رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

یکی از همین جمله ها:

اندیشه مهم است نه صاحب اندیشه

به نظرت این شبیه جمله ی امام علی نیست؟:ws52:

لذت بیشتری داره.

آها

باشه

پس شما دنبال لذتشی فقط؟

من فکر کردم به فکر چیزه دیگه ای هستید

ولی با اون چیزی که من گفتم خیلی میتونید روی بچه ها اثر بزارید

باشه لذت ببرید:sorry:

لینک به دیدگاه

سلااااااااام

ادمین بیا اینجا کارت دارم

6 تا تاپیک پیشنهاد درست کردی ما باید تحلیل کنیم پیشنهاد خودمونو که کجا بزاریمش

ولش کن حالا

یه پیش دارم

یه فرومی دیدم تو این صفحه ی اول و اصلی فروم اون قسمت بالاش یه کاری کرده بودند که عکس های آلبوم های کاربرا رندوم نشون داده میشد برای همه

خیلی خوبه هااااااااا

روش فکر کنید:w72:

لینک به دیدگاه

بله... مهندس بی عدالتی نکن... منم یه ایده داشتم که شما هم موافقت کردین تازه ... این 50 امتیاز داره

راستی ... یه ایده بهتر دارم ... بهتر نیست وقتی که پستی ویرایش میشه اون نوشته زیرش نیاد ... اینطوری خیلی پست رو زشت میکنه ... تازه باعث خجالت هم میشه :icon_pf (34):

آدم خجالت میکشه ویرایشش کنه. میگه آبرم بره بهتر از اینه که ویرایشش کنم :4chsmu1:

ببینید چقدر پست بی ریخت میشه !!!

دیگه تصمیم با شما

لینک به دیدگاه

مدت زمانی که برای ویرایش پست در نظر گرفته شده که اون نوشته نیاد، در حال حاضر 2 دقیقه هستش. یعنی از ابتدای ایجاد پست تا 2 دقیق بعد اگه ویرایش شه، نوشته نمیاد. حالا بازم در موردش صحبت می کنیم. مهندس اینم پیشنهاد بود نه ایده :ws3: حالا 50 امتیاز کم میشه :ws28:

نه گذشته از شوخی، پیشنهادات رو در تاپیک مربوط به پیشنهادات مطرح کنید زودتر به نتیجه می رسه. ممنون:w139:

لینک به دیدگاه
میلاد جان من این جمله رو از استادم گفتم، الا اگر امام علی هم همچین حدیثی دارن، باعث افتخاره که تا این حد اندیشه ها نزدیک هم باشه. :w139:

اگر دین ندارید لا اقل نو اندیش باشید

اینم جمله ی استاد من

وای وای دیدی چقدر فکرش به امام حسین نزدیکه؟شبیه جمله ی امام حسین گفته

:ws47:

باشه آقا راحت باشید

من یه پیش دادم فقط

هر جور دوست دارید به من چه اصلا:sorry:

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز از اینکه پیشنهادها و ایده های خودتون رو با ما مطرح می کنید خیلی خیلی متشکریم، با توجه به توضیحاتی که مدیر خوبمون در ابتدای تاپیک دادن، لازم دیدم باز هم مسائلی رو مطرح کنم.

از این به بعد پست هایی که جنبه ی پیشنهاد دارند، به تاپیک پیشنهادات منتقل می شوند، و پست های اسپم، حذف می شوند. تنها پست هایی در این تاپیک باقی می مانند که جنبه ی ایده ای نو و ابتکاری جدید داشته باشند. و امتیاز تنها شامل حال این افراد می گردد.

تصمیم در رابطه با قبول یا رد پیشنهاد و یا ایده، توسط کل گروه مدیریت سایت انجام می شود، لذا ازکلیه دوستان عزیز تقاضا دارم از هرگونه پافشاری و اصرار بر روی پیشنهاد خود، پرهیز بفرمایید، نتیجه ی نهایی بررسی، توسط ادمین و یا اینجانب در همین تاپیک اعلام می شود.

پیشاپیش از همکاری همه ی نواندیشان انجمن، تشکر و قدردانی می کنم. :w139:

لینک به دیدگاه
يه ايده نو دارم.(100 امتياز)

براي جلوگيري از اسپم تو بخشهاي متفاوت و افزايش تعداد پست ها در تاپيكي چون الاچيق و ... بهتره اين دوستان رو به يه روم خصوصي منتقل كنيم. تو اونجا محيط صميمي هست.كاربرها بيشتر با هم اشنا ميشن و هم اينكه الكي فضاي سايت پر نميشه. و .... روم هاي زيادي هست. چند تاشو تو اين تاپيك مي بيني.

برخي از اين روم ها به ادرس سايت نوانديشان و يا چنين چيزي لينك ميشن و كاربر هم ميتونه تو روم شركت كنه و هم تو سايت.

اطلاعات بيشتر رو تو لينك زير ببينيد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

با این پیشنهاد ابوذر موافقت نشد.

محسن جان در مورد پیشنهادت که نوشته نشدن عنوان ویرایش زیر پست بود اینکار انجام شد و الان فقط مدیرا میتونن ببینن.

البته چون پیشنهاد بود و ایده نو نبود امتیازی رو شامل نمیشه.

ایده کامیار هم هنوز در حال بررسیه.

لینک به دیدگاه

من یه ایده دارم:

تو محیط سایت پخش اهنگ داشته باشیم تا هم همبستگیمون بیشتر بشه و هم لذت بودن در سایت.

البته میشه هر عضو لیست آهنگ روزانه تهیه کنید (البته از بین آهنگ های موجود ) تا هر کس آهنگ دلخواه خودشو در اون روز گوش کنه و هر کسی هم به هر دلیلی نتونست یا نخواست بتونه اونو متوقف کنه. افت سرعت هم پیدا نکنه.میشه در روز 10 تا آهنگو انتخاب کرد.

لینک به دیدگاه

باعث افت سرعت و پر کردن حجم ترافیک ماهانه (واسه دارندگان adsl ) میشه.

خیلی ها با پخش موزیک تو یه سایت موافق نیستن. ( خود من وقتی می بینم یه سایتی با پخش آهنگ هستش زود میبندم.) آدم خودش آهنگ بذاره تو کامپیوتر گوش کنه یا اینکه از سایتای مخصوص پخش آنلاین موزیک استفاده کنه بهتره. یا اینکه از تولبار گوگل یا سایتای دیگه استفاده کنن که امکان پخش موزیک آنلاین رو به راحتی با استپ کردن و عقب و جلو زدن آهنگ ها میدن.

لینک به دیدگاه
به نظر من هر تالاری برای بچه های خودش یه سری کلاسهای آموزشی بزاره

مثلا برای ما معمارها مثل تری دی مکس و اتوکد

یا برای کامپیوتر اموزش اینترنت و شبکه و ..

البته تالارهای دیگه رو نمیدونم اما ما تو تالار خودمون آموزش تری دی مکس رو داریم اما چون به صورت فایله یا تاپیک که میزنن پشت سر همه کسی رغبت نمی کنه به این صورت یاد بگیره

به نظر من به صورت کلاس باشه بهتره یعنی هر کسی که توی یه نرم افزار ماهره بگه و از بچه هایی که مایلن یاد بگیرن لیست بگیر اگه تعداد قابل توجه بود کلاسشو تشکیل بده

و هر هفته یک یا دوجلسه بزاره و از بچه ها رفع اشکال کنه

خوب این ایده کامیار به شکلی که میخواد خیلی سخت عملی میشه.

اما بعد از بحث قرار شد به صورت های دیگه انجام بشه.

به خاطر نو و جالب بودن ایده 30 امتیاز به کامیار داده شد. اگه طوری بود که کامل عملی هم میشد قطعاً امتیاز خیلی بیشتری رو میگرفت.

ببینید درسته ایده کامیار به طور کامل عملی نیست ولی ایده نوئی هستش و پیشنهاد نیست.

منتظر ایده های بهتری هم هستیم :a030:

لینک به دیدگاه

این نه ایدس و نه پیشنهاد. یه خواهشه.

محمد جان اینجا درسته سایت فلسفی واین چیزا نیست ولی تو بعضی زمینه ها خیلیا حرف برای گفتن دارن.

ما اینجا راجع به جنگ افزار چیزی که موجب فاصله قلب هاست، تاپیک مستقیم از صفحه اصلی داریم ولی برای عشق و محبت یه تاپیک رسمی نیست که بچه ها با هم بحث و تبادل نظر کنن. ازت میخوام پیگیرش باشی عزیز.

لینک به دیدگاه

به جای ستاره ها تو level اعضا از نماد جذابتری استفاده بشه.

نوارهایی هم که تو باشگاه مهندسان استفاده می کنند بد نیست ولی زیاد جذاب نیست.

تا اینجا پیشنهاد بود ولی بقیه اش ایده است.

ما می تونیم از لقب های سرباز، ستوان، سرگرد، سرهنگ و ... البته با درجه های مختلف (زیر عنوان) استفاده کنیم. مثلا:

عضو جدید: سرباز صفر با 1 درجه

عضو انجمن :سرباز با 2 درجه

.

سرگرد

.

.

مدیر کل : فرمانده کل قوا

لینک به دیدگاه

این ایده اولی که دادی شاید باعث بشه یه مسابقه راه بندازم و به کسی که بتونه بهترین نماد رو واسه درجه های کاربری طراحی کنه یا گیر بیاره یه امتیاز خوبم بهش میدیم. :a030: (البته گفتم شاید باید با مدیرا صحبت بشه)

اما ایده دوم نه. بذار این چند ساعتی که تو پادگان نیستیم لا اقل اینجا از دستش راحت باشیم :icon_pf (34):

دخترا رو چه به سرهنگ و امیر :ws28:

البته در کل چون انجمن علمی هستش اگه عناوین علمی خوبی واسش انتخاب کنید بهتره و اگه موافقت بشه امتیاز خوبی هم میدیم :a030:

محمدحسین این پیشنهادات رو تو

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
بده. اما در مورد پیشنهادت با مدیرا صحبت میکنیم و تو تاپیکی که گفتم نتیجه رو اعلام میکنیم نه اینجا :a030:

لینک به دیدگاه
به جای ستاره ها تو level اعضا از نماد جذابتری استفاده بشه.

نوارهایی هم که تو باشگاه مهندسان استفاده می کنند بد نیست ولی زیاد جذاب نیست.

تا اینجا پیشنهاد بود ولی بقیه اش ایده است.

ما می تونیم از لقب های سرباز، ستوان، سرگرد، سرهنگ و ... البته با درجه های مختلف (زیر عنوان) استفاده کنیم. مثلا:

عضو جدید: سرباز صفر با 1 درجه

عضو انجمن :سرباز با 2 درجه

.

سرگرد

.

.

مدیر کل : فرمانده کل قوا

تو یه سایت دیگه ای دیده ام اینو. فکر نمیکنم به اینجا بخوره .

لینک به دیدگاه

یه ایده به ذهنم رسید امشب.:ws3:

چون جملاتی که بچه ها گفتن و بالای سایت گذاشته شده خیلی تو ذهن من مونده، داشتم به این فکر میکردم کاش میشد از امکانات این ابزار استفاده میکردیم برای یادگیری زبان انگلیسی.

بنظرم خیلی جنبه کاربردی تری هم داره و اینکه فکر کنم ایدۀ نویی باشه....

ایدۀ 100 امتیازی دادم آخجون :ws49:

لینک به دیدگاه

اگه بشه این ایده رو فقط تو تالار زبان عملیش کرد بهتره. چون شاید یکی دوست نداشته باشه کامه حفظ کنه. باید ببینیم محمد چی میگه... اگه بشه تفکیک کرد تالار ها رو خیلی بهتر میشه :w16:

لینک به دیدگاه
آدرس سایتو میدونی ؟

اگه یادت نیست می گردم پیداش می کنم.

یه فروم شیرازی بود

اسم یکی از شهرستان های استان شیراز بود

خیلی هم قدیمیه فرومشون

ولی اسمشو یادم نی:shame:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...