رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• 4 سال بعد...
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان تو چه زمینه هایی میتونن آموزش بدن

حالا چه به صورت تصویری(فیلم) یا به صورت متنی

اگر به صورت تصویری باشه میتونیم به فروشگاه منتقلش کنیم و از مزایای فروشش هم بهرمند بشید

من خودم برای مجله حرکت تالار مکانیک اموزش کریر رو به سورت متنی قرار دادم و مختص به این نشریه س و دوستانی که میخوان یاد بگیرن میتونن نشریه رو دانلود کنن.

در حال حاضر روی پایتون کار میکنم یکم که در مباحث پیشرفته مسلط شدم شروع به آموزش بخش های مقدماتی برنامه نویسی پایتون میکنم(اول به صورت متنی)

در خصوص سالیدورک و اتوکد هم هرزچندگاهی مطالب آموزشی میذارم اما با توجه به وجود آموزش های گسترده در انجمن از این دو نرم افزار آموزش از ابتدا حالت تکرار مکررات داره.

پس هرجا دوستان از این دو نرم افزار هم سوالی داشتن من در خدمتم (سعی میکنم موارد خاص و کارردی رو از این دو نرم افزار آموزش بدم اگه وقت و عمر باقی باشه):a030:

حالا دوستان توانایی هاشون رو بگن که بتونیم یه برنامه ریزی کلی داشته باشیم و از امکانات و توانایی های دوستان استفاده کنیم:a030:

لینک به دیدگاه
دوستان تو چه زمینه هایی میتونن آموزش بدن

حالا چه به صورت تصویری(فیلم) یا به صورت متنی

اگر به صورت تصویری باشه میتونیم به فروشگاه منتقلش کنیم و از مزایای فروشش هم بهرمند بشید

من خودم برای مجله حرکت تالار مکانیک اموزش کریر رو به سورت متنی قرار دادم و مختص به این نشریه س و دوستانی که میخوان یاد بگیرن میتونن نشریه رو دانلود کنن.

در حال حاضر روی پایتون کار میکنم یکم که در مباحث پیشرفته مسلط شدم شروع به آموزش بخش های مقدماتی برنامه نویسی پایتون میکنم(اول به صورت متنی)

در خصوص سالیدورک و اتوکد هم هرزچندگاهی مطالب آموزشی میذارم اما با توجه به وجود آموزش های گسترده در انجمن از این دو نرم افزار آموزش از ابتدا حالت تکرار مکررات داره.

پس هرجا دوستان از این دو نرم افزار هم سوالی داشتن من در خدمتم (سعی میکنم موارد خاص و کارردی رو از این دو نرم افزار آموزش بدم اگه وقت و عمر باقی باشه):a030:

حالا دوستان توانایی هاشون رو بگن که بتونیم یه برنامه ریزی کلی داشته باشیم و از امکانات و توانایی های دوستان استفاده کنیم:a030:

به صحبتات اضافه کنم که امکانات خوبی هم واسه این دوستان در حال آماده سازی هستش. :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...