رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

amin 202 مهمان
خب این فاصله 30 ثانیه تو ارسال پست که مشکل ساز نمیشه مگه اینکه اسپم باشه :ws3:

تو جواب پیغامای بازدید کننده اذیت می کنه :ws3:

میبینی؟

همش با چتروم قابل حله....را بنداز چترومو!:w00:

لینک به دیدگاه

به نظر من تو این سایت باید انتخابات برای تعیین تمامی مدیران قرار دهید و اعضا هر تالار مدیرشون خودشون انتخاب کنن..شما برای انتخابات یه سری محدودیت میذارید بطور مثال باید تعداد پستش از فلان قدر بالاتر باشه و چیزای دیگه که مدیران ارشد تصمیم بگیرن و ابتدا اسم نویسی کنید و تعیین صلاحیت و بعد رای گیری برای انتخاب .....

لینک به دیدگاه

این چجور توجیهی هست بابا! یعنی چی حتما اسپمه! نمیخوای، کم نکن، ولی دیگه توجیه اینجوری نیار! :icon_razz:

تو جواب پیغام بازدید کننده، شما مدیرا که اذیت نمیشین! :icon_razz:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

این چجور توجیهی هست بابا! یعنی چی حتما اسپمه! نمیخوای، کم نکن، ولی دیگه توجیه اینجوری نیار! :icon_razz:

ممد حسن راس میگه دیگه....:w00:

یارو با دایال آپ میاد 2 دیقه انجمن پیاماشو چک کنه،100 تا پیام میریزه سرش....حالا بیا 30 رو ضربدر 100 کن!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یارو با دایال آپ میاد 2 دیقه انجمن پیاماشو چک کنه،100 تا پیام میریزه سرش....حالا بیا 30 رو ضربدر 100 کن!:banel_smiley_4:

حالا فک کن یه کاربر بخواد یه تاپیکشو تبلیغ کنه. پیییییر میشه :w000:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

میشه کاری کرد که آخرین نقل قول هایی که از آخرین پست آدم تو یه تاپیکی گرفته شده نمایش داده بشه؟:JC_thinking:

من با این موضوع خیلی مشکل دارم...:banel_smiley_4:

میبینی تاپیک 2 صفحه رفته جلو و بعد یکی اومد از پستت نقل قول گرفت...:ws27:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
حالا فک کن یه کاربر بخواد یه تاپیکشو تبلیغ کنه. پیییییر میشه :w000:

خوب بده به مدیر روابط عمومی اون تالار تا برات تبلیغش کنه دیگه!:ws3:

اینا پول میگیرن واسه چی؟:ws3:

لینک به دیدگاه
میشه کاری کرد که آخرین نقل قول هایی که از آخرین پست آدم تو یه تاپیکی گرفته شده نمایش داده بشه؟:JC_thinking:

باید یه هک نصب بشه، که خیلی سنگین هست و... . نمیشه! :ws3:

خوب بده به مدیر روابط عمومی اون تالار تا برات تبلیغش کنه دیگه!:ws3:

اینا پول میگیرن واسه چی؟:ws3:

نمیدونم والا برا چی پول میگیرن! این که ادمین باشه، دیگه از بقیه چه انتظاری میشه داشت :icon_razz:

لینک به دیدگاه

با دیل آپ که بیاد، اون 30ثانیه که میخواد صبر کنه، زیادم هست. چون 2دقیقه طول میکشه یه صفحه باز بشه :ws3:

پیشنهاد در راستای بالاتر رفتن سطح علمی بگین نه بالاتر رفتن سطح تفریحی :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

نمیشه اون چیزی که میگی.

یه سرچ سریع تو پستای خودت تو اون تاپیک بزن. که زیاد دنبالش نگردی. واسه سرچ، رو تعداد پاسخایی که جلوی هرتاپیک میزنه کلیک کن، بعد کسایی که تو تاپیک شرکت کردن و اسمشونو میاره و تعداد پاسخاشون. رو تعداد پاسخای جلوی اسمت کلیک کن، پستاتو تو اون تاپیک نشون میده. دیگه انقدر دنبال پستت نگرد :ws3:

لینک به دیدگاه
به نظر من تو این سایت باید انتخابات برای تعیین تمامی مدیران قرار دهید و اعضا هر تالار مدیرشون خودشون انتخاب کنن..شما برای انتخابات یه سری محدودیت میذارید بطور مثال باید تعداد پستش از فلان قدر بالاتر باشه و چیزای دیگه که مدیران ارشد تصمیم بگیرن و ابتدا اسم نویسی کنید و تعیین صلاحیت و بعد رای گیری برای انتخاب .....

خب یه سری تالارها که مدیر دارن، یه سری تالارها هم دیدم که اطلاعیه جذب مدیر زده شده که کسایی که علاقه مند باشن، درخواستشون رو میدن تا بررسی بشه.

تالاری که چند نفر صلاحیت یکسان واسه مدیریت داشته باشن و پیشنهاد داده باشن، خوبه که اینکار انجام بشه. :a030: ولی خب این قضیه که چند نفر بیان واسه یه تالار درخواست بدن که صلاحیت همشون هم یکسان باشه تقریباً، نشده.

تالارهایی هم که میخوان همکار انتخاب کنن، خوبه که اگر همچین شرایطی بود، مدیر به کمک کاربرای تالار، همکار رو انتخاب کنه. :a030:

ممنون از پیشنهادت :a030:

لینک به دیدگاه

پیسنهاد من اینه که برای هر یکی از رشته های درسی در انجمن شخصی رو با عنوان (برای مثال) " پاسخگوی انجمن برق" انتخاب کنید که در اکثر مباحث اشراف داشته باشه و بتونه جواب سوالات مورد

نظر کاربر ها رو بده! صرفا استفاده از لفظ "مدیر برق" دلیل بر اشراف آن فرد بر مطالب نیست! لطفا

در مورد این پیشنهاد بیشتر تامل کنید

لینک به دیدگاه
پیسنهاد من اینه که برای هر یکی از رشته های درسی در انجمن شخصی رو با عنوان (برای مثال) " پاسخگوی انجمن برق" انتخاب کنید که در اکثر مباحث اشراف داشته باشه و بتونه جواب سوالات مورد

نظر کاربر ها رو بده! صرفا استفاده از لفظ "مدیر برق" دلیل بر اشراف آن فرد بر مطالب نیست! لطفا

در مورد این پیشنهاد بیشتر تامل کنید

حرفتون کاملاً درسته. لفظ مدیر دلیل بر اشراف اون شخص به همه مطالب نیست.

عنوان متخصص تو زمینه های مختلف در حقیقت این نقش رو دارن.

خب کسی که بتونه مثلاً تو همون برق تو همه گرایش ها تسلط داشته باشه، بعید میدونم باشه. واسه همین افراد متخصص تعریف میشن. به عنوان مثلاً متخصص برق قدرت، متخصص مخابرات یا ....

این عناوین یعنی این افراد توانایی لازم و کافی برای پاسخگویی به سوالات تو اون زمینه رو دارن و معمولاً افرادی هستن با دانش و اطلاعات بالا.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
باید یه هک نصب بشه، که خیلی سنگین هست و... . نمیشه! :ws3:

نمیشه اون چیزی که میگی.

یه سرچ سریع تو پستای خودت تو اون تاپیک بزن. که زیاد دنبالش نگردی. واسه سرچ، رو تعداد پاسخایی که جلوی هرتاپیک میزنه کلیک کن، بعد کسایی که تو تاپیک شرکت کردن و اسمشونو میاره و تعداد پاسخاشون. رو تعداد پاسخای جلوی اسمت کلیک کن، پستاتو تو اون تاپیک نشون میده. دیگه انقدر دنبال پستت نگرد :ws3:

چرا میگی نمیشه....ممد حسن میگه میشه...ولی هک سنگینی لازمه!:w00:

درضمن...من نگفتم نمیتونم پستامو پیدا کنم....گفتم نمیتونم جوابی که دیگران به پستام میدنو پیدا کنم...:banel_smiley_4:

شانساً میبنی تاپیک افتاد گیر دست یه عده اسپمر....یا دسترسی حذف اسپمارو برای ما هم وا بذارید...یا اینکه اون هکو نصب کنید...:ws3:

با دیل آپ که بیاد، اون 30ثانیه که میخواد صبر کنه، زیادم هست. چون 2دقیقه طول میکشه یه صفحه باز بشه :ws3:

پیشنهاد در راستای بالاتر رفتن سطح علمی بگین نه بالاتر رفتن سطح تفریحی :banel_smiley_4:

بابت هر پیشنهاد در راستای بالاتر رفتن سطح علمی یا 1 عدد مدال....یا 1000 امتیاز و یا 5 تومن شارژ ایرانسل لازمه....یکیشو انتخاب کن تا پیشنهاد مشت بدم...:ws3:

لینک به دیدگاه

اون هکو محمدحسین به شوخی گفت :banel_smiley_4: خواست حرف همیشگیه خودمو بزنه :ws3:

تو که خودت سردسته اسپمری :banel_smiley_4: لا اقل این سختیا رو بکش ببینی چه عذابی میدی بقیه رو :banel_smiley_4:

واسه پیشنهادم، ایده های خلاقانه مدال داره. معمولی باشه، امتیاز داره فقط :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
اون هکو محمدحسین به شوخی گفت :banel_smiley_4: خواست حرف همیشگیه خودمو بزنه :ws3:

تو که خودت سردسته اسپمری :banel_smiley_4: لا اقل این سختیا رو بکش ببینی چه عذابی میدی بقیه رو :banel_smiley_4:

واسه پیشنهادم، ایده های خلاقانه مدال داره. معمولی باشه، امتیاز داره فقط :ws3:

ممد حسن دوروخ نمیگه....:w00:

پیشته باو....انگار خودش کم اسپم کرده...:w00:

میشه اینکار...من تو یه فرومی دیده بودم....

خوب...تا الان چنتا مدال و امتیاز بدهکاری؟:banel_smiley_4:

همه رو زودی رد کن بیاد کار دارم....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

توجیه میکنی.

تمام.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
تو پیام خصوصی امکان اضافه کردن فایل پیوست رو اضافه کنید....:banel_smiley_4:

متأسفانه نشد که بشه. قابلیتش نبود. خواستم با ویرایش قالب بیارم که بازم نشد.

حالا بازم بعداً ببینم چه میشه کرد.

لینک به دیدگاه
تبلیغ یک تاپیک علمی....:banel_smiley_4:

پیشنهاد قبلیم چرا رسدیگی نشد؟:banel_smiley_4:

شما تاپیک علمی نیاز به تبلیغ رو بزنید من واستون تبلیغو میکنم :ws3:

بازم بعداً پیگیری میکنم...:banel_smiley_4:

مدالا و امتیازا چی؟

آوردی؟

بده برم کار دارم....منو اینجا علاف کردی...:w00:

نگفتم بعداً پیگیری میکنم. گفتم رفتم انجام دادم نشد :banel_smiley_4:

اگر بعداً تونستم یا کسی راهنمایی کرد انجام میدم. :banel_smiley_4:

اون موقع که پیشنهادای اساسی میدادی مدال نبود :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...