد خوب بود..hug.gif اوموقع عمرا فکر نمیکردم خیلی تو زمینه هایه تخصصیه علمی فعالیت داشته باشین .. میگم که گیج کننده اید

(اخه مدیر ارزیابی فنی مهندسی و این همه انعطاف پذیری...:w00:)

گمونم تو همه چی به بهترین شکل خودتون نشون میدین:ws37:

حتی گیج کردن من:w74:

راسی من دوس دارم یبار از این شکلک واستون بذارم گمونم خیلی نادره کسی از این شکلکا براتون بذاره میترسم عقده ای شم..(با اجازه و هزار ترس ولرز):3384s:

...

..

...

:4chsmu1:dancegirl2.gif

اگه رفتین زود برگردین اینجا خیلی خشه flowerysmile.gif

نه عزیزم نترس اصلا نادر نیست بیا :ubhuekdv133q83a7yy7:ubhuekdv133q83a7yy7:ubhuekdv133q83a7yy7

:ubhuekdv133q83a7yy7:ubhuekdv133q83a7yy7:ubhuekdv133q83a7yy7:ubhuekdv133q83a7yy7:ubhuekdv133q83a7yy7:ubhuekdv133q83a7yy7:ubhuekdv133q83a7yy7

:3384s::3384s::3384s::3384s::3384s::3384s::3384s::3384s:

چه حالی میده این سجاد کچلو اذیت کنی

نمیدونم این فرناز وفروغ کجان 3نفری یه حال اساسی بت بدیم:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سجائ انسان بزرگیه.

بزرگ فکر میکنه .

من تو این 5-6 ماه که با فروم آشنا شدم رو افکارم تاپیر گذاشته و یه سری از عادتهای زشت :icon_redface: رو کنار گذاشتم.

این فقط به خاطر حضور سجائ و چن تا دیگه از د.ستان بود.

نکاتی که سجاد به من گوش زد می کرد روی من و زندگی تو دنیای حقیقی تاپیر گذاشت.

من از سجاد صبور بودن و احترام متقابل و .....را یاد گرفتم.

تاثیر گزارترین فرد تو فروم برای من سجاد بود.

امید وارم الان به هدفی که داره برسه....... و برگرده.....

حداقل بعضی وقت ها به ما سر بزن...

نزدی هم نزدی...:ws3:

شمارتو دارم....خودم می زنگم.....:w00:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

سجاد آدم بزرگیه...امید وارم یه خانم خوب مثل خودش گیرش بیاد...

من شادی رو پیشنهاد می کنم....:icon_redface:

• Like 8
لینک به دیدگاه

من از باشگاه مهندسان اینجا اومدم اونجا رو هم خیلی وقته که ول کردم و دلیلش اینم بود که اونجا بودن با بهروز برام خیلی دلچسب بود و از هم صحبتیش لذت می بردم

(سجاد! اونجا هنوز پی به هویتت نبرده بودم و فقط میدونستم حسنک کی بود)

نتیچه:

منم دیگه کاری ندارم

راستی باید بگم من دوستهایی که در اینجا دارم رو فکر نکنم کسی داشته باشه

با بهترین آرزو ها

اسحاق

• Like 7
لینک به دیدگاه

این بیرنگ شدن ، هم برام عجیبه ... و هم قابل انتظار ... !

اما بدون هر جا باشی ، چه پررنگ باشی ، چه کم رنگ و چه بیرنگ ، تو ذهن و قلب ما کم رنگ نمیشی ...

" هرگز از یادها نمی روند آنان که بر قلب ها حکومت میکنند. "

این حرفا معنی خداحافظی نداره ها !

منتظرت فعالیت دوباره ت تو انجمن هستیم :icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من از باشگاه مهندسان اینجا اومدم اونجا رو هم خیلی وقته که ول کردم و دلیلش اینم بود که اونجا بودن با بهروز برام خیلی دلچسب بود و از هم صحبتیش لذت می بردم

(سجاد! اونجا هنوز پی به هویتت نبرده بودم و فقط میدونستم حسنک کی بود)

نتیچه:

منم دیگه کاری ندارم

راستی باید بگم من دوستهایی که در اینجا دارم رو فکر نکنم کسی داشته باشه

با بهترین آرزو ها

اسحاق

منظورش منم :icon_gol::icon_redface:

خوشم میاد این یکی رو تو زندگیت خوب فهمیدی :there:

حالا میتونی تو آزمون دکترا شرکت کنی :w16:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...