رفتن به مطلب

منابع و ضرایب مواد امتحانی آزمون کارشناسی ارشد مهندسی صنایع تغییر کرد.

ارسال های توصیه شده

نه خب از بچه های ریاضی که خیلیا دوست دارن صنایع بخونن نیست که OR دارن یه چشمه از رشته ما رو میبینن عاشقش میشن.

اینه که کمی دردسر سازن.:texc5lhcbtrocnmvtp8

دقیقاً ولی به قول خودت یه چشمشو میبینن تو در تخصصی همشون کم میارن:yes::14k8gag:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اا بس نميخونم:ws3:

كجا نوشته كدوم تابا رو بايد بخونيم اينجا كه اسم درسا رو زده 60879_wha[1].gif

...:ws3:

سایت دکتر ایوزیان رو ببینی منابع رو به شرح زیر گفتن...

دروس کنکور ارشد صنایع :

.

کد ۱۲۵۹ : صنایع-صنایع و مهندسی مالی :

زبان با ضریب ۲

آمار با ضریب ۲

تحقیق ۱ و ۲ با ضریب ۳

دروس تخصصی با ضریب ۵

.

کد ۱۲۶۰ :

سیستمهای اجتماعی اقتصادی:

زبان با ضریب ۱

ریاضی با ضریب ۱

آمار با ضریب ۱

تحقیق ۱ با ضریب ۱

اقتصاد خرد و کلان با ضریب ۱

اصول مدیریت با ضریب ۰

.

مدیریت سیستم و بهره وری:

زبان با ضریب ۱

ریاضی با ضریب ۱

آمار با ضریب ۱

تحقیق ۱ با ضریب ۱

اقتصاد خرد و کلان با ضریب ۰

اصول مدیریت با ضریب ۱

.

آینده پژوهی:

زبان با ضریب ۳

ریاضی با ضریب ۲

آمار با ضریب ۱

تحقیق ۱ با ضریب ۱

اقتصاد خرد و کلان با ضریب ۰

اصول مدیریت با ضریب ۱

.

منابع پیشنهادی دروس ارشد:

آمار : دو جلد کتاب ایوزیان (انتشارات ترمه)+ کتاب ۲۰۰۰ تست خودم که فقط تسته برای افرادی که بیشتر می خوان تمرین حل کنن.

البته منابع خیلی خوب دیگه ای هم وجود دارند ولی با توجه به تعداد دروس پیشنهاد می کنم فقط با یجور کتاب برید جلو.

تحقیق ۱ : کتاب زاهدی سرشت (نگاه دانش)

تحقیق ۲: کتاب زاهدی سرشت (نگاه دانش)

کتاب تست تحقیق ۱ و ۲: کتاب ۲۰۰۰تست تحقیق آقای زاهدی سرشت (نگاه دانش) . این کتاب ۳ جلد استو جلد ۱ تستهای تالیفی و جلد ۲ و ۳ تستهای کنکوره. تستهای تحقیق ۱ و تحقیق ۲ هم تفکیک شدن.

زبان عمومی: ((کتاب زبان عمومی ارشد زیر ذره بین نوشته یوسف زاده و جهانشاهی (نگاه دانش)- این کتاب که ۱۶۰۰ لغت داره، خیلی خوبه و تمام لغات مهم کتاب لغات ضروری تافل و ۵۰۴ لغت و کتابای اصلی دیگه رو داره )) + ((کتاب زبان عمومی آقای فرزام (که خیلی زیاده) یا زبان عمومی آقای اشراقی- نگاه دانش- (از کتاب آقای اشراقی فقط ۱۰۰ صفحه اول گرامر رو بخونید).))

زبان تخصصی:

جزوه کلاسی مهندس شایان یا جزوه کلاسی مهندس نعمتی + کتاب بنفش زبان تخصصی مهندس نعمتی که تستهای کنکوره انتشارات نگاه دانش چاپ کرده اگه میرسید کتاب زبان تخصصی انتشارات سمت رو هم بخونید.

موجودی : کتاب راهیان ارشد آقای حسن پور یا (( جزوه مهندس عبدالله زاده +جزوه دکتر پورسعیدی ))

طرحریزی :کتاب مهندس نیکوفکر و مهندس عبدالله زاده

کنترل کیفیت: کتاب آقای دکتر امیری و مهندس کوشا (ویرایش جدید که کامل تر شده) + کتاب آقای دکتر سقایی

کنترل پروژه: ((کتاب آقای دکتر سبزه پرور + جزوه ی مربوط به ایشان)) یا کتاب آقای گلشنی. البته میگن کتاب جدید مدرسان هم تست کم نداره (من خودم هنوز ندیدمش).

اقتصاد مهندسی: کتاب تحلیل اقتصادی پیشرفته مهندس عباس زاده (انتشارات نگاه دانش-چاپ شده)

ریاضی : جلد ۱ کتاب ریاضی ۱ + جلد ۱ کتاب ریاضی ۲ آقای آقاسی (نگاه دانش). اگر وقت کردین تست جلد ۲ها رو هم بزنید.

مدیریت (برای گرایش بهره وری): این درس طوریه که نمیشه براش منبعی معرفی کرد که همه تستای کنکور رو پوشش بده ولی معمولا بچه ها منابع زیر رو می خونن:

((کتاب مدیریت عمومی آقای الوانی یا کتاب مبانی سازمان و مدیریت آقای رضاییان)) + ((تستای کتاب دکتر پرچ (کتاب جامع مدیریت) یا ۲۰۰۰ تست آقای ناصر زاده یا کتاب آقای اوحدی -پارسه) )). ولی به دلیل حجم زیاد این درس من خودم پیشنهادم جزوه و کتاب آقای پرچ هست.

اقتصاد عمومی ۱ و ۲ : جزوه آقای دکتر قاسمی + کتاب ۲ جلدی اقتصاد خرد و کلان برای رشته مدیریت آقای دکتر نظری انتشارات نگاه دانش

. همچنین اگه رسیدید کتاب ۲۰۰۰ تست ایشون رو بخونید.

البته کتاب های دیگه هم هستن من گلچین کردم از بین اینا و کتابهای خوب دیگه و خوب ترین هاش رو گرفتم که الان بصورت دپو در کمد موجود میباشد...( که تا حالا قسمت نشده کامل بخونمشون :icon_pf (34):)

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
من صنایع خوندم ولی اصلا پایم قوی نیست

زنجانم هیچ کلاس کنکوری نداره

میتونم خودم بخونم قبول شم به نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام

اولا بگم ک الهه جان تنها غیرممکن، غیرممکنه... پس مطمئن باش اگه بخوای حتما میتونی قبول بشی

ببین تو دوسطر اول صحبتت، نکات ضعف رو یادآور شدی، پس اگه بخوای سرمایه گذاری کنی مربوط میشه ب سطر آخر ک خودت باید بخونی

ببین اینکه میگی پایه ات قوی نیست منظورت تو همه دروسه یا بعضی درسا مثل تحقیق یا امار و احتمالات؟ اگه این سوالو جواب بدی بهتر میتونیم راهنماییت کنیم :w16:

لینک به دیدگاه

سلام 

ممنون که جوابمو دادین☺

سال قبل که تحقیق 1 و اقتصادو حسابی خوندم تو کنکور اصلا نتونستم بزنم ولی زبانو اصلا نخونده بودم تقریبا ده درصدی گرفته بودم.آمارو که اصلا از پسش برنمیام.طرح ریزیم میتونم خودم بخونم ولی کنترل کیفیت یکم برام مشکله.در کل میتونم با کتاب خودم بخونم ولی از پس تستا برنمیام.تنها چیز غیرممکن برام امار هستش

لینک به دیدگاه
سلام

ممنون که جوابمو دادین☺

سال قبل که تحقیق 1 و اقتصادو حسابی خوندم تو کنکور اصلا نتونستم بزنم ولی زبانو اصلا نخونده بودم تقریبا ده درصدی گرفته بودم.آمارو که اصلا از پسش برنمیام.طرح ریزیم میتونم خودم بخونم ولی کنترل کیفیت یکم برام مشکله.در کل میتونم با کتاب خودم بخونم ولی از پس تستا برنمیام.تنها چیز غیرممکن برام امار هستش

سلام

خواهش میکنم دوست عزیز

فکرمیکنم اگه سوالتو در بخش "کاروان راهیان ارشد" مطرح میکردی بهتر بود... بهرحال خوشحال میشیم ک ب هم کمک کنیم :w16:

ببین الهه جان، حسابی خوندنی ک تو کنکور جواب نداده یعنی اینکه مطالبی ک خوندی یا جزء سوالات پرتکرار کنکور نبوده یا اینکه فقط خوندی و تست کم کار کردی ک خب این مساله قابل حله و درصد فراوانی درس تحقیق 1و2 در سایت پژوهش هست، کلا برای همه دروس سرچ بزنی پیدا میشه :w16:

وقتی زبان رو با اینکه نخوندی ولی تونستی 10% بزنی این خیلی خوبه، پس روی زبان خیلی خیلی برنامه ریزی و حساب باز کن ک قطعا باعث موفقیتت میشه شک نکن...

جالبه بدونی بهار سال گذشته دکتر ایوزیان رو برای همایش آمادگی برای کنکور ارشد ب دانشگاهمون دعوت کردیم، ایشون گفتند اگر از همین حالا هیچ درسی رو نخونید ولی فقط زبان بخونید و بتونید بالای 90% در کنکور بزنید رتبه خوبی قبول میشید نمونه ش هم خانومی بود ک درصد بالای 90 تو کنکور برای زبان کسب کرده بود و حتی 1سوال تحقیق رو هم اشتباه جواب داده بود ولی شبانه دانشگاه الزهرا قبول شده بود (البته تو شبانه یا روزانه بودنش شک دارم)... اینارو نگفتم ک کلا بیخیال بقیه دروس بشی گفتم ک اهمیت زبانو بدونی و حتما حتما روش سرمایه گذاری کن :w16::a030:

وقتی طرحریزی رو خودت میتونی بخونی پس میتونی از پس کنترل پروژه و کنترل موجودی هم بربیای... علی الخصوص پروژه ک نسبت ب موجودی و طرحریزی (البته ب نطر من) آسون تره

کنترل کیفیت برات مشکله چون پیش نیازش آماره ولی اگر بتونی فصل اول کیفیتو بخونی ک مرتبط نیس با آمار اونم خوبه

درباره مشکل امار هم چندتا پیشنهاد دارم:

با توجه ب اینکه گفتی کلاس کنکور تو شهرتون نیس ببین میتونی تو دانشگاه خودت یا دانشگاه های دیگه بری سر کلاس اساتیدی ک خوب درس میدن و خودت هم همزمان باهاش کتاب دکتر ایوزیان رو بخونی و سر اون کلاس رفع اشکال کنی؟

ببین اگه برای کنکور امسال خودتو آماده کردی و امار برات تنها چیز غیرممکنه پس کلا بذارش کنار و دررابطه با کنترل کیفیت هم همون پیشنهادمو عملی کنه خوبه و بچسب ب بقیه دروس

اما اگر میخوای حتما رتبه خوبی کسب کنی و اگر امسال نشد سال دیگه کنکور میدی اون بحثش جداست ک بازهم راه حل داره :w16:

برای امسال پیشنهادم اینه ک چون تا کنکور 3 ماه وقته تو این 3 ماه دروسی رو ک منابع خوبی ازشون در اختیار داری و مشکلی توشون نداری و خیلی خوب بخون و از همه مهمتر تستای کنکورای سال های گذشته رو بزن... اول صحبتم هم گفتم و باز هم تاکید میکنم ک وقتتو بذار رو سوالای پرتکرار کنکور

امیدورام تونسته باشم کمکی کرده باشم بهت... بازهم سوالی داشتی ما درخدمتیم

موفق باشی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...