رفتن به مطلب

روابط عجیب دختر و پسردرشهرک غرب

ارسال های توصیه شده

عسیسمم من از غایب جان پرسیدمم به خدا اعتقاد دارن یا نه

چون تو خیلی از تاپکهای ایشونن یه چیزهای دیگه متوجه شدممم...

وقتی کسی به چیزی اعتقاد نداره؟ ایا میشه به اسمه اون قسم بخوره؟

اون قسم من یه جور استعاره بود. البته موضوع این بحث با اعتقادات ربط داره یا نه نمیدونم. ولی اگه بخوابی بدونی میگم: تا آنجا که من فهمیده ام , تمام مردم مذهبي غيرجدي بوده اند. و به سبب همين غیر جدي بودن آنان است كه بشريت دچار تحول نشده است. اگر تمام انسان هاي مذهبي، به عوض اينكه فقط در مورد باورها حرف بزنند و چيزهايي را به بحث بكشانند كه قابل اثبات نيست، فقط فکر میکردند.... معرفت انساني جهشي كوانتومي مي كرد. این بخشی از اعتقاد من است.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 80
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

متاسفم که با حرفامون شما رو یاد طالبان انداختیم.:banel_smiley_4:

اما توی خاطره ایی که من تعریف کردم ،یه نکته برای خودم خیلی جالب بود و اون اینکه اون دختر خانوم از اینکه دوست پسرش جلوی چشم 3 نفر آدم غریبه این طور از بدنش استفاده کنه ناراحت نشد ،اما از هزینه ی چند صد تومنی شارژ تلفنش انقدر ناراحت شد که کسی رو که انقدر دوسش داشته که اجازه ی چنین کاری بهش داده بو کتک زد و کارشون به فحش رسید .

قیمت کدوم بالاتره؟

این قضیه نمیتونه اینجوری باشه که شما تصور میکنید. در ضمن بدن قیمت نداره. اون کار اونا مثل چیدن گل هست. فروشی هم نمیتونه باشه که براش قیمت بذاریم. اونم ما که اصلآ ربطی به ما نداره و اونا خودشون دارن کار خودشونو میکنند و ما حتی نباید نگاه هم میکردیم. این جور ببخشید ( فضولی ها تو کار دیگران ) از ابداعات ایرانی جماعت است که از یک قرن پیش در همه دنیا منسوخ شده.

لینک به دیدگاه
اون قسم من یه جور استعاره بود. البته موضوع این بحث با اعتقادات ربط داره یا نه نمیدونم. ولی اگه بخوابی بدونی میگم: تا آنجا که من فهمیده ام , تمام مردم مذهبي غيرجدي بوده اند. و به سبب همين غیر جدي بودن آنان است كه بشريت دچار تحول نشده است. اگر تمام انسان هاي مذهبي، به عوض اينكه فقط در مورد باورها حرف بزنند و چيزهايي را به بحث بكشانند كه قابل اثبات نيست، فقط فکر میکردند.... معرفت انساني جهشي كوانتومي مي كرد. این بخشی از اعتقاد من است.

مطمئنید جدی نیستند؟ جدی از چه نظر؟؟

لینک به دیدگاه

مطمئنید جدی نیستند؟ جدی از چه نظر؟؟

چرا خدا ساخته شد؟ فقط برای پاسخ دادن به این پرسش بی پاسخ که چه کسی گیتی را آفرید؟ از این سوال، تمام مذاهب به فرضیه هایی فرو می روند , "خداوند دنیا را آفرید"... ولی آن پرسش دقیقاٌ مانند تناقض نمای برتراند راسل است. تفاوتی نیست. یکی ریاضیات است و دیگری مذهب، ولی مشکل یکی است. اصل کلی این است که هرچیز که آفریده شده باید توسط شخصی آفریده شده باشد. چگونه می تواند به خودی خودش به جهان هستی آمده باشد؟ بنابراین مذاهب با آوردن خدا به شما کمک می کنند تا مشکل "گیتی را که آفرید" را حل کنید.

ولی شما با خدا چه خواهید کرد؟ آیا خدا وجود دارد؟ اگر خدا وجود داشته باشد، آنوقت چه کسی او را آفرید؟ اگر او وجود نداشته باشد، آنوقت چگونه توانسته که این گیتی را خلق کند؟ اگر خود خدا وجود نداشته باشد، چگونه می تواند جهان هستی را بیافریند؟ و اگر وجود داشته باشد، آنوقت جمله ی قصار شما چه می شود که هرآنچه که هست باید خالقی داشته باشد؟ نه، این را نپرس! این چیزی است که تمام مذاهب می گویند , نپرس که خدا را چه کسی خلق کرده. ولی این عجیب است: چرا که نه؟ اگر این پرسش در مورد جهان هستی اعتبار دارد، پس چرا وقتی در مورد خدا به کاربرده می شود، بی اعتبار می گردد؟

و زمانی که بپرسی خدا را که آفریده، آنگاه وارد یک پسرفت و قهقرای مسخره می شوی. آنوقت

می توانی ادامه بدهی: خدای شماره یک، خدای شماره دو، خدای شماره سه؛ و به شماره دادن به آن ها ادامه می دهی.... ولی در نهایت پرسش همان است که بود. پس از شمارش هزاران خدا درخواهی یافت که آن پرسش بطور روشن و واضح و دست نخورده باقی مانده است. حتی یک فررفتگی کوچک هم با این پاسخ ها در آن پرسش به وجود نیامده است: چه کسی این کائنات را آفرید؟ پرسش همان است.

به نظر من، جهان هستی یک راز است. نیازی ندارد که زیرپای شما بایستد، جهان هستی نیازی ندارد که درک شود. آن را زندگی کن، به آن عشق بورز، از آن لذت ببر , با آن باش. چرا تلاش می کنی آن را درک کنی؟

من مخالف خدا نیستم، من فقط با فرضیات احمقانه که راه به جایی نمی برند مخالفم.

لینک به دیدگاه
خوب ایشون از اعتقاد من سئوال کرد منم مجبور شدم به احترام ایشون جواب بدم.

والا من فقط گفتم چرا به نظرتون افراد دینی جدی نیستن

لینک به دیدگاه

چند روز پیش با یکی از دوستانم رفته بودم بیرون قرار بود بعد از خرید با من از هم جدا بشیم و اون بره سراغ BFاش

زمانی که اومد سر قرار با من ، با یه پسر دیگه بود :jawdrop:

بین راه از با یکی آشنا شد و با جار و جنجال من فقط تونستن شماره رد و بدل کنن :icon_pf (34):

توی یکی از مغازه هایی که برای خرید رفته بودیم فروشنده اش دوتا پسر جوون بودن که باز اون جا هم بیکار نشست و شماره رد و بدل شد :banel_smiley_4:

این قدر عصبانی بودم از دستش که داشتم خفه می شدم :w00:

خریدم رو نصفه رها کردم و قصد برگشت داشتم

اون هم زنگ زد به پسری که باهاش قرار داشت و گفت زودتر بیاد دنبالش

جالب تر از همه این بود که بهش گفت با دوستت علی بیا چون من هم دوستم رو دارم میارم

وقتی قطع کرد ازش پرسیدم احیانا منظورش که من نبودم !!!! :w16:

به من گفت : نه بابا اون دوستش خیلی جیگره :jawdrop:نمی تونستم بگم همین جوری بیارش که مثلا تو رو بهانه کردم ؛ وگرنه اخلاق مزخرف تو رو می شناسم :icon_pf (34):

و این هم نمونه ای از روشن فکری بود

آقایونی که این مسائل رو جز روشن فکری می دونه باید متوجه بشه که دختری که یک بار پا داد مطمئن باشه که 100 بار دیگه هم این کار رو می کنه چون هیچ محدودیتی برای خودش نداره و البته خیلی هم زود دلزده می شه و همیشه به دنبال کیس بهتره

و دقیقا عین همین موضوع هم در مورد خانوما صدق می کنه

کاش یه کم به ارزش خودمون فکر می کردیم و بعد چنین راحت خودمون رو ملعبه دست دیگران می کردیم :ws44:

لینک به دیدگاه

آقایونی که این مسائل رو جز روشن فکری می دونه باید متوجه بشه که دختری که یک بار پا داد مطمئن باشه که 100 بار دیگه هم این کار رو می کنه چون هیچ محدودیتی برای خودش نداره و البته خیلی هم زود دلزده می شه و همیشه به دنبال کیس بهتره

و دقیقا عین همین موضوع هم در مورد خانوما صدق می کنه

کاش یه کم به ارزش خودمون فکر می کردیم و بعد چنین راحت خودمون رو ملعبه دست دیگران می کردیم :ws44:

این کار ها یه جور بازی در دوران جوونی است و بد و خوب نداره. فقط یک نوع بازی است. نمیشه گفت کار بدی است چون عادت نمیشه اگه هم شد خوب هر کسی بلده که چه جوری از خودش مواظبت بکنه. چیزی که از اینم بد تره نگاه بد جامعه به این کار بعضی از جوونهاست. کاری که شما هم انجامش میدی . هم با ایشون رفت و آمد میکنی و هم بدشو میگی. این کار این جوونا بد که نیست بلکه ایجاد یه نوع محرک ذهنی برای پاسخ به ناهنجاری هایی است که در گذشته داشته و البته پس از مدتی خود بخود از بین میره. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان

عجب دنیاییییییییییییه ها . اینقدر اینا در تنگنا هستند که برای سالم ترین نوع ایجاد ارتباط یعنی رد و بدل کردن شماره تل هم خبرشون به اونور دنیا میرسه ..واقعا که ..:icon_pf (34):

راستش من نمیدونم کجای این مشکل داشته یا تعجب برانگیز بوده خب در همه ی دنیا الان واسه ملاقات بعدی شماره رد و بدل میشه پس چیکار کنن ؟؟!!!

لینک به دیدگاه
عجب دنیاییییییییییییه ها . اینقدر اینا در تنگنا هستند که برای سالم ترین نوع ایجاد ارتباط یعنی رد و بدل کردن شماره تل هم خبرشون به اونور دنیا میرسه ..واقعا که ..:icon_pf (34):

راستش من نمیدونم کجای این مشکل داشته یا تعجب برانگیز بوده خب در همه ی دنیا الان واسه ملاقات بعدی شماره رد و بدل میشه پس چیکار کنن ؟؟!!!

اره ولی نه با ایجاد ترافیک

لینک به دیدگاه

خوب دکتر جان اخه میدونی چیه

همه اینا به یه رابطه سالم منجر نمیشه... مگه ادم در روز میخواد جند بار با چند نفر رابطه ایجاد کنه؟

هر روز هر دفعه با یه کی

پس همه ارزش دوستیو دارن دیگه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
خوب دکتر جان اخه میدونی چیه

همه اینا به یه رابطه سالم منجر نمیشه... مگه ادم در روز میخواد جند بار با چند نفر رابطه ایجاد کنه؟

هر روز هر دفعه با یه کی

پس همه ارزش دوستیو دارن دیگه:banel_smiley_4:

خب اون مسئله اش جداست . هر نوع رابطه ای چه در خیابان چه در محل کار ممکنه شکست بخوره . ولی این طرز نمایشش بقول دوستمون ترافیک رو به هم زدن خیلی زشته :rose:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...