رفتن به مطلب

موسسات برگزار كننده آزمونهای آمادگي برای کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی

ارسال های توصیه شده

حالا بیاین راجع به موسسات برگزار كننده کلاس های آمادگي آزمون عملی صحبت کنیم...

غیر از خانه شهرسازان و کیمیا فکر بزرگ موسسه دیگه ای نیست ؟حالا کدومش بهتره ؟ :JC_thinking:

برنامه خانه شهرسازان برای آزمون عملی : یکشنبه هر هفته صبح تا عصر.به مدت 5 هفته.شروع از 8 خرداد -شهریه 140 تومن

برنامه کیمیا فکر : 11 الی 15 خرداد ماه به مدت 5 روز، صبح تا عصر.شهریه 195 تومن

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با درود ...........بر همه

قرار است روز 5 شنبه دكتر بهزاد فر براي يك داوري در باره طراحي پل فردوسي سنندج بياد سنندج اگر تونستم حتما ازش مي پرسم كه براي مرحله 2 چكار كنيم و چه بحث ههاي را بخونيم اما قول نميدم كه بگم حتما كمكمون مي كند ولي من سعي خودم را مي كنم كه هر طور شده از زير زبونش يه سري كلمات كليدي را در بياورم ......

لینک به دیدگاه

در ضمن با توجه به تحولاتی که امسال در این رشته رخ داد و اینگه پارسه موفق نشد خودش و با این تغییرات هماهنگ کنه بازم خانه شهرسازان رو پیشنهاد میکنم

لینک به دیدگاه
با درود ...........بر همه

قرار است روز 5 شنبه دكتر بهزاد فر براي يك داوري در باره طراحي پل فردوسي سنندج بياد سنندج اگر تونستم حتما ازش مي پرسم كه براي مرحله 2 چكار كنيم و چه بحث ههاي را بخونيم اما قول نميدم كه بگم حتما كمكمون مي كند ولي من سعي خودم را مي كنم كه هر طور شده از زير زبونش يه سري كلمات كليدي را در بياورم ......

سلام . آفرین حتما این کارو بکن...پس ما منتظریم :a030:

من یکی و دوتا از کلاس های خانه شهرسازان و شرکت کردم به نظر من به خاطر قدمتش و همچنین تخصصی بودنش بهتر از کلاس های دیگه است

در ضمن با توجه به تحولاتی که امسال در این رشته رخ داد و اینگه پارسه موفق نشد خودش و با این تغییرات هماهنگ کنه بازم خانه شهرسازان رو پیشنهاد میکنم

درسته منم با خانه شهرسازان موافقم هر چی هست در زمینه کلاس ها قدمت و تجربه بیشتری داره. ولی بدیش اینه که کلاس هاش هر هفته 1 جلسه برگزار میشه و برای غیرتهرانیها مشکله که بخوان هفته ای 1 بار بیان تهران و برگردن اونم 5 هفته! ... کیمیا فکر فشرده برگزار میکنه برای ما راحت تره :ws37:

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از همه ی بچه ها:dancegirl2:

اما من گیج شدم.w165.gif

میخواستم توی خانه شهرسازان شرکت کنم اما الان نظرم عوض شده وقصد دارم پارسه شرکت کنم. از طرفی مثل اینکه خانه شهرسازان توی شهر های مشهد،شیراز،اصفهان،همدان وفکر کنم زنجان شروع به کار کرده.حالا بازم نظر دوستای خوبمون روی پارسه است؟

برنامه ریزی درسی خانه شهرسازان به نظرم بیشتر سمت کتابهای خلاصه مباحث یالپانیان و جنگجو هست و از کتابهای منبع یه کم فاصله گرفته.بچه هایی که قبلا توی خانه شهرسازان و پارسه شرکت کردن بیان و در باره برنامه ریزی درسی و کتابهایی که این موسسات پیشنهاد می کنن نظر بدن و به قول مرتضی یه نتیجه گیری بکنیم.:banel_smiley_4:

بازم از همه ی بچه ها ممنون.

لینک به دیدگاه
سلام ممنون از همه ی بچه ها:dancegirl2:

اما من گیج شدم.w165.gif

میخواستم توی خانه شهرسازان شرکت کنم اما الان نظرم عوض شده وقصد دارم پارسه شرکت کنم. از طرفی مثل اینکه خانه شهرسازان توی شهر های مشهد،شیراز،اصفهان،همدان وفکر کنم زنجان شروع به کار کرده.حالا بازم نظر دوستای خوبمون روی پارسه است؟

برنامه ریزی درسی خانه شهرسازان به نظرم بیشتر سمت کتابهای خلاصه مباحث یالپانیان و جنگجو هست و از کتابهای منبع یه کم فاصله گرفته.بچه هایی که قبلا توی خانه شهرسازان و پارسه شرکت کردن بیان و در باره برنامه ریزی درسی و کتابهایی که این موسسات پیشنهاد می کنن نظر بدن و به قول مرتضی یه نتیجه گیری بکنیم.:banel_smiley_4:

بازم از همه ی بچه ها ممنون.

راجع به کیمیا فکر بزرگ راستش من اطلاع چندانی ندارم.....اما میدونم که یکسال بیشتر نیست که شروع به کار کرده.....فکر کنم واسه آقای خادم رضا یا یه همچین اسمی هست....من خیلی خوشبین نیستم به این مسئله چون پارسال اسم یکی از دوستان من رو که رتبه خوب آورده بود به دروغ زده بودن تو لیست نتایجی که موسسه گرفته

کلا فکر کنم بیشتر هدفشون اقتصادی هست تا کمک علمی.....اما سعی میکنم از یکی از دوستانم که درجریان کامل هستن واستون بپرسم

و در مورد خانه شهرسازان.....یا پارسه....راستش من خانه شهرسازان شرکت کردم برای آزمونها....که راضی نبودم....آزمونهای پارسه از نظر من بهتره.....و خیلی از دوستانی که پارسال پارسه شرکت میکردند نتیجه خوب گرفتند....

ولی در مورد کلاسها گمونم خانه شهرسازان قوی هست

اما یه چیزی که هست چون امسال سال اوله که این آزمون تشریحی اضافه شده.....هیچ قطعیتی وجود نداره که بشه فهمید کدوم موسسه مفیدتره....یا اصلا اونها مطلع هستن که نحوه آزمون به چه صورته

لینک به دیدگاه
مثل اینکه خانه شهرسازان توی شهر های مشهد،شیراز،اصفهان،همدان وفکر کنم زنجان شروع به کار کرده.

مطمئنی ؟ :w58: یعنی خانه شهرسازان کلاس های آمادگی برای آزمون تحلیلی تشریحی تو شیراز هم برگزار میکنه ؟ :JC_thinking: خدا کنه اینجوری باشه ...الان میرم بزنگمشون

لینک به دیدگاه
مطمئنی ؟ :w58: یعنی خانه شهرسازان کلاس های آمادگی برای آزمون تحلیلی تشریحی تو شیراز هم برگزار میکنه ؟ :JC_thinking: خدا کنه اینجوری باشه ...الان میرم بزنگمشون

من توی سایتشون دیده بودم و از چند نفر شنیده بودم که توی این چند تا شهر هم نماینگی زدن،ولی دیروزخودم باهاشون تماس گرفتم،گفتن نه حلا معلوم نیست که توی این شهرها هم شروع به کار کنن.گفتن که آخر خرداد یا اول تیر تماس بگیریم....اما چشمم آب نمیخوره ......

:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من فکر کنم برای برگزاری آزمون نمایندگی داره نه کلاس....البته مطمئن نیستم

فکر نمی کنم برای برگزاری آزمون هم نمایندگی داشته باشن.بچه های شهرستانی می تونن از طریق اینترنت توی آزمون ها شرکت کنن...:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
فکر نمی کنم برای برگزاری آزمون هم نمایندگی داشته باشن.بچه های شهرستانی می تونن از طریق اینترنت توی آزمون ها شرکت کنن...:banel_smiley_4:

بله اما کثل اینکه یکسال هست که نمایندگیش وجود داره.....اما به دلیل اینکه تو هر گرایش داوطلبین خیلی محدود هستن احتمالا تحقق پیدا نکرده

سالی که من آزمون میدادم به 50 نفر هم کل کشور واسه برنامه ریزی نمیرسیدیم.....تازه نصف این تعداد هم اینترنتی شرکت میکردن.....یعنی حتی تو تهران هم محدود بوده تعداد:banel_smiley_4:

کلا پارسه از هر جهت بهتره:ws37:

هم از نظر سوالات هم ،تعداد داوطلبین بیشتره بهتر میشه محک زد جایگاه نسبی رو بین باقی شرکت کننده های کنکور

لینک به دیدگاه

اما یه توصیه کلی به همه کنکوری ها......زیاد ذهنتون رو درگیر جزوه ها و خلاصه مباحث و اینکه کدوم موسسه بهتره نکنید

مهم خوندن منابع و تلاشتونه:w16:

لینک به دیدگاه

راستش من امسال خانه شهرسازان شرکت کردم البته فقط زبان و چند تا ورکشاپ.خیلی خوب بود .ریاضی پارسه هم شرکت کردم با بچه های هر دو موسسه اشنا بودم .امسال 5 تا از رتبه های زیر 10 از خانه شهرسازان بوده در ضمن پارسه امسال نتونست خودش و با تغییرات کنکور ارشد برنامه ریزی وقف بده و عقب موند.

لینک به دیدگاه

سهلام شهرسازای عزیز...:persiana__hat:

.

.

.

یه سوال.......؟

نظرتون راجع به کتابهای مباحث عمومی و تاریخ و آمار و زبان انتشارات ارشد چیه؟؟؟:banel_smiley_4:

لطفا هر کی که این کتابها رو داره یا در موردشون چیزی شنیده بیاد و نظر بده.:ws48:کتبهایی هستند که بدرد کنکور ارشد بخوره..........؟:ws3:

لینک به دیدگاه

.

.

.

یه سوال.......؟

نظرتون راجع به کتابهای مباحث عمومی و تاریخ و آمار و زبان انتشارات ارشد چیه؟؟؟:banel_smiley_4:

لطفا هر کی که این کتابها رو داره یا در موردشون چیزی شنیده بیاد و نظر بده.:ws48:کتبهایی هستند که بدرد کنکور ارشد بخوره..........؟:ws3:

علیک سهلام مهندس.

من نظری در مورد اون کتابها ندارم ولی اگه وقت داری بخون بهرحال میتونه دیدی کلی بهتون راجع به موضوعات بده. به نظر بهتره کتابهای منبع رو یکی یکی و به ترتیب اولویتی که دارن بخونین. قبل از هر چیز کتابهای سیر اندیشه ها نوشته ی دکتر جهانشاه پاکزاد ؛هر سه جلدش که الان موجوده رو بخونین.

لینک به دیدگاه

.

.

.

یه سوال.......؟

به نظر منم خوندنشون خوبه. کافی نیست ولی اطلاعات جمع بندی شده خوبی رو میده.

مباحث عمومی و تاریخ و امار و زبان؟ :ws52: مگه تاریخ و امار و زبان جدا هستش؟

یکی دو جلد خلاصه مباحثه که توش همه چی هست دیگه :ws52:

لینک به دیدگاه

من در مورد آموزشگاه هایی که کلاس ارشد دارند خیلی پرس و جو کردم، بچه های خانه شهرسازان که اصلاً راضی نبودن ولی کیمیا فکر خیلی عالی کار کرده.چند تا از دوستام کلاس تشریحی رفتن کیمیا می گن عالی درس می دن،

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

من گیج شدم واقعا ...پیزایی که گفتین درباره ی برنامه ریزی بود که. امروز ثبت نام کردم واسه خانه ی شهرسازان . نمی دونم اما نتونستم جایی و واسه طراحی شهری پیدا کنم . 3 روز دز هفته کلاس دارم . 5ش جمعه شنبه . ازینایی که گفتین واقعا اعصابم خورده بخاطر جامعه آماریش. شاید مدرسان شریف شرکت کنم آزمونای پاییزو.

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان.رتبه 1 برنامه ریزی امسال هم(آقای رحمانی)آزمون های پارسه رو شرکت می کردند و از رتبه های تک رقمی پارسه بودند .فکر کنم آزمون های پارسه خیلی بهتره از خانه شهرسازان ولی سطح علمی کلاس های کیمیا فکر از همه بهتره.کلاس تحلیلی _ تشریحی که دوستام رفتن خیلی عالی بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...