رفتن به مطلب

.::: پرسش و پاسخ درمورد دانشگاه های مالزی :::...

ارسال های توصیه شده

سلام به همه ی دوستان عزیز.:icon_gol:

من تو یکی از دانشگاه های مالزی مشغول تحصیل هستم.

خوشحال میشم اگه بتونم به سوالات شما در مورد این دانشگاه ها مخصوصا UTM جواب بدم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوست من..ممنون

دانشگاه utm کلا دانشگاه عالیه..من پیشنهادم اینه که برای utm و um هردوش اقدام کنی ولی اگه برا جفتشون پذیرش گرفتین utm رو انتخاب کنین..

بله تا جایی که میدونم دانشکده urban designش خیلی خوبه..و کلی هم از دوستان ایرانی توش مشغول تحصیل هستند هم در مقطع دکترا هم ارشد

پیشنهاد من برای شما دانشگاه utm هستش..هم از نظر هزینه هم از لحاظ امکانات وهم از لحاظ سطح علمی دانشگاه.

لینک به دیدگاه
هزينه ارشد و دكتري تو هر كدوم چقدره ؟

هزینه ی ارشد و دکتری در utm ترمی 4000 رینگیت (هر رینگیت 335 تومان)(این هزینه شامل هزینه ی نت اتوبوس بیمه و خوابگاه و شهریه دانشگاه و ... میباشه)

برای دانشگاه um دقیق نمیدونم ولی حدود 6000 7000 رینگیت میشه..از ترم قبل بالا بردنش.

لینک به دیدگاه
از کجا میتونیم متوجه بشیم که هر دانشگاهی چه رشته هایی رو داره

سایتی دارن؟

بله..سایت utm هست ...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اگه تو سایت وزارت علوم برید لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران وجود داره

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

کسایی که تو utm درس میخونن ، میتونن تو دانشگاه های دولتی ایران عضو هیئت علمی بشن ؟

کلا نظر وزارت علوم درباره مدرک این دانشگاه چیه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...