رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

من ایده خاصی ندارم ولی با یه چیزی مشکل دارم ...

تو صفحه کنترل پنل که امتیازات دریافتی رو نشون میده ، معلوم نیست کی به خاطر اون پست تشکر کرده و اسم کاربر تشکر کننده رو نشون نمیده ...

من که با این خیلی مشکل دارم ...

لینک به دیدگاه

افشین جان واسه گفتن مشکلات و پیشنهادات از دو تاپیک زیر استفاده کنید:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این قضیه که تو گفتی قبلاً هم چند نفر دیگه گفته بودن. این مسئله شاید به خاطر ترجمه اشتباهی باشه که شده. تو عکس زیر ستونی که مشخص شده در اصل همون اسامی تشکر کننده هاس که زده نوشته شده توسط

hm75yq0denjjxoyw7yt.jpg

لینک به دیدگاه

ایده های امین نپو و میلاد و فرناز و امین بررسی شد:

ایده امین نپو در مورد ایجاد تالار ایرانشناسی با ایجاد 4 بخش استان های مرکزی - استان های شمالی و شمال غربی - استان های غربی و جنوب غربی - استان های جنوبی و شرقی موافقت شد ولی بدلیل تکراری بودن ایده (مشابهش تو انجمن های دیگه بوده و یکی دو هفته قبل هم تو بحث های مدیریتی مطرح شده بودد که اون موقع مخالفت شد) 10 امتیاز داده میشه.

با ایده های میلاد و فرناز در مورد نقد فیلم و کتاب موافقت شد و 20 امتیاز به هریک از عزیزان اعطا شد.

با ایده امین در مورد سفر هفتگی مدیرا به یک تالار موافقت نشد.

پیمان و افشین هم پیشنهاد دادن.

ایده ابوذر هم به زودی بررسی میشه.

منتظرات ایده های جدیدتر و جالبتر شما دوستان هستیم :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

فک کنم اگه تالار زبان یه تالار جداگونه به اسم زبان های خارجی داشته باشه ...

یا اگه قسمت بندی بشه مثلا به زیان عربی .. انگلیسی ... فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و ...

می تونه بهتر مدیریت بشه ... یعنی اگه کسی مطلبی در مورش خواست ... بیاد اونجا و مطالبش رو بر داره ... این باعث می شه تالار بهتر مدیریت بشه ....

البت اگه ممکنه... :ws2:

لینک به دیدگاه

اقا برای نفر 1000 انجمن جشن بگیریم .هر کس انلاین بود و دیدیش که عضو شده این پیام را بهش ابلاغ کنه و البته 10 امتیاز هم هدیه بهش میدیم .

لینک به دیدگاه
اقا برای نفر 1000 انجمن جشن بگیریم .هر کس انلاین بود و دیدیش که عضو شده این پیام را بهش ابلاغ کنه و البته 10 امتیاز هم هدیه بهش میدیم .

ایده خوبیه ممنون:a030:

لینک به دیدگاه

به نظر من هر تالاری برای بچه های خودش یه سری کلاسهای آموزشی بزاره

مثلا برای ما معمارها مثل تری دی مکس و اتوکد

یا برای کامپیوتر اموزش اینترنت و شبکه و ..

البته تالارهای دیگه رو نمیدونم اما ما تو تالار خودمون آموزش تری دی مکس رو داریم اما چون به صورت فایله یا تاپیک که میزنن پشت سر همه کسی رغبت نمی کنه به این صورت یاد بگیره

به نظر من به صورت کلاس باشه بهتره یعنی هر کسی که توی یه نرم افزار ماهره بگه و از بچه هایی که مایلن یاد بگیرن لیست بگیر اگه تعداد قابل توجه بود کلاسشو تشکیل بده

و هر هفته یک یا دوجلسه بزاره و از بچه ها رفع اشکال کنه

لینک به دیدگاه

سلام

به جای اون جملای که بچه ها میگن اون بالا مینویسید بهتر نیست یه سری جملات خوب از آدمای خوب بنویسید؟

اینا که هست همش طنزه یه غریبه هم ببینه بدش میاد

مثلا جملات راز موفقیت (the secret) یا قانون جاذبه بنویسید بهتر نیست؟

هم یه کمکی به خلق خدا میکنی هم یکی غریبه ببینه خوشش میاد

این جمله ها کلی انرژی مثبت میده،

خیلی ها شده زندگیشون با همین جمله ها عوض شده

مثلا نیگا:

هنری فورد:

چه فکر کنید که میتوانید و چه نمیتوانید در هر صورت حق با شماست.

لینک به دیدگاه

بچه لطفاً ایده های نو رو در اینجا مطرح کنید. پیشنهادات رو تو

بگین.

الان حرف محسن و میلاد پیشنهاده.

محسن در مورد قسمت بندی تالار زبان هنوز این تالار انقدر فعال نشده که بخوایم زبان های مختلف رو از هم جدا کنیم. مثلاً اگه یه بخش زبان عربی یا فرانسوی اضافه کنیم ولی پستی توش ارسال نشه یا نهایت 2،3 تا پست ارسال بشه اون بخش ارزشی نداره و تأثیر منفی روی انجمن میذاره.

البته با این وضع که پیش میره میتونیم به زبان انگلیسی و سایر زبان ها تقسیم کنیم و حتی این تالار رو یه تالار مستقل از سایر رشته ها در نظر بگیریم. اما در کل در مورد مدیریت بهتر در صورت بخش بندی شدن موافقم

میلاد جان این چیزی که گفتی تو همه انجمن ها هست. ایده این انجمن اینه که جملات معمولاً از خود بچه های انجمنه. البته جملات زیبا دارن زیباتر هم میشن.

جملات بزرگان رو هرجایی میشه دید. تاپیک های زیادی هم واسش هست.

کامیار ایده ای که دادی خوب بود حتماً بررسی میشه و جوابو میدیم.

لینک به دیدگاه

میلاد جان این چیزی که گفتی تو همه انجمن ها هست. ایده این انجمن اینه که جملات معمولاً از خود بچه های انجمنه. البته جملات زیبا دارن زیباتر هم میشن.

جملات بزرگان رو هرجایی میشه دید. تاپیک های زیادی هم واسش هست.

.

خوب وقتی تو همه ی انجمن ها هست یعنی خوبه دیگه،البت من جایی ندیدم تا حالا:ws52:

بله

جملات زیبا رو هر جایی میشه دید ،میشه رفت دنبالش گشت و یه دفعه 60 جمله رو پشت سر هم خوند

اینجوری اول اینکه حسش نیست،خیلی ها این کارو نمیکنند

بعد هم اینکه تاثیرش کمه ،جملات زیاده مغز نمیتونه تجزیه کنه همشو

ولی اگه اون بالا نوشته بشه هر دفعه یه جمله خیلی تاثیر میزاره

این جملات تلقینی مثبت هم که ناخود آگاه دیده بشن تاثرشون بیشتره،بری دنبالشون از صبح تا شب هم بخونی تاثیر نداره

به هرحال اون جمله ها مثبت و تاثیر گذار بهتره دیگه

فکر نکنم کسی بشینه روی جمله هایی که بچه ها میگن فکر کنه ازش چیزی یاد بگیره

هر جور راحتید:w16:

لینک به دیدگاه

دوستان نو اندیش ما هم ادمای بزرگی هستند و جملاتشون بر گرفته از احساس و تفکر هستش که ان جملات را زیبا تر میکنه /

و با توجه به استقبال دوستان فکر نمی کنم این جملات بی تاثیر بوده باشه :w16:

دنیا انقدر منتظرمون نمیمونه که به تک تک خواسته هامون برسیم. بهتره همراهش بشیم، خودمونو بهش برسونیم. (FrnzT)

لینک به دیدگاه

غیر از تو کسای دیگه هم ایده و پیشنهاد دادن. ولی اون موقع قرار نبود امتیاز بدیم.

حالا ایده های تو کدوما بود؟ شاید بهت امتیازو دادیم.

لینک به دیدگاه
غیر از تو کسای دیگه هم ایده و پیشنهاد دادن. ولی اون موقع قرار نبود امتیاز بدیم.

حالا ایده های تو کدوما بود؟ شاید بهت امتیازو دادیم.

باشه نامردی کردی......

کوچیکترینش ایده قرار دادن یه اطلاع رسان برای وقتی که امتیاز جدید میگیریم.......

لینک به دیدگاه

نامردی نکردم آقا امیر. خیلی ها اینطوری پیشنهاد دادن. من از همشون تشکر میکنم. ولی اون موقع به فکر دادن امتیاز نبودیم.

البته این اطلاع رسانی امتیاز پیشنهاده. ایده نو یعنی نو باشه. :w16: این پیشنهادات تو تاپیک مخصوص خودش گفته بشه بهتره. یه سری ایده ها میتونه خیلی ساده باشه. همیشه فکر نکنید ایده باید یه کار خیلی خفن باشه. زیاد به فکر 100 امتیاز نباشین چون سخته. به فکر 10 امتیازیا باشین که راحت تر گیر میاد :ws2:

لینک به دیدگاه
نامردی نکردم آقا امیر. خیلی ها اینطوری پیشنهاد دادن. من از همشون تشکر میکنم. ولی اون موقع به فکر دادن امتیاز نبودیم.

البته این اطلاع رسانی امتیاز پیشنهاده. ایده نو یعنی نو باشه. :w16: این پیشنهادات تو تاپیک مخصوص خودش گفته بشه بهتره. یه سری ایده ها میتونه خیلی ساده باشه. همیشه فکر نکنید ایده باید یه کار خیلی خفن باشه. زیاد به فکر 100 امتیاز نباشین چون سخته. به فکر 10 امتیازیا باشین که راحت تر گیر میاد :ws2:

:ws44:..........

لینک به دیدگاه
دوستان نو اندیش ما هم ادمای بزرگی هستند

بله دوستان آدمای بزرگی هستند

ولی کسایی که اسمشون تو کتابا اومده و کل دنیا میشناسنشون آدمای بزرگتری هستند

اونا سر تعارف هم بزرگ نشدن

حتما چیزی بلد بودن و گفتند که به خاطر اون حرفاشون بزرگ شدند

و جملاتشون بر گرفته از احساس و تفکر هستش که ان جملات را زیبا تر میکنه /

و با توجه به استقبال دوستان فکر نمی کنم این جملات بی تاثیر بوده باشه :w16:

دنیا انقدر منتظرمون نمیمونه که به تک تک خواسته هامون برسیم. بهتره همراهش بشیم، خودمونو بهش برسونیم. (FrnzT)

:banel_smiley_4:

اینجا همه اندیشه نو دارن، شما چطور؟

امضامو بخونین

هی روزگارررررررر

دنیا دو روزه با جمعه میشه 3 روز

...

من با این جملات زندگیم متحول شد،خیلی تاثیر گزار بودند:ws52:

این جمله ها رو اینقدر گذاشتید حفظ شدیم

اگه به جای این جمله ها جمله های قشنگی که به درد زندگی میخورن بزارید و حفظ شیم بهتر نیست ؟

لینک به دیدگاه

امضامو بخونین

هی روزگارررررررر

...

اگه به جای این جمله ها جمله های قشنگی که به درد زندگی میخورن بزارید و حفظ شیم بهتر نیست ؟

:w16::w16::w16::w16:

لینک به دیدگاه

جملات به مرور تغییر میکنه. این جملات اوایل کار گفته شد. ولی الان برو یه سر به تاپیک

بزن ببین که جمله ها چقدر بهتر شده. بعد یه مدتم جمله ها عوض میشه.

ما که نمیگیم این جمله های کاربرا از جمله های بزرگان بهتره ولی اینکه این جمله ها از خود کاربراس لذت بیشتری داره. حتماً که نباید یه آدم بزرگی که اسمش تو کتاباس گفته باشه. به قول یکی از همین جمله ها:

اندیشه مهم است نه صاحب اندیشه

لینک به دیدگاه

امضامو بخونین

هی روزگارررررررر

...

خیلی از اونا بعد از مرگشون بزرگ شدن .من با کسی تعارف ندارم این دوستان هم حرفای قشنگی زدن و ما هم ازشون استفاده میکنیم بزرگی در کتاب نوشتن نیست هر کسی می تونه سخنان ارزشمند بزنه .شاید بعضی ها اینو در خودشون نبینن می تونن بزرگ باشند و جملات قشنگ بزنن .چرا فکر میکنی که دوستان نمی تونن جملات زیبا بگن .بله ما از جملات طنز هم استفاده میکنیم برای اینکه توجه دوستان را بیشتر جلب کنیم .ما 20 الی 30 جمله در هفته استفاده میکنیم و بین اونا هر نوع گفتاری را به کار میبریم .که البته سعی می کنیم بهترین ها را قرار بدیم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...