رفتن به مطلب

به کدوم زمینه بیشتر تو انجمن پرداخته بشه بهتره؟  

65 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به کدوم زمینه بیشتر تو انجمن پرداخته بشه بهتره؟

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز شهرساز و غیر شهرساز

اینجا این تاپیک زده شد به این خاطر که دوستانی که میان انجمن (شهرسازی) هم یه نظری راجع به انجمن بدن هم اینکه عنوان کنن نبود چه جور اطلاعاتی رو اینجا بیشتر احساس میکنن یا به چه زمینه ای کمتر توجه شده و یا اینکه بیشتر خواهان چه جور اطلاعاتی هستن

و اینکه احیانا تو پیدا کردن مطلبی یا شرکت در بحثی مشکل دارن اینجا عنوان کنن تا دوستای خوبمون و مدیرای محترم گروه شهرسازی راهنمای های لازم رو بهشون ارائه بدن

و البته پیشاپیش هم از حضور فعالتون تشکر میکنم

لینک به دیدگاه
be nazare man ye shahrsaz ye modiriate ghavi va kar amadro lazem dare.

ممنون دوست عزیز

ولی اینجا همونطور که گفته شد بیشتر به این خاطره که بدونیم بچه های که میان انجمن چه کمبودای حس میکنن و بیشتر تو انجمن دمبال چه مطالبین که اینجوری بهتر بشه تاپیکارو هدایت و مدیریت کرد:Ghelyon::w02:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

چیزی که احساس کردم تو این 6 سال و اندی که من در رشته شهرسازی غوطه ورم، از همه بیشتر بهم کمک کرده، پررو بودنه!

شاید به نظرتون خنده دار باشه اما از نظر من یه شهرساز موفق شهرسازیه که:

پر رو باشه

شوخ باشه

سرزبون داشته باشه

پشتکار شدیدی داشته باشته

و از همه مهم تر فضول باشه!

البته نه تو امور شخصی ملت...

سر بکشه به هر موردی که فکر میکنه توی یه شهر ممکنه به پستش بخوره!

مطمئن باشید بچه خرخونا، شاید شاگرد اولای خوبی باشن، اما شهرسازای خوبی نیستن!

لینک به دیدگاه
دوستم میگه

شهرساز باید شجاع باشه و قدرت بیان داشته باشه تا بتونه از طرحهاش دفاع کنه

فکر کنم این بهتر از هر درسی و تجربه ایی باشه.

دقیقا همینطوره بعضی اوقات میشه با بیان خوب یه طرح متوسط رو تا سطح عالی بالا بر و گاهی یه طرح خوب با عدم بیان مناسب تا حد ضعیف پایین میاد

چیزی که احساس کردم تو این 6 سال و اندی که من در رشته شهرسازی غوطه ورم، از همه بیشتر بهم کمک کرده، پررو بودنه!

شاید به نظرتون خنده دار باشه اما از نظر من یه شهرساز موفق شهرسازیه که:

پر رو باشه

شوخ باشه

سرزبون داشته باشه

پشتکار شدیدی داشته باشته

و از همه مهم تر فضول باشه!

البته نه تو امور شخصی ملت...

سر بکشه به هر موردی که فکر میکنه توی یه شهر ممکنه به پستش بخوره!

مطمئن باشید بچه خرخونا، شاید شاگرد اولای خوبی باشن، اما شهرسازای خوبی نیستن!

شدیدا تایید میشه:w16:

لینک به دیدگاه
یعنی واقعا نمی دونی چرا جواب درصر ها بیشتر از 100 شده؟:ws2:

چون ممکنه یه نفر بیشتر از یه گزینه زده باشه:ws28:

خیلی باهوشم نه؟:ws2:

:banel_smiley_4:عوض خندیدن تو نوشتن متنت دقت کن سوتی املایی ندی :ws3:

شهرسازا کلاً همشون باهوشن :ws3:

خودمونو خیلی تحویل نگیریم ، تو این رشته لااقل تو هم رشته ای های من نادان زیاد پیدا میشه :ws28:

دوستم میگه

شهرساز باید شجاع باشه و قدرت بیان داشته باشه تا بتونه از طرحهاش دفاع کنه

فکر کنم این بهتر از هر درسی و تجربه ایی باشه.

درست میگه دوستت :ws31:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
1-آشنایی با قوانین شهرسازی و معماری

2-شجاعت تا بتونه از طرحهاش دفاع کنه

3-قدرت بیان

4-.........................

با حرفتون کاملاً موافقم :a030:

اما نظر دوستمون روی مطالبی بوده که تو انجمن قرار میگیره. اینکه چه نوع مطالبی بیشتر مورد نیاز شهرسازان هستش تا در انجمن برای استفاده قرار بگیره. :a030:

لینک به دیدگاه

به نظر من با توجه به اینکه اکثرا دانشجویان تو انجمن فعالیت می کنن و همچنین عده قابل ملاحظه ای از کاربران فعال پشت کنکور کارشناسی ارشد مشغول به کارند اولویت اول میتونه ارتقاء سطح علمی باشه مثل کتابخوری Neutron که کاملا هدفمند و خاص به ارتقاء سطح علمی بچه ها کمک میکنه و در اولویت دوم مسائل کاری و نحوه کارکردن حرفه ای و نیازهای اونه البته به صورت کاملا علمی.

لینک به دیدگاه
به نظر من با توجه به اینکه اکثرا دانشجویان تو انجمن فعالیت می کنن و همچنین عده قابل ملاحظه ای از کاربران فعال پشت کنکور کارشناسی ارشد مشغول به کارند اولویت اول میتونه ارتقاء سطح علمی باشه مثل کتابخوری Neutron که کاملا هدفمند و خاص به ارتقاء سطح علمی بچه ها کمک میکنه و در اولویت دوم مسائل کاری و نحوه کارکردن حرفه ای و نیازهای اونه البته به صورت کاملا علمی.

:w02::icon_pf (17)::w02::icon_pf (17)::icon_pf (17):

اینه همون چیزی که هی من خودمو میکشم جا بندازم اینه

ببینید چه قشنگ توضیح داد

بقی بچه ها میان اونام لطف کنن تو همین مایه ها پست بذارن

اگه نه که همین که شهرسازیو انتخاب کرده یعنی هم قدرت بیان داره هم شجاعت

مهم اینه که اینجا چی لازم داره که بتونه به بالا بردن سطح علمی انجمن کمک کنه

لینک به دیدگاه

وحید جون میدونم اسپم میشه اما خیلی مخلصیم. :a030:

بچه های دیگه به جای اینکه تشکر کنند بیان پست بزارن تا سطح علمی و .... بچه های انجمن بالا بره. (قابل توجه بعضی ها منظورم 700 و خورده ای هست ):167:

لینک به دیدگاه

به نظر من بزرگترین مشکل شهرسازی ومعماری کشور ما اینه که ما هنوز داریم توی 100 سال پیش سیر میکنیم.وحتی چیزهایی رو هم که به ما یاد میدن خیلی قدیمیه.مگر این که یک نفر خودش بخواد پیشرفت کنه وگرنه با این وضعیتی که من میبینم تو دانشگاه کسی به ما چیزی یاد نمیده فقط هر استادی که میاد دوست داره نظرات خودش رو غالب کنه.

ولی توی این انجمن بحث های خیلی خوبی میشه.به نظر من بحث هایی که اینجا میشه خیلی بهتر از بحث های توی محیط دانشگاست چون اینجا هر کس واقعا نظر خودش رو میده.

لینک به دیدگاه

مسلما هر کدوم از ما تو دوران تحصیل، کلاسای اساتید سرشناسی رو تجربه کردیم، بزرگایی مثل( احمد سعید نیا، محمود توسلی، پاکزاد و ...)

فکر می کنم اگر جزوه کلاسای این اساتید، طرز فکرا و ایده هاشون در اختیار بچه های انجمن قرار بگیره به رشد همه کمک زیادی می کنه :w16:

لینک به دیدگاه
وحید جون میدونم اسپم میشه اما خیلی مخلصیم. :a030:

بچه های دیگه به جای اینکه تشکر کنند بیان پست بزارن تا سطح علمی و .... بچه های انجمن بالا بره. (قابل توجه بعضی ها منظورم 700 و خورده ای هست ):167:

:ws28::ws28::ws28::ws28::ws28: خیلی خوب اومدی ابی جون

قلیاش بیان جلو :w02:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به نظرم یک شهرساز علاوه بر خصوصیت هایی که دوستان گفتند باید وقتی به جایی رسید یادش نره کی بوده چه هدف هایی داشته.قرار بوده به فکر مردمش باشه نه جیبش:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...