رفتن به مطلب

نزديک ترين نقطه زمين به خورشيد

ارسال های توصیه شده

ولی بلند بلند حالش بیشتر افرین همینطوری بنوس اگه ریز بو من خودم به شخصه نمیخوندمش:a030::a030:

رسوندم با فیبر نوری اونم با سرعت ایدی اسل ولی فک کنم اونا دیال دارن چون جوابشون هنوز نرسیده:ws28::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه
مرسی از لطفت داداشی

اگه بشه همین عید خونواده رو طرفای شما سوق میدم:ws3:

خواهش جدی جدی باعث خوشحالیه

حتما بیاین اواخر زمستون اوایل بهار هوا خیلی خوبه

بوشهر 8 شهر داره که 5 تا از اونها بندرن و تقریبا پشت سر هم قطار شدن ...از شرق به غرب

بندرعسلویه ، جم ، بندر کنگان ، خورموج، بندر بوشهر ، برازجان ، بندرگناوه ، بندر دیلم

البته بندر تاریخی سیراف هم هست که خیلی کوچیکه

محل زندگی خودم تو اون دو شهریه که قرمز کرده ام

اما صادقانه بگم مدیونید اگه بیاید بوشهر و خبر ندید

لینک به دیدگاه
خواهش جدی جدی باعث خوشحالیه

حتما بیاین اواخر زمستون اوایل بهار هوا خیلی خوبه

بوشهر 8 شهر داره که 5 تا از اونها بندرن و تقریبا پشت سر هم قطار شدن ...از شرق به غرب

بندرعسلویه ، جم ، بندر کنگان ، خورموج، بندر بوشهر ، برازجان ، بندرگناوه ، بندر دیلم

البته بندر تاریخی سیراف هم هست که خیلی کوچیکه

محل زندگی خودم تو اون دو شهریه که قرمز کرده ام

اما صادقانه بگم مدیونید اگه بیاید بوشهر و خبر ندید

یه بار ما 3 سال پیش عید اومدیم بوشهر ...اول یه راست رفتیم سراغ دریاش و خواهرزادم اون موقع 3 سالش بود گفت من میخوام برم شنا و بابامم باهش رفت که مواظبش باشه و بعد دیدیم بابامو مبین برگشتن البته به همراه یه بوی خیلی خوب

نگو اونجا فاضلاب میریزن:ws28:

و هیچی دیگه ...حالا برو سراغ حموم,کل شهرو گشتیم اما دریغ از یه حموم:w58: ولی بالاخره یه چیزی پیدا کردیمو و یه ابی به بدنشون زدن ولی با این حال بوی فاضلاب هم چنان به دنبالشون بود و ماهم بسی ازین بو لذت میبردیم و همون لحظه از بوشهر در اومدیم :hanghead:

هیچی دیگه قصه ما به سر رسید و منم نتونستم غروب بوشهرو ببینم :ws44:

لینک به دیدگاه

تاپیک مثلن علمی بود به خاله بازی کشید؟

همیشه همین بساطه:banel_smiley_4:

آخرش نفهمیدیم ویژگیای کوهه راسته یا دروغ..نمیذارین که:icon_pf (34):

تو مهندسان راجع به این کوه دیده بودم ولی مطالب لینک آرش جدید بود برام

آرش جان ممنون از لینک ها:icon_gol:

لینک به دیدگاه
یه بار ما 3 سال پیش عید اومدیم بوشهر ...اول یه راست رفتیم سراغ دریاش و خواهرزادم اون موقع 3 سالش بود گفت من میخوام برم شنا و بابامم باهش رفت که مواظبش باشه و بعد دیدیم بابامو مبین برگشتن البته به همراه یه بوی خیلی خوب

نگو اونجا فاضلاب میریزن:ws28:

و هیچی دیگه ...حالا برو سراغ حموم,کل شهرو گشتیم اما دریغ از یه حموم:w58: ولی بالاخره یه چیزی پیدا کردیمو و یه ابی به بدنشون زدن ولی با این حال بوی فاضلاب هم چنان به دنبالشون بود و ماهم بسی ازین بو لذت میبردیم و همون لحظه از بوشهر در اومدیم :hanghead:

هیچی دیگه قصه ما به سر رسید و منم نتونستم غروب بوشهرو ببینم :ws44:

خوب اولش یه تحقیق میکردین بعد میزدین به اب

حالا دفعه بعد خواستین بیاین یه پیام بده خودم بهترین جاها را برای شنا کردن نشون میدم

ساحل خود بوشهر نسبت به شهرهای دیگه استان زیاد جالب نیست تازه دمای گرمتری هم داره..

تاپیک مثلن علمی بود به خاله بازی کشید؟

همیشه همین بساطه:banel_smiley_4:

آخرش نفهمیدیم ویژگیای کوهه راسته یا دروغ..نمیذارین که:icon_pf (34):

تو مهندسان راجع به این کوه دیده بودم ولی مطالب لینک آرش جدید بود برام

آرش جان ممنون از لینک ها:icon_gol:

خواهش میشه

کلا تشکر بابت زدن این تاپیک چون متاسفانه به استان ما با این همه منابع طبیعی و نفت و گاز و سرما طبیعی خیلی کم لطفی میشه دقیبقا همینطورکه بالا اشاره شد

لینک به دیدگاه
خوب اولش یه تحقیق میکردین بعد میزدین به اب

حالا دفعه بعد خواستین بیاین یه پیام بده خودم بهترین جاها را برای شنا کردن نشون میدم

ساحل خود بوشهر نسبت به شهرهای دیگه استان زیاد جالب نیست تازه دمای گرمتری هم داره..

مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

به نظر مي رسه در مورد کوه پرديس اغراق شده + خطاي ديد در اون باعث خيال پردازي در باره مغناطيس شده است. اما همه بومي هاي منطقه در مورد اينکه فقط يک راه بالا رفتن و

لینک به دیدگاه

به نظر مي رسه در مورد کوه پرديس اغراق شده + خطاي ديد در اون باعث خيال پردازي در باره مغناطيس شده است. اما همه بومي هاي منطقه در مورد اينکه فقط يک راه بالا رفتن و پايين آمدن داره متفق القول اند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...