رفتن به مطلب

گفتگو کاربران unigraphics NX

ارسال های توصیه شده

با سلام.نرم افزار nx نرم افزار قدرتمندی در زمینه cad/cae/cam هستش که در ایران آنچنان به این نرم افزار توجه نمیشه و کمتر شرکتهایی از این نرم افزار استفاده می کنند .من با محیط طراحی 2 بعدی و 3 بعدی این نرم افزار کار کردم بسیار جالب و خوب بود :ws11: و فکر می کنم اگر دوستان با این نرم افزار کار کنند به نتایج خوبی خواهند رسید .دوستانی که با این نرم افزار کار کردند لطفا تجارب خودشونو در اختیار ما قرار بدند .من هم اگر مدلهایی طراحی کردم که فابل ملاحظه بود حتما برای شما آپلود می کنم .

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

UNIGRAPHICS را بیشتر بشناسیم

nx.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

منبع :

اطلاعاتی دیگر :

لینک به دیدگاه

سلام

من عضو جدید این سایت بسیار خوب شما هستم و اینشاالله پیروز و تندروست باشید و عید باستانی را به شما وخانوده محترمتان تبریک میکم

در صورت امکان اگر ممکن است رهنمای نصب برنامه ی nx 7 را در سایت قرار بدین ممنون میشم با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

اگر لطف كنيد ممنون مي شم كه راهنمايي كنيد و فرق نمي كنه كه كدام ويندوز باشه ولي ميشه فهميد چگونه بايد نصب كرد با تشكر از شما

لینک به دیدگاه

1-ابتدا بر روی دکمه اینستال کلیک کن

2-در هنگام نصب custom را انتخاب کن

3-از لیست نمایش گزینه UGFLEXLM را انتخاب کن و نکس را بزن تا برنامه شروع به اینستال کنه

4-بر روی کرک برنامه کلیک کن و فایل ugnx4.0.lic را در مسیر زیر کپی کن :

\UGS\NX4.0\UGFlexLM

5-حالا فایل کپی شده را با برنامه نوت پد باز کن و هاست را به نام کامپیوتر خودت تغییر بده

و بعد فایل را ذخیره کن

6-فایل IMTools را باز کن و به سر برگ Config برو .

برای جسنجو اول دنبال Imgrd بگرد

برای جستجو دوم فایلی که قبلا ذخیره کردی را وارد کن برای جستجو سوم یک اسم دلخواه بنویس

به سر برگ Start\Stop\Reread برو و بر روی استارت سرو کلیک کن :w16:

تمام

كليك كنيد. Install -

1 ابتدا بر روي دكمه

را انتخاب كنيد. Custom -2 در هنگام نصب گزينه

كليك كنيد Next رافعال كنيد و بر روي دكمه UGFLEXLM -3 از ليست نماليش داده شده گزينه

تا برنامه شروع به نصب كند.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

برنامه ي من nx7 است طبق نوشته ي شما nx5 است گفتم شايد با راهنمايي شما برنامه را نصب كنم باز هم از شما مي خوام كه منو راهنمايي كنيد

در فابل txt راهنماي برنامه اين چنين نوشته در زير براي شما ميرارم

Install NX7.

Do not install licensing.

copy files according to paths inside.

Put nx7.lic to "Program Files\UGS\NX 7.0\UGFLEXLM" and setup/start license server there using lmtools.exe

لینک به دیدگاه

خوب اینی که من خوندم میشه گفت تقریبا همون کاری باید بکن که من نوشتم :w16:

یعنی برنامه را نصب کنی و بعد کرک در برنامه کپی کنی بازش کنی واسم هاست را تغییر بدی و ......

لینک به دیدگاه

دوست عزيز

در موقعه نصب به ايجاي نصب مي رسم نمي دانم چكار بايد بكنم كه عكس را ضميمه مي كنم در صورت امكان راهنمايي كنيد با تشكر

لینک به دیدگاه

ببین بعد از @ باید اسم کامپیوترتو بنویسی .

امیدوارم کار کنه .

چون برای نصب اباکوس یه جایش به همچین موردی بر می خوریم که شماره و @ را می ذاریم و در ادامه اسم کامپیوتر را می نویسیم .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز سال نو بر شما و خانواده مبارك

دوست عزيز من يك روز كامل وقت گذاشتم ولي نتوانستم برنامه را نصب كنم از شما يك خواهشي داشتم در صورت امكان اگر فايل تصويري يا بصورت pdf بشه در سايت قرار بدين ممنون ميشم چون من به اين برنامه نياز دارم با تشكر از شما دوست عزيز

لینک به دیدگاه
دوست عزيز

در موقعه نصب به ايجاي نصب مي رسم نمي دانم چكار بايد بكنم كه عكس را ضميمه مي كنم در صورت امكان راهنمايي كنيد با تشكر

خوب از دکمه browse استفاده می کنید و ادرس فایل لیسانس رومی دید . چه خطایی میده .

لینک به دیدگاه

سلام سال نو شما هم مبارک

آقا نگفتی که:

از دکمه browse استفاده می کنید و ادرس فایل لیسانس رومی دید . چه خطایی میده ؟؟؟؟

اگر هم کلا بی خیالش شدی که نصب کنی که هیچی.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

من برنامه را گفتم نصب كردم

ولي در قسمت ليسانس را با notepad باز مي كردم و هاست اي دي را مي دادم يك تاريخ در فايل ليسانس بود در قسمت هاست آيدي كه من تاريخ را پاك كرده و بجاي تاريخ و عددي كه بود (2800) هاست آيدي را مي نوشتم كه بعد فهميدم كه بايد تاريخ را پاك نكنم و فقط بجاي عدد بايد هاست را نوشت كه اين نكته بود كه فهميدم كه بايد چكاركنم اينشاالله فايل تصوير را در اين پست ضميمه ميكنم با تشكر از شما

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

سوالی داشتم در مورد نصب برنامه nx من در شرکتم برنامه را نصب کردم ولی ارور داد حال سوال من از شما اینست که آیا کارت شبکه مجازی برای برنامه تعریف کنم یا نه؟ چون کامپیوتر های شرکت دارای کارت شبکه است در صورت امکان راهنمایی کنید در ضمن تصویر ارور را ضمضمه می کنم با تشکر

upload_plus.php

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...