رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

من یه پیشنهاد دارم به نظر من اگه برای هر تالار یکی یا حتی چند تا از کاربرا رو به عنوان بازرس تعیین کنید می تونین نظارت بهتری رو عملکرد مدیرا داشته باشین وهمینطور قسمتهای مختلف تالار مدام بررسی می شه ونکات بی خود واسپم ها روشناسایی و پاک کنین که این به عملکرد بهتر تالار کمک می کنه

دوما در مورد مسابقاتی که برگزار می شه یه سری قوانین بزارین که همه ازش تبعیت کنن

یه عرض دیگه هم دارم تو تالار معماری یه ساله نه مسابقه برگزار شده نه مجله مهراز منتشر شده که به نظرمن این ضعف بزرگیه اگه براش یه فکری بکنید بد نیست

هنوز چند تا پیشنهاد دیگه دارم که بعدا خدمتتون عرض می کنم

لینک به دیدگاه
من یه پیشنهاد دارم به نظر من اگه برای هر تالار یکی یا حتی چند تا از کاربرا رو به عنوان بازرس تعیین کنید می تونین نظارت بهتری رو عملکرد مدیرا داشته باشین وهمینطور قسمتهای مختلف تالار مدام بررسی می شه ونکات بی خود واسپم ها روشناسایی و پاک کنین که این به عملکرد بهتر تالار کمک می کنه

دوما در مورد مسابقاتی که برگزار می شه یه سری قوانین بزارین که همه ازش تبعیت کنن

یه عرض دیگه هم دارم تو تالار معماری یه ساله نه مسابقه برگزار شده نه مجله مهراز منتشر شده که به نظرمن این ضعف بزرگیه اگه براش یه فکری بکنید بد نیست

هنوز چند تا پیشنهاد دیگه دارم که بعدا خدمتتون عرض می کنم

به نظرم بازرس به اون شکل جالب نمیشه. یه حس خاصی رو داره :ws3: در اصل همه کاربرا حکم بازرس رو دارن. چون همه کاربرا حق نظارت روی عملکرد مدیرا و نظر دادن درباره عملکردشون رو دارن و همه میتونن با ابزار گزارش اون پستهای اسپم رو اطلاع رسانی کنن.

در مورد مسابقه راستش مربوط به تالار معماری نمیشه. یه جورایی تو اکثر تالارا خیلی وقته مسابقه ای نبوده که موافقم یه ضعفه :icon_pf (34): البته تالار معماری قرار بود یکی دوماه پیش یه مسابقه رو برگزار کنه سامیار. ولی خب از اونجایی مسابقه سخت و بزرگی هستش و یه جورایی واسه اولین بار تو انجمن هستش، بهش گفتیم بذاره بعد از امتحانا و کنکور اینا که وقت بچه ها هم بیشتر باشه. ولی درکل یادآوری و گوشزد خوبی بود که به مدیرا و مسئولای تالارا هم منتقل میکنم :w16:

در مورد مجله هم به نظرم تو تالار معماری صحبت کنید با بچه ها. مجله رو نمیشه یه نفره یا دو نفره جمع کرد. اما معماریا تعدادشون کم نیست. می تونی به عنوان یه پیشنهاد واسه شروع به کار مجددش تو تالار معماری مطرحش کنی :a030: مسئولای قبلی مجله هم نیستن که بخوان کار رو ادامه بدن و واسه همین لازمه تیم جدید تشکیل بشه واسش :w16:

لینک به دیدگاه

محمد آقا ممنونم که انقدر مسولانه پاسخ می دید وشفاف صحبت می کنید جوابهاتون منو قانع کرد امیدوارم بقیه دوستانی هم که احیانا همین سوالها یا نظرات روداشتن قانع شده باشن

پیشنهاد دیگه ای دارم که اگه بشه اجرایی بشه فکر کنم به رونق تالار کمک کنه من فکر می کنم اگه امکانش باشه که برای ثبت نام یه کد معرف در نظر بگیرید که البته برای ثبت نام اجباری نباشه و برای کاربرا ی انجمن این امتیاز در نظر گرفته بشه که مثلا در صورتی که 10 نفر یا 20 نفر یا.... عضو جدید به انجمن معرفی کنن می تونن مثلا 5 یا 10 امتیاز طلایی یا یه چیز مشابه باعث می شه تا کاربرا تحریک بشن که دوستاشون رو با انجمن آشنا کنن وهمین روال رو هم می شه برای فعالیت توی انجمن در نظر گرفت البته شیوه وروش من یه مثال بود و می تونه به شکلی که شما صلاح می دونید انجام بشه:a030:

لینک به دیدگاه
محمد آقا ممنونم که انقدر مسولانه پاسخ می دید وشفاف صحبت می کنید جوابهاتون منو قانع کرد امیدوارم بقیه دوستانی هم که احیانا همین سوالها یا نظرات روداشتن قانع شده باشن

پیشنهاد دیگه ای دارم که اگه بشه اجرایی بشه فکر کنم به رونق تالار کمک کنه من فکر می کنم اگه امکانش باشه که برای ثبت نام یه کد معرف در نظر بگیرید که البته برای ثبت نام اجباری نباشه و برای کاربرا ی انجمن این امتیاز در نظر گرفته بشه که مثلا در صورتی که 10 نفر یا 20 نفر یا.... عضو جدید به انجمن معرفی کنن می تونن مثلا 5 یا 10 امتیاز طلایی یا یه چیز مشابه باعث می شه تا کاربرا تحریک بشن که دوستاشون رو با انجمن آشنا کنن وهمین روال رو هم می شه برای فعالیت توی انجمن در نظر گرفت البته شیوه وروش من یه مثال بود و می تونه به شکلی که شما صلاح می دونید انجام بشه:a030:

خواهش میکنم اینکه وظیفس. :a030:

الان بدون کد هم مشخص میشه. فقط اینکه موقع ثبت نام نام کاربری معرف رو بنویسن :ws3:

امتیاز اینا هم بررسی می کنیمش. پیشنهاد خوبی به نظر میاد :w16:

لینک به دیدگاه

آقا يه پيشنهاد!:w000:

هر كي تو آموزش تصويري كليپي چيزي ميذاره يه ايميل به مدير مربوطه بره كه اون سريع متوجه بشه بياد تاييد كنه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
آقا يه پيشنهاد!:w000:

هر كي تو آموزش تصويري كليپي چيزي ميذاره يه ايميل به مدير مربوطه بره كه اون سريع متوجه بشه بياد تاييد كنه :banel_smiley_4:

تایید شد:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام

بخش الکترونیک رامی توان تخصصی ترکرد.:ws38:

می توان باانجمنهای دیگرالکترونیک مثلeca,iran micro,techno electroیادیگرسایتهای الکترونیک تبادل لینک داشته باشیم.(البته ای تبادل بایددوطرفه یاچندنفره باشدطوری که یک حلقه بزرگ تشکیل بشود)

برای سایرقسمتهای دیگرهم می شوداینکارراکرد

لینک به دیدگاه
سلام

بخش الکترونیک رامی توان تخصصی ترکرد.:ws38:

می توان باانجمنهای دیگرالکترونیک مثلeca,iran micro,techno electroیادیگرسایتهای الکترونیک تبادل لینک داشته باشیم.(البته ای تبادل بایددوطرفه یاچندنفره باشدطوری که یک حلقه بزرگ تشکیل بشود)

برای سایرقسمتهای دیگرهم می شوداینکارراکرد

تبادل لینک خوب نیست.

همکاری های دوجانبه و چندجانبه هستش که خوبه. نه تبادل لینک :a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

اولااینوبگم شایداین پیشنهادهای که میگم دوستی دیگرگفته باشد(ببخشید)

می توانیدبنربرای معرفی سایت طراحی کنیدوتااعضادرون سایت یاوبلاگ خودشون قراربدن این ایده هم می توانیددراین زمینه اجراکنید(که 20ورودازطریق بنر1امتیازوهرعضوازطریق بنر30امتیاز).

می توان قانون گذاشت هرکس مطالب انجمن رادرسایت یاوبلاگش بالینک قراربدهد(البته ازلینک آن مطلب بایدبازدیدبفرستد)امتیازی درآن انجمن کسب می کند.

سوالاتی طراحی کنیدوبگوییدجوابش دربرای مثال:انجمن الکترونیک است.این هم بایدامتیازی باباشدمی توانیدبازهم پارافراترگذاشت(چه جمله ای گفتم:w58:)وبرای توی نت هم این سوالات راقرارداد.سعی کنیدسوالات اسان باشد مثل دویچه وله

استفاده ازابزارهای مثل گوگل پلاس،فیس بوک،توییترو...درپستهاونقل قولها

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
:banel_smiley_90:

چرا توی صفحه اصلی انجمن برای سایر رشته های مهندسی ،اسم همه تالارا نیست؟؟؟

تبعیض تا چه اندازه؟؟؟؟؟:w00:

خب آخه مطالبشون کمه :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خب آخه مطالبشون کمه :icon_pf (34):

مهندسی مواد 1176

مهندس معدن 779

مهندسی پزشکی404

که گذاشتی...

مهندسی نساجی603

مهندسی فضای سبز391

نظامی 734

الان نساجی کمتر از پزشکیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میتونم مدام تاپیک بزنم تا آمار تالارم بره بالا اما خیلی با احتیاط این کارو میکنم و اکثر تاپیکای که میشه رو ادغام میکنم تا زیادی شلوغ و گسیخته نشه و مطالب بیهوده نباشه...

لینک به دیدگاه
مهندسی مواد 1176

مهندس معدن 779

مهندسی پزشکی404

که گذاشتی...

مهندسی نساجی603

مهندسی فضای سبز391

نظامی 734

الان نساجی کمتر از پزشکیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من میتونم مدام تاپیک بزنم تا آمار تالارم بره بالا اما خیلی با احتیاط این کارو میکنم و اکثر تاپیکای که میشه رو ادغام میکنم تا زیادی شلوغ و گسیخته نشه و مطالب بیهوده نباشه...

نه منظورم داخل انجمن نیست :icon_pf (34):

منظورم مطالب داخل صفحه اصلی هستش. چون مهندسی پزشکی یه مدت مسئول داشت که مطالبی از این تالار رو داخل صفحه اصلی میذاشت. منظورم تعداد مطالبه داخل صفحه اصلیه.

مهندسی نساجی هم جداگونه هست، ولی یه محدودیتی تو تعیین تعداد منوها داشتیم icon_pf%20%2834%29.gifو متأسفانه با راه حل های موجود تو نت هم حل نشد :sigh: وگرنه خیلی بهتره که همه رشته ها باشن :w16:

لینک به دیدگاه
نه منظورم داخل انجمن نیست :icon_pf (34):

منظورم مطالب داخل صفحه اصلی هستش. چون مهندسی پزشکی یه مدت مسئول داشت که مطالبی از این تالار رو داخل صفحه اصلی میذاشت. منظورم تعداد مطالبه داخل صفحه اصلیه.

مهندسی نساجی هم جداگونه هست، ولی یه محدودیتی تو تعیین تعداد منوها داشتیم icon_pf%20%2834%29.gifو متأسفانه با راه حل های موجود تو نت هم حل نشد :sigh: وگرنه خیلی بهتره که همه رشته ها باشن :w16:

آهان شمام زورتون به نساجی رسید...دیدید محدودیت دارید تالار منو نذاشتید؟؟؟!!!!!!vahidrk.gif

البته صفحه اصلی رو بلد نیستم مطلب بزارم!

لینک به دیدگاه
آهان شمام زورتون به نساجی رسید...دیدید محدودیت دارید تالار منو نذاشتید؟؟؟!!!!!!vahidrk.gif

البته صفحه اصلی رو بلد نیستم مطلب بزارم!

:ws28: مظلوم واقع شده بود دیگه :ws3:

خیلیا نیستن فقط نساجی نیست :ws3:

لینک به دیدگاه
نخند خجالت بکشkarate.gif

سلام

خب شما می تونین مطالبی که می خواین توی صفحه اصلی قرار بگیره، توی تاپیک زیر قرار بدین یا به صورت خصوصی بهمون بدین، ما برای شما توی صفحه اصلی قرار میدیم. البته هر مطبی نمی تونه توی صفحه اصلی قرار بگیره، ترجیحا مطالب خاص انجمن یا مطالبی باید باشه حداکثر توی 2 - 3 تا سایت دیگه مشابهش وجود داشته باشه.

دفتر مدیریت صفحه اصلی سایت

یه سری چیزا هم بهتر مشخص بشه، اونا رو خصوصی واستون می فرستم.:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

خب شما می تونین مطالبی که می خواین توی صفحه اصلی قرار بگیره، توی تاپیک زیر قرار بدین یا به صورت خصوصی بهمون بدین، ما برای شما توی صفحه اصلی قرار میدیم. البته هر مطبی نمی تونه توی صفحه اصلی قرار بگیره، ترجیحا مطالب خاص انجمن یا مطالبی باید باشه حداکثر توی 2 - 3 تا سایت دیگه مشابهش وجود داشته باشه.

دفتر مدیریت صفحه اصلی سایت

یه سری چیزا هم بهتر مشخص بشه، اونا رو خصوصی واستون می فرستم.:a030:

درود..خیلی ممنون...بیشتر سعی یکنم مطالب جدیدی که خود دارم میزارمو تو این صفحه قرار بدم...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

مدیر محترم

سلام

اجازه هست چند تا تاپیک بزنیم یک آتیش بریزیم؟

میشه تو این سایت علاوه بر بهترین کاربر بدترین کاربرم انتخاب کنید؟؟؟؟؟؟؟ و محبوب ترین کاربر ماه هم با نظر سنجی انتخاب بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط یه پیشنهاده :ws3:

میشه یه تالار مختص دخترا بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
مدیر محترم

سلام

اجازه هست چند تا تاپیک بزنیم یک آتیش بریزیم؟

میشه تو این سایت علاوه بر بهترین کاربر بدترین کاربرم انتخاب کنید؟؟؟؟؟؟؟ و محبوب ترین کاربر ماه هم با نظر سنجی انتخاب بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط یه پیشنهاده :ws3:

میشه یه تالار مختص دخترا بزنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی چی آتیش بریزین؟ :ws3: چهارشنبه سوری تموم شد :whistle:

بدترین کاربر؟ :w58:

تالار مختص دخترا؟ :w58: مگه متروئه واگن جدا واسشون بذاریم؟ :w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...