رفتن به مطلب

..:: شوخی با آواتار دیگران ::..

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

در این تاپیک دوستانی که علاقه دارند متیونند با آواتار دیگر دوستانشون در سایت شوخی کنند

در یک تاپیک دیگه با عنوان" آرشیو تاپیک شوخی با آواتار " پست های حاوی شوخی فرستاده میشه برای یادگاری

قوانین تاپیک :

- افرادی که میخواند با آواتارشون شوخی بشه سایز مناسبی از آواتاشون رو لطفا بگذارند اینجا

- شوخی ها در حد عرف باشه و زننده نباشه

- هرگز و هرگز با افرادی که نخواستند با آواتارشون شوخی بشه خصوصا افرادی که عکس خودشون در آواتارشون هست شوخی نکنید

- لطفا اگر عکس ها در جایی آپ میکنید حتما در خود پست هم پیوست کنید که از بین نره چون اگر لینک عکس از بین بره پست به تاپیک آرشیو فرستاده نمیشه

این تاپیکو در فتوشاپ زدم به دلیل اینکه اکثرا با این برنامه انجام میدند این کار رو

مسابقات و تاپیک های دیگه هم هستند برای افزایش سطح علمی افراد و ایجاد رقابت در بین دوستان منتها این تاپیک به دلیل اینکه بسیار فراگیر تر هست و درون مایه شوخیو طنز داره اول زدم

ایشالله تاپیک های دیگه ای با این مضمون زده خواهد شد

من نمی خوام شوخی بشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سحر ..... بابا تاپیک میزنی .. بیا جوابگو باش ..... :w00:

من سرم شلوغه .... :banel_smiley_4:

بچه ها هر کی هم میتونه آواتارها رو دستکاری کنه ... تا من سرم خلوت شه یه حالی بدم بهتون .. :ws3:

لینک به دیدگاه
سحر ..... بابا تاپیک میزنی .. بیا جوابگو باش ..... :w00:

من سرم شلوغه .... :banel_smiley_4:

بچه ها هر کی هم میتونه آواتارها رو دستکاری کنه ... تا من سرم خلوت شه یه حالی بدم بهتون ..

میام بابا !:w74:

کار داشتم خو !:banel_smiley_4:

افشین شوخی میکنم خفن ها :دی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...