رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

• 2 هفته بعد...

سلام

یه سوال فنی...

اقا شما اینجا بخشی مربوط به نرم افزار ندارین؟:ws1:معرفی،دانلود،مباحث مربوطه و .....انتی ویروسها و معرفی ویروس و اینها

بخش ادبیات هم به نظرم یه قسمت معرفی بزرگان ادبی و بعدش شعر و نثر و عاشقانه ها و مشاعره و ... هم بزارن خوبه...:ws11:

راستی یه چیز دیگه میشه هدر سایت رو عکسش رو طولش رو یکم کوچیکتر کنید؟ چون اینطوری عرض صفحه زیاد میشه و توی اپرا یه دونه از این اسکرولها میزنه...:ws44:

لینک به دیدگاه

در مورد بخش نرم افزارها و معرفی ویروس ها و اینها تالار کامپیوتر و اینترنت هست. تو 2تا تالار زیر می تونی ببینی:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

واسه بخش ادبیات اگر فعال بشه یه تقسیم بندی انجام میدم. من خودم چون تو زمینه شعر و ادبیات مشکل دارم و فعالیتی ندارم واسه همین بخش بندی نکردم تا کسی که فعالیت بیشتری تو این زمینه داره یه بخش بندی واسش انجام بده.

حالا اگر کسی بخش بندی مناسبی واسه این تالار داره ارائه بده تا درستش کنیم.

هدر سایت رو من عوض کردم الان عرض خیلی کمی رو داره فکر نکنم مشکلی داشته باشه. باز هم اگر مشکلی بود با عکس بهم نشون بدید.

مرسی که اولین نظرات رو تو این بخش دادی. موفق باشی.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
amin 202 مهمان

با سلام و تشکر از مدیران و کاربران عزیز و پر کار این سایت!

راستش وقتی اومدم به سایت،به چند مورد ایراد جزئی برخوردم.این ایرادارو به ترتیب زمانی بیان می کنم:

1.سرعت نسبتاً پایین سرور!(البته این کمی سرعت بعلت کم بودن کاربرا زیاد به چشم نمیاد!)

2.نحوه نمایش زمان ارسال پست..مثلاً اگر زمان ارسال پستها بصورت ساعتی نشون داده شه کار با سایت برای کاربرا راحتتر میشه!

3.نداشتن امکان تغییر نمایش پست ها به صورت قرار گرفتن جدیدترین پست در نخستین صفحه و بالای صفحه!

4.کم بودن حافظه پیام های شخصی!

5.نداشتن امکان گزاشتن بیش از 1تصویر در امضای شخصی!(که با افزایش سرعت سرور مشکل محدودیت وجود عکس در امضا حل میشه!)

6.عدم نمایش جدیدترین ارسالها از زمان آخرین بازدید کاربران!

7.عدم نمایش پستهای ارسال شده هنگام گرفتن نقل قول از یک پست.

8.نداشتن نماد هر رشته در صفحه اصلی باشگاه

9.نشون دادن زیر عنوان های هر تالار که باعث شلوغی صفحه اصلی و دیر بالا اومدنش میشه!

.

.

.

بقیشم تا دیدم میگم.ولی در کل انجمن جالبیه!

خیلی از محدودیت های سایر فروم هارو نداره.قدرشو بدونید...:ws3:

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه. انتقادات کاملاً بجا و درسته. :ws14: جالبه اکثر موارد تو بحث های مدیریتی خودمون هم بوده. نکنه یواشکی به اونجا دسترسی داری؟ :ws2: امین که یه مدت میخواست تالارشو هک کنه دید نمیتونه مدیر شد نکنه تو جاش اینکارو کردی؟ :ws2:

خوب حالا از شوخی بگذریم. من یکی یکی جواب میدم:

1- دلیل اصلی پایین بودن سرعت سرور قدرتشه. اکثر سایتای بزرگ مثل باشگاه از سرور اختصاصی استفاده میکنن که قدرت و سرعت خیلی بیشتری رو داره. ما هنوز اول راهیم و از سرورهای معمولی استفاده میکنیم.

2- منظورت فکر کنم این باشه مثلاً بزنه یک ساعت پیش. اگه منظورت اینه ما اینو بحث کردیم. به این نتجیه رسیدیم که اون موقع بعد از یه هفته حداقل 100 تا پست میشه یه هفته پیش. همین طور ادامه پیدا میکنه و بعد از یه سال حداقل 10000 تا پست رو میزنه یه سال پیش. اما این حالتی که الان هست تاریخ ارسال پست به طور دقیق آورده میشه. حالا که به عنوان یه کاربر تازه وارد این پیشنهاد رو دادی حتماً دقیق تر مورد بررسی قرار میدیم. اگه بقیه کاربرا هم نظرشون در این مورد بدن خیلی خوبه.

3- این موضوع رو فقط بهت میگم که بررسی میکنیم و جواب میدیم.

4- کمبود فضای هاست باعث شده که فضای کمی رو به پیغامای خصوصی اختصاص بدیم. اما حالا یه کمی افزایش میدیم. اما توقع نداشته باشید که خیلی زیاد بشه. چون با اینکار یه جورایی کاربرا رو مجبور میکنیم که پیغام های قدیمی و بی استفاده خودشون رو پاک کنن. ولی وضعیتشم نسبت به الان بهتر میکنم.

5- خوب تقریباً خودت جواب دادی. عکس زیاد باعث سنگینی صفحات میشه. باید به فکر کسایی که مثل خودت از dialup استفاده میکنن هم باشیم. الان باشگاه مهندسان با اون سابقه و بزرگیش بیشتر از 2تا عکس تو امضا نمیشه گذاشت.

همین الان ظرفیت پیغام خصوصی رو 50 تا کردم. تعداد عکس های امضا رو هم 2تا کردم.

6- آخرین ارسال ها که هست میتونی ببینی:

تو منوی بالای انجمن هستش. فقط تعدادش رو نمیزنه. واسه اونکار یه هک باید نصب بشه که نصب بود و غیرفعال کردم. چون تعداد زیاد هک باعث صدمه زدن به انجمن و کم کردن سرعتش میشه. واسه همین فقط هک های ضروری رو گذاشتم بمونه.

7- منظورتو متوجه نشدم :ws11: اگر منظورتموقع نقل قول کردن یا ارسال پست بدون استفاده از جعبه ارسال پاسخ سریع هستش که پست های قبلی رو نشون میده. اینم واسه این بود که لود صفحات سبکتر بشه. حالا چون پیشنهادش رو دادی قطعاً بررسی میکنیم و جواب میدیم.

8- لازمه ظاهر این انجمن همه جوره مثل باشگاه بشه؟ من تا اینجاشم که یه سری چیزاش مشابه شده راضی نیستم. اینکاری که گفتی رو میشه انجام داد. اگر به نظر بقیه هم خوبه که انجام بدیم اینکار رو میکنیم.

9- یعنی زیربخش ها رو نشون ندیم. مثلاً فقط بگیم تالار مهندسی مکانیک، مهندسی برق و .... ؟

دیگه صفحه اول حیلی ساده نمیشه؟ اگه با باشگاه هم مقایسه کنی اونجا هم نشون داده فقط پشت سر هم و نا مرتب آورده. اینجا مرتب تر آوردیم.

آقا دستت درد نکنه بابت پیشنهادا و انتقادایی که گفتی خیلی خوب بود. :ws49:

بقیه کاربرا لطفاً هم بیان نظرشون رو درباره نظراتت بگن.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
دستت درد نکنه. انتقادات کاملاً بجا و درسته. :ws14: جالبه اکثر موارد تو بحث های مدیریتی خودمون هم بوده. نکنه یواشکی به اونجا دسترسی داری؟ :ws2: امین که یه مدت میخواست تالارشو هک کنه دید نمیتونه مدیر شد نکنه تو جاش اینکارو کردی؟ :ws2:

:ws3:

خوب حالا از شوخی بگذریم. من یکی یکی جواب میدم:[/

QUOTE]

ok

منم سعی می کنم انتقاداتمو روشنتر بیان کنم!!:ws11:

1- دلیل اصلی پایین بودن سرعت سرور قدرتشه. اکثر سایتای بزرگ مثل باشگاه از سرور اختصاصی استفاده میکنن که قدرت و سرعت خیلی بیشتری رو داره. ما هنوز اول راهیم و از سرورهای معمولی استفاده میکنیم.

به امید روزی که شاهد اولین ها از شما باشیم...:ws49:

2- منظورت فکر کنم این باشه مثلاً بزنه یک ساعت پیش. اگه منظورت اینه ما اینو بحث کردیم. به این نتجیه رسیدیم که اون موقع بعد از یه هفته حداقل 100 تا پست میشه یه هفته پیش. همین طور ادامه پیدا میکنه و بعد از یه سال حداقل 10000 تا پست رو میزنه یه سال پیش. اما این حالتی که الان هست تاریخ ارسال پست به طور دقیق آورده میشه. حالا که به عنوان یه کاربر تازه وارد این پیشنهاد رو دادی حتماً دقیق تر مورد بررسی قرار میدیم. اگه بقیه کاربرا هم نظرشون در این مورد بدن خیلی خوبه.

تا حدودی منظورم همین بود.می تونید این روشو بکار بگیرید:

وقتی پستی زده میشه و شما 2ساعت بعد اونو می بینید،بنویسه 2ساعته پیش.و این روند ادامه پیدا کنه تا 24ساعت.و بعد 24ساعت بنویسه 1روز بعد 2روز بعد 3 روز و...1 هفته و... 1ماه ....1 سال و ....حذف شد!:ws3:

درضمن.شکل کنونی نمایش تاریخ ارسال پست باعث شلوغ شدن قسمت آخرین نوشته تو صفحه اصلی و تالار ها شده...

یا مثلاً اینجا رو ببین:whos_online.gif بیشترین کاربران آنلاین در انجمنها 17 نفر در تاریخ ۹-آذر-۱۳۸۸ و در ساعت ۰۹:۴۷ بعد از ظهر بوده است

نمایش به صورت زیر میشد!>>

whos_online.gif بيشترين تراكم كاربري در سايت 1,598 کاربر در 1 هفته گذشته بوده است.:ws11:

تازه وارد؟:ws44:

باشه.یکی طلبت!:ws11:

3- این موضوع رو فقط بهت میگم که بررسی میکنیم و جواب میدیم.

امیدوارم منظورمو کامل به عرضتون رسونده باشم!!:ws2:

4- کمبود فضای هاست باعث شده که فضای کمی رو به پیغامای خصوصی اختصاص بدیم. اما حالا یه کمی افزایش میدیم. اما توقع نداشته باشید که خیلی زیاد بشه. چون با اینکار یه جورایی کاربرا رو مجبور میکنیم که پیغام های قدیمی و بی استفاده خودشون رو پاک کنن. ولی وضعیتشم نسبت به الان بهتر میکنم.

دمت گرم.الان بهتر شده!!

ولی بازم باید بیشترش کنی عزیز جان.می دونی دلیلم چیه؟

آره مال باشگاه خیلی زیاده.فکر کنم چیزی حدود1000پیام باشه.ولی کم بودنشم خوب نیست.چون فرض کن من 3سال تو این انجمن عضوم.یعنی من بعد3سال جمعاً 50تا پیام خصوصی بدرد بخور دارم؟

من به شخصه تو باشگاه 90تا دوست تو لیستم دارم.اگر هرکدوم توی 2پیام اسمشون یا تاریخ تولدشون ویا یه مطلب خصوصیشونو بگن،تعداد پیامام می شه 90-100تا!!

ولی برای شروع تعداد 50پیام،بد نیست.کارمونو راه میندازه...:ws2:

5- خوب تقریباً خودت جواب دادی. عکس زیاد باعث سنگینی صفحات میشه. باید به فکر کسایی که مثل خودت از dialup استفاده میکنن هم باشیم. الان باشگاه مهندسان با اون سابقه و بزرگیش بیشتر از 2تا عکس تو امضا نمیشه گذاشت.

همین الان ظرفیت پیغام خصوصی رو 50 تا کردم. تعداد عکس های امضا رو هم 2تا کردم.

ولی فکر کنم تو باشگاه میشه 3تا عکسم گذاشت!

اما عکسایی که خود باشگاه تعریف کرده...درضمن.عکسهایی با فرمت gif رو فقط برای مدیرا باز گزاشته.ولی همین 2تا عکسم خوبه.بهتر از هیچیه!

اونجا حتی نمی تونی عکسی رو که خودت می خوایو بزاری تو امضات!!:ws6:

6- آخرین ارسال ها که هست میتونی ببینی: آخرین ارسال ها

تو منوی بالای انجمن هستش. فقط تعدادش رو نمیزنه. واسه اونکار یه هک باید نصب بشه که نصب بود و غیرفعال کردم. چون تعداد زیاد هک باعث صدمه زدن به انجمن و کم کردن سرعتش میشه. واسه همین فقط هک های ضروری رو گذاشتم بمونه.

حق با شماست.یادمه تو باشگاه هی اون هکو میزاشتن بعد 2-3روز بعدش ورش میداشتن.2باره 4روز بعدش میزاشتن.آخه هربار که میزاشتن سایت اروره 504 و 403 میداد!

ولی وقتی ادمین سایت اعلام کرد که سروره 8هسته ای گرفته دیگه مشکلش حل شد...ما هم میرسیم به اونجا حاجی.صبور باش!:ws3:

7- منظورتو متوجه نشدم :ws11: اگر منظورتموقع نقل قول کردن یا ارسال پست بدون استفاده از جعبه ارسال پاسخ سریع هستش که پست های قبلی رو نشون میده. اینم واسه این بود که لود صفحات سبکتر بشه. حالا چون پیشنهادش رو دادی قطعاً بررسی میکنیم و جواب میدیم.

نه حاجی.کجا نشون می ده؟

من الان 2تا پنجره از این تاپیک باز کردم.تو یکیش پست قبلی خودم بازه تا ببینم قبلاً چی نوشتم و تو اونیکی هم از شما نقل قول گرفتم!

کارم کمی سخت شده!!!

حالا من فایر فاکس دارم.ببین اونی که اکسپلورره 7به پایین داره،چیکار می کنه!!:ws18:

8- لازمه ظاهر این انجمن همه جوره مثل باشگاه بشه؟ من تا اینجاشم که یه سری چیزاش مشابه شده راضی نیستم. اینکاری که گفتی رو میشه انجام داد. اگر به نظر بقیه هم خوبه که انجام بدیم اینکار رو میکنیم.

نه خوب!

میشه روشای ابتکاری بکار گرفت!

مثلاً توی هر تالار تاپیکی ایجاد کنیم و هرکس هر نمادی برای تالار می تونه درست کنه و بزاره توی تالار تا با بررسی مدیران بهترین لوگو برای تالار مربوطه انتخاب بشه!:ws3:

منم با کپی شدن این فروم با فروم باشگاه مخالفم.گفتم.می شه کارای ابتکاری انجام داد.

ولی تو بعضی جاها برای بهتر کردن فروم باهاس اصل تقلیدو پیش رو گرفت!

مثلاً تابع ایدئولوژیک باشیم و بگیم که:چون ما الان با اسرائیل مشکل داریم نباید از تکنولوژی کنترل هوشمند خودرو که محصول اسرائیله،تو ماشینامون استفاده کنیم!!:w58:

باید اطلاع رسانی بشه تا همه بیان نظر بدن.اینجوری فرومی محبوبتر خواهیم داشت!:ws49:

اما ما به یه طراح وب حرفه ای برای اینکار نیاز داریم تا بتونه تغییرات لازمو اعمال کنه!

خود منم طرحای زیادی برای افزایش جذابیت فروم دارم.به مرور زمان دستمو رو می کنم!:ws3:

9- یعنی زیربخش ها رو نشون ندیم. مثلاً فقط بگیم تالار مهندسی مکانیک، مهندسی برق و .... ؟

دیگه صفحه اول حیلی ساده نمیشه؟ اگه با باشگاه هم مقایسه کنی اونجا هم نشون داده فقط پشت سر هم و نا مرتب آورده. اینجا مرتب تر آوردیم.

نه خب.الان سایت کاربراش کمه.وقتی کاربرا زیاد بشنو تاپیکا تعدادشون برسه به100هزار تا،صفحه اول فروم حتی توسط سرورم بالا نمیاد!:w58:

کاش تعداد تاپیکهای قابل نمایشو محدود کنید.یه سر به صفحه اصلی،تالارهای مهندسی بزنید منظورمو می فهمید!:ws11:

درضمن.اگر امکان داره ترجمه انگلیسیه اسم تالارارم از زیرشون وردارید تا صفحه راحتتر بالا بیاد!

این نکته رو باشگاهم رعایت نکرده!11.gif

آقا دستت درد نکنه بابت پیشنهادا و انتقادایی که گفتی خیلی خوب بود. :ws49:

بقیه کاربرا لطفاً هم بیان نظرشون رو درباره نظراتت بگن.

قابلی نداشت اخوی....12.gif

و امّا ادامه پیشنهادات که قولشو داده بودم!!:ws3:

1.نمی شه شکلکهای تو صفحه پیشرفته رو ادیت کرد.یعنی خودمون از بین تمام شکلکهای موجود تعدادی رو انتخاب کنیم!:ws18:

2.نمایش بیشترین تعداد کابران آنلاین و تعداد بیشترین کاربران بازدیدکننده از سایتو بندازید تو رنج یک هفته!

24ساعت،فرومتونو ضعیف نشون می ده!:ws2:

3.باشگاه مهندسان یه تولباری مخصوص باشگاه برای مرورگرهای فایرفاکسو اکسپلورر درست کرده.ازونا هم می خوام!:ws3:

4.لطفاً بجای اخراج کاربران خاطی از امتیازشون کم کنید.یا پستای مغایر قوانین انجمنو پاک کنید.و در صورت نیاز آدرسشو بدید تا خودم شخصاً باهاش گفتمان کنم.:ws3:ولی اخراجش نکنید!!:ws44:

5.من چندبار توی جستجویی که توی تولبار انجمنه به مشکل برخوردم!

وقتی نام کاربریمو میزدم که پیداش کنه،می نویسه:

جستجوی شما نتیجه ای نداشت . لطفا " با واژه های دیگر مجددا جستجو کنید

. .قتی اسممو از تو کادر کلمات کلیدی پاک می کنم و تو قسمت نام کاربری می نویسم مشکل حل میشه.

نمی شه کاریش کرد تا مستقیماً بشه از جستجوی تولبار انجمن به کاربر مورد نظر رسید؟

6.یه موردی دیدم که باید حتماً بهتون اطلاع میدادم!

تو صفحه ی اول انجمن پایین پایین.نوشتید 7آمار برتر سایت.ولی درست پایین همون نوشتید آخرین ارسالها!!

قضیه چیه؟:w58::ws11::ws6:

7.میشه هک نمایش تعداد امتیاز اضافه شده رو هم به کار شخصی اضافه کنید؟(نزن بابا! الان که نه! هروخت سایت گنده تر شد!)

8.میشه تو قسمت تنظیمات شخصی تشکرایی که خودمون کردیمم نشون بدید؟

علت:امکان داره توی تاپیکی که از کسی تشکر کردیم پستی نداده باشیم و در اینصورت تاپیک مشترک نشده باشه.ازینرو بهترین راه برای پیدا کردن تاپیک مدّ نظر همین تشکراییه که کردیم!

9.تعداد شکلک های مجاز در هر پستو محدود کنید تا پستها سبکتر بشن.من الان 35تا از اینجور آیکونا استفاده کردم!!:ws3:

(حاجی الان داری تو دلت بهم فحش میدیا!....:ws3:)

لینک به دیدگاه
دمت گرم.الان بهتر شده!!

ولی بازم باید بیشترش کنی عزیز جان.می دونی دلیلم چیه؟

آره مال باشگاه خیلی زیاده.فکر کنم چیزی حدود1000پیام باشه.ولی کم بودنشم خوب نیست.چون فرض کن من 3سال تو این انجمن عضوم.یعنی من بعد3سال جمعاً 50تا پیام خصوصی بدرد بخور دارم؟

من به شخصه تو باشگاه 90تا دوست تو لیستم دارم.اگر هرکدوم توی 2پیام اسمشون یا تاریخ تولدشون ویا یه مطلب خصوصیشونو بگن،تعداد پیامام می شه 90-100تا!!

ولی برای شروع تعداد 50پیام،بد نیست.کارمونو راه میندازه...:ws2:

اگر فضای هاست رو بیشتر کنیم و مشکلی با فضا نداشته باشیم اون پیغام های خصوصی رو بیشتر میکنیم.

خوب پیغام های یه سال قبل رو میخوای چیکار دیگه :ws2:

ولی فکر کنم تو باشگاه میشه 3تا عکسم گذاشت!

اما عکسایی که خود باشگاه تعریف کرده...درضمن.عکسهایی با فرمت gif رو فقط برای مدیرا باز گزاشته.ولی همین 2تا عکسم خوبه.بهتر از هیچیه!

اونجا حتی نمی تونی عکسی رو که خودت می خوایو بزاری تو امضات!!:ws6:

در مورد عکس تو امضا من نتونستم بیشتر از 2تا عکس تو باشگاه بذارم شاید واسه کاربرای فعالتر مثل تو تعداد عکسا رو بیشتر در نظر گرفتن.

حق با شماست.یادمه تو باشگاه هی اون هکو میزاشتن بعد 2-3روز بعدش ورش میداشتن.2باره 4روز بعدش میزاشتن.آخه هربار که میزاشتن سایت اروره 504 و 403 میداد!

ولی وقتی ادمین سایت اعلام کرد که سروره 8هسته ای گرفته دیگه مشکلش حل شد...ما هم میرسیم به اونجا حاجی.صبور باش!:ws3:

ایشالا که به اون آخرین ارسالی ها که گفتی میرسیم.

نه حاجی.کجا نشون می ده؟

من الان 2تا پنجره از این تاپیک باز کردم.تو یکیش پست قبلی خودم بازه تا ببینم قبلاً چی نوشتم و تو اونیکی هم از شما نقل قول گرفتم!

کارم کمی سخت شده!!!

حالا من فایر فاکس دارم.ببین اونی که اکسپلورره 7به پایین داره،چیکار می کنه!!:ws18:

پست های قبلی یه تاپیک رو موقع نقل قول یا ارسال پست نشون نمیده. اینکار رو کردم تا صفحه راحت تر باز بشه. چون پست هایی که عکس دارن و سنگین هستن باعث میشه دیرتر لود بشن. که موقع لود صفحه ارسال پست هم تأثیر میذاره. حالا در موردش با مدیرا صحبت میکنیم.

در مورد نمادهای هر تالار، میتونم نمادهای متفاوت با باشگاه بذارم. یه مشکلی که الان هست اینه که متأسفانه کاربرای ما فعلاً کم لطفی میکنن و زیاد فعالیت ندارن. واسه همین اگر انتخاب و طراحی به عهده خودشون بذاریم بعیده به جز یکی دو تالار تو بقیه تالارها کسی شرکت کنه.

ما هم طراح وب حرفه ای لازم داریم هم خیلی چیزای دیگه. :icon_pf (72):

تا حدودی بعضی تغییرات رو میتونم بدم. خوشحال میشم که از نظراتت واسه تغییرات تو ظاهر انجمن، استفاده کنم.

در مورد اون نحوه نمایش تاریخ ارسال پست و نمایش پست جدید در اول تاپیک با مدیرا صحبت میکنم.

حاجی خیلی کارت درسته. :ws49: ایول

تازه وارد؟:ws44:

باشه.یکی طلبت!:ws11:

خوب تازه اومدی تو انجمن دیگه. منظور از تازه وارد یعنی کسی که تازه با انجمنمون آشنا شده وگرنه تو که بابا واسه خودت یلی هستی :ws2:

لینک به دیدگاه

قابلی نداشت اخوی....12.gif

و امّا ادامه پیشنهادات که قولشو داده بودم!!:ws3:

1.نمی شه شکلکهای تو صفحه پیشرفته رو ادیت کرد.یعنی خودمون از بین تمام شکلکهای موجود تعدادی رو انتخاب کنیم!:ws18:

2.نمایش بیشترین تعداد کابران آنلاین و تعداد بیشترین کاربران بازدیدکننده از سایتو بندازید تو رنج یک هفته!

24ساعت،فرومتونو ضعیف نشون می ده!:ws2:

3.باشگاه مهندسان یه تولباری مخصوص باشگاه برای مرورگرهای فایرفاکسو اکسپلورر درست کرده.ازونا هم می خوام!:ws3:

4.لطفاً بجای اخراج کاربران خاطی از امتیازشون کم کنید.یا پستای مغایر قوانین انجمنو پاک کنید.و در صورت نیاز آدرسشو بدید تا خودم شخصاً باهاش گفتمان کنم.:ws3:ولی اخراجش نکنید!!:ws44:

5.من چندبار توی جستجویی که توی تولبار انجمنه به مشکل برخوردم!

وقتی نام کاربریمو میزدم که پیداش کنه،می نویسه:

جستجوی شما نتیجه ای نداشت . لطفا " با واژه های دیگر مجددا جستجو کنید

. .قتی اسممو از تو کادر کلمات کلیدی پاک می کنم و تو قسمت نام کاربری می نویسم مشکل حل میشه.

نمی شه کاریش کرد تا مستقیماً بشه از جستجوی تولبار انجمن به کاربر مورد نظر رسید؟

6.یه موردی دیدم که باید حتماً بهتون اطلاع میدادم!

تو صفحه ی اول انجمن پایین پایین.نوشتید 7آمار برتر سایت.ولی درست پایین همون نوشتید آخرین ارسالها!!

قضیه چیه؟:w58::ws11::ws6:

7.میشه هک نمایش تعداد امتیاز اضافه شده رو هم به کار شخصی اضافه کنید؟(نزن بابا! الان که نه! هروخت سایت گنده تر شد!)

8.میشه تو قسمت تنظیمات شخصی تشکرایی که خودمون کردیمم نشون بدید؟

علت:امکان داره توی تاپیکی که از کسی تشکر کردیم پستی نداده باشیم و در اینصورت تاپیک مشترک نشده باشه.ازینرو بهترین راه برای پیدا کردن تاپیک مدّ نظر همین تشکراییه که کردیم!

9.تعداد شکلک های مجاز در هر پستو محدود کنید تا پستها سبکتر بشن.من الان 35تا از اینجور آیکونا استفاده کردم!!:ws3:

(حاجی الان داری تو دلت بهم فحش میدیا!....:ws3:)

و اما در مورد ادامه پیشنهاداتت:

1- این سوال رو همین امروز یکی از مدیرا هم داشت. که دارم بررسی میکنم. میتونیم قابلیت آپلود شکلک های دلخواهد رو به شما بدیم اما اینکار با استفاده از هک هستش که ضروری نیست. چون ما میخوایم تعداد هک های استفاده شده کم باشه.

2- پیشنهاد خیلی خوبیه دستت درد نکنه. احتمال خیلی زیاد انجامش میدیم.

3- دیگه این یکی خیلی زوده :w58: بابا اینا بعد از چند سال یه تولبار درست کردن. بذار یه کمی انجمن شکل بگیره بعدها اگه تونستیم تولبار که چیزی نیست چیزای دیگه هم تو ذهنمون هست که درست کنیم. :ws2:

4- ما اولش با صحبت و تذکر برخورد میکنیم. بعدش امتیاز کم میکنیم. ولی یکی که اصلاً عین خیالش نیست باید از یه وسیله دیگه استفاده کرد دیگه. از اخراجای موقتی شروع میشه تا آخرش اگه مجبور بشیم اخرج دائمی و حتی بستن آی پی طرف. اینا همه بستگی به خود طرف داره که چقدر به تذکرات توجه میکنه و خطایی که میکنه چیه. حالا مگه تو قراره خلاف قوانین عمل کنی که نگرانی :ws2:

5- خوب اون قسمت فقط واسه گشتن تو متن پست ها هستش. اگر اسم تو توی یکی از پست ها بود حتماً سرچ نتیجه میداد. الان فکر کنم اگه بسرچی تو تاپیک راه.س.ب.ز ..... اسمت باشه. واسه گشتن تو نام کاربری ها قسمت جداگانه داره. همونی که اشاره کردی.

6- اون 7 آمار منظورش 7تا جدیدترین کاربران، بیشترین امتیازا، برترین معرف ها و ایناس. که کنار اونا آخرین ارسال های انجمن هم نشون میده. حالا میتونیم اسم اون 7آمار برتر رو عوض کنیم بذاریم آخرین ارسالی های انجمن یا چیز دیگه.

7- جواب درخواست خودتو دادی :ws2: تو هم هی این جدید بودن و کوچیک بودن انجمن رو بزن تو سرمون :ws44:

8- این یکی رو نمیدونم میشه یا نه :ws3:

9- خوب حاجی کم استفاده کن تا مجبور نشیم محدودیت بذاریم:ws2: البته واسه هرکسی رو محدود کنم واسه خودمو محدود نمیکنم:ws17:

من سری اول خوندم کمتر بود رفتم و برگشتم که جواب بدم بیشتر شد. :ws6:

آخیش تموم شد. :ws12: شوخی کردم. حاجی خیلی خوشم اومد. الان تو دلم میگم ای کاش همه کاربرا همینطوری دقیق و خوب باشن و مشکلات و پیشنهادات رو راحت بدن.

هر موردی که گفتم بررسی میشه چند روز دیگه بعد از مطرح کردن با مدیرا جوابش رو میدم.

ما منتظر بقیه اش هستیم هیچ جا نمیریم همین جا هستیم. :ws48::w64:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اگر فضای هاست رو بیشتر کنیم و مشکلی با فضا نداشته باشیم اون پیغام های خصوصی رو بیشتر میکنیم.

خوب پیغام های یه سال قبل رو میخوای چیکار دیگه :ws2:

:ws21:

در مورد عکس تو امضا من نتونستم بیشتر از 2تا عکس تو باشگاه بذارم شاید واسه کاربرای فعالتر مثل تو تعداد عکسا رو بیشتر در نظر گرفتن.

شاید تازگیا کم کرده باشن!

ولی من قبلنا 3رُز تو امضام داشتم.یکی زیر شماره راه سبز اُمیدیم و اونیکیا 2طرف شعر تو امضام!:ws11:

ایشالا که به اون آخرین ارسالی ها که گفتی میرسیم.

پست های قبلی یه تاپیک رو موقع نقل قول یا ارسال پست نشون نمیده. اینکار رو کردم تا صفحه راحت تر باز بشه. چون پست هایی که عکس دارن و سنگین هستن باعث میشه دیرتر لود بشن. که موقع لود صفحه ارسال پست هم تأثیر میذاره. حالا در موردش با مدیرا صحبت میکنیم.

خوب میشه دستوری داد تا موقع نقل قول گرفتن فقط متن دیده شه،نه اینا::ws3:

در مورد نمادهای هر تالار، میتونم نمادهای متفاوت با باشگاه بذارم. یه مشکلی که الان هست اینه که متأسفانه کاربرای ما فعلاً کم لطفی میکنن و زیاد فعالیت ندارن. واسه همین اگر انتخاب و طراحی به عهده خودشون بذاریم بعیده به جز یکی دو تالار تو بقیه تالارها کسی شرکت کنه.

زیاد میشن کاربرا.غصشو نخور.آره.الان صفحه اول خیلی سادست.من دفعه اول فکر کردم اومدم تو تالار بورس تهرانِ غرب!!:ws3:

ما هم طراح وب حرفه ای لازم داریم هم خیلی چیزای دیگه. :icon_pf (72):

تا حدودی بعضی تغییرات رو میتونم بدم. خوشحال میشم که از نظراتت واسه تغییرات تو ظاهر انجمن، استفاده کنم.

:ws21: من خودم قصد دارم برمو دوره کاملشو ببینم.ولی فکر کنم تا اون موقع فرومتون 10 سالش بشه!!:w58:

چشم حاجی.به مرور زمان به اطلاعتون میرسونم...w18.gif

در مورد اون نحوه نمایش تاریخ ارسال پست و نمایش پست جدید در اول تاپیک با مدیرا صحبت میکنم.

حاجی خیلی کارت درسته. :ws49: ایول

چاکرتیم اخوی...:ws3:w27.gif

خوب تازه اومدی تو انجمن دیگه. منظور از تازه وارد یعنی کسی که تازه با انجمنمون آشنا شده وگرنه تو که بابا واسه خودت یلی هستی :ws2:

:ws11:w07.gif

و اما در مورد ادامه پیشنهاداتت:

1- این سوال رو همین امروز یکی از مدیرا هم داشت. که دارم بررسی میکنم. میتونیم قابلیت آپلود شکلک های دلخواهد رو به شما بدیم اما اینکار با استفاده از هک هستش که ضروری نیست. چون ما میخوایم تعداد هک های استفاده شده کم باشه.

نه حاجی.اونموقع می بینی یکی اومده عکس باباشو شللک کرده و زده تو لیست فیوریتش.یا مثلاً عکسایی از جـ.ن.یـ.ف.ر و آ.نـ.جـ.لینا رو کوچیک کرده و به لیستش اضافه کرده!

تصور کن هرکی هر شکلکی که دلش می خوادو بزاره تو امضاش!!:w58::ws11:

ولی اگر توی قسمت بیشتر اموشن های بیشتری و با نظر و سلیقه خودت(حاجی ما به سلیقت ایمان داریم!:ws2:) بزاری و به ما قابلیت سلکت کردنشو از قسمت تغییر امضا بدی ،مشکلمون حل میشه...:ws3:

2

- پیشنهاد خیلی خوبیه دستت درد نکنه. احتمال خیلی زیاد انجامش میدیم.

3- دیگه این یکی خیلی زوده :w58: بابا اینا بعد از چند سال یه تولبار درست کردن. بذار یه کمی انجمن شکل بگیره بعدها اگه تونستیم تولبار که چیزی نیست چیزای دیگه هم تو ذهنمون هست که درست کنیم. :ws2:

:ws3:ایول...:ws21:

4- ما اولش با صحبت و تذکر برخورد میکنیم. بعدش امتیاز کم میکنیم. ولی یکی که اصلاً عین خیالش نیست باید از یه وسیله دیگه استفاده کرد دیگه. از اخراجای موقتی شروع میشه تا آخرش اگه مجبور بشیم اخرج دائمی و حتی بستن آی پی طرف. اینا همه بستگی به خود طرف داره که چقدر به تذکرات توجه میکنه و خطایی که میکنه چیه. حالا مگه تو قراره خلاف قوانین عمل کنی که نگرانی :ws2:

نه خوب.میشه فرهنگ سازی کرد.تو باشگاه چون این فرهنگ جا نیُفتاده که کاربرا تا پستی خلاف مقررات باشگاه می بینن گزارش بدن،مدیراش تا یه پست خلاف مقررات باشگاه می بینن،جَلدی اخطارو صادر می کنن.تازه نیگا می کنن ببینن طرف 4اخطار قبلی داره!

اگه داشت،درجا یه اخطار 4امتیازی میندازن بهش و کاربری که بهش می گن ربات،2سوته اخراجش می کنه...(آخه کاربری که بیش از 7امتیاز منفی بگیره اخراج 1هفته ای میشه!)

زیاد شدن کاربرا هم اینجور مشکلاتو داره البته.امیدوارم روزی برسه که مدیرای فروم شما از حوصله کافی برای کاربراشون برخوردار باشن و به سرنوشت باشگاه دچار نشن!

من تو باشگا تا حالا اخراج نشدم.

من فقط یبار اخطار گرفتم،که اونم سوءبرداشت مدیر تالار گفتگو بود!

میدونید چرا می گم اخراج نکنید،چون اونی که اخراج میشه متقابلاً دارای دوستانی تو فروم هست و نبود اون ضربه روحی بزرگی به سایر کاربرا وارد می کنه.درست عین شرایطی که تو دانشگاها اعمال می کنن.وقتی یه دانشجو رو دستگیر کنن،میبینیم بچه ها اعـ.تصاب غذا کردن.یا تبُ تب بیانیه صادر می کنن.(بدون در نظر گرفتن کاری که دوستشون انجام داده.البته این روحیه بین ایرانیا زبان زده!)

حالا بگذریم.بعداً میامو تو پروفایل با هم بحث می کنیم.و راه کارهای مقابله با تخلفاتو می گم!:ws2:

5- خوب اون قسمت فقط واسه گشتن تو متن پست ها هستش. اگر اسم تو توی یکی از پست ها بود حتماً سرچ نتیجه میداد. الان فکر کنم اگه بسرچی تو تاپیک راه.س.ب.ز ..... اسمت باشه. واسه گشتن تو نام کاربری ها قسمت جداگانه داره. همونی که اشاره کردی.

نمی تونید جستجوی نام کاربریم به کلمات کلیدی اضافه کنید؟

اینجوری با یه تیر 2.2نشون زدیم.:ws17:میشه با گذاشتن یه تیک تو همون قسمت تولبار جستجو این ادغامو انجام داد!:ws2:

6- اون 7 آمار منظورش 7تا جدیدترین کاربران، بیشترین امتیازا، برترین معرف ها و ایناس. که کنار اونا آخرین ارسال های انجمن هم نشون میده. حالا میتونیم اسم اون 7آمار برتر رو عوض کنیم بذاریم آخرین ارسالی های انجمن یا چیز دیگه.

*sorry.ایراد وارده اشتباه بود!

یک نکته:چرا ارسال کنندگان برترو تو لیستتون ندارید؟:ws3:

7- جواب درخواست خودتو دادی :ws2: تو هم هی این جدید بودن و کوچیک بودن انجمن رو بزن تو سرمون :ws44:

:ws44::ws18:چکّار کنم خوب!

بزرگ میشه دیگه...10.gif

8- این یکی رو نمیدونم میشه یا نه :ws3:

میشه حاجی.حتی میشه اسم کسایی که ازت تشکر کردنمم بیاری:ws2:

9- خوب حاجی کم استفاده کن تا مجبور نشیم محدودیت بذاریم:ws2: البته واسه هرکسی رو محدود کنم واسه خودمو محدود نمیکنم:ws17:

پس مال منم محدود نکن دیگه.باشه؟ مال این امینو محدود کن!:ws17:

من سری اول خوندم کمتر بود رفتم و برگشتم که جواب بدم بیشتر شد. :ws6:

آخیش تموم شد. :ws12: شوخی کردم. حاجی خیلی خوشم اومد. الان تو دلم میگم ای کاش همه کاربرا همینطوری دقیق و خوب باشن و مشکلات و پیشنهادات رو راحت بدن.

هر موردی که گفتم بررسی میشه چند روز دیگه بعد از مطرح کردن با مدیرا جوابش رو میدم.

ما منتظر بقیه اش هستیم هیچ جا نمیریم همین جا هستیم. :ws48:w64.gif

حاجی هنوز تموم نشده که!w00.gif

دارم لیست 3اُمم آماده میکنم!:ws3::w58::ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

تعداد تالار ها و بخش ها نسبت به کاربرا خیلی زیاده

تا وقتی به تالاری احتیاج نشده نباید زده بشه

اگه تعداد تالار ها کم باشه همه ی پست ها و تاپیک ها یک جا جمع میشن درنتیجه بچه ها بیشتر همدیگر رو میبینند و بیشتر با هم آشنا میشن

بعد هم یه کاربر مهمان که اتفاقی اومده اینجا تاریخ و تعداد پست ها رو میبینه جذب میشه

مثلا تالار مهندسی مکانیک

این همه بخش داره که تو خیلیاش پستی نیست

میتونه یه بخش باشه که تو اون بخش کلی تاپیک و پست باشه

غریبه هم بیاد لذت میبره عضو میشه

نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه:ws44:

این نظر من بود فقط

مرسی

لینک به دیدگاه

قبلاً ارسال کنندگان برتر هم نشون داده میشد ولی چون شلوغ میشد، حذفش کردیم گفتیم این بیشترین امتیازات و برترین معرف ها بهتره.

در مورد فرهنگ سازی با هم صحبت میکنیم :ws2:

در مورد شکلک ها یه سری مدیرا گفته بودن تغییرات بدم، گفتم شما هر شکلکی که مناسب میبینید واسم بفرستید تا اضافه کنم ولی اینکارو نکردن. والا من سلیقم تو این چیزا خوب نیست. حالا یه سری شکلک دیگه بازم اضافه میکنم ولی تو هم خودت کمک کنی ممنون میشم. :icon_pf (72):

در مورد بقیه چیزا هم که گفتم تصمیم که گرفته شد خبر میدم.

منتظر لیست سوم و چهارم و ... هستم. فقط صبر کن اینایی که گفتی رو جواب بدم تا فراموش نکردم. بعدش بعدیا رو مطرح کن. :ws2:

لینک به دیدگاه

سلام میلادجان.

در مورد تالارهایی که تقریباً خالین میخواستم تصمیم گیری کنم. با این پیشنهاد تو حتماً سریع تر رسیدگی میشه و تالارهای خالی یا غیرفعال حذف میشن.

این بخش بندی های زیاد رو واسه این انجام دادیم که از الان بتونیم بخش های مرتبی رو داشته باشیم تا کاربرا سردرگم نشن. به نظر من یکی از ضعف های باشگاه ضعف بخش بندی و پرت بودن تاپیک ها هستش.

اما یه سری از بخش ها واقعاً زیاد ضرورتی نداره که تشکیل بشه و به قول تو تعداد تاپیک های کم اثر منفی رو کاربر میذاره. کاملاً با حرفت موافقم. :ws49:

راستی محمدامین به نظرم یه سری از مدیرامون حوصله خیلی خوبی رو دارن. من فکر کنم راه انداختن یه تالار که هیچی نداره حوصله بیشتری میخواد تا مدیریت اون تالار و جواب دادن به کاربرا وقتی کاربرا زیاد میشن. منم راستش از وضعیت مدیریت باشگاه راضی نیستم. امیدوارم اینجا اونطوری نشه. من که خودم تمام سعیم رو میکنم که اونطوری نشه.

لینک به دیدگاه
مدیر گرامی شما اگه عضو اون راه سبز امید نباشی بهتره

من هیچ فعالیتی تو اون قسمت نمیکنم. بعد از یه مدت هم ازش در میام بیرون.

اینکار رو فقط واسه این کردم که شاید بتونم بقیه کاربرا رو جذب کنم که بیان. حالا پیشنهادت خوب بود واسه اینکه شماره ها بهم نریزه بهتره الان بیام بیرون. حواسم به اون شماره ها نبود. یه نفر اون وسط بیاد بیرون همه میریزه بهم :ws3:

خدایا این نظرات و پیشنهادات خوب کاربرا رو بیشتر کن. :ws21:

لینک به دیدگاه

خوب چون در مورد تالار مکانیک حرفی به میان اومد لازمه که توضیحی بدم .البته ای کاش این بحثو در تالار مکانیک مطرح میکردی.

بعضی بخشها پستی ندارند چون تازه اضافه شدن مثل مباحث پیشرفته مکانیک و بخش موتور .و البته وجود این بخش ها لازم هستش .قرار هم نیست که دوستان غیر متخصص آنچنان لذت ببرند .برای لذت بردن غریبه ها هم فکرهایی شده .اگر تمام تاپیکها در یکجاجمع باشند کاربر نمی تونه به راحتی مطلبی را پیدا کنه.نتیجه دوم اینکه تعداد پستهای تکراری به شدت زیاد خواهد شد اگر قبول نداری به انجمنهای دیگه یک نگاه کوچولو بنداز.مخصوصا در رابطه با مکانیک که واقعا علمی گسترده هستش و هر چه قدر هم که شاخه شاخه کینم باز کمه .بعضی بخشها باید باشند حتی اکر تعداد تاپیکهای کمی داشته باشند..در هر صورت در مورد بخش بندی مکانیک اگر پیشنهادی دارید در تالار مکانیک مطرح کنید .حتما رسیدگی میشه.

لینک به دیدگاه
خوب چون در مورد تالار مکانیک حرفی به میان اومد لازمه که توضیحی بدم .البته ای کاش این بحثو در تالار مکانیک مطرح میکردی.

بعضی بخشها پستی ندارند چون تازه اضافه شدن مثل مباحث پیشرفته مکانیک و بخش موتور .و البته وجود این بخش ها لازم هستش .قرار هم نیست که دوستان غیر متخصص آنچنان لذت ببرند .برای لذت بردن غریبه ها هم فکرهایی شده .اگر تمام تاپیکها در یکجاجمع باشند کاربر نمی تونه به راحتی مطلبی را پیدا کنه.نتیجه دوم اینکه تعداد پستهای تکراری به شدت زیاد خواهد شد اگر قبول نداری به انجمنهای دیگه یک نگاه کوچولو بنداز.مخصوصا در رابطه با مکانیک که واقعا علمی گسترده هستش و هر چه قدر هم که شاخه شاخه کینم باز کمه .بعضی بخشها باید باشند حتی اکر تعداد تاپیکهای کمی داشته باشند..در هر صورت در مورد بخش بندی مکانیک اگر پیشنهادی دارید در تالار مکانیک مطرح کنید .حتما رسیدگی میشه.

اونو مثال زدم حالا

باور کن یه بار بیشتر تو اونجا نرفتم اسم بخش هاش رو هم نمیدونم

حالا که ناراحت شدی خوب باشه

مدیر برای مثال اون تفریح و سرگرمی رو ببینید

لینک به دیدگاه

من ناراحت نشدم :ws13:

اما چون بحث جدی هستش من هم جدی جواب میدم :ws6: و از اینکه با یه بار دیدن این نظرات رو دادی جای تشکر و قدر دانی داره امیدوارم چند بار دیگه هم تشریف بیاری و ما بیشتر از نظرات و پیشنهاداتت استفاده کنیم :ws2:

لینک به دیدگاه
من ناراحت نشدم :ws13:

اما چون بحث جدی هستش من هم جدی جواب میدم :ws6: و از اینکه با یه بار دیدن این نظرات رو دادی جای تشکر و قدر دانی داره امیدوارم چند بار دیگه هم تشریف بیاری و ما بیشتر از نظرات و پیشنهاداتت استفاده کنیم :ws2:

دوستانتون مثل ستاره بلو و روشن فکر میدونند من کلا بحث جدی بلد نیستم

باید تحملم کنید:ws2:

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم .و البته سعی خودمو می کنم که تحملت کنم :ws2: البته چون هم رشته ایی هستیم اینو میگم :ws3: اگر نه من با منتقدین به شدت برخورد می کنم و در عرض 1 دقیقه اخراجش میکنم و تمام تاپیکهاشو از ریشه پاک می کنم :ws6:

محمد جان لطفا به پیشنهاد اقای جان نثار در مورد بیشتر کردن زمان غیر فعال بودن کاربرا رسیدگی کن و نتیجه را اینجا اعلام کن.(به این روش میگن آنتی اسپم )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...