رفتن به مطلب

معرفی و آشنایی با مهندسین معدن انجمن

ارسال های توصیه شده

به نام خــــــــــــــــــدا

سلام به همه بچه های گل معدن:rose:

توی این تاپیک قصد دارم بچه های معدن استخراج و اکتشافش فرقی نداره همچنین دانشجویان این رشته بیان خودشونو معرفی کنن و بگن کجا درس میخونن یا چه سالی فارغ التحصیل شدن والان مشغول چه کارایی هستند واگه دوستاشن یه رزومه کاری از خودشون بگن شاید تاپیک بدرد بخوری بشه بچها باهم آشنا بشن یا شاید باهم کار کنند.

mining50.jpg

اول از خودم شروع میکنم

متولد 66 از دانشگاه آزاد محلات لیسانس معدن-استخراج ورودی 84

الان فعلا بدلیل نداشتن سربازی رسمی جایی استخدام نشدم ولی به صورت موقت تو یه شرکت محیط زیستی به همراه یه شغل آزاد دیگه تا چند وقت دیگه که باید برم خدمت

کارمیکنم

mine.jpg

به نظرم رشتم خیلی عالیه دوسش دارم :aghosh:کارم هست همه جا واسه فوق فعلا قصد ندارم

معادنیم که دیدم و بازدید کردم تاحالا معادن سنگ آهن سنگان-چادرملو-وطلای موته-زرشوران-سرب و روی راونج -انگوران-ذغال سنگ مینو دشت-و تراورتن های عباس آباد و آتش کوه بوده راجبع معادن بالا اطلاعات زیادی دارم هرکی بخواد کمکش میکنم

نرم افزارم PHASE2کارکردم واسه پروژم که اینم هرکی خواست کمک میکنم را بیوفته

دیگه فعلا همین تا ببینم خدا چی میخواد..

strip_coal_mining3.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام به همه تحصیلکرده های معدن

دانشجوی ترم 3 ارشد مکانیک سنگ هستم

دانشگاه تربیت مدرس

لیسانس استخراج از ارومیه گرفتم

25 سالمه

شاغلم ولی در یک محیطی که ارتباطی با معدن ندارد مشغولم.

خوشحال میشم در جمع دوستان بتونیم انتقال اطلاعات بکنیم.

لینک به دیدگاه

سلام hakan جان دانشگاه تربیت مدرس دکتر خوانین میشناسی؟

مکانیک سنگ عالیه ولی چون من تو دانشگامون استادمون پدرمونو در آورد اینقدر تنش و کرنش بهمون وارد کرد ازین رشته زده شدم کدوم معادن رفتی نرم افزاراییم که کارکردی یکم واسمون بگو دوست گلم

لینک به دیدگاه
سلام hakan جان دانشگاه تربیت مدرس دکتر خوانین میشناسی؟

مکانیک سنگ عالیه ولی چون من تو دانشگامون استادمون پدرمونو در آورد اینقدر تنش و کرنش بهمون وارد کرد ازین رشته زده شدم کدوم معادن رفتی نرم افزاراییم که کارکردی یکم واسمون بگو دوست گلم

سلام عزیزم

خوبی؟

دکتر خوانین؟

فکر نکنم جز گروه معدن باشه چون نمیشناسمش :ws52:

دکتر قزوینیان رو میشناسی؟ میگه ما از ترک نون میخوریم :w16:

تنش کرنش بحث روزانه ماست دیگه :ws2:

معدن؟ ما بیشتر تو دانشگاه برای بازدید میرفتیم ولی من به سایت معدن علاقه نداشتم. بیشتر از همون لیسانس به سمت گرایش مکانیک سنگ بودم. سد و تونل بودم.

نرم افزار راک ساینس که همه دیگه کار میکنن و flac هم کار میکنیم.

لینک به دیدگاه

آره تو بخش معدن نیست واسه محیط زیسته

من تو دانشگاه تربیت مدرس همون یه نفرو که بالا گفتم میشناختم دکتر قزوینیان از فامیلیشون معلومه آدم با کمالات و فهمیده ایه :ws3:

درباره سد و تونل من سیاه بیشه ام رفتم نیروگاه تلمبه ای ذخیره ایه نمیدونم تمومش کردن بالاخره یا نه ولی عجب شفتایی زدن اونجا کف و خون قاطی کردم دیدم:w42:

لینک به دیدگاه
آره تو بخش معدن نیست واسه محیط زیسته

من تو دانشگاه تربیت مدرس همون یه نفرو که بالا گفتم میشناختم دکتر قزوینیان از فامیلیشون معلومه آدم با کمالات و فهمیده ایه :ws3:

درباره سد و تونل من سیاه بیشه ام رفتم نیروگاه تلمبه ای ذخیره ایه نمیدونم تمومش کردن بالاخره یا نه ولی عجب شفتایی زدن اونجا کف و خون قاطی کردم دیدم:w42:

دکتر قزوینیان: پدر مکانیک سنگ ایران، دبیر کل انجکن مکانیک سنگ آسیا از سال 2007 تا 2011.

این ترمم باهاش کلاس دارم و شنبه هم باید کنفرانس بدم. سوادش در حد اسمش نیست و خیلی صحبت میکنه مغزت سوت میکشه.

محیط زیست آقای خدادای رو میشناسم.

لینک به دیدگاه
دکتر قزوینیان: پدر مکانیک سنگ ایران، دبیر کل انجکن مکانیک سنگ آسیا از سال 2007 تا 2011.

این ترمم باهاش کلاس دارم و شنبه هم باید کنفرانس بدم. سوادش در حد اسمش نیست و خیلی صحبت میکنه مغزت سوت میکشه.

محیط زیست آقای خدادای رو میشناسم.

ایول نمیدونستم دمت گرم و دمش گرم :w72:

پس افتخاریه واسه ایران:aghosh:من پدر معدن و ترجمه کتاب حسن مدنی رو میشناسم همه میشناسنش توهم میشناسیش این بشر چند تا کتاب داره من موندم

لینک به دیدگاه
ایول نمیدونستم دمت گرم و دمش گرم :w72:

پس افتخاریه واسه ایران:aghosh:من پدر معدن و ترجمه کتاب حسن مدنی رو میشناسم همه میشناسنش توهم میشناسیش این بشر چند تا کتاب داره من موندم

آره بابا

چندروز پیش که یه کنگره بین المللی معدن تو هند بود، ایشون به عنوان سخنران افتتاخیه و اختتامیه بود. دقیقا روزی که از هند اومد من کنفرانس داشتم. حالا ببین این آقا از اونجا اومده نشسته سر کنفرانس من:icon_pf (34): چه فشارهایی که به من نمیاورد. ارایه بعدی که داشتم هفته بعدش استرس کل وجودم رو گرفته بود. شبش نمیتونستم بخوابم. ولی از ارائه ام راضی بود و کلی حال کردم :ws2:

حسن مدنی خیلی مرده. متاسفانه خرابش میکنن. اگه کتاب نوشته، و کتابش خوب نیست، بسم ا... خودتون بفرمایید یکی بهترشو بنویسین

لینک به دیدگاه

چی کشیدی:ws47: استاد خوب داشتن این دردسراروهم داره دیگه ولی عوضش اون درس و فول میشی

موقع ارائه حواست جمعه که مطلبات عالی باشه اینا همش امتیازه پس افتخار کن

درباره حسن مدنی یه دونه باشه فکر کن اگه اون نبود معدن ایران هیچ منبع فارسیه درست حسابیم نداشت من از نزدیک دیدمش یک آدم خوش مشرب و لوتییه ایشالا خدا نگهش داره واسه ما و خانوادش

لینک به دیدگاه
چی کشیدی:ws47: استاد خوب داشتن این دردسراروهم داره دیگه ولی عوضش اون درس و فول میشی

موقع ارائه حواست جمعه که مطلبات عالی باشه اینا همش امتیازه پس افتخار کن

درباره حسن مدنی یه دونه باشه فکر کن اگه اون نبود معدن ایران هیچ منبع فارسیه درست حسابیم نداشت من از نزدیک دیدمش یک آدم خوش مشرب و لوتییه ایشالا خدا نگهش داره واسه ما و خانوادش

آره راست میگی

این ارائه ها خیلی به نفعم شد

سه جلسه ارائه کردم ویکیش مونده

کل جلسه با توهست.

قدر این استادا رو باید دونست. حسن مدنی ف یاوری ف استوارف عطایی و ... که خیلی تجربه دارن. به جز عطایی که گفتم بقیشون دکترا ندارن ولی جز بهترینها هستند. به نظر معدنف به جز گرایش مکانیک سنگ، تو بقیه رشته های معدنف تجربه حرف اول رو میزنه و استادی موفق است که تجربه کافی تو زمینه ای که میخاد تدریس کند داشته باشد.

خیلی خوشحال شدم از آشنایی و مصاحبت باشما.

انشا... در اوقات آتی بتونیم بیشتر در خدمتتون باشیم

شبتون بخیر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام من محمدرضا هستم درسم دیگه اگه خدا بخواد این ترم تمومه.شاهرود میخونم ورودیه 85:icon_gol:

خیلی دوست دارم معدنو

تعریف نباشه خیلی رشته جذاب و توپیه

خدا کنه فقط بتونم کار خوبیو هم تو این زمینه پیدا کنم

خدمتمم که حله یعنیکارت فینیش دارم

موفق باشین:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام من محمدرضا هستم درسم دیگه اگه خدا بخواد این ترم تمومه.شاهرود میخونم ورودیه 85:icon_gol:

خیلی دوست دارم معدنو

مرسی محمدرضا جان

منتظر فعالیتهای مفیدت تو سایت هستیم:rose:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

مجید هستم

چند سالی میشه از تهران جنوب مدرک استخراج گرفتم

عاشق معدن و هرچی معدنچی هستم

سابقه کار تو معدن روباز و زیرمینی و مترو و شرکت نفتم دارم

ولی الان کارم مرتبط نیست

امیدوارم باهم همکاری خوبی داشته باشیم

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
مجید هستم

چند سالی میشه از تهران جنوب مدرک استخراج گرفتم

عاشق معدن و هرچی معدنچی هستم

سابقه کار تو معدن روباز و زیرمینی و مترو و شرکت نفتم دارم

ولی الان کارم مرتبط نیست

امیدوارم باهم همکاری خوبی داشته باشیم

خیلی دوست دارم معدنو

خوش اومدین :icon_gol:

خوشیم اینجا:icon_gol:

کنار همدیگه :w36:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
سلام

هومن هستم از ورودی های 89 معدن اکتشاف دانشگاه صنعتی ارومیه

ما ترم یکیم فعلا!

سعی می کنیم باشیم در کنارتون

موفق باشید :ws3:

منتظر فعالیت مفیدت تو سایت هستیم:a030:

لینک به دیدگاه
سلام

هومن هستم از ورودی های 89 معدن اکتشاف دانشگاه صنعتی ارومیه

ما ترم یکیم فعلا!

سعی می کنیم باشیم در کنارتون

موفق باشید :ws3:

اوه، یادش بخیر

دکتر شریف اینا بهتون درس میدن؟ دکتر حاجی زاده و امام علیپور؟

لینک به دیدگاه
اوه، یادش بخیر

دکتر شریف اینا بهتون درس میدن؟ دکتر حاجی زاده و امام علیپور؟

الان خودت رو معرفی کردی؟:girlhi::icon_pf (34):

حالا قرار نیست تو مفندسان بچها میشناست اینجا خودت و معرفی نکنی؟:wubpink:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...