رفتن به مطلب

سوال یه استاد دانشگاه از دانشجویانش

ارسال های توصیه شده

به نظر من هم اروپاییان و غرب و روسیه و چین دارن از ایران استفاده میبرند.وجود ایران باعث میشه که این کشور ها همیشه بهانه ای واسه فروش سلاح داشته باشند و همینطور از طریق اعمال تحریماشون با فروش قاچاق قطعات صنعتی به ایران چندین برابر قیمت واقعی سود کنند همچنین هر وقت نیز عمر این منبع رو به اتمام بود همانطور که احمد شاه و رضا شاه و محمد رضا رو در ایران بی پشت و پناه ول کردند به راحتی نسخه ایشان را نیز خواهند پیچید.منتها در این میان سیاستهای رهبران ما نیز کمک شایانی در پیشبرد اهداف اونها داره نمونه بارزش کمک به حزب الله و حماس و خصوصا این گند آخر که کلی سلاح فرستاده بودند نیجر و کشف شد و گندش دراومد. خود رهبران ما به ترس سیاسی جامعه جهانی از ایرانی دامن میزنند در حالیکه واقعیت این هست که به نظر من این ترس فقط در لایه های عادی جامعه است و غولهای اقتصادی اونها و رهبرانشون با تکیه بر توانهای عظیم علمی ، صنعتی و نظامی که در اختیار دارند هیچ ترسی از ایران به صورت واقعی ندارند و فقط با تکیه بر رسانه هاشون ایران ستیزی رو در بین سایر کشورها و مردم تبلیغ میکنند.

لینک به دیدگاه
...................................................................................

........................................................................

................................................................

........................................................

...........................................

...................................

............................

.....................

................

...........

........

.....

...

..

.

تو یکی از دانشگاه های اروپا استادی از دانشجویان خود این سوال را پرسید؟

اگر امشب بخوابید فردا صب که بیدار شدید بهتون گفتن سوئیس یا سوئد به فناوری کامل انرژی هسته ای و ساخت بمب دست یافته چرا هیچ مقام امنیتی و دولتی در دنیا دچار ترس و اضطراب نخواهد شد ولی اگر بگویند ایران یا کره شمالی به چنین فناوریی دست یافته اند اون روز رو هیچ مقام امنیتی و دولتی و کلا هیچ فرد عادی و شهروند معمولی دردنیا رو اسوده نخواهد بود؟

هاااااااااااااااا چرا؟:ws38:

به نظرتون ایران و کره شمالی چی دارن که دنیا این همه ازشون می ترسن ؟:jc_thinking:

من فک کنم سران ایران و کره چیزی اضافه ندارن تازه یه چیزی هم کم دارن

بخاطر همین هم دنیا ازشون میترسه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...