رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فردین قهرمانی در مسیر سینما - اثر: علیرضا ذیحق

دانلود از کتابهای سوخته / مجموعه شعر / مقدمه و انتخاب : علیرضا ذیحق

دانلود کتاب آشغال دونی غلامحسین ساعدی

دانلود کتاب هدیه سال نو اثر ویلیام سیدتی پورتر

دانلود کتاب لطیفه ای برای تضعیف وجدان کاری اثر هاینریش بل

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 146
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام

این رمان رو من خودم چند بار خوندم به قدری زیباست که مطمئن باشید تا تمام کتاب رو نخونید حاضر نمیشید به چشماتون استراحت بدید

قسمتی از اول داستان بامداد خمار نوشته فتانه حاج سیدجوادی - پروین:

مگر از روی نعش من رد شوی

این طور حرف نزنید مامان ، خیلی سبک است . از شما بعیده است . شما که میدانید من تصمیم خودم را گرفته ام و زن او میشوم

پدرت ناراضی است سودابه . خیلی از دستت ناراحت است

آخر چرا؟ من که نمیفهمم . خیلی عجیب است ها ! یک دختر تحصیل کرده به سن و سال من هنوز نمیتواند برای زندگی خودش تصمیم بگیرد؟نباید خودش مرد زندگی خودش را انتخاب کند؟

چار می تواند . یک دختر تحصیلکده امروزی می تواند خودش انتخاب کند . ولی نباید با پسری ازدواج کند که خیلی راحت دانشگده را ول می کند و می رود دنبال کار پدرش . نباید زن پسری شود که با این ثروت و امکاناتی که دارد،که می تواند پسرش را به بهترین دانشگاهها بفرستد،به او بگوید بیا با خودم کار کن ، پول توی گچ و سیمان است . نباید زن مردی بشود که پدرش اسم خودش را هم بلد نیست امضاء کند ، سودابه در زندگی فقط چشم و ابرو که شرط نیست . پدر تو شبها تا یکی دوساعت مطالعه نکند ، خوابش نمیبرد . تو چه طور می توانی با این خانواده زندگی کنی؟با پسری که تنها هنر مادرش این است که غیبت این و آن را بکند ....

قسمتی از اول داستان بامداد خمار نوشته فتانه حاج سیدجوادی - پروین

لینک به دیدگاه

یادش بخیر دوم دبیرستان بودم...این کتابو سر کلاسه...هندسه 2 میخوندم...دبیرمون هم مرد بود...خیلی هم جدی...یه بار مچمو گرفت...

گفت اینا چیه میخونی...ذهن خودتو درگیر این مسائل نکن...:w000:

هفته بعد کتاب آیدا در آینه شاملو رو برام آورد....

گفت از این منظر به مسائل نگاه کن...اون رو بخون...این هم بخون....

رفتم خونه...به بابام گفتم...اون هم گفت نه اول شازده کوچولو رو بخون. یا کتابهای صمد بهرنگی ماهی سیاه کوچولو..فکر کردم مسخرم میکنه...کتاب کودکان بهم معرفی میکنه..یعنی هنوز بچه ایی...

من هم رفتم از کتابخونه سگ ولگرد هدایت رو برداشتم یعنی خیلی بهم برخورده بود...میخواستم بگم من اینا رو میخونم...

رفتم تو اتاقم....نیم ساعت بعد از هر کدوم 3-4 صفحه خونده بودم....دوباره برگشتم سر همون بامداد خمار...تا شب تمومش کردم...

اما از اون به بعد بیشتر هدایت و شاملو و اسماعیل فصیح و صمد بهرنگی خوندم...

....

کلن این کتاب واسه من خاطره انگیز بود...برگردون کتاب هم هست به اسم شراب خام...که از منظر حبیب بود فکر کنم شخص 2 داستان بامداد خمار...از نگاه اون کتاب رو نوشته....

لینک به دیدگاه

من این کتاب رو بار دومی که خوندم برام خاطره شد

در منزلی که دوران دانشجویی به نوعی برای ما خوبگاه بود تنها بودم و همه بچه ها رفته بودن شهرستان و فصل امتحانات بود

همزمان با مطالعه این کتاب از ضبط صوت کوچیکی که داشتم صدای همایون شجریان پخش میشد همون کاست معروف نبسته ام به کس دل،نبسته کس به من دل.............

وای چقدر زود 6 سال از اون شبهای تنهایی گذشت...................

الان دیگه تنها نیستم چون در همه لحظات همسرم نازنین کنارمه و عاشقانه میپرستمش

لینک به دیدگاه

من دو بار خوندمش ...قشنگه! و از همون اول از پسره ( اسمش یادم نیست...همون نجار!) بدم میومد

برگردون کتاب هم هست به اسم شراب خام

فک کنم شبِ سراب بود!!!:ws52:

لینک به دیدگاه

1.gif نام کتاب : در خلوت خواب

2.gif نویسنده : فتانه حاج سید جوادی

3.png حجم کتاب : ۲٫۳۶ مگا بایت

4.png تعداد صفحات : ۱۶۱

Khalvat.jpg

5.gif قالب کتاب : PDF

6.png پسورد :

7.gif منبع :

11.gif با تشکر از

بابت تایپ این کتاب .

14.gif خلاصه داستان :

این مجموعه ، از چند داستان کوتاه تشکیل شده که به زعم نویسنده باید هر کدام را دو بار خواند…

نوشتهٔ روی جلد:در رختخواب می غلتم و خواب ترا می بینم عزیزم.عزیز دلم.خواب هایم روال صحیحی ندارند، فصل ها را مخلوط می کنم،زمان را جابجا می کنم…

9.gif

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

roman-gole-mina.jpg

نام رمان: گل مینانویسنده: گیتا پویشتعداد صفحات: 104فرمت کتاب: PDFزبان کتاب: فارسیتوضیحات:یک روز پایـیزی بود . یکـی از هـمـان صـبح هـای غـم ناک و افسرده کـه آدم را یاد تمام روزهای تلخ و سوزناک می اندازد کـه جلوی شاهـراه های اندیشه و دل را می گیرد و مانع رسیدن شادی و شیفتگی درون رگ به دل و مغز می شود و به ناچار زندگی و حتی زنده ماندن را مختل می کند . صبـح غـم نـاک و افـسـرده با سـوزی کـه بـه سـوز جـانـش مـی افزاید ، دَمید . چشم های کبودش را می گشاید و بی لبخند از جا برمی خیزد و از انباری بیرون می رود . آبی به دست و رویش می کشد سپس نگاهی به آینه می اندازد . پس از مدت ها این نخستین بار بود کـه نگاهی به چهره ی شکـسته ی خود مـی انداخت . هنوز برق درد کتک های چنگیز در چشم هایش پیدا بود . و باز هم مانند آخرین باری کـه به آینه نگریسته بود ...

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

نام كتاب: رمان دزیره desire.jpg

نويسنده: آن ماری سلینکو

مترجم: سید مهدی علوی

تعداد صفحات: 714

نوع فايل:pdf

سايز فايل: 10MB

توضيحات: کتاب دزیره یکی از ده رمان برتر دنیاست که به فارسی هم ترجمه شده است .دزیره در ابتدا معشوقه ی ناپلئون بوده است . اما ناپلئون با شخص دیگری ازدواج می کند و دزیره با یکی از قدرتمندان جمهوری ازدواج می کند و سرانجام ملکه ی سوئد می شود . دزیره داستان سالها بعد از جمهوری ، زندگی شخصی خود ، به قدرت رسیدن ناپلئون و اتفاقات سیاسی و اجتماعی که در این دوران اتفاق می افتد به صورت خاطرات شخصی در دفترچه ی خاطراتش می نویسد و کتاب از زبان دزیره و از دفتر چه ی خاطرات وی نوشته شده است.

پسوورد:

لینک به دیدگاه

نام كتاب: راز داوینچی raze-davinchi.jpg

نويسنده: دن براون

تعداد صفحات: 440

سايز فايل: 3.6MB

توضيحات: راز داوینچی (یا رمز داوینچی یا کُد داوینچی) نام رُمانی کارآگاهی و ماجرایی است از نویسندهٔ آمریکایی، دن براون که از فروش و استقبال گسترده‌ای در سراسر جهان برخوردار بوده است .این رمان در سال ۲۰۰۳ بازار را تسخیر کرد و فروشش حتی از مجموعه هری پاتر نیز پیشی گرفت. تا می ۲۰۰۶‌ بیش از ۶۰ میلیون نسخه از این کتاب به فروش رسیده است و به ۴۴ زبان (از جمله فارسی) ترجمه شده است. محبوبیت و شهرت این کتاب به جایی رسید که شرکت‌های مسافرتی در سرتاسر دنیا، تورهایی ایجاد کرده‌اند که حول وقایع این کتاب می‌گردد و شرکتهایی مثل شرکت «راوینچیز» مسابقاتی با استفاده از مفاهیم کتاب ایجاد کرده‌اند.

هم زمان، بخصوص بخاطر موضوع جنجالی کتاب، مخالفت های بسیار مختلفی نیز با آن صورت گرفت. این کتاب شدیداً علیه کلیسای کاتولیک، واتیکان، پاپ و گروه مذهبی اپوس دئی است و از همین رو گروه‌های مختلف مسیحی و اسلامی علیه آن واکنش نشان داده‌اند.

این کتاب توسط چند مترجم به فارسی برگردانده شده است. «رمز داوینچی» یا «راز داوینچی» یا «کد داوینچی» هر سه برای ترجمه عنوان کتاب به کار رفته‌اند. فروش کتاب بسیار موفق بود و بعضی ترجمه ها به چندین چاپ رسیدند اما در پی اعتراض شماری از روحانیون مسیحی ایران، مقامات ایران چاپ این کتاب را ممنوع کرده اند.

پسوورد:

لینک به دیدگاه

نام كتاب: هملتhamlet.jpg

نويسنده: ويليام شكسپير

مترجم: م.ا. به آذین

تعداد صفحات: 280

سايز فايل: 3.3MB

توضيحات: نمایشنامه هملت نوشته ویلیام شکسپیر یکی از مشهورترین نمایشنامه‌های تاریخ ادبیات جهان است.داستان این نمایشنامه از آنجا آغاز می‌شود که هملت شاهزاده دانمارک از سفر آلمان به قصر خود در هلسینبورگ دانمارک بازمی گردد تا در مراسم تدفین و خاکسپاری پدرش شرکت کند. پدرش به گونه مرموزی به قتل رسیده‌است. کسی از چگونگی و علل قتل شاه آگاه نیست. در همان حین هملت درمی یابد که مادر و عمویش با یکدیگر پیمان زناشوئی بسته و هم بستر شده‌اند. وسوسه‌ها و تردیدهای هملت هنگامی آغاز می‌شود که شاه مقتول به شکل روح به سراغ او می‌آید. روح بازگو می‌کند که چگونه به دست برادر به قتل رسیده‌است و از هملت می‌خواهد که انتقام این قتل مخوف و ناجوانمردانه را باز ستاند. در طی این ماجرا او باز می‌یابد که پدر معشوقه‌اش، اوفلیا در قتل پدرش دست داشته‌است و ....

پسوورد:

لینک به دیدگاه

نام كتاب: سینوهه (پزشک مخصوص فرعون) sinouhe_pezehske_feroun.jpg

نويسنده: میکا والتاری

مترجم: ذبیح الله منصوری

تعداد صفحات: 456

سايز فايل: 4.2MB

توضيحات: من این کتاب را برای مدح خدایان نمینویسم زیرا از خدایان خسته شده ام. من این کتاب را برای مدح فراعنه نمینویسم زیرا از فراعنه هم به تنگ آمده ام؛ من این کتاب را فقط برای خودم مینویسم بدون اینکه در انتظار پاداش باشم یا اینکه بخواهم نام خود را در جهان باقی بگذارم.

آنقدر در زندگی زجر کشیده ام که از همه چیز حتی امیدواری تحصیل نام جاوید، سیرم؛ من این کتاب را فقط برای این مینویسم که خود را راضی کنم. هرچه تا امروز نوشته شده، یا برای این بوده که به خدایان خوشامد بگویند یا برای اینکه انسان را راضی کنند. من فرعونها را جزو انسان میدانم زیرا آنها با ما فرقی ندارند و من این موضوع را از روی ایمان میگویم. هرکس که چیزی مینویسد- امیدوار- است که دیگران بعد از وی کتابش را بخوانند و تمجیدش کنند و نامش را فراموش ننمایند به همین جهت ایمان خود را زیر پای میگذارد و همرنگ جماعت میشود و مهمل ترین و سخیفترین گفته ها را که خود بدان معتقد نیست مینویسد. من در مدت عمر خود چیزها دیده ام، مشاهده کردم که پسری مقابل چشم من پدر خود خود را کشت. دیده ام که فقرا علیه اغنیا حتی طبقه خدایان قیام کرده اند، دیدم کسانی را که در ظروف زرین شراب میآشامیدند، کنار رودخانه با کف دست آب مینوشیدند، دیدم کسانی که زر خود با قپان وزن میکردند، زن خود را برای یک دستبند مسی به سیاهپوستان فروختند تا اینکه بتوانند برای اطفال همان زن، نان خریداری کنند. من در زندگی همه چیز داشتم، میخواستم چیزی به دست بیاورم که لازمه بدست آوردن آن این است که انسان همه چیز را از دست بدهد. من میخواستم حقیقت حکم فرما باشد و ریا و دروغ و ظاهرسازی از بین برود و نمیدانستم که حکمفرمایی حقیقت در زندگی انسان امری محال است و هرکس که راستگو باشد و با راستگویی زندگی کند باید همه چیز را از دست بدهد و من باید خیلی خوشوقت باشم که هنوز ثروت خویش را حفظ کرده ام.

پسوورد:

لینک به دیدگاه

نام كتاب: بلندی های بادگیر index.jpg

نويسنده: امیلی برونته

مترجم: علی اصغر بهرام بیگی

تعداد صفحات: 232

سايز فايل: 4.47MB

توضيحات: بلندی‌های بادگیر (Wuthering Heights) رمانی است نوشتهٔ امیلی برونته، شاعر و نویسندهٔ انگلیسی. این کتاب در فارسی با عنوان عشق هرگز نمی‌میرد نیز ترجمه شده‌است.اصل انگلیسی این کتاب در سال ۱۸۴۷ منتشر شد. واژه Wuthering از کلمه‌ای اسکاتلندی گرفته شده است و به توفانی که اطراف خانه اصلی داستان وجود دارد اشاره می‌کند و نمادی از فضای پر سر و صدای داستان است.کتاب بلندی‌های بادگیر تنها رمان امیلی برونته است که شهرتی جهانی یافته‌است. ویژگی متمایز کننده این رمان در زمان انتشارش لحن شاعرانه و دراماتیک بیان آن، عدم توضیح از نویسنده و ساختار غیر معمولش بود.

پسوورد:

لینک به دیدگاه

نام كتاب: كوري koori.jpg

نويسنده: ژوزه ساراماگو

مترجم: مینو مشیری

تعداد صفحات: 229

سايز فايل: 1.6MB

توضيحات: برنده جایزه نوبل 1998 .ساراماگو در سال 1922 در نزدیکی لیسبون در خانواده ای تنگدست بدنیا آمد و به دلیل فقر نتوانست تحصیلات دانشگاهی اش را تمام كند و در یک آهنگری به کار مشغول شد تا بتواند به طور پاره وقت به تحصيلش ادامه دهد.رمان "کوری" در سال 1995 منتشر شد. ساراماگو می گوید:" این کوری واقعی نیست، تمثیلی است. کور شدن عقل و فهم انسان است. ما انسان ها عقل داریم و عاقلانه رفتار نمی کنیم....""کوری" یک اثر خاص است؛ یک رمان معترضانه اجتماعی - سیاسی، که آشفتگی اجتماع و انسانهای سردرگم را در دایره افکار خویش و مناسبات اجتماعی بيان میکند.

کوری مورد نظر- ساراماگو- در این کتاب- کوری معنوی- است. قانونمندی و رفتار عاقلانه خود به نوعی آغاز بینایی است.می توان این نکته را در سخنان شخصیت های داستان مخصوصا در پایان در سخن زن دکتر که می گوید:-چرا ما کور شدیم، نمی دانم، شاید روزی بفهمیم، می خواهی عقیده ی مرا بدانی، بله، بگو، فکر می کنم ما کور شدیم، ما کور هستیم کور اما بینا، کورهایی که می توانند ببینند اما نمی بینند.-او در تیر ماه 1389 شمسی درگذشت.

پسوورد:

لینک به دیدگاه

نام كتاب: جنايت و مكافات jenayat-va-mokafat.jpg

نويسنده: فئودور داستایوسکی

مترجم: مهری آهی

تعداد صفحات: 790

سايز فايل: 19MB

توضيحات: جنایت و مکافات رماني است هنری که پس از بازگشت داستایوفسکی از سیبری و تجربیات بسيارتلخ ، نگاشته شد. در این داستان زندگی پر ابهت اعیان و اشراف مورد بحث نیست. بلکه زشتی ها و پلیدی های شهری بزرگ مطرح است که با تمام امکانات آن نمایش داده می شود. قهرمانان این داستان همه از شکست خوردگان مغموم اجتماع اند که در بعضی شرارت و بدی و در برخی نیکی و پاکی غلبه دارد. شروران آن برای اثبات وجود خود بیشتر به کارهای ناشایست و عصیان می پردازند.

داستایوفسکی به خوبی -نشان می دهد که کاوش های- درونی -انسان در نهاد و وجدانش و محکومیت های نهانی و مکافات هایی که قهرمانان داستان بر خود روا می دارند، از مجازات های ظاهری که –قانون- بر انسان تحمیل می کند، به مراتب دشوارتر و پردردتر است و چه بسا که مجازات های اجتماع در واقع تسلی بخش قهرمانان اوست.

به سبب درون کاوی های عمیق، -داستایوفسکی- به دوگانگی شخصیت انسانی پی می برد و آن را در داستان های خود مطرح و ثابت می کند که در هر فرد هم گوهر نیکی هست و هم تخم بدی؛ و انسان به اختیار و چگونگی احوال، یکی از این دو را بیشتر در خود می پروراند. بیشتر قهرمان های او -تشنه ی -درک کمال احساس و افکارند و مومن اند به این که فقط از این راه به حقیقت مطلق و راز طبع بشر دست خواهند یافت. این امر بی شک دلیل اعتقاد نویسنده به آزادی عمل و اختیار است، و به این دلیل انسان آزاد- داستایوفسکی- باید به مکافات بدی های خود برسد.

اما اختیار بدی و تحمل مصائب آن و رسیدن به –رستگاری- را داستایوفسکی فقط سهم اشخاصی قوی چون -راسکلنیکف- می داند که تحمل رنج و عذاب را داشته باشند. به همین دلیل است که وی رنج کشیدن را نشانه ی عمق تفکر و احساس می داند.

قهرمانان سرکشی همچون- راسکلنیکف- که خود را انسان هایی غیر عادی می دانند، معمولا در اجتماع با شکست رو به رو می شوند. زیرا داستایوفسکی آزادی خواهی را که با خودکامگی توأم باشد محکوم می کند و فقط آن آزادی و اختیار را شایسته ی- پیروزی- می داند که با خواست و اراده ی خداوند هماهنگ باشد. بدین جهت است که در مقابل این قهرمانان سرکش، که میان خداوند و ابلیس قرار گرفته اند و پیوسته سرگردان اند، تنها قهرمانان پاکدل و وارسته تا حدی پیروز می نمایند. اینان رضای خداوند را رضای خود می دانند و با همه کس راه دوستی و صفا را پیش می گیرند. -سونیا مارمالادف- در این کتاب، شبحی از این گونه قهرمانان است. اینان به ظاهر بی حال اند اما ذاتا بسیار فهیم اند.

نکته ی جالب در قهرمانان- داستایوفسکی -آن است که هرگز هیچ کدام از آن ها را واقعا در پی هدف مشخص و خاصی نمی بینیم تا از رسیدن به آن راضی باشند. همه گویی در پی گم شده ای هستند و پیوسته در تلاش اند. گویی نویسنده می خواهد بگوید که هدف زندگی در واقع همان نفس تلاش برای یافتن -حقیقت- و امکانات جدید زندگی است و قناعت به آن چه میسر است نشانه ی رکود و موجب نارضایتی و بدبختی است.

پسوورد:

لینک به دیدگاه

نام كتاب: محاكمه trial.jpg

نويسنده: فرانتس کافکا

مترجم: امیر جلال الدین اعلم

تعداد صفحات: 170

سايز فايل: 4MB

توضيحات: محاکمه رمانی از فرانتس کافکا (1883-1924)، نویسنده آلمانی زبان اهل چکسلواکی ‌که پس از مرگ نویسنده، در 1925، در انتشارات -دی شاید- در برلین منتشر شد. ماکس برود، دوست صمیمی و وصی او،‌ اطلاع می‌دهد که این رمان صورت دست‌نوشته بدون عنوانی داشت. ولی نویسنده (کافکا) هنگام سخن گفتن از آن، همواره آن را به نام محاکمه می‌خواند. اگر تقسیم فصلها و عناوین آنها از کافکا است،‌ترتیب و توزیع آنها کار ماکس برود است که ‌علاوه بر این،‌صلاح در آن دیده است که بعضی از فصول ناقص را کنار بگذارد. کافکا، که این رمان را ناتمام می‌دانست، ‌تصمیم داشت که پیش از فصل پایانی مطالبی برآن بیفزاید: با این همه، می‌توان این اثر را، با همه ناتمام بودن،‌کامل دانست. کافکا ‌از همان صفحه اول، با مهارت بی‌مانندی خواننده را به قلب ماجرا می‌برد.

صرف‌نظر از دید- مابعدالطبیعی- یا روان‌شناختیی که این اثر به خواننده القا می‌کند، و صرف نظر از ملاحظات اجتماعی یا ادبی، این رمان مانند همه آثار کافکا نوعی کوشش برای بازسازی تجربه‌ای عمیق است. و این بر خلاف روش معمول است. اگر مسئله‌ای کلی را مورد بحث قرار می‌دهد، به سبب زیاده دقیق شدن در شرایط خاص خویش است. از بس به سطح می‌پردازد به عمق دست می‌یابد، و از بس گودیها را می‌کاود برجستگیها را نمایان می‌سازد و این نتیجه نوعی طنز وارونه و وسیله دست یافتن به بداهت می‌شود. به این ترتیب ‌عنصر اساسی خود را از ابهام کلمات می‌رهاند و با عریانی و قوت خاصی واقعیت را جلوه‌گر می‌سازد

پسوورد:

لینک به دیدگاه

دانلود کتاب رمان زیبای آنا کارنینا اثر لئو تولستوی

بخشی از کتاب رمان زیبای آنا کارنینا اثر لئو تولستوی :

همه خانواده های خوشبخت به هم شبیه هستند ، اما تیره بختی یک خانواده بدبخت مخصوص به خود است.

در خانه ابلانسکی همه چیز وارونه شده بود . زن خانه به سر و سرّ شوهرش با معلمه سابق فرانسوی شان پی برده و اعلام کرده بود که دیگر نمی تواند با این شوهر در یک کاشانه زندگی کند . اکنون سه روز بود که این وضع ادامه داشت و بر این زوج و همه اعضای خانواده و دور و بری ها تاثیری غم انگیز گذاشته بود . همگی احساس میکردند که زندگی جمعی شان در زیر یک سقف بی معنی است و هر گروهی از مردم که تصادفا در قهوه خانه دور افتاده ای جمع شوند ، بیش از آنان ، یعنی اعضای خانواده ابلانسکی و خدمتکارانشان وجوه مشترک دارند . زن از اتاق خودش خارج نمی شد و شوهر از بام تا شام بیرون از خانه بود ....

[TABLE=width: 478]

[TR]

[TD=bgcolor: #000080, align: center]نام کتاب[/TD]

[TD=bgcolor: #000080, align: center]نویسنده[/TD]

[TD=bgcolor: #000080, align: center]موضوع[/TD]

[TD=bgcolor: #000080, align: center]حجم[/TD]

[TD=bgcolor: #000080, align: center]دریافت فایل

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]رمان آنا کارنینا – 1

[/TD]

[TD=align: center]لئو تولستوی[/TD]

[TD=align: center]رمان خارجی [/TD]

[TD=align: center]5.72 MB[/TD]

[TD=align: center]

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=align: center]رمان آنا کارنینا – 2 [/TD]

[TD=align: center]لئو تولستوی[/TD]

[TD=align: center]رمان خارجی[/TD]

[TD=align: center]4.62 MB[/TD]

[TD=align: center]

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[TABLE=align: center]

[TR]

[TD=colspan: 3] نام کتاب:غرور و تعصب

[/TD]

[TD=width: 188, colspan: 2] ناشر: نود و هشتیا

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 146] نویسنده: خانم جین آستین

[/TD]

[TD=width: 70] زبان: فارسی[/TD]

[TD=width: 66] قالب:pdf[/TD]

[TD=width: 104]صفحات: ۲۲۲[/TD]

[TD=width: 84]حجم: ۴٫۲۶ Mb

[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=width: 470, colspan: 5]توضیح مختصر: ترجمه رضا رضایی ghoroor-va-taasob.jpg جین آستین (به انگلیسی: Jane Austen)(دسامبر ۱۷۷۵ – ۱۸ ژوییه ۱۸۱۷) نویسنده انگلیسی که آثارش، ادبیات غربی را بسیار مورد تأثیر قرار داده‌است. شناخت او از زندگی زنان و مهارتش در گوشه و کنایه‌ها، اورا به یکی از مشهورترین رمان‌نویسان عصر خودش تبدیل کرده‌است.

کتاب رمان غرور و تعصب را می توانید به صورت رایگان از وبسایت دانلود کتاب دریافت نمایید.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...