رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

آقا همه شاهد باشنا...ازین به بعد ممد مسئول تبلیخ تاپیکای علمیه...همین الان میگم اطلاعیشو بذارن!:ws3:

الان که مدال هست...رد کن بیاد....تازشم...ازونموقع بهم هیچی ندادی...باهاس بهرشم پرداخت کنی...:ws3:

تاپیک علمی واسه تالاری که مدیر روابط عمومی نداره و نیاز به تبلیغ داشته باشه و خود مدیر نزده باشه، تبلیغ می کنم. :a030:

بهره چیه دیگه :ws28: اسپم نکن. منم بدتر میام جواب میدم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

بابت هر پیشنهاد چند امتیاز میدید؟

من شنیدم 50 تا....درسته؟:banel_smiley_4:

1.کاری کنید موقع دادن درخواست دوستی،بشه متنی هم به طرف بفرستیم....

2.ادمین رو حذف کنید و بجاش گروه ادمینی را بندازید...:ws3:

لینک به دیدگاه
آقا همه شاهد باشنا...ازین به بعد ممد مسئول تبلیخ تاپیکای علمیه...همین الان میگم اطلاعیشو بذارن!:ws3:

الان که مدال هست...رد کن بیاد....تازشم...ازونموقع بهم هیچی ندادی...باهاس بهرشم پرداخت کنی...:ws3:

دلت خوشه ها !

تیم گرافیک ساخته مدالو خودمون هنوز هیچی نگرفتیم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بابت هر پیشنهاد چند امتیاز میدید؟

من شنیدم 50 تا....درسته؟:banel_smiley_4:

1.کاری کنید موقع دادن درخواست دوستی،بشه متنی هم به طرف بفرستیم....

2.ادمین رو حذف کنید و بجاش گروه ادمینی را بندازید...:ws3:

بستگی به پیشنهاد داره. شاید 200تام دادیم. شاید 20تا دادیم. :ws3:

1- یه پیغام خصوصی بزن همزمان که درخواست دوستی میدی :ws3: نه حالا جدی، پیشنهاد خوب بود ولی یا نمیشه یا اگه بشه من نمیدونم :ws52:

2- خب الان تو تصمیم گیریا، مدیرای ارشد تقریباً همون گروه ادمین میشن، چون اکثر تصمیمات اصلی رو با مشورت هم میگیرن.

دلت خوشه ها !

تیم گرافیک ساخته مدالو خودمون هنوز هیچی نگرفتیم :banel_smiley_4:

همینو بگو :ws3:

لینک به دیدگاه
چرا ارسالهای جدید پایین انجمن نشون داده نمی شه؟!

متأسفانه طبق اعلام سایت وی بولتین، اون هکی که ارسالهای جدید رو نشون میداد توش باگ امنیتی بوده، واسه همین هکش رو حذف کردیم تا وقتی مشکلش حل بشه.

لینک به دیدگاه

سلام یه سوال دارم در قالب پیشنهاد عنوان می کنم

چرا به کاربران بر حسب امتیازی که کسب می کنن درجه نمی دین؟

این خودش هم خیلی شیرینه هم به کاربرا حس رقابت می ده

مثلا یه چیزی مثل این درجه هایی که به سرباز ها می دن از صفر شروع بشه به بالا

اول اولش سرباز صفر

بعد سرباز

...

گروهبان سوم

گروهبان دوم

گروهبان اول

الی آخر!

یه لیست خیلی طولانیه که فکر کنم تا امتیاز خودت رو هم بتونه پوشش بده

داشتم نگاه می کردم دیدم اینجوری این رنگ سبز و زرد اینا خیلی زود تموم می شه

مثلا الان من با خود شما زمین تا آسمون فاصله مونه ولی از رو اطلاعات اصلا معلوم نیست:ws37:

لینک به دیدگاه

اول اولش سرباز صفر

بعد سرباز

گروهبان سوم

گروهبان دوم

گروهبان سوم

الی آخر!

مثلا الان من با خود شما زمین تا آسمون فاصله مونه ولی از رو اطلاعات اصلا معلوم نیست:ws37:

اوهوم جالبه

توو یه تالار دیگه ، یادم نمیاد کجا بود ولی بجای سرباز 0 و . .. درجه های ارتشی دوران هخامنشیان و . . . داده بودن . .. خیلی جالب بود . . .

لینک به دیدگاه
اوهوم جالبه

توو یه تالار دیگه ، یادم نمیاد کجا بود ولی بجای سرباز 0 و . .. درجه های ارتشی دوران هخامنشیان و . . . داده بودن . .. خیلی جالب بود . . .

اونم می شه

منظورم اینه که هر امتیازی یه عنوانی داشته باشه که این امتیاز دادنه یه هدف داشته باشه لا اقل!:wubpink:

لینک به دیدگاه
به نظر من بهتره تالارهای " گراقیک و انیمیشن " و " عکاسی " زیر مجموعه بخش " فرهنگ و هنر " باشن.

ممنون از پیشنهادت. بررسی میشه :a030:

تالار عکس تو نظرمون بود که بیشتر به سمت بخش آموزشیش پیش بره و بیاد تو تالار هنر، که البته باید با خود مدیر تالارش هم صحبت کرد.

اما در مورد بخش گرافیک توجه نکرده بودیم که حالا بررسیش می کنیم :a030:

سلام ...

بیشتر سوال تا ینشنهاد ...

آیا قصد دارید در آینده ی نزدیک به ورژن 4 ویبولتین ارتقا پیدا دهید ؟ :icon_gol:

معلوم نیست. بستگی به شرایط داره. در حال حاضر نه.

لینک به دیدگاه

اول اولش سرباز صفر

بعد سرباز

...

گروهبان سوم

گروهبان دوم

گروهبان اول

الی آخر!

سیستم امتیازات خود وی بی جوریه که باعث تغییر عنوان نمیشه. مگه اینکه بخوایم هک امتیازات رو نصب کنیم.

اونم شرایطیه که تو یه انجمنی که با هدف علمی پژوهشی هست جالب نمیشه. مثلاً طرف دکترا داره یا استاد دانشگاس، میزنه سرباز سوم یا از این چیزا :icon_pf (34): کلاً یه همچین چیزی ببینه می بوسه میذاره کنار اینجا رو :ws3:

متأسفانه توجه زیاد به مباحث عمومی باعث شده که اون هدف اصلی انجمن فراموش بشه و به دید علمی بهش توجهی نشه. طوری که کاربری که تو تالارهای عمومی فعالیت نداشته باشه و فعالیتش تو تالارهای تخصصی هستش، انقدر حضورش کمرنگ حس میشه که باعث دلسردیش هم میشه. :banel_smiley_4:

این مباحث عمومی باید کمرنگ تر بشه. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سیستم امتیازات خود وی بی جوریه که باعث تغییر عنوان نمیشه. مگه اینکه بخوایم هک امتیازات رو نصب کنیم.

اونم شرایطیه که تو یه انجمنی که با هدف علمی پژوهشی هست جالب نمیشه. مثلاً طرف دکترا داره یا استاد دانشگاس، میزنه سرباز سوم یا از این چیزا :icon_pf (34): کلاً یه همچین چیزی ببینه می بوسه میذاره کنار اینجا رو :ws3:

متأسفانه توجه زیاد به مباحث عمومی باعث شده که اون هدف اصلی انجمن فراموش بشه و به دید علمی بهش توجهی نشه. طوری که کاربری که تو تالارهای عمومی فعالیت نداشته باشه و فعالیتش تو تالارهای تخصصی هستش، انقدر حضورش کمرنگ حس میشه که باعث دلسردیش هم میشه. :banel_smiley_4:

توی یه فرومی بودم که اینا از هم مجزا بود

کسی رو که استاده و بخش تخصصی داره رو بشناسی ویژه ش می کنی!

در ثانی اون کسی که استاده این مسائل اصلا براش اهمیتی نداره که بخواد به خاطر عنوان سرباز ببوسه بذاره کنار

می تونی اسمش رو علمی پژوهشی بذاری!

سرباز مثال بود که زدم

یادت باشه که اکثریت کاربرانت رو کاربران عادی با فعالیت و دلخوشی به همین چیزای ساده می سازن

از دید کاربرت به این قضیه نگاه کن!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
توی یه فرومی بودم که اینا از هم مجزا بود

کسی رو که استاده و بخش تخصصی داره رو بشناسی ویژه ش می کنی!

در ثانی اون کسی که استاده این مسائل اصلا براش اهمیتی نداره که بخواد به خاطر عنوان سرباز ببوسه بذاره کنار

می تونی اسمش رو علمی پژوهشی بذاری!

سرباز مثال بود که زدم

یادت باشه که اکثریت کاربرانت رو کاربران عادی با فعالیت و دلخوشی به همین چیزای ساده می سازن

از دید کاربرت به این قضیه نگاه کن!:banel_smiley_4:

از کجا تشخیص بدیم که فلان شخص یه استاده و ....

کسی که اون اول بیاد و یه همچین چیزی ببینه و محیطو اینطوری ببینه شاید زیاد واسش جالب نباشه. واسه همین بیخیال میشه و میره.

میشه اون مربع ها رو بیشتر کرد و بعد از یه حد یه نوع ایکن دیگه اضافه بشه. ولی اینکه عنوان تغییر کنه، جالب نمیشه.

لینک به دیدگاه
از کجا تشخیص بدیم که فلان شخص یه استاده و ....

کسی که اون اول بیاد و یه همچین چیزی ببینه و محیطو اینطوری ببینه شاید زیاد واسش جالب نباشه. واسه همین بیخیال میشه و میره.

میشه اون مربع ها رو بیشتر کرد و بعد از یه حد یه نوع ایکن دیگه اضافه بشه. ولی اینکه عنوان تغییر کنه، جالب نمیشه.

هر چی فکر می کنم می بینم داری خیلی ایده آل نظر می دی یکم توجیهت غیر قابل فرضه!

مگه چند تا استاد عضو می شن و فعالیت کاربری می کنن؟

اما نگاه کن ببین چند تا کاربر با جون و دل کار می کنن و خودشون می شن استاد!

نقد رو بچسبی بهتر نیست؟

تصمیم گیرنده خودتی محمد جان

اما مطمئن بودم چیز دردسازی نیست وو انگیزه خیلی خوبیه!

لینک به دیدگاه

واقعا هم همینطوره..من تو تالار مکانیک حداقل بیش از 500 پست زدم و اینکه تازه فقط یه ماه و خرده ای که اومدم اما چون تو تالارهای عمومی نبودم انگار نه انگار ,نه کسی تشکر کرد نه گفت داری چی کار می کنی ..برای همین دیگه دوست ندارم تو تالار تخصصیم که خیلی هم دوست دارم توش فعالیت کنم , فعالیت کنم و فعالیتم رو کامل روی یه تالار دیگه گذاشتم شاید شما بدونین ...ولی حرف من اینه که اصلا انتخاب مدیر و عناوین دیگه ای که شما میدین به کاربرها روشی خوبی نیست یعنی میشه گفت روی هیچ اصولی نیست تا بقیه بدونن که چرا یکی به این مقام دست پیدا می کنه نه برای شما تعداد پست مهمه نه سابقه نه مدت زمان روزانه یعنی من ناخودآگاه به ذهنم میاد دادن این عناوین جز باند بازی چیز دیگه ای نیست هر چند ما انتظارمون از شما بیشتر از ایناست که لا اقل مثل جامعه الانمون نباشه دلیل افت سطح علمی جامعه ما هم همینه انتخاب آدمها برای هر پستی نا مشخصه ...شرمنده محمد جان از پر حرفیم:icon_redface:
لینک به دیدگاه
هر چی فکر می کنم می بینم داری خیلی ایده آل نظر می دی یکم توجیهت غیر قابل فرضه!

مگه چند تا استاد عضو می شن و فعالیت کاربری می کنن؟

اما نگاه کن ببین چند تا کاربر با جون و دل کار می کنن و خودشون می شن استاد!

نقد رو بچسبی بهتر نیست؟

تصمیم گیرنده خودتی محمد جان

اما مطمئن بودم چیز دردسازی نیست وو انگیزه خیلی خوبیه!

میدونم چی میگی.

اما نباید فضا رو بسته در نظر گرفت که فقط همین چندتا کاربر هستیم. هرکسی با هر طرز تفکری از هر قشری با هر سطح تحصیلاتی عضو میشه. باید سعی کنیم به سمت اهدافی که واسه انجمن در نظر گرفته شده بریم.

شاید با این تصمیمات از اون اهداف فاصله بگیریم. این طرح شاید کوتاه مدت واسه اکثر اعضایی که الان عضو هستن جالب باشه. ولی تو بلند مدت چی؟ همراستا بودن و عدم تناقضش با اهداف انجمن چی؟

باید سعی کنیم همه این مسائل رو در نظر بگیریم.

نمونه هایی از انجمن های موفق هم اگه نگاه کنین هیچ کدوم از این الگوها استفاده نکردن. چه انجمن های خارجی و چه ایرانی.

عاملی که باعث پیشرفت میتونه باشه، داشتن برنامه و هدف مناسب و اجرای طرح هایی که باعث نزدیک تر شدن به اون اهداف بشه.

لینک به دیدگاه
واقعا هم همینطوره..من تو تالار مکانیک حداقل بیش از 500 پست زدم و اینکه تازه فقط یه ماه و خرده ای که اومدم اما چون تو تالارهای عمومی نبودم انگار نه انگار ,نه کسی تشکر کرد نه گفت داری چی کار می کنی ..برای همین دیگه دوست ندارم تو تالار تخصصیم که خیلی هم دوست دارم توش فعالیت کنم , فعالیت کنم و فعالیتم رو کامل روی یه تالار دیگه گذاشتم شاید شما بدونین ...ولی حرف من اینه که اصلا انتخاب مدیر و عناوین دیگه ای که شما میدین به کاربرها روشی خوبی نیست یعنی میشه گفت روی هیچ اصولی نیست تا بقیه بدونن که چرا یکی به این مقام دست پیدا می کنه نه برای شما تعداد پست مهمه نه سابقه نه مدت زمان روزانه یعنی من ناخودآگاه به ذهنم میاد دادن این عناوین جز باند بازی چیز دیگه ای نیست هر چند ما انتظارمون از شما بیشتر از ایناست که لا اقل مثل جامعه الانمون نباشه دلیل افت سطح علمی جامعه ما هم همینه انتخاب آدمها برای هر پستی نا مشخصه ...شرمنده محمد جان از پر حرفیم:icon_redface:

بفرمایید. یکی از همین دوستان خودش اومد گفت.

خیلی های دیگه هم مثل شما هستن و نسبت به این وضع دلسرد شدن.

در مورد انتخاب مدیر هم نسبت به هر کسی که سوالی داشتین یا انتقادی داشتین به یکی از مدیران ارشد بگین تا واستون توضیح بده. در مورد همکار و عناوین دیگه هم از خود مدیر تالار می تونین سوال کنین :a030:

این چندوقت که کسی انتخاب نشده :ws38:

لینک به دیدگاه
بفرمایید. یکی از همین دوستان خودش اومد گفت.

خیلی های دیگه هم مثل شما هستن و نسبت به این وضع دلسرد شدن.

در مورد انتخاب مدیر هم نسبت به هر کسی که سوالی داشتین یا انتقادی داشتین به یکی از مدیران ارشد بگین تا واستون توضیح بده. در مورد همکار و عناوین دیگه هم از خود مدیر تالار می تونین سوال کنین :a030:

این چندوقت که کسی انتخاب نشده :ws38:

با مدیران ارشد صحبت کردم اما اونا هم همین رو گفتن که انتخاب مدیر تالار با مدیران ارشده و دیگر عناوین رو مدیر تالار میده اما برای من قانع کننده نیست ...به نظر من باید انتخابات باشه تا حداقل مدیر تالار هر 6 ماه یا هر مدتی که شما تعیین می کنین مهلت مدیریتش تموم بشه و یه انتخابات دیگه صورت بگیره ...به هر من خیلی این روش رو برای تعیین مدیر و عناوین دیگه قبول ندارم ولی خوب نظر من خیلی اهمیت نداره چون کاره ای نیستم و تمام تصمیم گیری با شماست.....
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...