رفتن به مطلب

صندوق نظرات، پيشنهادات و انتقادات

O-N

ارسال های توصیه شده

دوستان عزيز سلام

اين تاپيك رو براي اين احداث :ws3: نموديم كه اگر نظر، انتقاد يا پيشنهادي براي بهبود تالار داشتين اينجا بگين كه در صورت عملي و كاربردي بودنش مورد استفاده قرار بگيره.

اميدوارم فقط به يه تشكر بسنده نكنيد و نظراتتون رو بگيد چون واقعا يه دست صدا نداره. :hanghead:

اين كار به جهت حفظ دموكراسي صورت گرفته بنابراين خودتون نذاريد به سمت ديكتاتوري :167: بريم :ws3:

منتظر نظرات خوب و ارزنده تون هستيم :w16:

با تشكر

موفق و پيروز باشيد

پي.اس: اسپم ممنوع مي باشد و با فرد خاطي برخورد ميگردد icon_pf%20%2895%29.gif

لینک به دیدگاه

اولا که تشکرنداریم که تشکر هم بنماییم

دیما

هركي تشكر كنه و هيچي نگه... ست :دي 11x11progress.gif

این برچسب منو کشته flat.gif

سیما : ضمن تشکر اززحمات شما وهمه دوستان منتظریم بقیه دوستان تالار مهندسی پزشکی هم یه حرکت نویی داشته باشن

متاسفانه رشته مهندسی پزشکی ازاون رشته های تاپ خیلی مظلومه که فقط اومدن وایجادش کردن

حالا این برعهده دوستان هست که بتونن بیشتر وبهتر این رشته رو به بقیه معرفی کنن

ظرفیتهای علمی وشغلی این رشته واقعا بسیار بالاست

چهارما بازم ممنون وموفق باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلااااااااااام اویی:icon_pf (44):

من اومدم فقط یه تشکر بزنم بروم بفینننمممم خوبه؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

اوووومممم خوب یه ذره مسئله رو باز کن ببینم قراره چه اتفاقی بیفته که بخوام انتقادات کنم

لینک به دیدگاه
اولا که تشکرنداریم که تشکر هم بنماییم

دیما

هركي تشكر كنه و هيچي نگه... ست :دي 11x11progress.gif

این برچسب منو کشته flat.gif

سیما : ضمن تشکر اززحمات شما وهمه دوستان منتظریم بقیه دوستان تالار مهندسی پزشکی هم یه حرکت نویی داشته باشن

متاسفانه رشته مهندسی پزشکی ازاون رشته های تاپ خیلی مظلومه که فقط اومدن وایجادش کردن

حالا این برعهده دوستان هست که بتونن بیشتر وبهتر این رشته رو به بقیه معرفی کنن

ظرفیتهای علمی وشغلی این رشته واقعا بسیار بالاست

چهارما بازم ممنون وموفق باشید:icon_gol:

كاملا موافقم

تا وقتي كه دوستاني كه متخصص اين رشته هستن حرفي نزنن وضع همينه.

اميدوارم به خودمون جرئت بحث و تبادل نظر توي رشته ي تخصصي خودمونو بديم

از دوستان خواهش ميكنم حتي اگه فك ميكنن كه نظرشون ممكنه اشتباه باشه بگن. بار علمي هيچ كس بر اين اساس سنجيده نميشه.

اينجا ميايم كه از هم ياد بگيريم... ممكنه پستي كه به نظر ما كم ارزشه مشكل يه نفر ديگه رو حل كنه.

پس لطفا سكوت نكنيم... سعي كنيم بيشتر تو بحثا شركت كنيم :w16:

مرسي :ws3: (:167:)

لینک به دیدگاه

من 2باره اومدم

و هرچقدر که در توانم باشه مشارکت میکنم

اما انتقاد و پیشنهاد

من زیاد نظر دادم اما بازم میگم

اگه واسه تاپیکامون زمان تعیین کنیم خیلی میتونه مفید باشه

یعنی در یه روز خاص یا حتی ساعتهای خاص یه موضوع رو مدیر تالار مطرح کنه و دربارش با هم حرف بزنیم

این موضوع میتونه یه دستگاه باشه یا یه تحقیق جدید یا مقاله یا حتی بحث در مورد شغل و ارشد و ...

این موضوع به نظر من میتونه پروژه دوستان هم باشه که بتونیم با هم کاملترش کنیم و یه کمکی هم کرده باشیم در ضمن چیزی هم یاد بگیریم و حتی بیشتر با هم دوست بشیم

از اینکه زیاد میحرفم معذرت میخوام :icon_gol:

لینک به دیدگاه
من 2باره اومدم

و هرچقدر که در توانم باشه مشارکت میکنم

اما انتقاد و پیشنهاد

من زیاد نظر دادم اما بازم میگم

اگه واسه تاپیکامون زمان تعیین کنیم خیلی میتونه مفید باشه

یعنی در یه روز خاص یا حتی ساعتهای خاص یه موضوع رو مدیر تالار مطرح کنه و دربارش با هم حرف بزنیم

این موضوع میتونه یه دستگاه باشه یا یه تحقیق جدید یا مقاله یا حتی بحث در مورد شغل و ارشد و ...

این موضوع به نظر من میتونه پروژه دوستان هم باشه که بتونیم با هم کاملترش کنیم و یه کمکی هم کرده باشیم در ضمن چیزی هم یاد بگیریم و حتی بیشتر با هم دوست بشیم

از اینکه زیاد میحرفم معذرت میخوام :icon_gol:

نظرات شما محفوظه و اگه فرصت كنم حتما اين كارا رو انجام ميدم ولي اين مدت توي يه موقعيتي گير كردم كه واقعا كاراي روزمره رو هم به زور ميرسم انجام بدم. :shame:

اگه خودتون اين بحثا رو راه بندازين و پيگيرش باشين خيلي خوبه ولي اگه اصرار دارين كه اين كارو من شروع كنم يه مقدار وقت نياز دارم. :hanghead:

هماهنگ كردن ساعت ها خيلي ممكن نيست در ضمن چندان جالب نيست كه تالار فقط توي ساعات يا روزاي خاصي فعال باشه. اگه تعدادمون بيشتر بود حتي اينكه توي ساعات متفاوت از هم كار كنيم خيلي بهتر بود چون پويايي حفظ ميشد نه اينكه يه مدت همه باشن و كلي كار انجام بدن بعد يه مدت هيچ كس نباشه

من بعضي از تاپيكايي كه پيشنهاد دادين رو زده بودم كه بعد از برگشتمون به خاطر مشكل سايت پاك شده بودن. كه البته مشكلي نيست و ميشه دوباره راهشون انداخت. اين به خاطر كم كاري و كمبود وقت من بوده كه عذر مي خوام. :sigh:

مرسي به خاطر نظرات خوبت

لینک به دیدگاه

ببخشيد من البته فضولي ميكنما ولي من يه انتقاد دارم اونم اينكه چرا وقتي اوريون نيس اينجا سوت و كور ميشه؟

خب بقيه چرا نميان سر بزنن

يه موقعي خوب شده بودا تاپيك ميزدن ولي الان ديگه خيلي كم ميان

ديگه در اين حد كه توي مسابقه ي تصويري هم فكر كنم كسي از بچه هاي خود مهندسي پزشكي شركت نكرد.(غير از اوريون جيگر البته :ws3:)

لینک به دیدگاه
ببخشيد من البته فضولي ميكنما ولي من يه انتقاد دارم اونم اينكه چرا وقتي اوريون نيس اينجا سوت و كور ميشه؟

خب بقيه چرا نميان سر بزنن

يه موقعي خوب شده بودا تاپيك ميزدن ولي الان ديگه خيلي كم ميان

ديگه در اين حد كه توي مسابقه ي تصويري هم فكر كنم كسي از بچه هاي خود مهندسي پزشكي شركت نكرد.(غير از اوريون جيگر البته :ws3:)

خواهش ميكنم شما فضول نيستي كه بر منكرش صلوات :4chsmu1:

خب اين شايد به اين دليله كه تعدادمون كمه :hanghead:

عجله نكن راه ميوفتيم...

چرا از دوستان مهندسي پزشكي هم شركت كرده بودن. (قيافته:banel_smiley_4: )

شما چرا يه مدته داري رنگ من مينويسي :w58:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 7 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

درود به دوستان عزيز :icon_gol:

به دنبال طرح نظم دهي تالار!، مريم عزيز يه سري پيشنهادات داده بودن كه يه تعداديشون تا الآن عملي شده.

مكاتباتمونو! اينجا ميذارم كه هم بقيه نظراتشون رو بگن و هم اينكه چنين روندي رو براي اداره‌ي تالار داشته باشيم كه همه نظراتشون رو بگن و در موردشون بحث كنيم.

ممنون :hapydancsmil:

سلام :w02:

اوریون جان در راستای طرح سر و سامان دادن به تالار که گفته بودی موارد زیر به خدمتتان اعلام می گردد: hapydancsmil.gif

این تاپیک ها به نظرم به تالار پزشکی یا زیست شناسی منتقل بشن بهتره:w16:

آشنايي مختصر با ديابت و پيش گيري از عوارض آن

هورمون هاي تيروييد و اهميت سنجش آن ها

فيتواستروژن‌ها: استروژن‌هاي گياهي

الکل والکلیسم واشنایی با مضرات الکلی بودن

آسپیرین

چرا بادزن ما را خنک می‌کند؟

منابع كارشناسي ارشد بيوشيمي

:icon_gol:

بازم هست هنوز :w02:

توی خود تالار بیومواد بالاش سه تا بخش مجزا ایجاد می کنی به اسم های زیر ؟

سرامیک

فلز

پلیمر

:icon_gol:

آهان یه چی دیگه:ws37:

یه قسمتی تحت عنوان مولتی مدیا یا فیلم ها و تصاویر مهندسی پزشکی کمه تو تالار به نظرم

حالا میتونه برای هر گرایش جدا باشه یا کلی برای کل تالار جزو یکی از اون بخش های بالا

یکی هم یه بخش دیگه ای اگر اون بالا به اسم اخبار مهندسی پزشکی باشه خوبه فکر کنم

اخباری که خودمون ترجمه می کنیم به اضافه متن های ترجمه شده خبری از سایت های مختلف رو بزاریم اون جاhanghead.gif

فعلا همینا 54171_connie_boy_clean.gif

با تشکرات !!

شالام مريم جان

843652659810 بار مرسي از توجهت:icon_gol:

در مورد انتقال به تالاراي ديگه و بخش بندي ها بايد به مديراي ارشد بگم. در سريع ترين زمان ممكن انجام ميشه :w16:

اينكه قبلا بخش بندي نشده به خاطر اين بود كه احتمال اينكه بتونيم پرشون كنيم كم بوده. اگه بشه روشون كار كنيم كه خيلي خوب ميشه.

بخش فيلما و اينا رو هم واسه كل تالار اضافه ميكنيم. در صورتي كه فيلما زياد شد بعدا تقسيم بنديا رو انجام ميديم.

اخبار رو هم اضافه ميكنيم.

قبلا كم بود و همه توي يه تاپيك بودن.

پستاي اون تاپيكو هم تاپيكاي جدا ميكنيم.

كتاباي با مضمون تجهيزات مهندسي پزشكي رو يا توي زيرتالارا گنجونديم يا اينكه توي كتابخانه مهندسي پزشكي گذاشتيم.

اينجوري منظم ترم ميشه.

اگه چيزي بود منتقلش ميكنيم اونجا :w16:

بازم ممنون :icon_gol:

بازم از نكته سنجي مريم عزيز تشكر ميكنم :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

دور همي شاد باشيم :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

خب دانشنامه‌ انجمن دوباره برقرار شده.

من سعي ميكنم هر روز يه تعدادي كلمه بذارم. البته مث اينكه فقط انگليسي هست فعلا. چون من حروف انگليسي رو ديدم... :ws38:

به هر حال اگه حوصله‌‌ي انگليسي رو ندارين من سعي ميكنم كم كم بذارم.

شما اگه ممكنه سعي كنيد توي يه جايي يه آرشيوي از فارسي ها تهيه كنيد تا وقتي كه اونم راه بيوفته. يه تعريف يكي دو خطي از هر لغتي كه ميذاريد كافيه. اگه مثالم داشته باشه بد نيست.

البته ميشه لغت فارسي گذاشت ولي حروفش احتمالا بعدا اضافه ميشه.

من امروز دوتا كلمه توي دانشنامه گذاشتم به عنوان مثال يه نگاه بهشون بكنين.

براي ترجمه هم پيشنهاد ميكنم راه بيوفته ديگه :hapydancsmil:

در مورد نظم‌دهي تالارم فك كنم اگه توي تاپيك اتاق جلسه بگيم كه هر كدوم به كجا رسيديم بد نباشه :w16:

212719_commentsmiley.gif

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
  • 3 ماه بعد...

212719_commentsmiley.gif

ميدونم خيلي مشكلات زياده و سر همه شلوغه.

ولي وقتي آدم تنها باشه همه‌ي انگيزه‌ش از بين ميره.

اگه نميخواين ديگه فعاليتي بكنين بگين كه ديگه منتظر چيزي نباشه. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی و وقت به خیر:ws3:

این تاپیک های حدس میزنید چی باشه رو میشه یه کپی ازش بگیریم بعد تو اون کپیه همه پست های اضافی رو پاک کنیم فقط برای هر عکس و حدس دو پست موجود باشه: یکی شکل اولیه که فرد گذاشته و یکی هم شکل نهایی ش با توضیحاتش؟؟:ws38:

یا اصلا نمیشه از تاپیکی کپی گرفت؟ علم این قد پیشرفت نکرده؟:ws3:

کلا خوبه همه عکسایی که تو یه تاپیک مورد حدس زدن واقع شدن!! دور هم یه جا جمع شن:ws38:

لینک به دیدگاه
ضمن عرض سلام و خوش آمد گویی و وقت به خیر:ws3:

این تاپیک های حدس میزنید چی باشه رو میشه یه کپی ازش بگیریم بعد تو اون کپیه همه پست های اضافی رو پاک کنیم فقط برای هر عکس و حدس دو پست موجود باشه: یکی شکل اولیه که فرد گذاشته و یکی هم شکل نهایی ش با توضیحاتش؟؟:ws38:

یا اصلا نمیشه از تاپیکی کپی گرفت؟ علم این قد پیشرفت نکرده؟:ws3:

کلا خوبه همه عکسایی که تو یه تاپیک مورد حدس زدن واقع شدن!! دور هم یه جا جمع شن:ws38:

شالااااااااااااام

چيطوري؟ :ws3:

پيشنهاد خوبيه.

چرا ميشه پست‌ها رو كپي كرد و توي يه تاپيك جديد گذاشتشون :w16:

البته اون وسطا هم براي حدس زدن يه سري توضيحاتي گذاشته ميشه. اونا رو ديگه نميخواد. البته با اين شرط كه پست آخر خيلي جامع باشه.

همه مسابقه‌ها رو با هم بذاريم توي يه تاپيك خوبه ديگه. :ws38:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...