رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

[نرم افزارهای مورد استفاده : فتوشاپ]

[فایلهای پیوستی : ندارد]

wol_error.gifبرای مشاهده عکس در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید.اندازه اصلی عکس 663x512.platinum-8.jpg

مقدمه

گاها بازی با رنگها جادوهای بزرگی را خلق می کنند .

در آموزش زیر تنها با ایجاد چند افکت ساده و تغییر رنگ به جادویی غیر قابل تصور خواهید رسید که شما را به عمق رویاها خواهد کشاند .

مرحله 1

ابتدا یه عکس باز کنید به هر اندازه ای که باشه مثلا من این عکی رو انتخاب کردم

platinum-1.jpg

مرحله 2

سپس مراحل زیر رو دنبال کنید :

از پایین --- پنل لایر --- روی دکمه

Create New Fill Or Adjustmetn Layer کلیک کنید سپس بر روی گزینه Channel Mixer کلیک کنید و تنظیمات را بر اساس تصویر تنظیم کنید و بر روی OK کلیک کنید

platinum-2.jpg

مرحله 3

حال تصویر شما باید به شکل تصویر زیر باشد :

platinum-3.jpg

مرحله 4

دوباره بر روی دکمه Create New Fill Or ...... کلیک کنید : میگن مستی گناه به انگشت من آمد باید مستا رو ....... شرمنده دارم هایده گوش میدم گفتم یه حالی بهتون . خب گزینه Hue/Saturation کلیک کنید وتنظیمات را بر اساس تصویر زیر تنظیم کنید و بر روی دکمه OK کلیک کنید :

platinum-4.jpg

مرحله 5

حالا تصویر شما باید اینجوری باشه :

platinum-5.jpg

مرحله 6

حالا دکمه های CTRL + A را فشار دهید و سپس دکمه های CTRL + V را فشار دهید تا از کل صفحه شما یه کپی درست بشه حال BLENDING MODE لایه رو به Multiply قرار دهید به صورت زیر :

platinum-6.jpg

مرحله 7

حال منوی Filter را باز کرده و مراحل زیر را دنبال کنید :

Filter ---> Blur ---> Gaussian Blur

کلیک کنید و مقدار آن را مانند تصویر تغییر دهید :

platinum-7.jpg

مرحله 8

حالا موقشه که از کارتون لذت ببرید با یه کم سلیقه میتونید یه حالی به خودتون بدید اینم تصویر آخر :

wol_error.gifبرای مشاهده عکس در اندازه واقعی اینجا کلیک کنید.اندازه اصلی عکس 663x512.platinum-8.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
ببینم عکستو ... :w02: دقیقاً مشکل کدوم مرحله ست؟
مشکل دقیقا از این قسمتشو حالا دکمه های CTRL + A را فشار دهید و سپس دکمه های CTRL + V را فشار دهید تا از کل صفحه شما یه کپی درست بشه، متوجه نمیشدم...ولی ی جور دیگه انجامش دادم:ws37:درست شد:w02::ws3:
لینک به دیدگاه
مشکل دقیقا از این قسمتشو حالا دکمه های CTRL + A را فشار دهید و سپس دکمه های CTRL + V را فشار دهید تا از کل صفحه شما یه کپی درست بشه، متوجه نمیشدم...ولی ی جور دیگه انجامش دادم:ws37:درست شد:w02::ws3:

فکر کنم اینجور باید باشه ... :ws3:

Ctrl+A ( در لایه بکگراند)

بعدش Ctrl+C

بعدش Ctrl+V

لینک به دیدگاه
اون موقع که توقعات اینقدر بالا نبود ... :banel_smiley_4:

این واسشون رویاییه ...:girl_angel:

:ws28:

پس حالا ما چکار کنیم که توقعاتمون بالاس؟:ws3:

مباحثت به روز نیستا:vahidrk:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...