رفتن به مطلب

پیشنهادهای شما دوستان برای پیشرفت انجمن

ارسال های توصیه شده

خب تو نمیدونی ما داریم الان میگیم بهت دیگه

این راهش نیست.هر امکاناتی هم خوب نیست دیگه

اگه کسی بتونه از این امتیاز ویژه سوء استفاده کنه،حرف شما صحیحه.

اما سوء استفاده اصلا برای این کار معنی نمیده.

مثلا من خودم فقط میتونم فعالیت لحظه ای کسانیکه چراغشون روشن هست را ببینم.

به نظرم حسن های زیادی داره، مثلا ممکنه یک تاپیک جذابی رو کسی بخونه،من هم برم اون تاپیک رو ببینم.

که چندین بار این قضیه برای من اتفاق افتاده

اما اینکه مثلا ببینم دو نفر دارند به هم پیام خصوصی میدن،خوب ببینیم،چه فضولی میشه از این قضیه کرد؟

اینجوری باید لیست دوستان رو هم محدود کرد فقط دو طرف ببینند.

مشاهده مکالمات رو هم از پروفایل ها برداشت.

نقل قول ها رو در تاپیک ها فقط عده ای خاص بتونن ببینند و....

استدلال های شما و چندتا دوستان موافق این حرکت رو خوندم،یاد استدلال های مسئولین وزارت ارشاد برای تک جنسیتی کردن دانشگاه ها افتادم.

که میگن دختر پنبه است و پسر آتش، پس باید از هم جدا بشن.

لینک به دیدگاه

به نظرم حسن های زیادی داره، مثلا ممکنه یک تاپیک جذابی رو کسی بخونه،من هم برم اون تاپیک رو ببینم.

اما اینکه مثلا ببینم دو نفر دارند به هم پیام خصوصی میدن،خوب ببینیم،چه فضولی میشه از این قضیه کرد؟

استدلال های شما و چندتا دوستان موافق این حرکت رو خوندم،یاد استدلال های مسئولین وزارت ارشاد برای تک جنسیتی کردن دانشگاه ها افتادم.

یه بار دیگه پیام من و دوستان موافق رو بخون بعد ببین این جواب ماست؟:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
یه بار دیگه پیام من و دوستان موافق رو بخون بعد ببین این جواب ماست؟:banel_smiley_4:

به نظر من که هست.

چون اگه شما میگین دیدن صفحه کاربران آنلاین یکجور فضولی هست، من هم میتونم بگم دیدن مکالمات بین دو نفر توسط شخص سوم فضولی هست و باید اون امکانات رو هم بردارن.

اینجوری مرتبا باید همه چیز حذف بشه.

فکر کنم امکانات باشه و احترام به شعور همه گذاشته باشه خیلی بهتره، تا از همه اون امکانات رو بگیریم.

من بیشتر موافق بودم،مشاهده کاربران به همه اعضای فعال داده بشه تا از همه گرفته بشه.

چون من که یک کاربر ویژه هستم نمیخوام هیچ فرقی با کاربر فعال داشته باشم.

لینک به دیدگاه

دیدن فعالیت یه نفر چه سودی برای یه مدیر یا کاربر ویژه از جنبه مدیریت یا ویژه بودنش داره؟ چه تأثیری توی نحوه مدیریتش داره؟ به مدیر یه امکاناتی در جهت مدیریت میدن....

اگه متوجه باشین جدیدأ یه کم خاله زنک بازی و خاله خانباجی بازی زیاد شده این امکانات هم کمک کنندس! (اگه بخواین واستون خصوصی توضیح کامل میدم!)

واقعا لزومی نداره کسی‌ ببینه یک دیگه چیکار میکنه!!! شما خودت چون فکرت سمت استفاده‌ی منفی‌ از این ابزار نمیره و تا حالا نخواستی منفی‌ استفاده کنی‌ برای همین حرف مارو درک نمیکنی‌.... ولی‌ از این نظر که واقعا لزومی واسه بودنش هم نیست و بیشتر جنبه کنجکاوی بی‌ جا داره بهش نگاه کنید!

لینک به دیدگاه
من دلیل قانع کننده ای واسه این مسئله ندیدیم. حالا مثلاً من الان ببینم تو داری فلان تاپیک رو میخونی. خب که چی حالا :ws52:

این قضیه رو مزاحمتی واسه کسی نمی بینم. تازه قرار بود واسه مدیرای بازنشسته هم فعال بشه :ws3:

مکالمه بقیه رو واسه چی می خونی؟ :ws3:

خب بفهمن مثلاً داری به من پیغام خصوصی میدی. یا داری پیغام خصوصی منو میخونی. چی میشه مثلاً؟ :ws52:

این قضیه اصلاً واسم قابل هضم نیست که سوءاستفاده چطوری میتونه باشه :ws52:

اگه واقعا اینقدر این موضوع بی اهمیته و بنظرتون مشکلی نداره و جنبه های مثبت زیادی داره، چرا فقط محدود به کاربرای خاصی شده؟

پس باید برای همه باز بذارید

اگر نه فقط مخصوص مدیران ارشد باشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
من دلیل قانع کننده ای واسه این مسئله ندیدیم. حالا مثلاً من الان ببینم تو داری فلان تاپیک رو میخونی. خب که چی حالا :ws52:

آدما با هم فرق میکنن.

بستگی به نوع تاپیک و نوع محتوا :

یکی در مورد یکی دیگه متوهم میشه

یکی بهش بر میخوره که چرا فلان یارو همش توو تاپیکای یک شخص خاص رفت و آمد میکنه

یکی میاد به یکی دیگه گیر میده که چرا اومدی توو تاپیکم و پستم رو دیدی و تشکر نزدی!!!

یکی حتی میگه : چرا اومدی توو اون تاپیک ولی ازمن دفاع نکردی!!! :ws37:

--------------------------

در مورد فعالیت کاربر :

بابا بارز ترین نمونش همین بانو ف...س بود دیگه.

فکر کن یکی مثل این کاربر ، این دسترسی براش فعال بشه و ببینه یکی داره ، به کسی که فکر کرده دوسش داره ، پیام خصوصی میده!

حالا شما تاپیکهای ایشون رو این وسط جم کن! :ws37:

-----------

نمونه خلاصه بسیار بسیار بسیار زیاده.

اصلا یه وضعی !!!

حالا تو ندیدی دلیل نمیشه ما هم ندیده باشیم :دی

لینک به دیدگاه
اگه متوجه باشین جدیدأ یه کم خاله زنک بازی و خاله خانباجی بازی زیاد شده این امکانات هم کمک کنندس! (اگه بخواین واستون خصوصی توضیح کامل میدم!)

گفته شده و واسه همین دوباره در حال بررسیه

یکی بهش بر میخوره که چرا فلان یارو همش توو تاپیکای یک شخص خاص رفت و آمد میکنه

یکی میاد به یکی دیگه گیر میده که چرا اومدی توو تاپیکم و پستم رو دیدی و تشکر نزدی!!!

یکی حتی میگه : چرا اومدی توو اون تاپیک ولی ازمن دفاع نکردی!!! :ws37:

چنین افرادی بهتره به یه روانپزشک مراجعه کنن. :icon_razz:

لینک به دیدگاه

من اصن تا حالا دقت نکرده بودم میتونم ببینم فعالیت بقیه رو w58.gif

اصن چه فرقی میکنه ؟

باشه یا نباشه به نظرم اصن فرقی نداره ....!

واسه من یکی که نه خوبه نه بد ...

نمیدونم ...!

لینک به دیدگاه
اگه واقعا اینقدر این موضوع بی اهمیته و بنظرتون مشکلی نداره و جنبه های مثبت زیادی داره، چرا فقط محدود به کاربرای خاصی شده؟

پس باید برای همه باز بذارید

اگر نه فقط مخصوص مدیران ارشد باشه :icon_gol:

درست میگی عزیزم، من هم تو نوشته بالاترم گفتم شما دقت نکردی.

گفتم بهتره این امکانات به همه کاربران فعال داده بشه.

از طرفی اگر قراره چنین چیزی حذف بشه،بهتره مشاهده مکالمه دو نفر توسط نفر سوم هم حذف بشه.

چون من چندین بار دیدم با یکی از دوستام خواستم سر یک مسئله خاصی صحبت کنم، نفر سومی مدام داشته مکالمه مارو میخونده.

اگه محدودیت پشت محدودیت بیاد، کم کم هیچی نمیمونه.

بهتره به جای گرفتن حق آزادی از همه،سعی کنیم اون آزادی به ما هم داده بشه.

این خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه

منم پا برهنه میپرم وسط بحث

در مورد دیدن کاربران اینویزیبل خوب شد که حذف شد

چون تو انجمنی که نصفش مدیرن و میتونن ببینن این کاربرارو، همون بهتر که کلا با چراغ روشن بیاییم تا اینویز

اما در مورد مشاهده فعالیت هر لحظه

به نظر من این درست نیست که بخاطر خاله زنک بازی برخی افراد این دسترسی رو به طور کل ببندیم

اگه کسی کاری کرده که خلاف قوانین بوده میشه با رد کردن گزارش به کارش رسیدگی کرد

در صورتی که بخواییم به خاطر تخلف بعضی ها این دسترسی رو از بقیه بگیریم هیچ فرقی با فیلـتر چی های حکومتی نداریم

به جای پاک کردن صورت مسئله، اونو حل کنیم:ws37:

در مورد مشاهده مکالمات هم یه سری به این تاپیک بزنید

[h=3]مشاهده مکالمات...![/h]

لینک به دیدگاه
درست میگی عزیزم، من هم تو نوشته بالاترم گفتم شما دقت نکردی.

گفتم بهتره این امکانات به همه کاربران فعال داده بشه.

از طرفی اگر قراره چنین چیزی حذف بشه،بهتره مشاهده مکالمه دو نفر توسط نفر سوم هم حذف بشه.

چون من چندین بار دیدم با یکی از دوستام خواستم سر یک مسئله خاصی صحبت کنم، نفر سومی مدام داشته مکالمه مارو میخونده.

اگه محدودیت پشت محدودیت بیاد، کم کم هیچی نمیمونه.

بهتره به جای گرفتن حق آزادی از همه،سعی کنیم اون آزادی به ما هم داده بشه.

این خیلی بهتره.

مرسی :icon_gol:

.ولی نمیشه اینو با خوندن مکالمات یکی کرد. مکالمه اختیاریه، یعنی اگه کسی نمیخواد دیگری بخونه میتونه خصوصی حرف بزنه. پس محدودیت گذاشتن برای بیمعنیه چون راه حل دیگه ای براش وجود داره.

ولی برای ندیدن فعالیت راه گریزی نیست! یعنی فقط میتونی نیای سایت و فعالیتی نکنی که کسی هم نبینه!!

منم پا برهنه میپرم وسط بحث

در مورد دیدن کاربران اینویزیبل خوب شد که حذف شد

چون تو انجمنی که نصفش مدیرن و میتونن ببینن این کاربرارو، همون بهتر که کلا با چراغ روشن بیاییم تا اینویز

اما در مورد مشاهده فعالیت هر لحظه

به نظر من این درست نیست که بخاطر خاله زنک بازی برخی افراد این دسترسی رو به طور کل ببندیم

اگه کسی کاری کرده که خلاف قوانین بوده میشه با رد کردن گزارش به کارش رسیدگی کرد

در صورتی که بخواییم به خاطر تخلف بعضی ها این دسترسی رو از بقیه بگیریم هیچ فرقی با فیلـتر چی های حکومتی نداریم

به جای پاک کردن صورت مسئله، اونو حل کنیم:ws37:

در مورد مشاهده مکالمات هم یه سری به این تاپیک بزنید

مشاهده مکالمات...!

رسیدگی به خاله زنک بازی عده ای، خودش خاله زنک بازیه و باعث دامن زدن بهش میشه.

برای حلش هم من گفتم اگه مفیده برای همه باز بشه نه فقط نصف اعضای انجمن!

این حداقلش اینه که برای همه مفیده و همه استفاده میبرن و با امکانی که برای همه بصورت یکسان هست اعضا خودشون مشکلشون رو حل میکنن و نیازی به دامن زدن به خاله زنک بازیها نیست!

اما در حال حاضر منفعت (اگه باشه) فقط شامل نصفی از اعضا شده و برای بقیه فقط دردسرش باقی مونده! این درست نیست

لینک به دیدگاه

چیزی که تو این انجمن من زیاد دیدم تبعیض قائل شدن بین کاربراست. انگار عده ای حالا یا به خاطر سابقه عضویت و یا به خاطر مدیر بودن تخم دو زرده کردن و بنابراین باید بهشون امتیازاتی بیشتر داد. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

رسیدگی به خاله زنک بازی عده ای، خودش خاله زنک بازیه و باعث دامن زدن بهش میشه.

برای حلش هم من گفتم اگه مفیده برای همه باز بشه نه فقط نصف اعضای انجمن!

این حداقلش اینه که برای همه مفیده و همه استفاده میبرن و با امکانی که برای همه بصورت یکسان هست اعضا خودشون مشکلشون رو حل میکنن و نیازی به دامن زدن به خاله زنک بازیها نیست!

اما در حال حاضر منفعت (اگه باشه) فقط شامل نصفی از اعضا شده و برای بقیه فقط دردسرش باقی مونده! این درست نیست

دیگه این بستگی به این داره که چطور برخورد بشه با این تخلف

اگه قانون روشنی تدوین بشه و طبق قانون برخورد بشه دیگه مشکلی نمیمونه

هرچند که من هنوز نمیفهمم چطور میشه با دیدن فعالیت یه کاربر خاله زنک بازی کرد!!

اگه مشکل مشاهده مکالمات هست که خب پی ام رو برای همین گذاشتن (کلی هم قبلا بحث شده)

یعنی اگه این دسترسی رو برای همه باز کنن مشکل خاله زنک بازی بعضیا حل میشه؟:ws38:

بهترین کار برخورد با همون خاله زنکه هست:ws37:

لینک به دیدگاه
چیزی که تو این انجمن من زیاد دیدم تبعیض قائل شدن بین کاربراست. انگار عده ای حالا یا به خاطر سابقه عضویت و یا به خاطر مدیر بودن تخم دو زرده کردن و بنابراین باید بهشون امتیازاتی بیشتر داد. :banel_smiley_4:

اولا این اصطلاحی که به کار بردین اصلا اصطلاح صحیحی نیست. :banel_smiley_4:

خیلی از همین هایی که متهمشون کردین،خروسند و نمیتوانند تخم معمولی هم بذارند چه برسه به دو زرده.

ثانیا، از اون روی سکه مزایای دیدن فعالیت کاربران آنلاین خبر ندارین.

مانند :

ورود کاربرانی با نام های رکیک،که مدیران ارشد که چپ و راست نمیتونن فعالیت هارو چک کنند، بسیاری از این کاربران توسط مدیران معمولی شناسایی شدن و گزارش شدن.

مزاحمت های خصوصی عده ای مریض،که اونهم برای دو مدیر ارشد با اینهمه مشغله، چک کردنش تقریبا محاله.

میشه این کاربرها شناسایی بشن و گزارش داده بشن.

برای من که این قضیه جنبه سوء استفاده نداشته اگر هم چیزی دیدم با خود کاربر در میان گذاشتم.

و خیلی از سوء تفاهماتش هم برطرف شده.

متاسفانه ملت حماسه ساز ایران اسلامی و از جمله خود من و شما و همه یک خصلت بارز دارند:

اگر همسایه من چیزی دارد که من نمیتوانم داشته باشم، بهتر است او هم نداشته باشد.

لینک به دیدگاه

:icon_gol:.ولی نمیشه اینو با خوندن مکالمات یکی کرد. مکالمه اختیاریه، یعنی اگه کسی نمیخواد دیگری بخونه میتونه خصوصی حرف بزنه. پس محدودیت گذاشتن برای بیمعنیه چون راه حل دیگه ای براش وجود داره.

ولی برای ندیدن فعالیت راه گریزی نیست! یعنی فقط میتونی نیای سایت و فعالیتی نکنی که کسی هم نبینه!!

چرا دیگه، الان هرکی چراغشو خاموش کنه، قشنگ میتونه هر کاری میخواد بکنه.

من نمیدونم چرا اینقدر حرف و قضاوت دیگران برای ما مهم هست.

ما به خودمون شک داریم؟

لینک به دیدگاه
اولا این اصطلاحی که به کار بردین اصلا اصطلاح صحیحی نیست. :banel_smiley_4:

خیلی از همین هایی که متهمشون کردین،خروسند و نمیتوانند تخم معمولی هم بذارند چه برسه به دو زرده.

ثانیا، از اون روی سکه مزایای دیدن فعالیت کاربران آنلاین خبر ندارین.

مانند :

ورود کاربرانی با نام های رکیک،که مدیران ارشد که چپ و راست نمیتونن فعالیت هارو چک کنند، بسیاری از این کاربران توسط مدیران معمولی شناسایی شدن و گزارش شدن.

مزاحمت های خصوصی عده ای مریض،که اونهم برای دو مدیر ارشد با اینهمه مشغله، چک کردنش تقریبا محاله.

میشه این کاربرها شناسایی بشن و گزارش داده بشن.

برای من که این قضیه جنبه سوء استفاده نداشته اگر هم چیزی دیدم با خود کاربر در میان گذاشتم.

و خیلی از سوء تفاهماتش هم برطرف شده.

متاسفانه ملت حماسه ساز ایران اسلامی و از جمله خود من و شما و همه یک خصلت بارز دارند:

اگر همسایه من چیزی دارد که من نمیتوانم داشته باشم، بهتر است او هم نداشته باشد.

اصلا ربطی به این نداره که یکی دیگه داره و من ندارم .....

بحث سر اینه که بیش از حد این امکان داده شده و خیلیها ظرفیتشو ندارن

بیظرفیتی دیده شده که میخوان این امکان گرفته بشه نه اینکه خودشون ندارن!!!!!

در ضمن تمام این محاسنی که گفتی دلیلی برای این نمیشه که بقیه امکانشو نداشته باشن و مغایرتی با این نداره. اگه اینطوری بخوای ببینی حتی اعضای عادی هم میتونن کمک کنن

دیگه این بستگی به این داره که چطور برخورد بشه با این تخلف

اگه قانون روشنی تدوین بشه و طبق قانون برخورد بشه دیگه مشکلی نمیمونه

هرچند که من هنوز نمیفهمم چطور میشه با دیدن فعالیت یه کاربر خاله زنک بازی کرد!!

اگه مشکل مشاهده مکالمات هست که خب پی ام رو برای همین گذاشتن (کلی هم قبلا بحث شده)

یعنی اگه این دسترسی رو برای همه باز کنن مشکل خاله زنک بازی بعضیا حل میشه؟:ws38:

بهترین کار برخورد با همون خاله زنکه هست:ws37:

من نگفتم حل میشه گفتم خودشون وقتی امکان برابر دارن میتونن مشکلاتشون رو حل کنن و دیگه نیازی به اعمال مدیریت براشون نیست

قانون خاله زنکی مثلا چطوری؟ عنوان اخطار و اخراج بشه خاله زنک بازی؟؟ یه مدیر خاله زنک و بیکارم بیاد بشینه قضاوت کنه و برخورد کنه؟ بعد حالا بیا توضیح بده واسه بقیه بحث خاله زنکی چی بوده که فلانی بخاطرش اخطار گرفته و یا اخراج شده؟! و....

اینجوری که کل انجمن میشه خاله زنک بازی و عوض اینکه جلوش گرفته بشه خیلیهای دیگه هم داخل این بحثها میشن

خدایی منطقی نیست دیگه!

بعضی چیزها رو اگه هم بزنی بدتر میشه

درباره مکالمات هم من خودم تو پستم گفتم ربطی به این موضوع نداره و از این بحث خارجه

لینک به دیدگاه

سرعت اینترنت خیلی لاک پشتیه و نمیتونم نقل قول بگیرم. آقا اسی منظورم فقط این مورد نیست، منظورم بخش طلاییه که فقط کاربران خاصی میتوونن اون بخش رو ببینن، منظورم حذف کاربرای جدیدیه که چون مدیرا از اولین پستشون خوششون نمیاد حذفشون میکنن و...

لینک به دیدگاه
چرا دیگه، الان هرکی چراغشو خاموش کنه، قشنگ میتونه هر کاری میخواد بکنه.

من نمیدونم چرا اینقدر حرف و قضاوت دیگران برای ما مهم هست.

ما به خودمون شک داریم؟

من به خودم شک ندارم

اونهاییکه اینکارارو میکنن بخودشون شک دارن و این امکان بدترشون میکنه و منم داخل مسائلی میکنن که نمیخوام

من نوعی فقط حوصله داخل شدن به این بحثهارو ندارم

لینک به دیدگاه

بحث سر اینه که بیش از حد این امکان داده شده و خیلیها ظرفیتشو ندارن

بیظرفیتی دیده شده که میخوان این امکان گرفته بشه نه اینکه خودشون ندارن!!!!!

در ضمن تمام این محاسنی که گفتی دلیلی برای این نمیشه که بقیه امکانشو نداشته باشن و مغایرتی با این نداره. اگه اینطوری بخوای ببینی حتی اعضای عادی هم میتونن کمک کنن

لطفا مثال عینی بزنید، شعار ندین. :icon_gol:

اگر فکر میکنین کسی سوء استفاده کرده، بگین چطور و چگونه.

حداقل میشه دسترسی اونها برداشته بشه.

من هم بودم ایرادی نداره اسم من رو بیارین و بگین فلان خطا از من سر زده.

خودم درخواست میدم همه امکانات رو از من بگیرن.

در ضمن خود مدیریت سایت هم میدونه، من هنوز مدیر یک بخش کوچک تالار مکانیک هستم و خیلی از پیشنهادات برای ناظر ارشد و.... رو رد کردم.

الان هم باشه،حاضرم همه رو بدم و برم.

ولی این امکانات حداقل برای من بیشتر سبب شناسایی عوامل فتنه و دسیسه بوده، تا ضربه زدن به حریم شخصی افراد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...