رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

یه ماه تحمل کنین تمومه :ws3: میدونم بزرگه متأسفانه :icon_pf (34): منم حالا بعداً ببینم میشه کوچیکترش کرد یا نه :ws3:

حالا رای دادین دیگه؟ :ws3:

صد البته اونم دوبار:a030:

لینک به دیدگاه
دستت مرسی. دوبار که تأثیر نداره :ws3: چون ایمیل میاد که باید از طریق ایمیل تأیید کنید رای رو :ws3:

خب رئيس حتما دوتا ايميل داره ديگه :دي

درضمن دوستان اگه اكانت جيميل دارن ميتونن هزاربار راي بدن چون هر جاي يوزرشون نقطه بذارن گوگل ايميل خودتونو شناسايي ميكنه ولي سيستم هاي بقيه سايت ها مجزا در نظر ميگيرن :دي

مثلا اينا همش يه ايميل هست:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

خب رئيس حتما دوتا ايميل داره ديگه :دي

درضمن دوستان اگه اكانت جيميل دارن ميتونن هزاربار راي بدن چون هر جاي يوزرشون نقطه بذارن گوگل ايميل خودتونو شناسايي ميكنه ولي سيستم هاي بقيه سايت ها مجزا در نظر ميگيرن :دي

مثلا اينا همش يه ايميل هست:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

آره خب با ایمیل و آی پی مختلف میشه. ولی نیاز به اینکارا نیست :icon_pf (34): هرکس یه رای هم بده کافیه و همون خیلی خوبه :w16:

راستی تأیید ایمیل هم لازمه. یعنی بعد از رای یه ایمیل میاد که یه لینک توشه و تا روش کلیک نشه رای ثبت نمیشه. :ws3:

لینک به دیدگاه
دستت مرسی. دوبار که تأثیر نداره :ws3: چون ایمیل میاد که باید از طریق ایمیل تأیید کنید رای رو :ws3:

خب با دوتا ایمیل متفاوت رای دادم ایدی رو که چک نمیکنن

لینک به دیدگاه
درود

امکان ایجاد تایپیک در بخش ازاد یا سرگرمی با موضوع توئیت هست؟

یعنی یه نوع تویتر اختصاصی تو نواندیشان

سپاس

به چه شکلی؟

یعنی یه تاپیکی باشه که بچه ها بیان لینک تاپیکاشونو اونجا بذارن؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
به چه شکلی؟

یعنی یه تاپیکی باشه که بچه ها بیان لینک تاپیکاشونو اونجا بذارن؟ :ws38:

خیر

بعنی بیان بگن چه خبرا؟

اون کاری که دارن انجام میدن یا میخان برن اون لحظه انجام بدن رو بگن با چاشنی شادی و فان

لینک به دیدگاه
خیر

بعنی بیان بگن چه خبرا؟

اون کاری که دارن انجام میدن یا میخان برن اون لحظه انجام بدن رو بگن با چاشنی شادی و فان

آها خب می تونه تو بخش سرگرمی ها باشه. به نظرم مشکلی نداره :a030:

البته تو این زمینه نظر مدیر تالار مهمتره.

لینک به دیدگاه
امکانش هست این «رای به جشنواره وبِ ایران» بره سمت چپ؟ توی هدایت به صفحه‌ی اولیه انجمن دکمه رو پوشونده و یکم مزاحمِ.:icon_gol:

سمت چپ لینک های بیشتری هست. مثل لینک خروج و آخرین ارسالها

برای هدایت به صفحه اولیه انجمن میشه روی لوگو هم کلیک کرد.

و البته میشه تو این یه ماه از پایین انجمن استایل دوم رو انتخاب کنید :a030:

لینک به دیدگاه

سلام به روی ماه دوستان خوبم...

امیدوارم خوب و سلامت باشین و البته لب هاتون مهمون خنده...:icon_redface:

خواستم مسئله ای رو عنوان کنم اینجا..امیدوارم از این دغدغه ی من دخالت در کار مدیران بخش های مختلف نباشه..بلکه فقط در میون گذاشتن یک مطلب مهم هست...

تاپیک های مرجع...یا مهم شده...همیشه تاپیک های داغ فروم های اینترنتی می تونن باشن...

تاپیک هایی که غالبا کاربران تازه وارد با ورود به اونهاست که با فروم ها آشنا می شن...یا برای دانلود پروژه ها...دانلود مقالات...و یا هر محصول علمی دیگه...

گاهی به عنوان مثال تاپیکی استارت می شه به عنوان دانلود مقالات معماری در باب باغ های ایرانی(این مثال کاملا اتفاقی مطرح شد)...و این تاپیک مهم شد...هر پست هم اختصاص پیدا کرد به قرار گیری لینک دانلود برای هر مقاله....و در واقع آپ شدن تاپیک به واسطه ی به اشتراک گذاشتن مقالات و ایجاد بانک مقالات هست...

حال اگه یک دفعه به طور اتفاقی چند سوال پراکنده در اون تاپیک مطرح شد...و یک صفحه رو به خودش اختصاص داد...به راحتی ریتم اون تاپیک بهم می خوره...:icon_redface:

و دیگه کسانی که اون تاپیک رو آپ می کردن رغبتی به ادامه ی اون کار نمی بینین...و ترجیح می دن که یک تاپیک جدید و جداگانه اختصاص بدن...

حال ما با یک تاپیک مهم شده مواجه هستیم که دیگه آپ نمی شه و سیلی از تاپیک مقالات پراکنده که می تونست در همون تاپیک مرجع گردآوری بشه به صورت جداگانه استارت می شه...

خیلی از دوستانم...می گن که:

بابا! اونجوری اگر تاپیک خیلی سنگین بشه،نمیشه به راحتی مثلا مقاله ای که کاربر می خواد رو پیدا کنه!

مثلا مقاله ای که کاربر تازه وارد می خواد تو صفحه ی 25 تاپیک هست..ولی می آد تو صفحه ی اول...می بینه نیست..بعد می ره صفحه ی بعدش می بینه که تاپیک به گفتگو بین کاربران اختصاص یافته..راهشو می گیره میره ..دو تا فحشم به انجمن می ده....

من فک می کنم برای این مسئله هم راه کار هست...مدیرامون می تونن اجازه ی بروز پست های نامرمبوط و محفلی رو در تاپیک های مرجع دانلودی ندن...و همچنین پست اول تاپیک رو فهرست بندی کنن...

بدین صورت که:

عنوان مقاله

1.دانلود مقاله ی کوشک در معماری ایران.........................(صفحه ی 3،پست 27)

اینجوری کاربر به راحتی می تونه مطالبش رو پیدا کنه.....و ما به مرور زمان تاپیک های مرجع داشته باشیم....نه تاپیک های پراکنده....

حتی می تونین به جای نوشتن صفحه و شماره تاپیک...شماره تاپیک رو که دارای لینک همون پست هست قرار بدین که با کلیلک بر روی اون به طور مستقیم ما راهنمایی بشیم به اون پست و مطلب مورد نظر)

بنده ی کمترین این مورد رو آزمایشی در تاپیک های خودم در تالار معماری امتحان کردم...:icon_redface:

البته که کار مدیران در مدیریت صفحه ی اول به واسطه ی آپ شدن مطالب زیاد خواهد بود...(البته نه اونقدرها زیاد:icon_redface:)

می دونم که تاپیک های تکی زدن هم محاسنی داره....و شاید محاسنش برای انجمن خیلی بیشتر هم باشه....

ولی به مرور زمان تاپیک هایی که دارای غنای علمی و در حقیقت وزنه ی قوی علمی هستن باعث می شن که آدرس داده بشن به دیگران...تبلیغ بشن...

چون در واقع ما می خواهیم در اسرع وقت مطالب رو پیدا کنیم..و اون هم کامل....

این تاپیک های موضوعی...این مورد رو خوب پوشش می دن....

و ما به جای مراجعه به چند منبع برای جمع و جور کردن مطالب برای یک موضوع...مطالب زیاد از منابع مختلف رو در یک تاپیک جمع می کنیم....

مصداق:هولو برو تو گلو!:icon_redface:

اونچه گفتم...می دونم نگاه کردن از یک منظر به قضیه هست...و حتما ممکنه معایبی داشته باشه....

ولی گفتن اون بد نیومد به نظرم...شاید دوستی از این موضوع استقبال کرد...

البته اگر حوصله ی خوندن این طومار رو داشته باشن دوستانم...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

سلام. مرسی سام عزیز بابت دقت نظرت تو این زمینه و پیشنهادی که دادی.

این مسئله رو حتماً بین دوستان مدیر مطرح میکنیم :w16:

لینک به دیدگاه

با سلام

درخواست افزایش حجم آپلود در بخش فایل های پیوست دارم. :ws3: البته اگر محدودیت ذاتی نیست و قابل افزایش ه.

اگر هم نمیشه که هیچ.

لینک به دیدگاه
با سلام

درخواست افزایش حجم آپلود در بخش فایل های پیوست دارم. :ws3: البته اگر محدودیت ذاتی نیست و قابل افزایش ه.

اگر هم نمیشه که هیچ.

سلام

فایل ها رو با winrar یا هر نرم افزار فشرده سازی دیگه، می تونین به چند پارت تقسیم کنین، هر پارت هم حجمش کمتر از 9 مگ باشه.

لینک به دیدگاه
سلام

فایل ها رو با winrar یا هر نرم افزار فشرده سازی دیگه، می تونین به چند پارت تقسیم کنین، هر پارت هم حجمش کمتر از 9 مگ باشه.

مرسی. میخواستم rar بالاتر از 9 مگ آپلود کنم باهاش که همینجا اپلود بشه. زیر 9 مگ تعداد بالا میره اعصابم نمی کشه .:ws3:

لینک به دیدگاه
مرسی. میخواستم rar بالاتر از 9 مگ آپلود کنم باهاش که همینجا اپلود بشه. زیر 9 مگ تعداد بالا میره اعصابم نمی کشه .:ws3:

تو سايت هاي آپلود قوي بذار. مثل پرشين گيگ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...