رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 110
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راستی یاسی یادم بنداز امتیازای بچه ها واسه ارسال مطلب به مجله رو بدم :a030:

خب همین الان برو تالار درخواست بده دیگه :w02:

بخدا هیچ چیز واجب تر از این نیست:ws37:

لینک به دیدگاه

خب اینم لیست جدید کاربران حاضر :

anthonio montana

s.zarei

senator.

fabir

s.z.e

یه چند نفری هستن که حضورشون هنوز ثابت نشده:hanghead: ...منتظر فعالیتشون هستم :icon_gol:

امتیازای در نظر گرفته شده در همین تاپیک اعلام می شود:w02:

لینک به دیدگاه

خب همون طور که قولشو داده بودم پس از بررسی های انجام گرفته s.zarei بخاطر فعالیت چشمگیر در مجله عمران و همچنین پاسخگویی به سوالات به عنوان کاربر ویژه تالار عمران معرفی می شود

:ws37:

و همچنین 50 امتیاز به anthonio montana بخاطر حضور مداوم و پاسخگویی به سوالات در ماه گذشته داده شد:ws37:

سپاس از هر دو عزیز

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

باسلام

عرض ادب واحترام دارم

شرمنده مون كردين

من كه اصلا از اين امتيازات خيري نداشتم و بعلت ضيق وقت خيلي هم نتونستم در خدمت انجمن ودوستان باشم

شماها بزرگواري فرمودين ولطف

حضور در اين انجمن ودر بين دوستان برا من افتخار بزرگيست

در هر حال بسيار سپاسگزارم وممنون

ارادتمند:icon_gol:

سهيل

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

با سلام.

برای اینکه تالار عمران از این سکوت در بیاد یه استارت دو باره میزنیم. از دوستانی که قادر به همکاری هستن خوشحال میشم اینجا اعلام کنند تا قدم های بعدی رو برداریم. :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
من هستم :icon_gol: کدوم بخشو میخوایین روش کارکنم :w16:

مرسی همیشه با بودنتون به ادم دلگرمی میدید و ادمو خوشحال میکنید . ممنونم.

هر بخش که خودتون راحت ترین ! نظرتون چیه از اموزشگاه مهندسی عمرا ن شروع کنیم ؟ ترجمه و نرم افزار و نکات اجرایی! من به هر سه تاش علاقه دارم. :ws3:

باز هر چی شما بگید . چون شما شمایید و بابای امین . :ws3:

لینک به دیدگاه
مرسی همیشه با بودنتون به ادم دلگرمی میدید و ادمو خوشحال میکنید . ممنونم.

هر بخش که خودتون راحت ترین ! نظرتون چیه از اموزشگاه مهندسی عمرا ن شروع کنیم ؟ ترجمه و نرم افزار و نکات اجرایی! من به هر سه تاش علاقه دارم. :ws3:

باز هر چی شما بگید . چون شما شمایید و بابای امین . :ws3:

قبول هستم بخش نرافزار فوقالعاده علاقمند به نرم افزارها اونم سه بعدیش هستم در تمام رشته ها:hapydancsmil::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
قبول هستم بخش نرافزار فوقالعاده علاقمند به نرم افزارها اونم سه بعدیش هستم در تمام رشته ها:hapydancsmil::hapydancsmil:

خب از نرم افزارا شروع میکنیم ولی یه مشکلی هست من فقط علاقه مندم ولی بلد نیستم شما پست بذارید من لایک میکنم. با تقسیم وظیفه موافقید ؟

خب برای اینکه زیاد بهم خوش نگذره منم یه چیزایی یاد میگیرم. :ws3:

لینک به دیدگاه
خب از نرم افزارا شروع میکنیم ولی یه مشکلی هست من فقط علاقه مندم ولی بلد نیستم شما پست بذارید من لایک میکنم. با تقسیم وظیفه موافقید ؟

خب برای اینکه زیاد بهم خوش نگذره منم یه چیزایی یاد میگیرم. :ws3:

دیگه نه دیگه نشد بیایین جمع شیم برید جبهه نمی شه :banel_smiley_4:نرم افزارارو لیست کن بریم روش کار کنیم خوب یکی تو یکی من :w16:

لینک به دیدگاه
دیگه نه دیگه نشد بیایین جمع شیم برید جبهه نمی شه :banel_smiley_4:نرم افزارارو لیست کن بریم روش کار کنیم خوب یکی تو یکی من :w16:

من که زیبا برنامه ریزی کرده بودم .

اگه بخوایم صبر کنیم تا جمع شیم فایده نداره به نظر من باید شروع کنیم بعد یواش یواش بقیه دوستان تشیف بیارن. اخه چرا!؟!!!!!! شما که منو میشناسید مگه من چند تا نرم افزار بلدم که یکی من یکی شما :whistle: اول رو اتوکد و 3dcivil کار کنیم نظرتون چیه ؟

تازه من از برخی از دوستان دعوت به عمل اوردم ولی کسی نیومده هنوز. ما شروع کنیم تا بقیه بیان !

لینک به دیدگاه
با سلام

تعداد کاربران تالار عمران از ابتدا تا الان کم نبوده. چون حداقل اگه کاربرانی را که بودن و فعالیت داشتن و بعد مدیر و مسئول شدن را بشماریم کم نیستن. مانند(El Roman-آرانوس-Artaria-Cinderella-pme-anthonio montanaو...)

و اگر همین تعداد کاربر با هم همکاری مثبت تری داشتن الان وضعیت اینجا میتونست از تالارهای دیگه خیلی بالاتره باشه ...کلا منیت و غرور در بین کاربران عمرانی زیاده و طاقچه بالا زیاد برای هم میزارن

یه گلایه از مدیران ارشد

نگاهی به کاربرانی که اینجا بودن و بعد بهشون جهت مدیریت تالار بهشون اعتماد شده نشون میده فقط من نتونستم این اعتماد را جلب کنم و برای خودم جای سواله ؟ باو جودی که بیشتر پست هام در این تالار بوده . البته دنبال جلب اعتماد زوری و پیشنهاد نیستم .فعالیت من برای برچسب و رنگ عوض کردن تا الان نبوده و بعد از این هم نخواهد بود .ولی خیلی اتفاقات مثبت از دل احترام میاد بیرون

کاملا با حرفت موافقم ... شاید یکی از دلایل این رکود هم همین بوده اینکه تو یه تالار همزمان 4-5 مدیر و مسئول وجود داشت و حالا همزمان با هم تالار رو ترک کردند و ضعف خودم تو مدیریت صحیح و درست از عنوان هایی که به کاربران می دادم

اما همه این ها بر می گرده به زمانی که من تالار رو ترک کردم و مدیران بعدی یکی پس از دیگری نتونستند تو عنوان خودشون موفق باشند و خیلی زود و سریع عنوان مدیریت به یکی دیگه واگذار می شد

امیدوارم حالا یه جان تازه بگیره و بشکا نو مدیریت بشه

منم اگه بتونم درخدمت هستم

لینک به دیدگاه
با سلام

تعداد کاربران تالار عمران از ابتدا تا الان کم نبوده. چون حداقل اگه کاربرانی را که بودن و فعالیت داشتن و بعد مدیر و مسئول شدن را بشماریم کم نیستن. مانند(El Roman-آرانوس-Artaria-Cinderella-pme-anthonio montanaو...)

و اگر همین تعداد کاربر با هم همکاری مثبت تری داشتن الان وضعیت اینجا میتونست از تالارهای دیگه خیلی بالاتره باشه ...کلا منیت و غرور در بین کاربران عمرانی زیاده و طاقچه بالا زیاد برای هم میزارن

یه گلایه از مدیران ارشد

نگاهی به کاربرانی که اینجا بودن و بعد بهشون جهت مدیریت تالار بهشون اعتماد شده نشون میده فقط من نتونستم این اعتماد را جلب کنم و برای خودم جای سواله ؟ باو جودی که بیشتر پست هام در این تالار بوده . البته دنبال جلب اعتماد زوری و پیشنهاد نیستم .فعالیت من برای برچسب و رنگ عوض کردن تا الان نبوده و بعد از این هم نخواهد بود .ولی خیلی اتفاقات مثبت از دل احترام میاد بیرون

در کل تالار عمران رکود خاصی داره. بابت فعالیت و پست هایی تا حالا تو تالار گذاشتید ممنونم. ولی امیدوارم همکاریتون ادامه پیدا کنه .

در مورد پاراگراف اخرتون هم میشه پیگیریش کرد و امیدوارم دلخور و ناراحت نباشید.

مجددا بابت همکاری هایی که تا حالا داشتید ازتون ممنونم. :icon_gol:

:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

مهندس سهند به کمکتون احتیاج دارم .

میخوام برای مترجمی زبان متن مرتبط به عمران بذارم ولی دو تا مشکل وجود داره متنی که مناسب باشه کارا باشه و یه دونه دیگه هم اسون باشه برای شروع بتونیم ترجمه کنیم.

به کجا مراجعه کنم و چیکار کنم.؟

در مورد نرم افزار اتوکد هیچ کی نیومد منم خودم بدجور درگیر hole توی سالیدم اون رفع شد تمرینارو انجام میدم تا بقیه دوستان هم کم کم بیان . :hanghead:

لینک به دیدگاه
مهندس سهند به کمکتون احتیاج دارم .

میخوام برای مترجمی زبان متن مرتبط به عمران بذارم ولی دو تا مشکل وجود داره متنی که مناسب باشه کارا باشه و یه دونه دیگه هم اسون باشه برای شروع بتونیم ترجمه کنیم.

به کجا مراجعه کنم و چیکار کنم.؟

در مورد نرم افزار اتوکد هیچ کی نیومد منم خودم بدجور درگیر hole توی سالیدم اون رفع شد تمرینارو انجام میدم تا بقیه دوستان هم کم کم بیان . :hanghead:

میتونم پیداش کنم راستی فا فا هم اگه اومد میتونه یه کمکی بهمون کنه :w16:

حالا باشه درخواستی شد در مورد اتوکد انجامش میدیم نیومد هم خودمون تمیرنهارو حل میکنیم:ws3:

لینک به دیدگاه
میتونم پیداش کنم راستی فا فا هم اگه اومد میتونه یه کمکی بهمون کنه :w16:

حالا باشه درخواستی شد در مورد اتوکد انجامش میدیم نیومد هم خودمون تمیرنهارو حل میکنیم:ws3:

:hapydancsmil:

ممنونم.:icon_gol: من که فافا رو نمیشناسم !:hanghead:

:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...