رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام من دانشجوی ترم اول مهندسی پیوسته معماری هستم.قبل  ازاینکه انتخاب رشته کنم علاقه زیادی به مهندسی شهرسازی داشتم ودردانشگاه هم رشته مهندسی شهرسازی راقبول شدم ولی تعداددانشجو به حدنصاب نرسید ومجبورشدم به دانشگاه دیگری بروم وباتوضیحاتی که استادداشت نظرم عوض شدورشته مهندسی معماری ثبت نام کردم. آلان فکرمیکنم علاقه ای به معماری ندارم وخیلی ناراحت هستم وکلا انگارگیج شده ام وسردرگم هستم ونمی دانم چه تصمیمی بگیرم که به صلاحم باشد.

لطفا خواهش میکنم راهنماییم کنید.

لینک به دیدگاه
در در 17 آذر 1398 در 09:51، Setareh79 گفته است :

سلام من دانشجوی ترم اول مهندسی پیوسته معماری هستم.قبل  ازاینکه انتخاب رشته کنم علاقه زیادی به مهندسی شهرسازی داشتم ودردانشگاه هم رشته مهندسی شهرسازی راقبول شدم ولی تعداددانشجو به حدنصاب نرسید ومجبورشدم به دانشگاه دیگری بروم وباتوضیحاتی که استادداشت نظرم عوض شدورشته مهندسی معماری ثبت نام کردم. آلان فکرمیکنم علاقه ای به معماری ندارم وخیلی ناراحت هستم وکلا انگارگیج شده ام وسردرگم هستم ونمی دانم چه تصمیمی بگیرم که به صلاحم باشد.

لطفا خواهش میکنم راهنماییم کنید.

سلام و وقتتون بخیر

شما قبل از هرچیزی به این فکر کنید که با توجه به راهنمایی‌هایی که بهتون شده، اگه رشته‌ای غیر از معماری رو انتخاب می‌کردین در نهایت دچار همین سردرگمی نمی‌شدین؟

این سردرگمی‌ها ناشی از انتخاب شما بین دو گزینه بوده و در حال حاضر با توجه به اینکه وارد رشته معماری شدین، اندکی مطالعه کنید در موردش و زیبایی‌های این رشته رو درک کنید. معماری یک هنر، سبک زندگی و سپس مهندسی هست.

مطالعاتتون رو انجام بدین، آینده‌ش رو در نظر بگیرین و سپس تصمیم گیری کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...