رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام خسته نباشید

دوستان مدتی بود که دنبال چند تا مقاله بودم اما متاسفانه بیشتر سایت های ایران حتی واسه گرفتن مقاله ف ی ل ت ر بود و من بدجوری با مشکل روبرو بودم اما خوشبختانه الان تونستم دیگه بر این مشکل غلبه کنم بنابراین دوست دارم به سایر اعضا که این مشکل رو دارن کمک کنم اگر مدریت اجازه بدهد نرم افزارهایی اینترنت نامحدود ( بدون ف ی لت ر) رو در اختیار سایر اعضا قرار بدم اگر مایل هستید یا علی اگر هم که نه !!!!

منتظر نظرتون هستم موفق باشید .

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید

دوستان مدتی بود که دنبال چند تا مقاله بودم اما متاسفانه بیشتر سایت های ایران حتی واسه گرفتن مقاله ف ی ل ت ر بود و من بدجوری با مشکل روبرو بودم اما خوشبختانه الان تونستم دیگه بر این مشکل غلبه کنم بنابراین دوست دارم به سایر اعضا که این مشکل رو دارن کمک کنم اگر مدریت اجازه بدهد نرم افزارهایی اینترنت نامحدود ( بدون ف ی لت ر) رو در اختیار سایر اعضا قرار بدم اگر مایل هستید یا علی اگر هم که نه !!!!

منتظر نظرتون هستم موفق باشید .

نرم افزار اینترنت نامحدود

همون فیل تر شکنه :ws52:

لینک به دیدگاه
آره منظور همونه ولی من زیاد توصیه نمیکنم به گرفتن فیل شکل از کسانی که نمیشناسیدشون:a030:

خوب اون رو من دارم :ws3:

هم سایفون دارم

هم

hot spot:ws3:

لینک به دیدگاه
شما دارید ولی شاید خیلی ها نداشته یاشن؟

خوب قرار دادن هر گونه لینک نرم افزار های ضد فیل ترینگ خلاف قانونه انجمنه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
دوست عزیز حتما که نباید آشنا باشه مهم رفع نیازه

البته نظر ادمین مهمه که فکر کنم مخالف باشه به خاطر عواقبش برای سایت

اما دوست عزیز نیت شما خیر هست ولی تو این شرایط خیلی ریسک بزرگی هست:a030:

لینک به دیدگاه
البته نظر ادمین مهمه که فکر کنم مخالف باشه به خاطر عواقبش برای سایت

اما دوست عزیز نیت شما خیر هست ولی تو این شرایط خیلی ریسک بزرگی هست:a030:

خوشبختانه فعلا خبری نیست فقط در حد یه نظر بود دوست عزیز همین که نظر دادین کافیه دمتون گرم موفق باشید.

لینک به دیدگاه
خوشبختانه فعلا خبری نیست فقط در حد یه نظر بود دوست عزیز همین که نظر دادین کافیه دمتون گرم موفق باشید.

سلام دوست عزیز

نه متأسفانه انتشار این چنین نرم افزارهای برخلاف قوانین هستش

لینک به دیدگاه
این چند روز محرم اون بالا اگر یه یا حسین هم بنویسید بد نیست ا ا ا ا :banel_smiley_4:

جا این همه تبلیغ :banel_smiley_4:

دلت میخواد یا حسین ببینی تی وی رو روشن کن:icon_razz: مخالفم، تحمیل عقیده ای به کاربرانی هست که اعتقاد ندارند:vahidrk:

لینک به دیدگاه
دلت میخواد یا حسین ببینی تی وی رو روشن کن:icon_razz: مخالفم، تحمیل عقیده ای به کاربرانی هست که اعتقاد ندارند:vahidrk:

اونجا رو روشن کنم شیخ میبینم :icon_pf (34):

نه حسین رو :hanghead:

فکر کنم انتنمون سمت مسجده

و انتن شما سمت کربلا :w58:

این تحمیل نیست که میتونن کشویی کنن نبینید :ws3:

راه های رسیدن به حسین زیاده:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

این دعوت کاربران گویا راهی است برای جمع کردن تشکر.

چون کسیکه میاد توی تاپیکی میگه بذار یه تشکری بزنم دل طرف نشکنه.

برام خیلی جالبه که از وقتی این طرح راه افتاده، بی محتوا ترین تاپیک ها، نزدیک 50 تا تشکر دارند.

خواهشا جلوی این وضعیت را بگیرین.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
این دعوت کاربران گویا راهی است برای جمع کردن تشکر.

چون کسیکه میاد توی تاپیکی میگه بذار یه تشکری بزنم دل طرف نشکنه.

برام خیلی جالبه که از وقتی این طرح راه افتاده، بی محتوا ترین تاپیک ها، نزدیک 50 تا تشکر دارند.

خواهشا جلوی این وضعیت را بگیرین.:banel_smiley_4:

حالا فعلاً یه کمی دعوت به موضوعات کمتر شده و ایشالا خود دوستان این قضیه رو رعایت میکنن و از ابزارها و اختیاراتی که هست به نحو درستی ازش استفاده میکنن :a030:

لینک به دیدگاه

سلام

این ابزار دعوت کاربران استفاده از ترفند ری دایرکت هست که بعدا در تحلیل وضعیت سایتتون توسط گوگل میتونه به ضررتون باشه

پیشنهاد میکنم این ابزار رو کلا غیرفعال کنید

لینک به دیدگاه
سلام

این ابزار دعوت کاربران استفاده از ترفند ری دایرکت هست که بعدا در تحلیل وضعیت سایتتون توسط گوگل میتونه به ضررتون باشه

پیشنهاد میکنم این ابزار رو کلا غیرفعال کنید

سلام. میشه تو این زمینه توضیح بیشتری بدین :a030:

منظورم اینه که این ابزار چطور همون ترفند ریدایرکت میشه؟ :ws38:

و اینکه ریدایرکت ها داخل یه سایت مفید هست یا مضر؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...