رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

مگه من گفتم به چرت و پرت های این دختره بیندیشیم!؟ :w58:

گفتم در عقاید و باور های سفت و سخت موروثیمون اندیشه کنیم کمی...1

باشه ...

P.S : دوباره همون جذبه Fo.Roo.GH ...:w58:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 72
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگر به رساله های موجود نگاهی بندازیم میبینیم بخش اعظم اونها در مورد مسائل جنسی هست ، در هیچ مذهبی به این اندازه به مسائل جنسی پرداخته نشده ، کسی نیاز جنسی رو کتمان نمیکنه ولی برآورده کردن نیاز جنسی روش طبیعی خودش رو داره ، در رساله هایی که حتی به احکام روابط جنسی با حیوانات و خردسالان و محارم پرداخته شده دیگه نمیشه ادعا کرد اینها رو فقه میگه بلکه باید گفت اینهارو یک ذهن بیمار میگه ، فقط یک ذهن بیمار میتونه همچین حکمی بده که نشستن بر روز صندلی که زنی بر روی اون نشسته کراهت داره یک ذهن سالم با نشستن بر روی صندلی به مسائل جنسی منحرف نمیشه ، لپ کلام اینکه مفاسد اخلاقی با کلاه شرعی دین در حوزه ها موج میزنه ، محصلین و طلاب این حوزه ها اغلب دچار بدریت عقده ها و بیمار های روانی هستن که به شدت باید به دنبال درمان اونها باشن وگرنه جز تباهی برای جامعه رهاورد دیگه ای ندارن

لینک به دیدگاه

گرچه این موضوع بسیار داغ هست و البته این مطلب درج شده ممکنه غیر واقعی باشه ولی از اونجایی که اصلا قبول ندارم، نظر خاصی هم ندارم....

اما فقط یه چیزو یادمون باشه... چرا اون کسی که به دلایلی خاص (فرضا اینکه کسی نخواد زنش بشه به خاطر قیافش یا مشکلات خاص و یا شرایطش) توانایی ازدواج دائم رو نداره، از مواهب غریزی باید محروم باشه؟!

لینک به دیدگاه

من بعید میدونم که واقعی باشه به چند دلیل.

1- کسی که ازدواج موقت میکنه اصولا باید مذهبی باشه وگرنه میره خیلی راحت زنا میکنه. این خانوم هم اگه مذهبی باشه باید اولین بار تو 16 سالگیش با اذن پدرش صیغه میشده، شماها عقلتون قبول میکنه که پدرش همچین اجازه ای رو داده باشه که دختر باکره ی 16 سالش صیغه موقت بشه؟

2- یه مرد مذهبی با زنی که با 22 نفر دیگه قبلا خوابیده پیشنهاد ازدواج نمیده، میده؟

3- اینو خانوما بگن، هر چقدر هم روشن فکر باشید و خودتون قبلا اهل صیغه و... حاضرید بعد ازدواج شوهرتون سالی چند بار با زنای دیگه بخوابه؟

4- مردی که با وجود داشتن زن هی ره سراغ صیغه این کارش دلیلی جز هوس بازی داره؟

به نظر من این یا دروغه و یا اگه راست باشه اینا اصلا مسلمون نیستن و اصلا طلبه نیستن (مخصوصا خانومه) و فقط برای تخریب اسلام میان اینارو مینویسن

لینک به دیدگاه

سلام باید خدمت دوستان عرض کنم که ازداج موقت سپیده خود از یک جنبه ای برخودار است که دارای یه سری سوالات می شود. ما دنبال این نیستیم که حرف های سپیده راست یا دروغ است ، ما مبنا را بر راست بودن حرف های سپیده قرار میدهیم ، و از سپیده این سوال را می پرسم : با توجه به اینکه شما صرف خواندن چند کلمه عربی با هم محرم می شوید و با گفتن همان جملات به فارسی چرا محرم نمی شوید؟ و جالبتر از همه ی این جریانات اینکه در حال حاضر شما با فردی در حال زندگی هستید که هنوز هم با اینکه با شما ازدواج کرده ، با این حال به گفته شما سالی 3بار ازدواج موقت می کند و شما در ادامه ی حرف هاتون به این مطلب نیز اشاره کردید که ازدواج موقت همسرتان باعث برکت در زندگی زنا شویتان شده است. اگر واقعا اینطور باشد شما و خانواده تان ( شما و شوهرتان) یکی از خانواده های نادر در این کره ی خاکی هستید ،چون اگر بیشتر تامل کنیم متوجه میشویم که حتی در خانواده هایی که در کشور هایی مثل انگلیس آلمان و .... بنیاده خانواده در اکثر آرا با پیوند یک دختر و پسر انجام میپذیرد و مهر و محبت و نظام خانواده در همان یک جفت به ثمر می نشیند.سوال مهمی که اینجا مطرح می شود اینست که همسر محترم شما چگونه از مهر و محبت برای شما صحبت می کند . یا به جامه عمل میرساند در حالی که ایشان این مهر و محبت را بصورت ناخواست با آن 3نفر تقسیم کند . و مهمتر از آن ایشان چگونه بنای خانواده خود را مستحکم دارد ؟آیا از ابراز علاقه ای که نسبت به شما روا دارد چقدر مطمئن هستید ؟ آیا فکر نمی کنید که برای همخوابی با یک خانوم دیگر نیاز به ابراز علاقه به آن فرد را دارد ؟ من به عنوان یک دوست توصیه می کنم به فکر آینده فرزندتان باشید که آیا با این مسئله که همسرتان در آن قوطه ور است میتواند کنار بیاید یا اینکه از این کار پدرش تنفر پیدا می کند پس به همین راحتی از کنار این مسئله گذشت نکنید و منظور از نگذشتن از این مسئله این است که بیشتر در مورد این مسئله که نکند خدایی ناکرده با این پیشامد ها بنیاد خانواده از هم بپاشد با همدیگر تامل کنید ، چون هر چقدر یک انسان نهایت احتیاط را که شرط عقل است را مراعات می کند در یک تایمی که خودش فکرش را نمی کند با یک مسئله ساده دچار مشکلاتی می شود که باعث بسیاری از این بد بیاری ها در زندگی مشترک هر خانواده ای می شود در هر صورت من شخصا خوشحالم که در حال حاضر از یک زندگی خوب و آرامش داری برخوردار هستید.موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام در جواب سوال شما ara engineer باید بگم بعضی از سوالات و استدلال های شما وارد نیست . ما در حال حاضر بحث بر سر مسلمانی و نا مسلمانی نداریم ، با این وجود اینکه سپیده مراحله ازدواج موقت یک مسلمان را که به قول شما خواندن چند کلمه عربی را تمام و کمال انجام داده است . ولی با این اوصاف در انتها با یک فردی ازدواج کرده است با توجه به اینکه ما مبنا را بر راست بودن صحبت های سپیده قرار می دهیم.حالا یک سوال مطرح می شود که آیا دختری قبل از ازدواج دائم خود چندین بار ازدواج موقت داشته باشد آیا شما این دختر را 1.نامسلمان 2. از جامه رانده 3.فاحشه ( بلا نسبت دوستان) و 4. آخرین حرف اینکه حق یک زندگی سالم و درست را مثل بقیه افراد را نباید داشته باشد؟به نظر بنده آن دختر از همه ی این مسائل میتواند برخوردار باشد. به خاطر اینکه ازدواج موقت چیزی است که در مسائل دینی به آن پرداخته شده است و شما که روی مسائل مسلمانی مانور میدهید ، آیا فکر نمی کنید که اگر فردی در مورد مسائل جنسی تحت فشار باشد و قدرت ازدواج دائم را نیز ندارد (( هر چند که ازدواج دائم برای فقط *** باشدبسیار کوته فکری است و ارزش زندگی و خانواده را بسیار پایین می آورد)) امکان این را به وجود نمی آورد که فرد را به بدترین راههای ممکن بکشاند؟؟؟ طبق حرف های شما می توان به این نتیجه رسید که جالب آن است : اگر فرد ازدواج موقت را چندین بار در تعداد بالا حتی طبق اصول انجام دهد غیر مذهبی است و اگر بدون خواندن آن جملات به آن کار بپردازد که دیگر به گفته شما اصلا مسلمان نیست .پس این فرد ازدواج که نمی تواند ازدواج موقت هم با توجه به استدلال شما اگر انجام دهد فلان میشود ، پس در آخر شما با این استدلال ها چه راهی به این دختر و یا حتی پسر پیشنهاد می کنید؟

لینک به دیدگاه
موافقم
در جواب سوال 1. نمیشه یا نشد نیست احتمال آره هم میتواند وجود داشته باشددر جواب سوال 2. یه جوری میگی که با 22 نفر خوابیده بود که ..... و از این مطلب غافل نشو که ایشون هر 22 بار را صیغه بوده پس با پرسیدن سوال 2 شما یعنیحتی اگر صیغه هم باشی مشکل دار میشیدر جواب سوال 3 یا 4. باید بگم اون دختر مذهبی و مسلمان بوده که با صیغه به این کار تن می سپرده وگرنه دیگر نیازی به خواندن صیغه نبود پس این خود نشانگر عمل کردن به دستورات دین است. با این اصاف یک مرد مذهبی میتواند به این خانوم پیشنهاد ازدواج بدهد چرا که اون خانوم خود انسانی مذهبی است. ولی در بعد مسائل اجتماعی بحثی جدید مطرح می شود که جای بحث زیادی دارد.
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ،با توجه به مشترک بودن این موضوع، دو تاپیک باهم ادغام و یکسری پستهای بی مورد حذف شدن.

خواهشا در ادامه بحث ، رعایت اجتماعی بودن فروم را کرده و با توجه به امکان مشاهده انجمن برای هر گونه گروه سنی، در صحبتها رعایت بعضی مسائل را بکنید:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام در جواب سوال شما ara engineer باید بگم بعضی از سوالات و استدلال های شما وارد نیست . ما در حال حاضر بحث بر سر مسلمانی و نا مسلمانی نداریم ، با این وجود اینکه سپیده مراحله ازدواج موقت یک مسلمان را که به قول شما خواندن چند کلمه عربی را تمام و کمال انجام داده است . ولی با این اوصاف در انتها با یک فردی ازدواج کرده است با توجه به اینکه ما مبنا را بر راست بودن صحبت های سپیده قرار می دهیم.حالا یک سوال مطرح می شود که آیا دختری قبل از ازدواج دائم خود چندین بار ازدواج موقت داشته باشد آیا شما این دختر را 1.نامسلمان 2. از جامه رانده 3.فاحشه ( بلا نسبت دوستان) و 4. آخرین حرف اینکه حق یک زندگی سالم و درست را مثل بقیه افراد را نباید داشته باشد؟به نظر بنده آن دختر از همه ی این مسائل میتواند برخوردار باشد. به خاطر اینکه ازدواج موقت چیزی است که در مسائل دینی به آن پرداخته شده است و شما که روی مسائل مسلمانی مانور میدهید ، آیا فکر نمی کنید که اگر فردی در مورد مسائل جنسی تحت فشار باشد و قدرت ازدواج دائم را نیز ندارد (( هر چند که ازدواج دائم برای فقط *** باشدبسیار کوته فکری است و ارزش زندگی و خانواده را بسیار پایین می آورد)) امکان این را به وجود نمی آورد که فرد را به بدترین راههای ممکن بکشاند؟؟؟ طبق حرف های شما می توان به این نتیجه رسید که جالب آن است : اگر فرد ازدواج موقت را چندین بار در تعداد بالا حتی طبق اصول انجام دهد غیر مذهبی است و اگر بدون خواندن آن جملات به آن کار بپردازد که دیگر به گفته شما اصلا مسلمان نیست .پس این فرد ازدواج که نمی تواند ازدواج موقت هم با توجه به استدلال شما اگر انجام دهد فلان میشود ، پس در آخر شما با این استدلال ها چه راهی به این دختر و یا حتی پسر پیشنهاد می کنید؟

من که سوالی نپرسیدم؟!!!!!!:5c6ipag2mnshmsf5ju3:w58::ws52:

لینک به دیدگاه
ازدواج موقت میدونی واسه چیه..

واسه بی تمدنی..

خیلی زشته که اسم ازدواج روشه..

ببین الان اگه از منم بپرسم بگن اجازه پدرت نمیخواد فقط خودتو طرف یه اخوند هیجا هم ثبت نمیشه یه مدرکی بتون میدیم که مشکلی پیش نیاد من قبول میکنم.. حیف که اجازه میخواد:ws3:

چون تو این مملکت اگه یه قدم بخوای با جنس مخالف راه بری باید جواب پس بدی به همه خب.. این واسه این نیست که گناه برطرف شه واسه اینه که بی ابرو نشه (مشکل از نفس عمل نیست مشکل از قوانین..)

کلا مسال که تو تختخواب هرکس رخ میده از نظر من به هیچ بشری ربط نداره..

ولی این کلاه شرعیه پایه های خانواده رو نابود میکنه..

حفظ ازدواج یا کانون اصلی خانواده باید اولویت داشته باشه..:w00:

کسی که متاهل غلط میکنه بره با کسه دیگه رابطه داشته باشه..:w00:

اونم که مجرده خو دولت غلط کرده بشون گیر بده..:w00:

اینا همش بخاطر عدم رشد مغز بشر که خودش تو 1400 سال پیش زنجیر کرده..:w00:

حالا من جدیدا شنیدم میگن حتی دیگه اجازه هم لازم نیست :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...