رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

دلیل این پیشنهاد به ظاهر مسخره رو بگم:ws3:

یه موقع هست که مثلا شما یه تاپیک میزنن جنبه خبری نداره.بیشتر جنبه پرسشی داره و یا نظرخواهی

بعد با توجه به این امکان جدید دعوت کاربر ها یه لیست 100 نفری 200 نفری رو دعوت میکنی برای بازدید......همه میان و یکی یه تشکر می زنن و میرن........اما تعداد خیلی خیلی کمی نظر میدن

اینه که رابطه بین تعداد تشکرها و تعداد نظرها یکمی گنگه

شاید از روی احترام یا دوستی بیان یه تشکر بزنن..یا این که چون دعوت شدن نشکر بزنن...نه به خاطر محتوای تاپیک

اینطوری آدم فکر میکنه تشکره فقط یک ادای دینه:whistle:

اما اگه استارتر بتونه امکان تشکر رو از پست خودش برداره خیالش راحت تره..........حالا یا واقعا موضوع تاپیکی چرته که خب کسی کاری نداره...........یا در جای خودش اهمیت داره که هر کسی که این اهمیت متقابلا برا اون هم وجود داره نظرش رو میگه

راستش احساس میکنم این سیستم تشکرات تو خیلی قسمت ها یکمی لوس شده......ارزش خودش رو نداره:5c6ipag2mnshmsf5ju3

این بود خلاصه داستان:hanghead:

ا

سیستم تشکر که خیلی بحث ها شده و تاپیک ها زده شده و خیلی هم جای بحث داره به نظر من

مخصوصا این قابلیت دعوت کاربرا، این موضوع رو پر رنگ تر کرده...

راستش من خودم به شخصه توی بحث ها زیاد شرکت نمیکنم و بیشتر خواننده هستم و برای همین هرکسی که حرف منو زده باشه تشکر میکنم ازش..

و برام جالبه که خیلیا انگار فقط برای گرفتن تنکس فعالیت میکنن و لازمه وقتی کسی وارد تاپیکشون شد حتما تنکس هم بزنه...

ولی خب فکر میکنم بهتره یه تصمیم اساسی در مورد تنکس ها گرفته بشه:ws37:

لینک به دیدگاه
سیستم تشکر که خیلی بحث ها شده و تاپیک ها زده شده و خیلی هم جای بحث داره به نظر من

مخصوصا این قابلیت دعوت کاربرا، این موضوع رو پر رنگ تر کرده...

راستش من خودم به شخصه توی بحث ها زیاد شرکت نمیکنم و بیشتر خواننده هستم و برای همین هرکسی که حرف منو زده باشه تشکر میکنم ازش..

و برام جالبه که خیلیا انگار فقط برای گرفتن تنکس فعالیت میکنن و لازمه وقتی کسی وارد تاپیکشون شد حتما تنکس هم بزنه...

ولی خب فکر میکنم بهتره یه تصمیم اساسی در مورد تنکس ها گرفته بشه:ws37:

دوستت میدارم:w16:

لینک به دیدگاه

از نظر من بهتر که سیستم تشکرها باشه

برای افراد فعال درسته که مهم نیست، ولی همون طور که محمد رضای عزیز گفت، خیلیا برای تشکر کار میکنن، که این یه انگیزه برای اونا محسوب میشه:a030:

لینک به دیدگاه

درود

به نظر من از فکر این تنکس بیاد بیرون بهتره

تشکر از دیگران حداقل کاریه که میشه کرد نه پولی بابتش میدیم نه اینکه امتیازی ازمون کسر میشه فقط بدیش اینه تعدادش برا یه روز کمه و زود تموم میشه

بالاخره هرکسی یه انگیزه ای داره .... به نظر شما میشه تغییرش داد ... فکر نکنم

تازه نظرم اینه که تا میتونید به دوستان تازه وارد تنکس بدید و پیغام خوشامد بدید و بزارید انگیزه پیدا کنن:w16:

پایدار باشید

لینک به دیدگاه
جدیدا وقتی پیغام خصوصی میاد عکس یه نامه اون بالا ظاهر میشه...

حالا نمیشه دیگه تو "جهت اطلاع شما" نیاد؟؟

:ws38:

اتفاقا جفتشون باشه خوبه

ادم میفهمه پ خ داره :ws3:

لینک به دیدگاه
خوب همه چیز نجمن درست شده فقط لنگ این هستش انجمن :ws3:

خب آره دیگه ما کلا از هر جهت پیشرفت داشتیم و داریم این ریزه کاریها رو برای رضایت کاربران در نظر میگیریم... :whistle:

لینک به دیدگاه

خوشم میاد پیشنهادامون در حد یه تشکر میمونه فقط :banel_smiley_4:

میشه یه کاری کرد فایل فلش تو نقل قول کار نکنه؟ خیلی ضایع میشه مخصوصا وفتی از فایل صوتی نقل قول میگیرن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...