رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

ممنون از پیشنهادتون

البته قبلا در موردش گفتگو شده

فکرش رو بکنید اگر قرار باشه برای هر پستی که تو تاپیکها میزنید برای شما آپدیت اون تاپیک ارسال بشه بعد از مدتی کلافه میشید.

من خودم تجربشو تو فرومهای دیگه داشتم و معمولا کاربرا اینطور ایمیل هارو خیلی زود و با بی توجهی پاک میکنن.

البته بنده هم تجربه اش رو دارم. ضمن اینکه مطالب تخصصی طوری نیست که هر دقیقه کاربران توش پست بدن و اینکه تا وقتی کاربری لینک مربوطه رو توی ایمیل باز نکنه، ایمیل جدیدی برای پستهای جدیدی که توی اون تاپیک ارسال میشه براش نمیاد. پس برای هر تاپیک تا وقتی که چک نکرده باشه تاپیک رو فقط یک ایمیل میاد. البته باید یکم هم در مورد کاربرانی که اسپم میدن سختگیری بشه تا ایمیلهای Notification کمتر بشه. اونهایی هم که روی ایمیلهای ارسالی حساس هستند میتونند به همین شکلی که الان هست تنظیمات رو برای خودشون تغییر بدن. موضوع سر این هست که تعداد بیشتری با این موضوع موافقن یا مخالف! باز هر جور که مدیریت صلاح بدونه. :)

لینک به دیدگاه
البته بنده هم تجربه اش رو دارم. ضمن اینکه مطالب تخصصی طوری نیست که هر دقیقه کاربران توش پست بدن و اینکه تا وقتی کاربری لینک مربوطه رو توی ایمیل باز نکنه، ایمیل جدیدی برای پستهای جدیدی که توی اون تاپیک ارسال میشه براش نمیاد. پس برای هر تاپیک تا وقتی که چک نکرده باشه تاپیک رو فقط یک ایمیل میاد. البته باید یکم هم در مورد کاربرانی که اسپم میدن سختگیری بشه تا ایمیلهای Notification کمتر بشه. اونهایی هم که روی ایمیلهای ارسالی حساس هستند میتونند به همین شکلی که الان هست تنظیمات رو برای خودشون تغییر بدن. موضوع سر این هست که تعداد بیشتری با این موضوع موافقن یا مخالف! باز هر جور که مدیریت صلاح بدونه. :)

بله البته ما کاربرانی که بیش از 10 پست تو تالارهای تخصصی دادن رو لیست کردیم و براشون ایمیل فرستادیم تا دوباره برگردن و سری به انجمن بزنن. اینکار چند مرتبه توسط مدیران روابط عمومی تالارها انجام شد که نتایج خوبی هم داشته.

در مورد اسپمها راهکار خیلی داده شده ولی هنوز تصمیم جدی تو این زمینه گرفته نشده ولی باز اگه فکر میکنید برای کم شدن اسپم ها پیشنهادی دارید مطرح بفرمایید... :icon_gol:

لینک به دیدگاه
بله البته ما کاربرانی که بیش از 10 پست تو تالارهای تخصصی دادن رو لیست کردیم و براشون ایمیل فرستادیم تا دوباره برگردن و سری به انجمن بزنن. اینکار چند مرتبه توسط مدیران روابط عمومی تالارها انجام شد که نتایج خوبی هم داشته.

در مورد اسپمها راهکار خیلی داده شده ولی هنوز تصمیم جدی تو این زمینه گرفته نشده ولی باز اگه فکر میکنید برای کم شدن اسپم ها پیشنهادی دارید مطرح بفرمایید... :icon_gol:

البته قبل از اینکه پیشنهاد بدم عذر میخوام اگر پیشنهاداتم تکراری یا با توجه به شرایط فروم (شرایطی که احیانا من ازش بی خبرم) غیرعملی باشه. من بیشتر بر پایه تجربیاتم به عنوان کاربر یا مدیر توی فرومهای دیگه این پیشنهادات رو مطرح میکنم...

دلیل اصلی اسپم در فرومها، خوش و بش کاربران هست!! یا حتی بالا بردن آمار پستها. به نظر من بهترین راهکارش این هست که یه تالار جداگانه باز بشه که توی اون تالار اسپم کاملا آزاد باشه (تالاری مثل گفتگوی آزاد تو اکثر فرومها) و البته پستهای ارسالی هم Count نمیشه (توی تنظیمات VBulletin همچین امکانی هست. در سایر تالارها ارسال اسپم توسط مدیران سختگیری بشه و پستهای اسپم پاک و به کاربران اخطار داده بشه.

لینک به دیدگاه
البته قبل از اینکه پیشنهاد بدم عذر میخوام اگر پیشنهاداتم تکراری یا با توجه به شرایط فروم (شرایطی که احیانا من ازش بی خبرم) غیرعملی باشه. من بیشتر بر پایه تجربیاتم به عنوان کاربر یا مدیر توی فرومهای دیگه این پیشنهادات رو مطرح میکنم...

دلیل اصلی اسپم در فرومها، خوش و بش کاربران هست!! یا حتی بالا بردن آمار پستها. به نظر من بهترین راهکارش این هست که یه تالار جداگانه باز بشه که توی اون تالار اسپم کاملا آزاد باشه (تالاری مثل گفتگوی آزاد تو اکثر فرومها) و البته پستهای ارسالی هم Count نمیشه (توی تنظیمات VBulletin همچین امکانی هست. در سایر تالارها ارسال اسپم توسط مدیران سختگیری بشه و پستهای اسپم پاک و به کاربران اخطار داده بشه.

یه راه ساده تر هم هست که نیاز به تهدید و زور و اجبار و اخطار نداره

اونم راه اندازه چت باکس انجمنه

مطمئن ام خیلی از میزان اسپم ها کاسته میشه :hanghead:

لینک به دیدگاه
یه راه ساده تر هم هست که نیاز به تهدید و زور و اجبار و اخطار نداره

اونم راه اندازه چت باکس انجمنه

مطمئن ام خیلی از میزان اسپم ها کاسته میشه :hanghead:

بله. اینم یکی دیگه از راههاش هست. به هر حال هر راهی که بتونه اسپمها رو از بحثهای اصلی بیشتر منحرف کنه خوبه. البته بیشتر از اینکه زور و تهدید باشه، باید خود کاربران رعایت کنند ولی بعضی وقتها که کمتر رعایت میشه دیگه چاره ای نیست...

لینک به دیدگاه
بله. اینم یکی دیگه از راههاش هست. به هر حال هر راهی که بتونه اسپمها رو از بحثهای اصلی بیشتر منحرف کنه خوبه. البته بیشتر از اینکه زور و تهدید باشه، باید خود کاربران رعایت کنند ولی بعضی وقتها که کمتر رعایت میشه دیگه چاره ای نیست...

پی نوشت :whistle:

خودم بزرگ ترین اسپمر انجمن هستم :whistle:

لینک به دیدگاه
میشه یه تاپیک انتقاد نسبت به کاربرا بزنید بریم اون تو انتقاد کنیم از کاربرا؟:banel_smiley_4:

شرمنده، تاپیک انتقاد کاربرا از مدیرا باز شد، البته امیدواریم، مجبور نشیم مجدداً ببندیمش.

کاربران99,125

وقتی تعداد کاربرا صد هزار تا شد یه جشن بگیرین توش به من شیرینی و بستنی بدین:ws37:

اون آماری که پایین میزنه با شماره های کاربری جور در نمیاد. بعد تغییر ورژن یه 20،30 هزارتایی کم شد :ws52:

الانم شماره کاربری آخرین کاربر بالاتر 136هزاره. معلوم نیست چرا اینطوریه :ws52:

لینک به دیدگاه
شرمنده، تاپیک انتقاد کاربرا از مدیرا باز شد، البته امیدواریم، مجبور نشیم مجدداً ببندیمش.

من اونو نگفتم که :ws3:

گفتم یه تاپیک جدید انتقاد از کاربرا

خودمون یا مدیرا از کاربرا انتقاد کنیم...مثلا بگیم فلان کارو نکنید و فلان تاپیک رو نزنید و اینا:ws37:

بعضی وقتا پیش میاد میخوای یه چیزو به همه بگی نمیدونی کجا بگی و به کی بگی

اون آماری که پایین میزنه با شماره های کاربری جور در نمیاد. بعد تغییر ورژن یه 20،30 هزارتایی کم شد :ws52:

الانم شماره کاربری آخرین کاربر بالاتر 136هزاره. معلوم نیست چرا اینطوریه :ws52:

بگو نمیخوام شیرینی بدم دیگه:icon_razz:

لینک به دیدگاه
اگر میشه یه دکمه اون بالایی انجمن بزارید تا بصورت اتومات و بدون نیاز به رفرش صفحه آخرین ارسا ل ها را نشون بده...

:ws38:

بدون رفرش که نمیشه.

لینک به دیدگاه
شبیه دکمه وقایع اتفاقیه در باشگاه که یه حالت رفرش خود به خودی داره....

آها. میشه. اون یه هکی مثل همین اخرین ارسالای پایین انجمنه که فاصله زمانی رفرش شدنش 0 هستش و تو لحظه بروز میشه.

اگر ضرورتی شد نصب میشه.

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

سلام؛

یه سوال؛

نمیشه تو هر تالاری که وارد میشیم؛ بالای اون تالار 4-5 تا از کاربرای فعال رو معرفی کنه؛ مثلا آواتارشون با نام کاربیشونو بزنین اون بالا(برای هر ماه رو)

من اینو تو چند تا از انجمنا دیدم؛ به نظرم باعث میشه یکم کاربرا فعالتر شن (279).gif

لینک به دیدگاه
سلام؛

یه سوال؛

نمیشه تو هر تالاری که وارد میشیم؛ بالای اون تالار 4-5 تا از کاربرای فعال رو معرفی کنه؛ مثلا آواتارشون با نام کاربیشونو بزنین اون بالا(برای هر ماه رو)

من اینو تو چند تا از انجمنا دیدم؛ به نظرم باعث میشه یکم کاربرا فعالتر شن (279).gif

فکر کنم واسه انجمنو میزنه ها. واسه هرتالار رو جدا نمیزنه. اگرم اشتباه نکنم براساس تعداد پست تعریف میشه واسش. خب لزوماً هم پست زیاد نشونه فعال بودن نیست. :ws3:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
فکر کنم واسه انجمنو میزنه ها. واسه هرتالار رو جدا نمیزنه. اگرم اشتباه نکنم براساس تعداد پست تعریف میشه واسش. خب لزوماً هم پست زیاد نشونه فعال بودن نیست. :ws3:

آره؛ من دیدم زیر انجمن واسه کل انجمنو میزنه؛:w02:

اما خودتون نمیتونین اینجوری درست کنین که واسه هر تالار رو بشه بزنه و بر اساس لیستی که مدیر تالارا میدن ؟(279).gif

حتما نمیشه دیگه (2243).gif

لینک به دیدگاه

میگم این قسمت دعوت دوستان نمیشه یه طوری باشه که لیست دوستا بیاد هرکدومو که خواستیم تیک بزنیم؟

آخه بعضی تاپیکا فقط برا یه گروه خاصی هستش و وارد کردن تک تک نام کاربری ها هم سخته هم وقت گیر

لینک به دیدگاه
میگم این قسمت دعوت دوستان نمیشه یه طوری باشه که لیست دوستا بیاد هرکدومو که خواستیم تیک بزنیم؟

آخه بعضی تاپیکا فقط برا یه گروه خاصی هستش و وارد کردن تک تک نام کاربری ها هم سخته هم وقت گیر

نه امکانش نیست. :ws3:

واسه اینکار میتونی یه بار اون قشر رو تک تک بنویسی و تو یادداشت کاربری بذاری که هر سری از همونجا کپی پیست کنی. بعداً هم اگه شخص جدیدی اضافه شد، بهش اضافه میکنی.

فکر کنم یه بار اینکار انجام بشه، واسه همیشه راحتی دیگه. :w16:

لینک به دیدگاه
آره؛ من دیدم زیر انجمن واسه کل انجمنو میزنه؛:w02:

اما خودتون نمیتونین اینجوری درست کنین که واسه هر تالار رو بشه بزنه و بر اساس لیستی که مدیر تالارا میدن ؟%28279%29.gif

حتما نمیشه دیگه %282243%29.gif

با یه مرورگر دیگه بیا رفرش کن میشه:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...