رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام میگم امکانش هست تو پروفایل کاربرا یه قسمت واسه اطلاعات شخصی اختصاص بدیم ؟به نظرم جالب بشه. یه چیزی مثل سایت کلوب

چشم در موردش صحبت و بررسی می کنیم. :w139: نتیجه رو همین جا اعلام می کنیم.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

خوب تو اینجا هرکس ایده نو و خوبی داره میگه تا بعد از بررسی تو تیم مدیریتی در صورت پذیرش بین 10 تا 50 امتیاز هدیه میگیره. :icon_pf (36):

تبصره: ایده های خیلی نو و عالی 100 امتیاز هم میگیرن. :a030:

در اینجا از تمامی ایده های شما دوستان عزیز استقبال میکنیم. حتی ایده ای که فکر میکنی خوب نیست شاید جز بهترین ایده ها باشه. :thk:

اولین امتیاز رو کی میگیره :ws49:

لطفاً از اسپم در این تاپیک خودداری کنید. هرگونه اسپم در اینجا بدون اطلاع قبلی پاک میشه. :w420:

لینک به دیدگاه

خدمت مدیر گرام!!!!!!!

میتونی اگه امکانش هست

یه تالار ایرانشناسی بزنی

تا هم بچه های جغرافی و تاریخ و فرهنگ و اینا برن اونجا

هم محیطی باشه برای معرفی بهتر ایران

براش میتونی یه زیرتالار شهرها هم بزنی تا بچه ها اگه خواستن اونجا شهر محل زندگیشون رو معرفی کنن!!!!

و درضمن میتونه یه پاتوق باشه برا همه همشهریا!!!!!

بیزحمت صد امتیاز!!!!!

لینک به دیدگاه

فرناز این ایده ها میتونه هر چیزی باشه. نمونش این تاپیکی که امین زده:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

امین این ایده رو داد که تو جملات تصادفی که بالای سایت نشون میدیم. یه جمله از خود بچه ها و به اسم اونا باشه. حالا طنز و فلسفی و ....

به همین راحتی یه ایده نو داد

امین افتتاح این تالار که ایده نو نیست. همچین چیزی همه جا هست. :ws2:

اینطوری باشه کلی تالار کم داریم تو انجمن.

ولی حتماً به پیشنهادت رسیدگی میشه. منتظر نتیجش تا چند روز دیگه بمون :a030:

لینک به دیدگاه
فرناز این ایده ها میتونه هر چیزی باشه. نمونش این تاپیکی که امین زده:

امین این ایده رو داد که تو جملات تصادفی که بالای سایت نشون میدیم. یه جمله از خود بچه ها و به اسم اونا باشه. حالا طنز و فلسفی و ....

به همین راحتی یه ایده نو داد

امین افتتاح این تالار که ایده نو نیست. همچین چیزی همه جا هست. :ws2:

اینطوری باشه کلی تالار کم داریم تو انجمن.

ولی حتماً به پیشنهادت رسیدگی میشه. منتظر نتیجش تا چند روز دیگه بمون :a030:

نه بزرگترین فروم ایران که همون مهندسان باشه اینو نداره!!!!!!

بقیه رو هم فک نکنم به صورت متمرکز داشته باشن!!!!!!!

اگه بزنی اولی میشی!!!!!

لینک به دیدگاه

من یه نظری داشتم خیلی وقت پیش میخواستم یه جا دیگه شروع کنم که نشد.

در مورد بحث و تبادل نظر در مورد مسائل اجتماعی و ادبیات و شعر و موسیقی.

این برنامه میتونه همراه با مسابقه باشه. مثلا مسابقه کتابخوانی .

کتابی به صورت pdf گذاشته بشه و خونده بشه و در موردش نقد کنیم . من عاشق اینکار هستم.mail1.gif

همچنین در کنار این پروژه سبکهای ادبی و تعاریف واژه های خاص هم گذاشته بشه که انجمن نواندیشان بر پایۀ شناخت از گذشته رشد کنه.

این مباحث میتونه ریشه فرهنگی، اجتماعی ، سیاسی، و غیره داشته باشه.

لینک به دیدگاه

من یه نظری داشتم خیلی وقت پیش میخواستم یه جا دیگه شروع کنم که نشد.

در مورد بحث و تبادل نظر در مورد مسائل اجتماعی و ادبیات و شعر و موسیقی.

این برنامه میتونه همراه با مسابقه باشه. مثلا مسابقه کتابخوانی .

کتابی به صورت pdf گذاشته بشه و خونده بشه و در موردش نقد کنیم . من عاشق اینکار هستم.mail1.gif

همچنین در کنار این پروژه سبکهای ادبی و تعاریف واژه های خاص هم گذاشته بشه که انجمن نواندیشان بر پایۀ شناخت از گذشته رشد کنه.

این مباحث میتونه ریشه فرهنگی، اجتماعی ، سیاسی، و غیره داشته باشه.

ایده ی خوبیه ولی کی حالشو داره؟:ws52:

منم همین الان یه ایده رسید به

پنج شنبه شب همه بشینن فیلم سینمایی شبکه 1 رو ببینند بیان اینجا با هم نقد و بررسی کنند

واسه خودشون میگما

من اصلا از نقد نه سر در میارم نه خوشم میاد

امتیاز هم نمیخوام

من برای رضای خدا کار میکنم:w58:

لینک به دیدگاه

حالش وقتی همه بیوفتن تو خطش پیدا میشه.

من تو حوزه هنری نقد فیلم زیاد شرکت کردم.

اگر فیلم قراره دیده بشه و نقد بشه باید فیلمهای مطرح باشه نه هر فیلمی مخصوصا نه اونایی که وطنی پخش میشه :ws28:

لینک به دیدگاه
حالش وقتی همه بیوفتن تو خطش پیدا میشه.

من تو حوزه هنری نقد فیلم زیاد شرکت کردم.

اگر فیلم قراره دیده بشه و نقد بشه باید فیلمهای مطرح باشه نه هر فیلمی مخصوصا نه اونایی که وطنی پخش میشه :ws28:

منظورم یه چیزی بود که همه بتونن ببینند

مثلا میگی فلان فیلم

خوب شاید بعضی ها نتونن برن ببینند اونو

لینک به دیدگاه

من هم یک عدد ایده دارم .محمد نظرت چیه ما هم سفرهای استانی ببخشید سفرهای تالاری راه بندازیم البته برای کوتاه مدت و هر هفته یک تالار را انتخاب کنیم و رئیس و معاون انجمن به همراه هئیت رئیسه از تالار دیدن کنند و خوب مسلما کاربرای ان تالار هم باید حضور داشته باشند مثلا در اون هفته عملکرد کاربرا و مدیر اون تالار مورد ارزیابی قرار میگیره و اون هفته راه بیشتر به فعالیت های اون تالار میپردازیم و از کاربراش می خوایم که در اون تالار حضور پیدا کنند و نظران و پیشنهادات و ... خودشونو بگن .اصلا بگن چرا از تالارشون خوششون میاد چرا خوششون نمیاد

لینک به دیدگاه

امین ایده ای که دادی بررسی میشه. ولی این ایده رو به نظرم وقتی میتونیم اجرا کنیم که همه تالارا تا حدی فعال باشن و کاربرا هم بتونن بیان. ایشالا بعد امتحانا و کنکور ارشد میشه.

لینک به دیدگاه

من ایده خاصی ندارم ! عرضم شاید بیشتر موضوع فنی باشه !!

بد نیست اگر در ذیل صفحه پاسخ به تاپیک، پاسخ های سایر کاربرها مشاهده شود !! من همیشه شخصا پیش از ارسال، Preview می گیرم و علاقمندم که اگر تو همون لحظه پاسخ جدیدی اومده بود، پیش از ارسالم از اون مطلع باشم !!

موضوع بعدی، می خواستم خواهش کنم، IP اعضا مرتبط چک شود، تا مشکلی که بچه ها در باشگاه مهندسان داشتند، پیش نیاد. هر چند آی پی ها می تواند متغییر باشد، با توجه به استفاده از چیز پی ان یا سایرین، اما به هر حال آدم متقلب همیشه یه جایی اشتباه می کنه !!

موضوع آخر، می خواستم خواهش کنم تا بازه زمانی یک الی دو دقیقه ای پس از ارسال هر پست در نظر گرفته شود تا چنانچه کاربر تمایل داشت موضوع دیگری به مطلب خود اضافه کند و لذا از کلید ویرایش استفاده کرد، علامت متن ویرایش شده در زیر پست نمایش داده نشود.

با تشکر

:w16:

لینک به دیدگاه

ممنون پیمان جان بابت پیشنهادات.

ولی اینجا سعی کنید ایده های نو رو مطرح کنید. واسه بیان پیشنهادات تو تاپیک زیر اینکار رو انجام بدین:

لینک به دیدگاه

يه ايده نو دارم.(100 امتياز)

براي جلوگيري از اسپم تو بخشهاي متفاوت و افزايش تعداد پست ها در تاپيكي چون الاچيق و ... بهتره اين دوستان رو به يه روم خصوصي منتقل كنيم. تو اونجا محيط صميمي هست.كاربرها بيشتر با هم اشنا ميشن و هم اينكه الكي فضاي سايت پر نميشه. و .... روم هاي زيادي هست. چند تاشو تو اين تاپيك مي بيني.

برخي از اين روم ها به ادرس سايت نوانديشان و يا چنين چيزي لينك ميشن و كاربر هم ميتونه تو روم شركت كنه و هم تو سايت.

اطلاعات بيشتر رو تو لينك زير ببينيد.

لینک به دیدگاه
يه ايده نو دارم.(100 امتياز)

براي جلوگيري از اسپم تو بخشهاي متفاوت و افزايش تعداد پست ها در تاپيكي چون الاچيق و ... بهتره اين دوستان رو به يه روم خصوصي منتقل كنيم. تو اونجا محيط صميمي هست.كاربرها بيشتر با هم اشنا ميشن و هم اينكه الكي فضاي سايت پر نميشه. و .... روم هاي زيادي هست. چند تاشو تو اين تاپيك مي بيني.

برخي از اين روم ها به ادرس سايت نوانديشان و يا چنين چيزي لينك ميشن و كاربر هم ميتونه تو روم شركت كنه و هم تو سايت.

اطلاعات بيشتر رو تو لينك زير ببينيد.

با اجازه !! :banel_smiley_4:

پیشنهاد خوبیه، ولی اینطوری بچه ها یه جورایی از فروم خارج می شوند و در جریان سایر پست ها قرار نمی گیرند. یه پیشنهادی میلاد داده بود که پست ها تو بعضی تالارها شمارش نشه !! این کار رو خیلی جاها می کنن! یه جورایی بهترین راهه !! البته من زمانیکه می خواستم پیغام بذارم برای رییس، رفتم تو پروفایلش و اینو دیدم !! زیر پست من بود !! :4chsmu1:

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
با اجازه !! :banel_smiley_4:

پیشنهاد خوبیه، ولی اینطوری بچه ها یه جورایی از فروم خارج می شوند و در جریان سایر پست ها قرار نمی گیرند. یه پیشنهادی میلاد داده بود که پست ها تو بعضی تالارها شمارش نشه !! این کار رو خیلی جاها می کنن! یه جورایی بهترین راهه !! البته من زمانیکه می خواستم پیغام بذارم برای رییس، رفتم تو پروفایلش و اینو دیدم !! زیر پست من بود !! :4chsmu1:

:icon_gol::icon_gol:

درست ميفرماييد پيمان جان.

ولي چيزي هست كساني هستن كه فقط و فقط براي اسپم اومدن. الكي پست ميذارن و بعضي پست هاشون هم مشكل داره.

به نظرم خوب ميشه اين روم خصوصي و انجمن در كنار هم باشن.

هر وقت لازم باشه جلسه اي باشه تو همين روم انجام ميگيره. و ....

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...