رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام ممنون از لطفتون...من نسخه ی 32 بیتی رو روی ویندوز 64 نسب می کنم و مراحل کرک رو بخوبی اجرا می کنم اما موقع اجرا کردن نرم افزار پیغام خطای زیر رو می بینم:

entry point not found : the procedure entry point global_msc_is_md could not be located in the dynamic link library amd.dll

کسی می تونه راهنمایی کنه؟ نسخه ی 64 بیتیش رو کسی سراغ نداره؟ لطفا اگه پاسخ دادید از طریق ایمیل بهم خبر بدید چون اینجا رو همیشه چک نمی کنم.

pouyajamali@gmail.com:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خو کم کم یاد می گیری بیشتر سر بزنی :ws3:

این تا فردا صبح فعاله فقط:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خواستی برو 2تومن ناقابل بده عضو رپیدباز شو یه عمر دعاشون می کنی

لینک به دیدگاه

مرسی عزیزم لطف کردی...نسخه ی 64 بیتی 2012 رو سراغ نداری؟ من تو رپید باز عضوم اما جستجوش ضعیفه نمی تونم اون چیزیو که می خوام پیدا کنم شما چطور پیدا می کنی اینارو؟

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام ممنون از لطفتون...من نسخه ی 32 بیتی رو روی ویندوز 64 نسب می کنم و مراحل کرک رو بخوبی اجرا می کنم اما موقع اجرا کردن نرم افزار پیغام خطای زیر رو می بینم:

entry point not found : the procedure entry point global_msc_is_md could not be located in the dynamic link library amd.dll

کسی می تونه راهنمایی کنه؟ نسخه ی 64 بیتیش رو کسی سراغ نداره؟ لطفا اگه پاسخ دادید از طریق ایمیل بهم خبر بدید چون اینجا رو همیشه چک نمی کنم.

pouyajamali@gmail.com:icon_pf (34):

سلام

من نسخه 2012اش رو دارم.... از اتفاق تو اکانت رپیدبازمم هست

هم رو32 نصب میشه هم 64

2010 هم دارم که هم رو 32 نصب میشه هم 64 هم دو نسخه جدا

راستش الان 2-3ماهه سر نصب و کرکش گیرم

دوستان در جریان هستن یسریشون!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

متاسفانه چند وقت پیش همین نسخه2012 هم که لینکشو گذاشتم با موفقیت نصب شد.... بسیار خوشحال بودم

اما از بد روزگار و نادانی سالید ورکز2012 رو نصب کردم که اونم کرکش مثه ادمز با هاست آیپی انجام میشه

که پرید ادمز .... ازون موقع ویندوز هم عوض کردم هنوز نشده که دوباره به نصبش نائل شم...اصن یه توهمی شده برام این نرم افزار

تو کل این 15 سالی که سروکارم با کامپیوتره هیچ نرم افزاری انقدر اذیتم نکرده بود!:4564:

لینک به دیدگاه
متاسفانه چند وقت پیش همین نسخه2012 هم که لینکشو گذاشتم با موفقیت نصب شد.... بسیار خوشحال بودم

اما از بد روزگار و نادانی سالید ورکز2012 رو نصب کردم که اونم کرکش مثه ادمز با هاست آیپی انجام میشه

که پرید ادمز .... ازون موقع ویندوز هم عوض کردم هنوز نشده که دوباره به نصبش نائل شم...اصن یه توهمی شده برام این نرم افزار

تو کل این 15 سالی که سروکارم با کامپیوتره هیچ نرم افزاری انقدر اذیتم نکرده بود!:4564:

نباید تداخل داشته باشن ک !

بعد از نصب مجدد ویندوز هم نشد ادامز رو نصب کنی؟

از پیغام خطا ها عکس بگیر.

چرا سالید 2012 ؟

پیشنهاد من اینکه با نسخه های قدیمی ک کارکردید کار کنید. نسخه های جدید برای حالتی خوبه ک دنبل خصوصیت خاصی باشید ک تو نسخه قدیمی تون سخت باشه .

مث محیط گرافیکی ادامز 2010 و 2012 ک انصافا می ارزه 2012 نصب کرد. ولی من هنوز 2010 دارم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

درود بر شما

آقا من 2007 رو نصب کردم(روی xp)، ولی موقع اجرای برنامه خطا میده:

MSC_LICENSE_FILE=E:/NEW FOLDER/license.dat

Unable to locate a license entry for adams view (10107

The License server may be unavailable

Verify that your license server is at FLEXlm version 10.8 or above

چی کنم؟ ویندوز عوض کنم؟ ورژن بالاتر نصب کنم؟

برای پایان نامم نیاز فوری دارم، دوستان لطفا بکمکید!!

بدرود

لینک به دیدگاه
نباید تداخل داشته باشن ک !

بعد از نصب مجدد ویندوز هم نشد ادامز رو نصب کنی؟

از پیغام خطا ها عکس بگیر.

چرا سالید 2012 ؟

پیشنهاد من اینکه با نسخه های قدیمی ک کارکردید کار کنید. نسخه های جدید برای حالتی خوبه ک دنبل خصوصیت خاصی باشید ک تو نسخه قدیمی تون سخت باشه .

مث محیط گرافیکی ادامز 2010 و 2012 ک انصافا می ارزه 2012 نصب کرد. ولی من هنوز 2010 دارم. :icon_gol:

خرشدم گفتم بذار بروز باشم

چرا دیگه

ادمز با نرم افزارایی مثه کتیا،و این مدل جدید سالید که بصورت سروری و با آی پی کرک میشن رو یک سیستم عامل نصب نمیشن

مگه اینکه سیستم عامل مجازی بسازی با این برنامه ها

ایرادش همون ایراد کرکه تو تو 2010 میذاشت!!!

لینک به دیدگاه
درود بر شما

آقا من 2007 رو نصب کردم(روی xp)، ولی موقع اجرای برنامه خطا میده:

MSC_LICENSE_FILE=E:/NEW FOLDER/license.dat

Unable to locate a license entry for adams view (10107

The License server may be unavailable

Verify that your license server is at FLEXlm version 10.8 or above

چی کنم؟ ویندوز عوض کنم؟ ورژن بالاتر نصب کنم؟

برای پایان نامم نیاز فوری دارم، دوستان لطفا بکمکید!!

بدرود

مراحل نصبتون رو می گید ؟

مشکل ک خوب ب نظرم از لیسانس هست دیگه

خرشدم گفتم بذار بروز باشم

چرا دیگه

ادمز با نرم افزارایی مثه کتیا،و این مدل جدید سالید که بصورت سروری و با آی پی کرک میشن رو یک سیستم عامل نصب نمیشن

مگه اینکه سیستم عامل مجازی بسازی با این برنامه ها

ایرادش همون ایراد کرکه تو تو 2010 میذاشت!!!

اقا من سالید 2010 دارم + کتیا 20+ ادامز

چیزی نشده ک .

والا نمی دونم .

ب اقای دکتر می گم بیان، ببین ک چی شده .

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 4 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...