رفتن به مطلب

صندوق نظرات، پيشنهادات و انتقادات

O-N

ارسال های توصیه شده

شالااااااااااااام

چيطوري؟ :ws3:

پيشنهاد خوبيه.

چرا ميشه پست‌ها رو كپي كرد و توي يه تاپيك جديد گذاشتشون :w16:

البته اون وسطا هم براي حدس زدن يه سري توضيحاتي گذاشته ميشه. اونا رو ديگه نميخواد. البته با اين شرط كه پست آخر خيلي جامع باشه.

همه مسابقه‌ها رو با هم بذاريم توي يه تاپيك خوبه ديگه. :ws38:

آره منم منظورم همین بود که اون پستای توضیحی وسط و حرفا برداشته. فقط شکل اولیه باشه با شکل نهایی و توضیح خود دستگاه. حالا جامع هم نبود در حد یه آشنایی معمولی خوبه.:w16:

اینجوری یادمون میمونه تا حالا چیا رو یاد گرفتیم !!

عههه من گفتم شاید این امکانش باشه که برن رو تاپیک کلیک راست کنن کپی رو بزنن بعد پیست کنن......پس علم هنوز عقبه:whistle:.......آخه این طوری زحمت میشه که:5c6ipag2mnshmsf5ju3:ws3:

لینک به دیدگاه
آره منم منظورم همین بود که اون پستای توضیحی وسط و حرفا برداشته. فقط شکل اولیه باشه با شکل نهایی و توضیح خود دستگاه. حالا جامع هم نبود در حد یه آشنایی معمولی خوبه.:w16:

اینجوری یادمون میمونه تا حالا چیا رو یاد گرفتیم !!

عههه من گفتم شاید این امکانش باشه که برن رو تاپیک کلیک راست کنن کپی رو بزنن بعد پیست کنن......پس علم هنوز عقبه:whistle:.......آخه این طوری زحمت میشه که:5c6ipag2mnshmsf5ju3:ws3:

منم كه زحمت‌كـــــــــــــش :ws3:

الآن شروع مينموييم. پستا خودشون به ترتيب زماني مرتب ميشن. :w16:

بازم مرسي :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...