رفتن به مطلب

نظرتون درمورد آویزون یه نفر دیگه بودن چیه ؟

ارسال های توصیه شده

نظرتون درمورد آویزون یه نفر دیگه بودن چیه ؟و اینکه به کی میگن اویزون ؟ چرا اویزون ؟ علایم ش چیه ؟خوبه اویزون باشی ؟ کیا نیستن ؟ کیا هستن ؟ اصلا اینجا کجاست ؟ من کیم ؟ اون کیههه ؟ کیهههه؟؟؟ کیی....یهه؟؟؟؟

فک کنم .....ادم توی هر رابطه ی دو طرفه ای اگه مجبور شد به صورت یک طرفه و بطور تکراری خودش را اثبات کنه بهتر به اون رابطه پایان بده چون واقعا قرار گرفتن در همچین پروسه ی عذاب اوری ،بی ارزش و پسته ،حتی اگه طرف مقابل خدا باشه .. .

پاورقی

1- اولا هدف از زدن این پست توهین و بی احترامی نیس

2-معادل بهتری برای این کلمه پیدا نکردم اگه کسی سراغ داره بگه

3- کسانی هستند که انچنان ارتباط گرم و صمیمی با گذشتی دارند که به مخاطبشون حتی ذهنیت این طرز فکر که رو نمی دن و عده ای هم کاملا برعکس

لینک به دیدگاه
به طرز عجیبی پر رو :banel_smiley_4:

اما فک کنم به اونایی بگن اویزون که هزینه ارتباتشون رو نپردازند یا یه جورایی سر بار باشن لزوما پرو نیستن نقطه ضعفایی دارن که می خوان اونو کس دیگه ای براشون بر طرف کنه یه جور مزاجم یا ....

لینک به دیدگاه

من فکر می کنم آدمایی که اعتماد به نفس پایینی دارن و عزت نفسشون به طرق مختلف شکسته شده وقتی کسی رو پیدا می کنن که تمام نداشته های اونا رو داره بی اراده به سمتش کشیده می شن و در اصطلاح نقش آویزون رو بازی می کنن و خب این جور روابط تهش معلومه چی میشه ...

البته موارد آویزونی زیاده مثلا آویزونیه یه پول دوست به یه بچه پولدار

آویزونیه یه زشت به یه خوشگل

و ...

لینک به دیدگاه
اما فک کنم به اونایی بگن اویزون که هزینه ارتباتشون رو نپردازند یا یه جورایی سر بار باشن لزوما پرو نیستن نقطه ضعفایی دارن که می خوان اونو کس دیگه ای براشون بر طرف کنه یه جور مزاجم یا ....

آره شاید :ws38:

لینک به دیدگاه
من فکر می کنم آدمایی که اعتماد به نفس پایینی دارن و عزت نفسشون به طرق مختلف شکسته شده وقتی کسی رو پیدا می کنن که تمام نداشته های اونا رو داره بی اراده به سمتش کشیده می شن و در اصطلاح نقش آویزون رو بازی می کنن و خب این جور روابط تهش معلومه چی میشه ...

البته موارد آویزونی زیاده مثلا آویزونیه یه پول دوست به یه بچه پولدار

آویزونیه یه زشت به یه خوشگل

و ...

درسته :flowerysmile:

به نظرم عده ی عشق میکنند در کل اویزون یه نفر دیگه باشن حالا به هر دلیلی از نقطه ضعف های شخصیتی گرفته تا ضعف های علمی کاری و الخ..خلاصه میان از اون یه نفر بت میسازن و پزستش میکنند

بعضی هم ممکته از رو دوس داشتن یا نیاز عاطفی ناخواسته اویزون یه نفر دیگه بشن اینم یه نوع مصیبتیه.

خلاصه دلایلش مختلفه که خودت بهتر میدونید اما...درست

اما چرا گاهی وقتا با وجود این شرایط ارتباط هایی پیدا میشن که معنی و مفهوم اویزون بودن رو نمی دن چرا ؟؟؟

لینک به دیدگاه
درسته :flowerysmile:

به نظرم عده ی عشق میکنند در کل اویزون یه نفر دیگه باشن حالا به هر دلیلی از نقطه ضعف های شخصیتی گرفته تا ضعف های علمی کاری و الخ..خلاصه میان از اون یه نفر بت میسازن و پزستش میکنند

بعضی هم ممکته از رو دوس داشتن یا نیاز عاطفی ناخواسته اویزون یه نفر دیگه بشن اینم یه نوع مصیبتیه.

خلاصه دلایلش مختلفه که خودت بهتر میدونید اما...درست

اما چرا گاهی وقتا با وجود این شرایط ارتباط هایی پیدا میشن که معنی و مفهوم اویزون بودن رو نمی دن چرا ؟؟؟

ببین کلا این چیزایی که شما و بقیه گفتید درست

به جای خود

اگر بخواین زندگی حیوانات رو بررسی کنیم چند مدل روابط هست. همزیستی مسالمت آمیز، انگلی، شکارو شکارچی

قبول دارم که چنین افرادی وجود دارن ولی وقتی رفاقت در میون باشه دیگه کسی نمیاد بسنجه و چرتکه بندازه که من برای فلانی این کارارو انجام دادم اون در عوض 70 درصدشو برای من انجام داد!

چه اشکالی داره اگر کسی نیاز عاطفی داره در حد نرمال کمکش کرد؟ چه اشکالی داره دو دوست هر کدوم تو جنبه هایی که تواناتر هستن به همدیگه کمک کنن و تو فکر این هم نباشن که این کمک یک به یک باشه؟ معنای انسانیت غیر از اینه؟

متاسفانه جامعه ما روز به روز داره خشن تر میشه

لینک به دیدگاه

استاد ما میگفت،هر وقت ذهنتان خسته شد،از پا آیزان شوید تا به مغزتان خون برسد.

آویزان شدن دیگران = انگل شدن = کیف دنیا را کردن !!!!

three_hanging_calla.1024.jpg

لینک به دیدگاه
استاد ما میگفت،هر وقت ذهنتان خسته شد،از پا آیزان شوید تا به مغزتان خون برسد.

آویزان شدن دیگران = انگل شدن = کیف دنیا را کردن !!!!

three_hanging_calla.1024.jpg

برخورد خودت با این جور ادما چطوره ؟

تا چه حد اجازه میدی ارتباط داشته باشن ؟

البته با توجه به نظریه نسبیت :ws3:

لینک به دیدگاه

ببین کلا این چیزایی که شما و بقیه گفتید درست

به جای خود

اگر بخواین زندگی حیوانات رو بررسی کنیم چند مدل روابط هست. همزیستی مسالمت آمیز، انگلی، شکارو شکارچی

قبول دارم که چنین افرادی وجود دارن ولی وقتی رفاقت در میون باشه دیگه کسی نمیاد بسنجه و چرتکه بندازه که من برای فلانی این کارارو انجام دادم اون در عوض 70 درصدشو برای من انجام داد!

چه اشکالی داره اگر کسی نیاز عاطفی داره در حد نرمال کمکش کرد؟ چه اشکالی داره دو دوست هر کدوم تو جنبه هایی که تواناتر هستن به همدیگه کمک کنن و تو فکر این هم نباشن که این کمک یک به یک باشه؟ معنای انسانیت غیر از اینه؟

متاسفانه جامعه ما روز به روز داره خشن تر میشه

ببین داش وحید اولا خیلی تشکر

چون فک میکنم نکته های جالبی توی حرفات بود که نمی دونستم و دید خیلی جامعی داشتی نسبت به این قضیه

اما گاهی وقتا دلیل محدودیت خیلی از ارتباط ها فقط بخاطر ترس از همین مسئله است که طرف مقابل فک نکنه اویزونش شدی

مثلا تو یک اداره با اینکه زیس خوبی داری ولی فقط به دلیل اینکه او یا دیگران این برداشت رو نداشته باشن کمتر رابطه برقرار می کنی باش منظورم رابطه دوستانه

یا استاد توی دانشگاه ..

می دونی که بعضی ادما همه رو به شکل اویزون و طفیل میبینند .:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
برخورد خودت با این جور ادما چطوره ؟

تا چه حد اجازه میدی ارتباط داشته باشن ؟

اولین پیش شرط ، رشد یک قارچ یا انگل آویزون،وجود چیزی است به نام میزبان.

ماهیت من طوریه که زیاد میهمانی نمیدم،پس کسی زیاد نمیتونه آویزونم بشه!!!

مگر اینکه به زور یه طناب بندازه گردنم و بخواد منو به طرف خودش بکشه،که منم چنان طناب را محکم میکشم که با کله بخوره زمین!!!!

:167:

لینک به دیدگاه
اولین پیش شرط ، رشد یک قارچ یا انگل آویزون،وجود چیزی است به نام میزبان.

ماهیت من طوریه که زیاد میهمانی نمیدم،پس کسی زیاد نمیتونه آویزونم بشه!!!

مگر اینکه به زور یه طناب بندازه گردنم و بخواد منو به طرف خودش بکشه،که منم چنان طناب را محکم میکشم که با کله بخوره زمین!!!!

:167:

افرییین

نظرت در مورد دوس داشتن های یه طرفه چیه ؟

دیدی که خیلیا هستن بنا به دلایلی یکی رو دوست دارن و از هر فرصتی برای اثبات دوست داشتنشون استفاده میکنند اما طرف مقابل تمایلی نداره و به طور پیوسنه این سیکل تکرار میشه به نظرت ادامه اش به نتیجه میرسه ؟

اینجا دیگه بحث انگل و اویزون بودن مطرح نیس نوع محترمانه تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...