رفتن به مطلب

راهنمای فرایند ادامه تحصیل در خارج از کشور

ارسال های توصیه شده

از انجایی که بسیاری از شما دوستان مشغول یا به فکر ادامه تحصیل در خارج از کشور هستید .توصیه های زیر در این زمینه بسیار مفید است .

این pdf شامل اطلاعات بسیار مفیدی در مورد نحوه امادگی برای ازمون های زبان و گرفتن مدرک موزد نیاز و همینطور تهیه رزومه مناسب و اطلاعات بسیار مفید دیگر میباشد .

امیدوارم که مفید باشه.:icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

سيييييييييييييييلام من هم ميخوام برم خارج:ws44:كارشناسي رياضي محض هستم ميگن خارجيا واسه اين رشته سرو دست ميشكنن :167:تو ايران كه فكر نميكنم تره واسش خورد كنن:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
حوزه علمیه

از دست شما:ws37:

البته رنکین رشته ای مهم است،شریف میگن علوم پایش قویتره،تهران مهندسیش،دانشگاه ایشون هم که معلومه:ws3:

لینک به دیدگاه

هر گونه اطلاعاتی که دوستان بخوان میتونن در این

پیدا کنند.راجع به تمامی سوال هایی که در ذهن شما ممکن هست پیش بید توضیح داده شده.

من چند تا جزوه در این مورد دارم ولی اگه به همون فروم مراجعه کنید خیلی بهتر هست.

لینک به دیدگاه
بهترین دانشگاه ایران در رنکینگ جهانی نمیدونی کجاست. :icon_pf (34):
پس چرا من تا حالا شما ندیم...بهترین دانشگاه ایران دانشگاه آزاد ساریههه...شما هم همونجا می خونین...نکنه منظورتون دانشگاه تهرانهههه..بابا اونکه دومههه...:ws3:
لینک به دیدگاه
پس چرا من تا حالا شما ندیم...بهترین دانشگاه ایران دانشگاه آزاد ساریههه...شما هم همونجا می خونین...نکنه منظورتون دانشگاه تهرانهههه..بابا اونکه دومههه...:ws3:

من اینجامو دانشگاه آزاذ رودهن رو از قلم می ندازی ؟؟؟؟؟؟:w000::w821:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
  • 11 ماه بعد...
حداقل نمره و مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز دانشگاه های اروپا چیه ؟ ( می دونم تو هر دانشگاه و کشوری متفاوت به طور کلی می خوام )

سلام.

من یعصی از دانشگاههای آلمان و اتریش رو در جریان هستم آیلتس 6 حداقلش هست .تافل هم یادم نیس الان .

فرانسه و ایرلند هم فک کنم 6.5:ws38:

ولی دیگه حداقلش به طور میانگین فک کنم 6 باشه :ws38:

رشتتو تو همون دانشگاهی که میخوای سرچ بزنی نوشته دقیقشو

لینک به دیدگاه
سلام.

من یعصی از دانشگاههای آلمان و اتریش رو در جریان هستم آیلتس 6 حداقلش هست .تافل هم یادم نیس الان .

فرانسه و ایرلند هم فک کنم 6.5:ws38:

ولی دیگه حداقلش به طور میانگین فک کنم 6 باشه :ws38:

رشتتو تو همون دانشگاهی که میخوای سرچ بزنی نوشته دقیقشو

آخه نمی دونم رشته اش چیه :ws3: فقط از من خواسته براش تحقیق کنم . فرق آکادمیک با جنرال ایلتس چیه؟

لینک به دیدگاه
آخه نمی دونم رشته اش چیه :ws3: فقط از من خواسته براش تحقیق کنم . فرق آکادمیک با جنرال ایلتس چیه؟

آها .

همون حداقل 6 رو بهش بگو.

ولی بعصی رشته ها هم هستن که زیر 7 قبوا ندارن.میانگینش 6

ببین آکادمیک برای اینه که برای تحصیلات دانشگاهی -ارشد اینا بخواب بری .واسه دانشگاه و تحصیل

جنرال برای دوره‌های کوتا‌ه‌مدت کار و زندگی و اینا.ویزاهای غیر تحصیلی.

فرق 2 تا آزمونش هم تو راینیتگ و ریدینگ هست .

اسپیکینگ و لیسنیگ شبیه هم هست تو هر دو آزمون .

این لینک رو نگاه کن مفید هست . در مورد آزمون آیلتس و اینا .

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...