رفتن به مطلب

مقدمه ای بر اتوماسیون و کنترل فرآیندهای صنعتی

Mehdi.Aref

ارسال های توصیه شده

کتاب مقدمه ای بر اتو ماسیون و کنترل فرآیندهای صنعتی
نوشته دکتر حمید رضا تقی راد
images%3Fq%3D%25DA%25A9%25D8%25AA%25D8%217050.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

آقا من اولی رو دانلود کردم ولی نمی دونم فونتها رو نمی خونه؟ نشون نمی ده فقط عک های مطلب رو نشون میده؟ اشکال از سیستمه منه؟

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

متن مشکلی نداره . شما فونتهای متن pdf را ندارید. هنگام باز کردن متن یک ارور نشون میده و اسم فونتی که لازم دارید رو میزنه . اون فونت رو از اینترنت دانلود کنید و در پوشه فونت ویندوزتون بریزید

الان من چون قبلا این فونتها رو ریختم دقیق نمیدونم فونتهای این متن چی بود ولی به احتمال زیاد nazanin هست

چندتا فونت کاربردی مثل zar , nazanin , b-mitra و ... که در اکثر متون فارسی استفاده میشن رو براتون میذارم

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
متن مشکلی نداره . شما فونتهای متن pdf را ندارید. هنگام باز کردن متن یک ارور نشون میده و اسم فونتی که لازم دارید رو میزنه . اون فونت رو از اینترنت دانلود کنید و در پوشه فونت ویندوزتون بریزید

الان من چون قبلا این فونتها رو ریختم دقیق نمیدونم فونتهای این متن چی بود ولی به احتمال زیاد nazanin هست

چندتا فونت کاربردی مثل zar , nazanin , b-mitra و ... که در اکثر متون فارسی استفاده میشن رو براتون میذارم

فونت jadid bold میخواد . من دانلود کردم ولی بازم جواب نداد:4564:

لینک به دیدگاه
فونت jadid bold میخواد . من دانلود کردم ولی بازم جواب نداد:4564:

من هیچ مشکلی ندارم تمامی فایلها قابل خوندن هست از adobe acrobat pro extended 9 هم استفاده میکنم و فونتهای مربوطه رو ریختم. لازم بذکر هست متن اسکن شده با کیفیت بالا از کتاب است

لینک به دیدگاه
من هیچ مشکلی ندارم تمامی فایلها قابل خوندن هست از adobe acrobat pro extended 9 هم استفاده میکنم و فونتهای مربوطه رو ریختم. لازم بذکر هست متن اسکن شده با کیفیت بالا از کتاب است

نرم افزار من Adobe Reader XI هست و عکس زیر از صفحه گرفتم . اگه یه ورژن دیگه از رنامه نصب کنم درست میشه؟:sad0:

لینک به دیدگاه
نرم افزار من Adobe Reader XI هست و عکس زیر از صفحه گرفتم . اگه یه ورژن دیگه از رنامه نصب کنم درست میشه؟:sad0:

اون فونت ها رو که گذاشتم ریختی؟ من رو دو تا سیستم چک کردم هیچ مشکلی نداشتن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...