رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

آماده ی هرگونه همکاری هم هستم دربست!

ممنون

:w16:

منتظر جواب هستیم:gnugghender:

موافقت شد و انجام شد

یه درخواست : مشاهده فعالیت هر لحظه کاربرا مختص مدیران ارشد و ادمین باشه فقط :hanghead:

موافقت نشد

من میگم باید برای همه قابل مشاهده باشه، اگه نه برای هیچکس نباشه

قبل از این هم من میگم نمایش کاربرای مخفی باید برای هیچکس قابل دیدن نباشه، این مهمتره:ws52:

موافقت شد و انجام شد

لینک به دیدگاه
آماده ی هرگونه همکاری هم هستم دربست!

ممنون

:w16:

منتظر جواب هستیم:gnugghender:

اینکه کاربرای مخفی فقط برای مدیران ارشد قابل دیدن باشه.

لینک به دیدگاه
اینکه کاربرای مخفی فقط برای مدیران ارشد قابل دیدن باشه.

خب درمورد مشاهده فعالیت هر لحظه کاربرا هم یه کاری کنید دیگه...باور کن جز فضولی هیچ کاربرد دیگه ای نداره، اصلا درست نیست کسی به واسطه مدیر بودن یا کاربر فعال بودن چنین موقعیتی نسبت به بقیه داشته باشه و دیگران دائم چک بشن....

لینک به دیدگاه
خب درمورد مشاهده فعالیت هر لحظه کاربرا هم یه کاری کنید دیگه...باور کن جز فضولی هیچ کاربرد دیگه ای نداره، اصلا درست نیست کسی به واسطه مدیر بودن یا کاربر فعال بودن چنین موقعیتی نسبت به بقیه داشته باشه و دیگران دائم چک بشن....

استفاده از این امکانات به شخصیت خود فرد برمیگرده که چطور بخواد ازش استفاده کنه.

لینک به دیدگاه

اگه منی که کاربر فعال هستم شعور استفاده از این رو نداشته باشم چی؟مگه شما همه رو میشناسی؟و یا حتی مدیر؟

این مثل اینه که شما به همه یه اسلحه بدی و بگی دیگه به خود فرد بستگی داره که چطور ازش استفاده کنه.

لینک به دیدگاه

نه بابا؟ خوب شد گفتی واقعا :banel_smiley_4:

شما فرض کن من بی شخصیت، باید یه فکری به حال بقیه کسانی که جلوی چشم من هستن بکنی ..... ؟

چیزی که قابل بحث و تغییره نپیچون :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
اگه منی که کاربر فعال هستم شعور استفاده از این رو نداشته باشم چی؟مگه شما همه رو میشناسی؟و یا حتی مدیر؟

این مثل اینه که شما به همه یه اسلحه بدی و بگی دیگه به خود فرد بستگی داره که چطور ازش استفاده کنه.

نه بابا؟ خوب شد گفتی واقعا :banel_smiley_4:

شما فرض کن من بی شخصیت، باید یه فکری به حال بقیه کسانی که جلوی چشم من هستن بکنی ..... ؟

چیزی که قابل بحث و تغییره نپیچون :banel_smiley_4:

من دلیل قانع کننده ای واسه این مسئله ندیدیم. حالا مثلاً من الان ببینم تو داری فلان تاپیک رو میخونی. خب که چی حالا :ws52:

این قضیه رو مزاحمتی واسه کسی نمی بینم. تازه قرار بود واسه مدیرای بازنشسته هم فعال بشه :ws3:

لینک به دیدگاه
من دلیل قانع کننده ای واسه این مسئله ندیدیم. حالا مثلاً من الان ببینم تو داری فلان تاپیک رو میخونی. خب که چی حالا :ws52:

این قضیه رو مزاحمتی واسه کسی نمی بینم. تازه قرار بود واسه مدیرای بازنشسته هم فعال بشه :ws3:

وقتی داریم مکالمات بقیه رو میخونیم(:ws3:) یا به یکی پیغام خصوصی میدیم هم میتونن بفهمن :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
وقتی داریم مکالمات بقیه رو میخونیم(:ws3:) یا به یکی پیغام خصوصی میدیم هم میتونن بفهمن :banel_smiley_4:

مکالمه بقیه رو واسه چی می خونی؟ :ws3:

خب بفهمن مثلاً داری به من پیغام خصوصی میدی. یا داری پیغام خصوصی منو میخونی. چی میشه مثلاً؟ :ws52:

این قضیه اصلاً واسم قابل هضم نیست که سوءاستفاده چطوری میتونه باشه :ws52:

لینک به دیدگاه
مکالمه بقیه رو واسه چی می خونی؟ :ws3:

خب بفهمن مثلاً داری به من پیغام خصوصی میدی. یا داری پیغام خصوصی منو میخونی. چی میشه مثلاً؟ :ws52:

این قضیه اصلاً واسم قابل هضم نیست که سوءاستفاده چطوری میتونه باشه :ws52:

برای کنجکاوی :ws3:

خوب من دوست ندارم کسی بفهمه به فلانی پیغام خصوصی دارم میدم

اسمش پیغام خصوصیه دیگه:ws37:

یا اینکه رفتم فلان تاپیک رو بخونم

البته من مشکلی ندارما..اینا که دارن ایراد میگیرن منظورشون اینه :ws3:

لینک به دیدگاه

محمد اولا که تو تمام مسائل رو نمیدونی که میگی دلیل قانع کننده ای نمیبینی.دوم اینکه شاید تو واست مهم نباشه ولی ممکنه واسه یکی دیگه مهم باشه که کسی ندونه الان داره چه فعالیتی میکنه.برش داری کلا بهتره.

من که خودم این قابلیت رو دارم حتی دارم میگم نباشه بهتره.حتی مدیر سایت هم نباید این قابلیت رو داشته باشه.چون اینجوری پرایوسی ندارن کاربرا دیگه.

لینک به دیدگاه
محمد اولا که تو تمام مسائل رو نمیدونی که میگی دلیل قانع کننده ای نمیبینی.دوم اینکه شاید تو واست مهم نباشه ولی ممکنه واسه یکی دیگه مهم باشه که کسی ندونه الان داره چه فعالیتی میکنه.برش داری کلا بهتره.

من که خودم این قابلیت رو دارم حتی دارم میگم نباشه بهتره.حتی مدیر سایت هم نباید این قابلیت رو داشته باشه.چون اینجوری پرایوسی ندارن کاربرا دیگه.

یکم جنبه داشته باشید

خوبه اتفاقا من دوستش دارم:w02:

محمد پسرم برای این برش دار ظرفیت نداره:whistle:

میتونی نگاه نکنی نبینیش راحت میشی......:w16:

من بعضی وقتها یادم میره نگاهش کنم اصلا

لینک به دیدگاه
یکم جنبه داشته باشید

خوبه اتفاقا من دوستش دارم:w02:

محمد پسرم برای این برش دار ظرفیت نداره:whistle:

میتونی نگاه نکنی نبینیش راحت میشی......:w16:

من بعضی وقتها یادم میره نگاهش کنم اصلا

بحث این نیست.بجث ازادی و پرایوسی هست

لینک به دیدگاه
بحث این نیست.بجث ازادی و پرایوسی هست

خیلی به آزادی گیر ندهید .......

از ما بهترون به ریزمکالماتت هم دسترسی دارند اینها که چیزی نیست......والله

لینک به دیدگاه

براساس چیزایی که نمی دونم که نمی تونم قضاوت کنم. :ws3:

بیشتر از 90 درصد اونو یه حالت شوخی می دونن.

چرا باید خودمون، خودمونو محدود کنیم؟

این یه مشکل بزرگیه که نه فقط تو این زمینه، بلکه تو چیزای دیگه هم هست.

لینک به دیدگاه
براساس چیزایی که نمی دونم که نمی تونم قضاوت کنم. :ws3:

بیشتر از 90 درصد اونو یه حالت شوخی می دونن.

چرا باید خودمون، خودمونو محدود کنیم؟

این یه مشکل بزرگیه که نه فقط تو این زمینه، بلکه تو چیزای دیگه هم هست.

خب تو نمیدونی ما داریم الان میگیم بهت دیگه

این راهش نیست.هر امکاناتی هم خوب نیست دیگه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...