رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

حاضرین با زنی ازدواج کنین که قبل از شما چندبار صیغه این و اون شده؟؟

نه

تو ببين دختري كه بيگناه باكريگشو از دست داده تو جامعه بد نيگاش ميكنن حالا بفهمن صيغه كرده واسه نياز جنسيش چي ميكنن ديگه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه

تو ببين دختري كه بيگناه باكريگشو از دست داده تو جامعه بد نيگاش ميكنن حالا بفهمن صيغه كرده واسه نياز جنسيش چي ميكنن ديگه:banel_smiley_4:

آره دیگه :a030:منم به خاطر همین پرسیدم .چون ایشون موافق ازدواج موقت بودن، منم پرسیدم پس حاضرین با همچین زنی ازدواج کنی یا نه!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نه

کی همچین چیزی گفته!!!؟

برا من و خییییییییلیای دیگه اصلا مهم نیست!

لینک به دیدگاه
الان بیشتر از حقشون می خوان برا همین درگیری به وجود میاد

قبلا هم خانواده هایی با رعایت حق زن بودن ولی از وقتی برتری زن بر مرد اومده(فمنیسم) این اوضاع پیش اومده

( شماها اگر میگین دین اسلام متعلق به 1400 سال پیش بوده پس جرا آن را می پذیرین)

صفحه ها رو باز کرده بودم دیسکانکت شده بودم اینو که دیدم برخود واجب دیدم بیام و روشنگری کنم :ws3:

اخوی فمنیسم این نیست !!!

فمنیسم انواع و اقسام داره

مدل داره گروه داره دسته داره

مثل اسلام خودمون که شیعه داره سنی داره

فمنیسم رادیکال داریم که خودشون چند نوعن

فمنیسم اصلاح طلب داریم

فمنیسم چیز دیگه داریم و ...

هر کدوم هم چند گروه میشن .

تنها چند تا از این زیرگروه ها به برتری زن نسبت به مرد معتقدند گروه های دیگه به برابری قوانین (بدون توجه به جنسیت ) و عده ای هم به برابری و تساوی جنسیت اعتقاد دارن !

و همینطور جور دیگه ... .

شما نمی تونی یه نسخه بپیچی برا همه !

باید اول در مورد تمام گروههای فمنیستی مطالعه کرده باشی و مخصوصا پیشروی هاشون و اینکه در دوره الان چه گروههایی چه عقایدی دارن و جز کدوم فمنیست ها میشن .

فمنیسم اصلا اینی که خیلی ها فکر می کنن نیس !

فمنیسم حق رای آمریکا تو اواخر سال 1هزار و هشتصد و خوردی میلادی و اوایل هزار و نهصد و یادم نیس چنده :ws3:

این بارزترین نمونشه که بقیه هم ، هم هدف با این موضوع هستن .

شما با این مخالفی ؟

اگه مخالفی که هیچ بحثی نیس . اگه نه که سایر اهداف فمنیسم دنباله رو این مساله هستن .

اگر بخواهید بگید که اصلا اینا رو نمی شه با هم مقایسه کرد که باید بگم چرا میشه ! 100 سال پیش هم حق رای برای زن ها مثل زندگی تو خورشید الان بود . ولی تحقق یافت و الان طوری ازش اسم می بریم که واقعا معتقدیم چنین چیزی باید باشه و نبودش رو تحجر که هیچ اصلا نداشتن عقل و فهم می دونیم .

حالا اگه کلا با این مخالفید که باز هم همون حرفی که گفتم دیگه بحثی نیس اصلا .

حالا شما داری میگی اگه اسلام و پذیرفتید باید همه چیشو بپذیرید

اسلام احکام ثانویه هم داره

اسلام اختیار و فهم و عقل هم برا انسان در نظر گرفته و یه سری چیز دیگه ...

اگه شما میگی وقتی اسلام و قبول کردید باید تمام قوانینشو از جمله همینا رو هم قبول داشته باشید ، پس شما هم که این حرف رو دارید به ما میزنید باید تمام موارد رو رعایت کرده باشید ، بدونکم و کاست !

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

1- ازدواج موقت هم مانند ازدواج دائم است و فقط به لحاظ مدت عقد و روابط مالی بین زن وشوهر با یکدیگر اختلاف دارند ( ارث و نفقه )

2- اگر بگوییم که ازدواج موقت برای هوسرانی و شهوترانی است پس همین نسبت را به ازدواج دائم هم می توان داد. هرچند که برخی افراد سودجو از هر دو نوع آن سوء استفاده می کنند.

3- اینکه بگوییم اسلام تشویق به ازدواج موقت کرده است وائمه شیعه را مثال بزنیم صحیح نیست . زیرا در قرآن به اینکه بهتر است انسان یک همسر داشته باشد. تاکید شده که این با عدالت سازگارتر است. فرق نمی کند دائم یا موقت . وبرخی از ائمه شیعه هم یک زنی بوده اند و در تاریخ هم بر عقد موقت کردن آنها چیزی ذکر نشده است. ( بهتر است از آنها مایه نگذاریم) .

4- اگر بیش از یک زن داشتن خوب بود پس چرا خداوند برای حضرت آدم فقط یک همسر آفرید .

5- اسلام چند همسری را تجویز کرده نه تاکید.

6- برخی کشورهایی هستند که شبیه ازدواج موقت دارند. مانند قطر که سنی مذهب است و ... که مستقیما نگفته اند عقد موقت ولی با اسمی دیگر و شبیه آن .

7- بسیاری از علماء هستند که با ازدواج موقت برای افراد مجرد مخالفند و آن را مضر برای جوانان می دانند و میگویند جوانی که تنوع طلب می شود و ...

8- در روایتها غیرت زن را این دانسته اند که شوهرش به زن دیگری چشم نداشته باشد . فلذا بسیار تاکید شده که به لحاظ جنسی شوهران را دریابید. البته زنان به این مساله جور دیگری عمل می کنند و فقط چشمان شوهرانشان را از کاسه در می آورند.

9- اگر بخواهیم در نظر بگیریم که هر مردی با یک نفر زن ازدواج کند و به همان یک نفر بسنده کند به نظر شما تکلیف بقیه زنان که طبق آمار جمعیت زنان ایران یک ونیم برابر مردان است چه می شود و چگونه باید آنها را به لحاظ جنسی ارضا کرد .

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

بنده سپیده هستم . طلبه سال چهارم حوزه علمیه . وقتی برای اولین بار، با واژه آسمانی ازدواج موقت آشنا شدم ١٦ سال داشتم البته در آن زمان از مستحب بودن ازدواج موقت آگاه نبودم .

اما اکنون که خود چند سالی است که به تحصیل علوم دینی پرداخته ام نه تنها به ثواب زیاد این عمل واقف شده ام بلکه از

اهمیت وجود ازدواج موقت در بین همه افراد جامعه اسلامی نیز آگاه می باشم .

البته بنده تا کنون ٢٣ بار ازدواج موقت نموده ام. که مایلم خاطره آخرین ازدواج موقت خود را برای شما بازگویم :

ماجرا از این قرار بود که یکی از طلبه های پسر از بنده خواستگاری کردند . اما من ابتدا فکر کردم که ایشان برای ازدواج دائم از بنده خواستگاری نموده اند . به ایشان گفتم که بایستی بنده را از پدر و مادرم خواستگاری کنید نه مستقیما از خود من.

ایشان گفتند که چطور از پدر و مادر شما خواستگاری کنم در حالی که خواهان مخفی بودن ازدواج هستم. و نمی خواهم که همه متوجه این ازدواج شوند . در آن لحظه بود که متوجه شدم ایشان از بنده برای ازدواج موقت خواستگاری کرده اند نه ازدواج دائم .

بنابراین پس از تعیین ٢٠٠٠ تومان مهریه و ٥ ساعت زمان بنده با ایشان اقدام به خواندن صیغه عقد کردیم و به یکدیگر حلال شدیم . بعد از همخوابگی اول بنده به ایشان گفتم که مایلم مدت زمان بیشتری به عنوان همسر موقت شما باقی بمانم که ایشان نیز پذیرفتند و یک هفته دیگر به زمان و ١٠٠٠ تومان دیگر نیز به مهریه افزودیم . بعد از تمام شدن یک هفته این بار ایشان از من خواستند که مدت را تمدید کنیم . بنده نیز پذیرفتم و باز با تعیین یک سال زمان و ٣٠٠٠ تومان مهریه صیغه عقد را خواندیم . اما قبل از تمام شدن مدت ازدواج موقت ایشان قصد سفر کردند و برای اینکه مانعی برای ازدواج موقت بنده با پسر دیگری نباشد ادامه مدت را به من بخشیدند . و به مدت یک هفته از قم خارج شدند . پس از یک هفته ایشان با خانواده محترمشان به قم بازگشتند و برای خواستگاری به منزل ما تشریف آوردند و بنده را از خانواده ام خواستگاری کردند. و بنده با توجه به شناخت خوبی که از ایشان به دست آورده بودم پس از تحقیقات یک هفته ای برادرم از ایشان جواب مثبت دادم.

اکنون سه سال است که از ازدواج دائم ما می گذرد و صاحب یک دختر نیز هستیم . البته درست است که بنده دیگر ازدواج موقت نمی کنم اما شوهر محترم بنده سالی سه بار ازدواج موقت می نمایند که این عمل مستحب باعث وجود برکت در زندگی ما نیز شده است .

منبع: شنیده هایی در مورد ازدواج موقت(غیر قابل استناد)

پ ن : من نمیدونم گفته های ایشون واقعیه یا ساختگی ولی مهم اینه که اتفاقات شبیه این موضوع به وفور پیدا میشه...!فقط کمی بیندیشیم!

لینک به دیدگاه

برای کی رایجه؟ w58.gif

واقعا یه روحانی حاضره دختر خودشو صیغه موقت یه پسر کنه؟

ببخشید این موضوع بهترین راه فقط فقط برای یک پسر هستش ، و بیشترین لطمه رو به دختر میزنه ، با وجود این ارتباط و بهم خوردنش،کدوم پسری دیگه با این دخترازدواج میکنه...؟؟؟؟

اصلا ازدواج هم نه،دید مردم ، فامیل این دختر بهش چگونه هستش ...........میتونه سرشو بلند کنه پشتش کلی حرفـــ نباشه؟

خوب میگیم حلال ،اخلاقــــی هست؟ پیامبر یه زمانی چندین زن میگرفته، دلایلش ذکر شده؟ از رو هوس بازی بوده؟

الان چی؟ یک مرد از رو نیت خیرش اینکارو انجام میده یا هوسش ؟ با این وضع اقتصادی یک مرد توانایی برآورده کرده نیاز های مالی خانوادشو نداره، اونوقت زن صیغه میکنه که ثواب داره...........

عجب........... !!! اگه یک زن میتونست با چندین مرد صیغه کنه،همین مردان چه واکنشی داشتند؟!!! جالب میشد........:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یه نفر اینطوری دوس داره, خوب؟ اگه ما به دموکراسی معتقد باشیم,باید به دیگران و طرز تفکرشون احترام بزاریم,

یه همچین آدمی باید کارت سلامت تهیه کنه, بعد اسم این کارش رو هرچی میخواد بزاره, نتیجه اش هم فقط لذت بردن باشه یا ثواب ؛ به خودش مربوطه!

لینک به دیدگاه
عجب........... !!! اگه یک زن میتونست با چندین مرد صیغه کنه،همین مردان چه واکنشی داشتند؟!!! جالب میشد........:banel_smiley_4:

ستاره جان اگه تاریخ آمریکا رو بخونی, یه گروهی بود (حدود 100 سال پیش)

این گروه کلا چند همسری رو آزاد میدونست, اما این چند همسری برای هر دو طرف بود, یعنی:

یک مرد میتونست چندتا زن داشته باشه

یک زن میتونست چندتا شوهر داشته باشه.

:w02:

البته بعدا این گروه از بین رفت

لینک به دیدگاه
ستاره جان اگه تاریخ آمریکا رو بخونی, یه گروهی بود (حدود 100 سال پیش)

این گروه کلا چند همسری رو آزاد میدونست, اما این چند همسری برای هر دو طرف بود, یعنی:

یک مرد میتونست چندتا زن داشته باشه

یک زن میتونست چندتا شوهر داشته باشه.

:w02:

البته بعدا این گروه از بین رفت

حرف شما درست، اما آمریکا با ایران قیاس میشه؟

درحال حاضر در کشور ما این مسائله فقط برای مردان محاسن داره ( مردان==========> اکثرا متاهل) ،همینو بس........

اون دختری هم که هنوز ازدواج نکرده واینکارو انجام میده،بیشتر برای بدست آوردن مخارج تحصیل یا زندگیش اینکارو انجام میده......

و این محاسنشه واسه یه دختر........... hanghead.gif

بعدش چی میشه ؟ دختر چرا عنوان بزهکار بهش داده میشه ؟ چون دیگه دختر نیست،حالا همون زن ،اینجا خطرناکـــــ میشه چون سایر مردان یا پسران رو اغفال میکنه..........:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

نه آمریکا با ایران قیاس نمیشه, من فقط یه مورد رو مثال زدم

---------------------

خداوکیلی

یه دختر, نمی خواد یه پسر رو اغفال کنه؟ (تو این قحط الرجال «همون بی شوهری» ) راس بگو ستاره.:whistle:

----------------------

راستش این حرف رو قبول دارم, که این موضوع بیشتر برای دختر دردسر ساز هست تا برای پسر

و این رو هم قبول دارم, آقایون متاهل هم سر و گوششون میجنبه!!!

----------------------

اینکه به زن نسبت خلافکاری میدن رو میتونی تو فقه اسلامی پیدا کنی

تو اینجور موارد میگن (برای نمونه) زانیه و زانی, و الی آخر ...

و بعد استناد میشه به همین نمونه ها و میگن تو این موارد مشکل اصلی از طرف زن هست و بعد مرد و ... (این رو میتونی از بچه های حقوق بپرسی, تا کامل برات تشریح کنند) چون منابعش دم دستم نیست.

لینک به دیدگاه
اینا وجدان دارن؟؟؟؟ :banel_smiley_4:

نه عزیز جان

اینا وجدان ندارن, راستش نیازی به وجدان ندارن

اینا دین دارن:banel_smiley_4:

دین,همیشه کارهای زشت رو توجیه میکنه, با اسمهای مختلف,

مثلا, میگه دروغ نگو, اما میگه دروغ مصلحت آمیز, ایرادی نداره. (تقیه)

دزدی بده, اما اگه مال کافر باشه ایرادی نداره.

همه باهم برابرند, اما اگه مجوس و نصارا و ... باشن, اونا نجسن.

تن فروشی بده, اما اگه صیغه باشه بد که نیست هیچ, ثواب هم داره.

بازم هست, بگم, بگم, .... ؟!

لینک به دیدگاه
نه عزیز جان

دین قبول داره ولی آدم باید به وجدانش نگاه کنه

لینک به دیدگاه

حس میکنم این متن دروغیه ،بیشتر به نظر میاد که میخواد با این متن دین رو زیر سوال ببره ،دختری که به قول ستاره برا خرج تحصیلش میاد این کارو مثلا انجم میده چه نیازی هست که بیاد تو این قالب کارشو تعریفکنه ،ما اینجا اگه دین رو هم بذاریم کنار با چن نفر بودن با روحیه ی زنانه جور در نمیاد که طرف بخواد بیاد در قالب دین از کارش حمایت کنه،همخوابگی برای کسب درامد روسپیگریه،یه روسپی هم هیچ وقت نمیخواست کارش یه اینجا بکشه، پس به نظرم بیشتر متنیه برا خراب کردن دین

لینک به دیدگاه
نه عزیز جان

خدا یه ایه ی یه خطی تو قران میده یه کتاب راجع بهش تفسیر میشه ،یعنی کاری خدا بدون حکمت نیس ما هم اگه بریم مفهوم کارا رو بخونیم از صیغه برا روسپی گری استفاده نمیکنیم ،من فک نمیکنم خدا به یه همچین عملی ثواب بده ،چون اومده از یه امر ثواب بیشتر سو استفاده کرده

لینک به دیدگاه
حس میکنم این متن دروغیه ،بیشتر به نظر میاد که میخواد با این متن دین رو زیر سوال ببره ،دختری که به قول ستاره برا خرج تحصیلش میاد این کارو مثلا انجم میده چه نیازی هست که بیاد تو این قالب کارشو تعریفکنه ،ما اینجا اگه دین رو هم بذاریم کنار با چن نفر بودن با روحیه ی زنانه جور در نمیاد که طرف بخواد بیاد در قالب دین از کارش حمایت کنه،همخوابگی برای کسب درامد روسپیگریه،یه روسپی هم هیچ وقت نمیخواست کارش یه اینجا بکشه، پس به نظرم بیشتر متنیه برا خراب کردن دین

منم قبول دارم که این متن بیشتر از اون که راست باشه دروغه

اما من صحت این داستان رو نگفتم, چیزی که بهش اشاره کردم, واقعی بود

لینک به دیدگاه
خدا یه ایه ی یه خطی تو قران میده یه کتاب راجع بهش تفسیر میشه ،یعنی کاری خدا بدون حکمت نیس ما هم اگه بریم مفهوم کارا رو بخونیم از صیغه برا روسپی گری استفاده نمیکنیم ،من فک نمیکنم خدا به یه همچین عملی ثواب بده ،چون اومده از یه امر ثواب بیشتر سو استفاده کرده

دقیقا

من بهت پیشنهاد میکنم یه بار, قرآن رو به فارسی, بخونی

و تاریخ اسلام رو

خوب, خیلی از این مسائل ریشه در پیشینه تاریخی داره

اگه هم حوصله نداری کل قرآن رو بخونی, سوره نساء رو بخون (ترجیحا اگه تفسیری مثل نمونه, یا المیزان گیر بیاری, که تفسیرش رو هم بخونی, خیلی عالیه)

ببین, چی میگه؟! باشه؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...