رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام

اول از همه بگم شرمنده اگه جاي تاپيكم درست نيست... از مديراي محترم تقاضاميكنم اگر جاي نادرستي تاپيك زدم خودشون زحمت بكشن و انتقالش بدن :icon_gol:

من خيلي فوري و ضروري دنبال آدرس شركت‌هايي هستم كه نياز به گرافيست و طراح وب حرفه‌اي دارن... البته آدرس پست الكترونيك (ايميل) كه بتونم براشون رزومه ارسال كنم...

خودم به تنهايي نميتونم تمام آدرس‌ها رو پيدا كنم، و از اونجايي كه تقريبا اكثر كارها پارتي بازي شده و كمتر پيدا ميشه شركت معتبر و تاپي به صورت اينترنتي و روزنامه در خواست نيرو بده!!!، خواستم اينجا مطرح كنم كه اگه هر كدوم از شما شركت معتبرِ گرافيكي ميشناسه زحمت بكشه به من اطلاع بده...

به طور خلاصه:

استخدام گرافيست و طراح وب حرفه‌اي آقا، در يك شركت معتبر در تهران...

خواهشا اگر براتون ممكن بود و مورد خاصي سراغ داشتين برام پيام خصوصي كنيد... از لحاظ كار هم خيالتون راحت باشه، هيچ مشكلي نيست... كار در حد حرفه‌اي و عالي هست... سابقه كار هم 7-8 سال اگه اشتباه نكنم هستش...

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

از نظر من مشکلی نیست مهسا جان.... :icon_gol:

خیلی از دوستان مشکلاتشون رو به این صورت در این تالار گذاشتن که مورد توجه کاربرا قرار بگیره....

و بعد از اینکه مشکل رفع شد منتقل میشه....

اگرهم شرکتی رو پیدا کردم حتما خبرت میکنم.... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

مموشی تو نیازمندی های همشهری پیدا میشه ها! من اگه اشتباه نکنم به چشمم خورده، یه همشهری بخر، شاید تونستی پیدا کنی.

اگه جای دیگه هم دیدم بهت خبرشو میدم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...