رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام . من این کارایی که میگید رو انجام دادم ولی وقتی openرو میزنم هیچی تو صفحه اسکچ اپم نمیاد چیزایی هم که قبلا کشیده بودم میپرن . چی کار کنم ؟

خیلی فوری نیاز به کمک دارم:ws44::ws44::ws44::ws44:

میخوام فایل کد رو ببرم تو اسکچ اپ

احتمالا نقشه کاملا flat نیست، توی اتوکد چکش کنید بعد وارد اسکچاپش کنید

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 197
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

yani chi?

یعنی ترسیمات در صفحه xy نیست بعضی خطوط بالاتر قرار گرفتن. برای اینکه مشکل حل بشه دستور flatten رو اجرا کنید و نقشه رو از نمای top انتخاب کنید و بعد اینتر کنید

لینک به دیدگاه
ARE.

VAI dalile paridane fila ye keshide shode ro nmifahmam . hame karai k ta alan kardam pariiiiiiiiiiid

روی نقشه کلیک راست کنید و explode رو بزنید.

پیغام bug بهتون داد؟ یعنی نرم افزار خود بخود بسته شد؟

پ.ن: لطفا فارسی تایپ کنید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

فایل CAD رو باید از طریق import وارد کنیدا. نه از طریق open

open یعنی یه پروژه جدید میخواین باز کنید و واسه همین اون قبلی رو میبنده که البته قبلش ازتون میپرسه میخواین سیو بشه یا نه. مگه اینکه همونطور که سامیار هم گفت خطا بده و خود بخود بسته بشه.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
  • 4 هفته بعد...
دوستان به چه صورتي نقشه دانشگاه شيراز را از گوگل ارث من بگيرم و بعد بيارمش داخل اين نرم افزار

یه ابزار داخل اسکتچاپ هست به اسم add location مخصوص اینکاره. اونو بزنید، تو یه پنجره نقشه گوگل ارث باز میشه که اون قسمتی که میخواین وارد اسکتچاپ بشه رو باید انتخاب کنید.

قبلاً یه جا با عکس نشون داده بودم. یادم نمیاد کجا بود :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام دوستان ؛

چرا نور ies استفاده شده روی دیوار نمی افته ؟ فقط روی کف نمایان هستش . البته چند تا رندر گرفتم مشکل نداشت . امکان داره بخاطر مسقف کردن مدل م باشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ؛

چرا نور ies استفاده شده روی دیوار نمی افته ؟ فقط روی کف نمایان هستش . البته چند تا رندر گرفتم مشکل نداشت . امکان داره بخاطر مسقف کردن مدل م باشه ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

باید روی دیوار هم بیفته. شاید زاویه قرارگیری نور جوری هست که رو دیوار نمیفته :ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...