رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

خوشم میاد پیشنهادامون در حد یه تشکر میمونه فقط :banel_smiley_4:

میشه یه کاری کرد فایل فلش تو نقل قول کار نکنه؟ خیلی ضایع میشه مخصوصا وفتی از فایل صوتی نقل قول میگیرن

نمیشه :ws3:

تشکر میشه، یعنی اینکه خونده میشه دیگه. دلیل نیست که بررسی نشه.

چت روم رو پسر ایرانی گفتش. واسه نقل قول تو پروفایل هم چون قبلاً گفته شده بود و اینکه جدا هم که تبسم پرسید، بهش گفته شد، دیگه اینجا نگفتم. :ws3:

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید .

میخواستم یه سری حرفا بزنم البته چون مدتی از سایت دور بودم مطمئنا حرفام ایراداتی داره که به بزرگی خودتون ببخشید .

من فکر میکنم یکی از مشکلات سایت اینه که کارهای خیلی بزرگ را شروع میکنه اما نیمه کاره رها میشه .برای نمونه اون کار دایره المعارف (اگر اشتباه نکرده باشم ) کار فوق العاده خوبی بود اما نیاز به رسیدگی شدیدی داشت و به راحتی انجام نمیشه و فکر کنم بعد از به روز کردن ورژن اون کار رها شد .

انقلاب های اموزشی هم من فکر میکنم اون طور که روزهای اول بهش اهمیت می دادید نمی دید .اینها ایده ها و فکرهای بسیار عالی هستند که حیفه رها بشن .

من اگر اشتباه نکنم واسه مجله دیدم که بعضی تالارها می خواستن مستقل مجله بزنن و البته شاید این کار را هم کرده باشم اطلاع دقیق ندارم ولی چرا همه تیم ها با هم فعالیت نمی کنن که مجبور نباشید فقط مجله خانواده منتشر کنید .از طرفی در مورد مجله خانواده باید بگم بهتره که یک نفر مسئولیت صفحه بندی مطالب را بر عهده بگیره .البته همین جا هم دست اونهایی که برای مجله زحمت میکشن درد نکنه .

ختم کلان اینکه کار را نیمه کاره رها نکنید بهتره به جای اینکه به چند کار مختلف بپردازید روی یک کار تمرکز کنید .

چاکریم .

امین .

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید .

میخواستم یه سری حرفا بزنم البته چون مدتی از سایت دور بودم مطمئنا حرفام ایراداتی داره که به بزرگی خودتون ببخشید .

من فکر میکنم یکی از مشکلات سایت اینه که کارهای خیلی بزرگ را شروع میکنه اما نیمه کاره رها میشه .برای نمونه اون کار دایره المعارف (اگر اشتباه نکرده باشم ) کار فوق العاده خوبی بود اما نیاز به رسیدگی شدیدی داشت و به راحتی انجام نمیشه و فکر کنم بعد از به روز کردن ورژن اون کار رها شد .

انقلاب های اموزشی هم من فکر میکنم اون طور که روزهای اول بهش اهمیت می دادید نمی دید .اینها ایده ها و فکرهای بسیار عالی هستند که حیفه رها بشن .

من اگر اشتباه نکنم واسه مجله دیدم که بعضی تالارها می خواستن مستقل مجله بزنن و البته شاید این کار را هم کرده باشم اطلاع دقیق ندارم ولی چرا همه تیم ها با هم فعالیت نمی کنن که مجبور نباشید فقط مجله خانواده منتشر کنید .از طرفی در مورد مجله خانواده باید بگم بهتره که یک نفر مسئولیت صفحه بندی مطالب را بر عهده بگیره .البته همین جا هم دست اونهایی که برای مجله زحمت میکشن درد نکنه .

ختم کلان اینکه کار را نیمه کاره رها نکنید بهتره به جای اینکه به چند کار مختلف بپردازید روی یک کار تمرکز کنید .

چاکریم .

امین .

سلام. مرسی :a030:

اون کار دانشنامه متأسفانه به خاطر مشکل فنی ادامه پیدا نکرد. درست وقتی که قرار بود تمرکز روش بیشتر بشه icon_pf%20(34).gif

متأسفانه هکش تو ورژن جدید باگ داشت که نتونستیم ازش استفاده کنیم تو ورژن جدید و واسه همین نصفه نیمه موند sigh.gif ولی همچنان پیگیرش هستم تا با رفع باگ بتونیم که بازم ازش استفاده کنیم، چون به نظرم آینده خوبی رو میتونه داشته باشه.

انقلاب آموزشی دقیقاً همینه که گفتی.

مجله هم فعلاً 3شماره تو تالار برق، 3شماره خانواده، یک شماره صنایع، یک شماره معماری، یکی عمران و یکی هم گرافیک تهیه شده و الان هم متوقف نشدن و ادامه دارن و یکی دو تالار دیگه هم دارن شروع میکنن :w16:

دلیل اینکه فعلاً تصمیم گرفته شد که مجلات به صورت جداگانه تهیه بشن، این بود که درگیر کردن کاربران داخل هر تالار بیشتر بشه، تجربیات بیشتر بشه و به سمت تخصصی رفتن مجلات هم بیشتر بشه.

تا اگه این توان دیده شد که الان میشه مجله کلی تر و با کیفیت بالا تهیه بشه، ایشالا در کنار اینها، اون اقدام هم انجام میشه.

در مجموع با کلیت حرفت موافقم. یکیش تو همون انقلاب آموزشی بود که گفتی و یکی هم گروه ترجمه که جدیدتر هستش که البته این دومی رو شاید دلیل رو بشه به خاطر مصادف شدنش با امتحانا گذاشت و اینکه مسئولش هم الان درگیر امتحاناشه و امیدواریم با برگشتنشون فعالیت گروه هم شروع بشه. تا از این حالت پراکنده که الان تو تالارها داره انجام میشه، کار متمرکز تر بشه :w16:

لینک به دیدگاه

ارجاع داده شدم اینجا :w16: خواهش میکنم روی این پستم فکر بشه و حتما جواب داده بشه:icon_gol:

اجرای قوانین در کشور ما متاسفانه چهارچوب خاصی نداره و خیلی راحت میشه با "انگ" زدن و وابسته معرفی کردن هر چیزی به یک تفکر خاص اون رو خلاف قوانین معرفی کرد و انتظار برخورد رو باهاش داشت، برای مثال خیلی راحت میشه یک کاریکاتور خیلی ساده رو طوری تحلیل کرد که طراحش مورد پیگرد قرار بگیره! خوب این جو روی نواندیشان هم تاثیر گذاشته و یک عده پستهای بسیار عادی رو گزارش تخلف میزنن و احتمالا تو گزارشاشون اون رو به نحوی تفسیر میکنن که مدیریت راهی جز برخورد براش باقی نمیمونه! من میگم چرا نباید جلوی این کار گرفته بشه؟ چرا پستی که اکثریت قریب به اتفاق اعضا ازش لذت میبرن و مدیریت خودش اون رو خلاف مقررات ندونسته صرفا به خاطر گزارش تخلف یک نفر پاک میشه؟

به نظر من میشه پاک شدنه پستهایی که توهین مستقیم و آشکار به شخصی انجام نداده منوط به گزارش تخلف 2-3 یا 4 نفر کرد.

به نظرم باید به احترام اکثریت اعضا اجازه جولان دادن به بعضی ها رو که با سوء استفاده از عنوان "قانون" دارن فضا رو برای بقیه تنگ تر میکنن گرفت.

لینک به دیدگاه

در کنار اینکه من با حامت موافقم پیشنهادم اینه که یه مدت ای پیش رو ببندید تا بشینه درس بخونه اینقدر حرص و جوش این خونه مجازیمون رو هم نزنه، اینقدر هم دردسر درست نکنه..هرکی موافقه اخراجه حامته بزنه تنکسو :w16:

لینک به دیدگاه

چرا بعضی از تالارا بخش انتقاد از تالار رو نداره؟ چرا تاپیک انتقاد کاربرا از مدیران رو بستید؟ چرا بعضی از مدیرا دیر به دیر میان؟ من امروز دوتا تاپیک تو تالار تاریخ زدم که نیاز به تایید مدیر داره، مدیر تالار کی تشریف میارن؟ اصلا چرا تو تالار تاریخ زدن تاپیک نیاز به تایید مدیر داره؟ :ws37:

لینک به دیدگاه
چرا بعضی از تالارا بخش انتقاد از تالار رو نداره؟ چرا تاپیک انتقاد کاربرا از مدیران رو بستید؟ چرا بعضی از مدیرا دیر به دیر میان؟ من امروز دوتا تاپیک تو تالار تاریخ زدم که نیاز به تایید مدیر داره، مدیر تالار کی تشریف میارن؟ اصلا چرا تو تالار تاریخ زدن تاپیک نیاز به تایید مدیر داره؟ :ws37:

کدوم تالارا؟ اکثر تالارها دفتر مدیریت تالار رو دارن :ws38:

مگه اینکه تالار مدیری نداشته باشه.

تالار تاریخ هم مدیری نداره که بخواد دیر به دیر بیاد یا زود به زود :ws3:

فقط قسمت تاریخ معاصر تاپیک ها تأیید میشه، چون متأسفانه به دلیل نبود مدیر و رسیدگی خوب به تالار، تاپیکای سیاسی زیادی تو اون بخش زده میشد.

لینک به دیدگاه

فقط قسمت تاریخ معاصر تاپیک ها تأیید میشه، چون متأسفانه به دلیل نبود مدیر و رسیدگی خوب به تالار، تاپیکای سیاسی زیادی تو اون بخش زده میشد.

منظورم تالار تاریخ بود. خب لطفا تاپیکایی که تو تالار تاریخ زدم رو تایید کنید. با سپاس. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

میخواستم بدونم آیا لازمه برای هر خبر ورزشی یک تاپیک جداگانه ایجاد بشه؟

شب چند دقیقه میایم سایت چهارتا مطلب ببینیم،تو ارسال های جدید همش خبرهای فوتباله !!!!

اگه همه اینها توی یک تاپیک هم عنوان بشن، اتفاق خاصی نمیوفته.

لینک به دیدگاه

من و مهلا پیشنهاد میدیم برای تمرکز بیشتر ،نمایش بیشتر و فعال شدن بیشتر، بهتره تالارهای مدیریت و اقتصاد و حسابداری در هم ادغام بشه.

بنظر ما بیاین و تالار مدیریت و اقتصاد و درهم ادغام کنین و بشه تالار اقتصاد و مدیریت .این دو رشته ارتباط تنگاتنگ با هم دارن و حتی در خیلی از دانشگاه ها ،دانشکده های یکسان دارن.

با این کار یکی اینکه این دو تالار از انزوا در میان و دیگه اینکه کاربرهاشم یکی میشن و بیشتر میشه و در نتیجه مطالبش بیشتر میشه . و دیگه اینکه موارد مشترکشون یه جا گذاشته میشه.و درکل فعالیتشون خیلی پر رنگ تر میشه.

در حال حاضر تالار اقتصاد و حسابداری در کنار تالارهائیه که نه تنها هیچ سنخیتی باهم ندارن بلکه فعالیتشون هم پنهان میمونه. بطور مثال تالار اقتصاد درکنار تالار مذهبیه . اونوقت یکی میادو کلی زحمت میکشه یه مطلب مینویسه و یکی دیگه میاد واسه دلش یه صلوات میفرسته اونوقت نمایش صفحه اقتصاد کنارمیره....

لینک به دیدگاه

راستی چرا تالار تاریخ مدیر نداره؟

لینک به دیدگاه
میخواستم بدونم آیا لازمه برای هر خبر ورزشی یک تاپیک جداگانه ایجاد بشه؟

شب چند دقیقه میایم سایت چهارتا مطلب ببینیم،تو ارسال های جدید همش خبرهای فوتباله !!!!

اگه همه اینها توی یک تاپیک هم عنوان بشن، اتفاق خاصی نمیوفته.

گفته میشه که بررسی بشه. (تو دفتر مدیریت تالار بهتر بود اینو میگفتینا :ws52: )

من و مهلا پیشنهاد میدیم برای تمرکز بیشتر ،نمایش بیشتر و فعال شدن بیشتر، بهتره تالارهای مدیریت و اقتصاد و حسابداری در هم ادغام بشه.

بنظر ما بیاین و تالار مدیریت و اقتصاد و درهم ادغام کنین و بشه تالار اقتصاد و مدیریت .این دو رشته ارتباط تنگاتنگ با هم دارن و حتی در خیلی از دانشگاه ها ،دانشکده های یکسان دارن.

با این کار یکی اینکه این دو تالار از انزوا در میان و دیگه اینکه کاربرهاشم یکی میشن و بیشتر میشه و در نتیجه مطالبش بیشتر میشه . و دیگه اینکه موارد مشترکشون یه جا گذاشته میشه.و درکل فعالیتشون خیلی پر رنگ تر میشه.

در حال حاضر تالار اقتصاد و حسابداری در کنار تالارهائیه که نه تنها هیچ سنخیتی باهم ندارن بلکه فعالیتشون هم پنهان میمونه. بطور مثال تالار اقتصاد درکنار تالار مذهبیه . اونوقت یکی میادو کلی زحمت میکشه یه مطلب مینویسه و یکی دیگه میاد واسه دلش یه صلوات میفرسته اونوقت نمایش صفحه اقتصاد کنارمیره....

پیگیری میشه حتماً :a030:

راستی چرا تالار تاریخ مدیر نداره؟

چون کسی نبوده واسه مدیریتش. :ws3:

لینک به دیدگاه

قانون امضایی که گذاشتین دقیقا یه چیزی مثل مصوبه های دولت بود.

فقط قانونش تصویب شد.

فکر نکنم وقت زیادی بگیره فقط نیم ساعت آفلاین وارد سایت بشین و امضای بچه هارو نگاهی بندازین و برخورد قاطعانه انجام بدین،البته منظورم قاطعانه و دوستانه است.

چهره سایت در حالت آفلاین خیلی زشته.

من که آخرین بار بود درباره این موضوع نظرم رو میگم، اگه دوست ندارین رسیدگی کنین،خودتون میدونین.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

فقط قانونش تصویب شد.

فکر نکنم وقت زیادی بگیره فقط نیم ساعت آفلاین وارد سایت بشین و امضای بچه هارو نگاهی بندازین و برخورد قاطعانه انجام بدین،البته منظورم قاطعانه و دوستانه است.

من که آخرین بار بود درباره این موضوع نظرم رو میگم، اگه دوست ندارین رسیدگی کنین،خودتون میدونین.:icon_gol:

خوب باید عضو بشن تا سایتُ خوشکل ببینن ....:ws3:

یکی از مزایای عضو شدن همینه:a030:

لینک به دیدگاه

فقط قانونش تصویب شد.

خب تو قوانین که گذاشتن لینک ممنوع نیست. :ws52:

امضاهایی هم که می بینین خلاف قوانینه، تو همون تاپیک قوانین امضا گفتیم که از طریق پیغام خصوصی بگین تا بررسی بشه.

لینک به دیدگاه
خب تو قوانین که گذاشتن لینک ممنوع نیست. :ws52:

امضاهایی هم که می بینین خلاف قوانینه، تو همون تاپیک قوانین امضا گفتیم که از طریق پیغام خصوصی بگین تا بررسی بشه.

یعنی ادم بفروشیم :whistle:

لینک به دیدگاه

اگر به بخشهای معرفی اعضا که توی تالارهای مختلف وجود داره، یه نگاه سریع بندازید میبینید که تعداد زیادی از اعضا وجود دارند که تعداد پستهاشون از 3 تا بیشتر نشده. معنیش هم اینه که اکثر اعضا این سایت رو از روی شانس یا توسط موتورهای جستجو پیدا میکنند. میان و چند مطلب رو پست میذارن (که نهایتا همون پستهای معمول تاپیکهای معرفی هست) و بعد سایت رو برای همیشه ترک میکنند! دلیل این عدم مراجعه مجدد کاربران تازه وارد، حفظ نشدن ارتباط با کاربران از طریق سایت هست.

به عنوان مثال پیش فرض اشتراک در تاپیکهایی که کاربر پست میده "عدم اشتراک" هست. همین موضوع باعث میشه کاربر وقتی پستی در یک تاپیک میذاره از جوابهایی که روی اون تاپیک میاد باخبر نشه و خیلیها هم نمیدونن این تنظیمات رو از کجا باید انجام بدن یا اینکه حوصله ندارن برن و تنظیمش کنن. فکر میکنم اگر بر روی "اشتراک بوسیله ایمیل روزانه" تنظیم باشه پیش فرض سایت بهتره. البته نمیدونم خود VBulletin اجازه میده که بصورت خبرنامه فوری باشه یا نه. توی Phpnuke امکانش بود و خبرنامه فوری حداقل 30% میتونه امار بازدیدها رو بالا ببره.

لینک به دیدگاه
اگر به بخشهای معرفی اعضا که توی تالارهای مختلف وجود داره، یه نگاه سریع بندازید میبینید که تعداد زیادی از اعضا وجود دارند که تعداد پستهاشون از 3 تا بیشتر نشده. معنیش هم اینه که اکثر اعضا این سایت رو از روی شانس یا توسط موتورهای جستجو پیدا میکنند. میان و چند مطلب رو پست میذارن (که نهایتا همون پستهای معمول تاپیکهای معرفی هست) و بعد سایت رو برای همیشه ترک میکنند! دلیل این عدم مراجعه مجدد کاربران تازه وارد، حفظ نشدن ارتباط با کاربران از طریق سایت هست.

به عنوان مثال پیش فرض اشتراک در تاپیکهایی که کاربر پست میده "عدم اشتراک" هست. همین موضوع باعث میشه کاربر وقتی پستی در یک تاپیک میذاره از جوابهایی که روی اون تاپیک میاد باخبر نشه و خیلیها هم نمیدونن این تنظیمات رو از کجا باید انجام بدن یا اینکه حوصله ندارن برن و تنظیمش کنن. فکر میکنم اگر بر روی "اشتراک بوسیله ایمیل روزانه" تنظیم باشه پیش فرض سایت بهتره. البته نمیدونم خود VBulletin اجازه میده که بصورت خبرنامه فوری باشه یا نه. توی Phpnuke امکانش بود و خبرنامه فوری حداقل 30% میتونه امار بازدیدها رو بالا ببره.

ممنون از پیشنهادتون

البته قبلا در موردش گفتگو شده

فکرش رو بکنید اگر قرار باشه برای هر پستی که تو تاپیکها میزنید برای شما آپدیت اون تاپیک ارسال بشه بعد از مدتی کلافه میشید.

من خودم تجربشو تو فرومهای دیگه داشتم و معمولا کاربرا اینطور ایمیل هارو خیلی زود و با بی توجهی پاک میکنن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...