رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز:icon_gol:

اخرین فیلمی که دیدی چی بود

هنرپیشه هاش کیا بودن

کارگردانش کی بود؟

موضوع فیلم چی بود؟به نظرتون ارزش وقت گذاشتن برا دیدنش رو داره

اگه میتونید یه خلاصه ای از فیلم رو بنویسید

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

اخرین فیلمی که هنوز تمومش نکردم ونصفه مونده فیلم Scent Of a Woman با بازی زیبای بازیگر بی بدیل سینمای جهان ال پاچینو هستش

البته فیلم یخورده قدیمیه ومربوط به فضای اجتماعی دهه نود امریکاست

MV5BMTk1NjM2OTM5M15BMl5BanBnXkFtZTcwNzQ2NjEyMQ@@._V1._SX214_CR0,0,214,314_.jpg

A prep school student needing money agrees to "babysit" a blind man, but the job is not at all what he anticipated.

Director:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Writers:

(novel),
(screenplay),
»

Stars:

,
and

اینم توضیحات سایت imdb درمورد فیلم بود

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

مرسی از تاپیک خوبت:icon_gol:

همین دیشب به دلیل بیکاری دنس استریت 3 رو دیدم...:girl_in_dreams:

داستانش مثل قسمت های قبل بود.... تا حدودی سرگرم کننده اما به نظرم از سری های قبلیش ضعیف تر بود.

خودم به شخصه از این جور فیلما خوشم نمیاد.... اما واسه کسایی که از سینما انتظار زیادی ندارن بد نیست.:mornincoffee:

داستانشم درباره ی گروه های رقص خیابونی هست که همین رقصشونه که آدم رو تا حدودی جذب میکنه ...همین:ws51:

لینک به دیدگاه

اخرین فیلمی که دیدم تماشای دوباره فیلم غریزه اصلی 2 بابازی شارون استون بود

البته این دفعه به تنهایی وبه دور از مزاحمت

از تماشای فیلم به صورت بیش از یک نفر متنفرم!

ملودرامی جنایی پورنو که سری اولش خیلی بهتر ودارای مضمون کاملتری بود

فک نکنم دیگه شارون استون بتونه اینو تریلوژی بکنه

فیلم +24 هست وبرای دیدن کودکان اصلا مفید نیست!دی:

لینک به دیدگاه

با اجازتون فصل نهم قهوه تلخ رو دیدم!!!!

به نظرم تا یه جایی خوب پیش رفت (تا فصل 5-6) . ولی از اون به بعد خراب شد . نکته خنده دارش اکثرا باباشاهه و دوستش:4chsmu1:

مهم تر از همه این فیلم هنر مهران مدیری رو توو جا انداختن تکه کلام ها اثبات میکند.پایان.:mornincoffee:

لینک به دیدگاه

دوستای خوبم اگه میشه دقیقا آخرین فیلمی که دیدین رو با کمی توضیح درباره ی فیلم اینجا بذارین تا بچه ها بتونن استفاده کنن و فقط به کلمه ی "خوب بود" بسنده نکنید.:icon_gol:

اگه میخواین فیلمی رو به دوستان پیشنهاد کنید که ببینن تاپیک فیلمهایی که ارزش وقت گذاشتن رو دارن مخصوص این کاره:wubpink:

لینک به دیدگاه

اخرین فیلمی که دیدم ملودرام تاریخی تریستان و بود که ماجرایی عاشقانه وتاریخی درابتدای تاریخ تاسیس بریتانیا ودوران حکومت ایرلندیها برجزیره هستش

فقط سطح سرگرم کننده!!

بعدش فیلم Undisputed 2 که یه بوکسور حرفه ای سنگین وزن امریکایی رو تو کیف میدزدن وبرای قمار وراه انداختن کار مافیا میبرنش تو زندانهای روسیه!

بجز صحنه های اکشن فیلم از سطح نازلی برخوردار بود ولی خب بالاخره فیلم هم یه چیز سلیقه ای هست

دراخر هم قسمت نهم قهوه تلخ که برای من هر قسمتش یه نوع جذابیت خاصی داره حتی اگه فقط به فکر گیشه باشه به اصطلاح!

لینک به دیدگاه

خلاصه داستان : بر اساس مهندسی ژنتینک کودکی متولد می شود . این کودک سالها بعد تبدیل به یک ادمکش خونسرد و حرفه ای به نام ” مامور 47 ” می شود که با دریافت پول شخصیتهای سیاسی را می کشد ! در جریان یک توطئه علیه مامور۴7 پلیس بین الملل و نظامیان روسی وی را تحت تعقیب قرار می دهند و…

کارگردان : Xavier Gens

نویسنده : Skip Woods

بازیگران شاخص : Timothy Olyphant - Dougray Scott - Olga Kurylenko - Robert Knepper - Ulrich Thomsen - Henry Ian Cusick - Michael Offei - Eriq Ebouaney - James Faulkner

ژانر : Action / Crime / Thriller

مدت زمان فیلم : 100دقیقه

تاریخ انتشار : 21 November 2007

کشور : France / USA

محصول : 2007

تحلیل فیلم : هندی ها یک ضرب المثل دارند که می گویند : یا پول دار شو یا بمیر ! دقیقا این ضرب المثل درباره ی فیلم هیتمن ( که اگر بخواهیم به فارسی ترجمه کنیم می شود ” ادمکش حرفه ای ” یا یک چیزی تو این مایه ها !) صدق می کند . تهیه کنندگان هالیوودی همواره به دنبال راه حلی برای پول در اوردن از سینما می گردند و این بار سراغ یکی از معروفترین بازی های دنیای بازی رفته اند . تبدیل بازی به فیلم سینمایی همواره یکی از بدترین کارهای دنیای سینما بوده است !

از این گونه تبدیل ها می توان به فیلمهایی نظیر ” رزیدنت اویل ” یا ” دوم ” اشاره کرد البته فیلمهایی بوده اند کمی توانسته بودند خود را از این منجلاب تبدیل نجات دهند از این دست فیلمها می توان به فیلم ” تپه خاموش ” اشاره کرد که علی رغم اینکه کیفیت بالای داستان و اتمسفر خود بازی را نداشت اما قابل قبول بود . و حالا در جدیدترین این تبدیل ها بار دیگر یک بنجل تحویل سینما داده شده است !!. شخصا که هر 4 قسمت بازی هیتمن را بازی کرده ام و با شخصیت مامور 47 اشنای ی دارم , اصلا نمی توانم با مامور 47 فیلم ارتباط برقرار کنم ! به احتمال زیاد سازندگان فیلم حتی یک بار هم بازی هیتمن را انجام نداده اند زیرا اگر بازی کرده بودند مطمئنا با خصوصیت 47 بیشتر اشنا می شدند . مامور 47 بازی خونسرد , بی روح , میانسال به بالا ! , و البته کاملا خنثی از نظر حس بود !اما 47 فیلم از نظر سنی کوچکتر , گیج و تظاهر کننده به خونسردی , و البته از نظر چهره کوچکترین شباهتی به 47 بازی ندارد ! .

از مسائل ظاهری که بگذریم می ماند داستان فیلم . در بازی های کامپیوتری داستان در بیشتر مواقع به حاشیه می رود ( البته استثناهایی مانند ” سایلنت هیل” یا ” فاینال فانتزی ” نیز وجود دارند که داستان محور اصلی بازی است ) و مسئله اصلی کشت و کشتار توسط بازی کننده است اما بدون شک این اصل در یک فیلم سینمایی کاملا باید تغییر کند . زیرا در یک فیلم سینمایی بیننده هیچ نقشی در روند فیلم ندارد و فقط شاهد فیلم است و می بایستی داستان تا حدی قوی باشد که بیننده را که به عنوان یک تماشاگر به سینما امده تا فیلم ببیند راضی کند اما نویسنده فیلم این اصل را هم در نظر نگرفته و نتیجه این که شاهد یک فیلم ( شایدم دموی بازی !) عجیب غریب هستیم که همه موضوعات و شخصیتها از هما ابتدا مشخص است که قرار است چه اتفاقی برایشان در اخر فیلم رخ بدهد ! و البته نباید از عناصر فروش فیلم هم غافل شد ! وجود یک فا**ه همراه مامور 47 که دقیقا مشخص نیست چرا در فیلم و در کنار مامور 47 قرار داده شده است خودش یکی از نکات جالب فیلم است که فقط هنگام دیدن فیلم به عمق رابطه فاجعه این دو پی می برید ! . پیشنهاد می کنم عکس زیر را نگاه کنید !!! از دیگر نکات فیلم منفی فیلم به کارگردانی بد Xavier Gens است .

ساختن فیلم هیتمن که اصلا یک مامور مخفی و خونسرد است خودش یک هنر می خواهد ! اما سکانسهای پر تنش و تدوین با شتاب فیلم سر بیننده را به درد می اورد به علاوه اینکه بیننده باید حرکات احمقانه Timothy Olyphant را در نقش مامور 47 تحمل کند . اولیفانت که اخیرا بازی خوب وی در فیلم ” جان سخت : آزادانه زندگی کن یا بمیر ” دیده بودیم هیچ گونه شباهتی چه از نظر ظاهری چه از نظر فنی به مامور 47 ندارد و همین باعث شده این بازیگر خوب در فیلم سردگم و گیج باشد…! بدون شک فقط بازی کننده های هیتمن متوجه می شوند که در فیلم چه اتفاقاتی در حال افتادن است و بیننده عادی باید برای اینکه از موضوع سر در بیاورد یک سری به بازی هیتمن بزند ( که خود بازی هم اطلاعات زیادی نمی دهد ) . هیتمن یک بازی مخفی کارانه است و مانند بازی های مثل ” دوم ” نیست که بر پایه بزن بکش باشد ! و احتیاج بیشتری به پرداخت کاراکتر داشت . ( فیلم تبدیل شده به بازی و کاراکتر پردازی !!؟؟)

اين فيلمو دوسال پيش ديدم وهرچندماهي يه بار ديگه هم ميبينم.دوهفته قبل دوباره ديدم.فيلم درجه 2 ولي من عاشق شخصيت مامور47.بخاطر همين ميبينم.

لینک به دیدگاه

من آخرین فیلمم...... تو ماهواره دیدم خفن بود از اون عاشقی های خفن..... اسمش یادم نیست

یه آقا ی متاهل با خدمتکارشون رابطه داشت و میزنه خدمتکاره حامله میشه و زنش ماجرا رو می فهمه و خدمتکاره از خونه میزنه بیرون و میره ....بعدش هم اون اقاهه میره دنبال خدمتکاره ووووووووو

لینک به دیدگاه

من اصولا اهل فیلم دیدن نیستم

مگه اینکه خیلی تک باشه

تو این دوسه سال هم دو بار بیشتر سینما نرفتم:w16:

اولیش پارسال عید اخراجیها2

و دومیش یک ماه پیش ملک سلیمان

فیلم باید ارزش وقت گذاشتنو داشته باشه:a030:

لینک به دیدگاه
من اصولا اهل فیلم دیدن نیستم

مگه اینکه خیلی تک باشه

تو این دوسه سال هم دو بار بیشتر سینما نرفتم:w16:

اولیش پارسال عید اخراجیها2

و دومیش یک ماه پیش ملک سلیمان

فیلم باید ارزش وقت گذاشتنو داشته باشه:a030:

یعنی واقعا اخراجیها ارزش وقت گذاشتنو داره؟؟ :ws38:

من که حتی سری اولشم نرفتم سینما ببینم بنظرم خیلی مسخره هست! چرا انقدر فروش میکنه نمیدونم :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
وا

سری اولش که اصلا سینما پخش نشد

اون موقع مجوز پخش عمومی نداشت

بعدشم برای یکبار آره به نظرم از خیلی فیلمهای مزخرف بهتر بود

خب نمیدونم من که اصلا حال نکردم باهاش

سری اول و دوم

لینک به دیدگاه
وا

سری اولش که اصلا سینما پخش نشد

اون موقع مجوز پخش عمومی نداشت

بعدشم برای یکبار آره به نظرم از خیلی فیلمهای مزخرف بهتر بود

منم نگاش نکردم هرچند گفتم که فیلم وسینما یه موضوع سلیقه ایه ولی با شناختی که ازکارگردانش داشتم میتونستم اخرش رو یه کارناوال حدس بزنم!

نخندید ولی آواتار بود! :icon_redface:

عالی بود

اواتار یک مضمون فوق العاده ومتعالی با خودش داشت

حیف که اکرانش به بد زمانی خورد:icon_gol:

لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که دیدم سن پطرزبورگه ایرانی بود...چند هفته پیش تو سینما دیدم...محتوا نداشت ولی خیلی بامزه بود...از بازیه محراب قاسم خانی خیلی خوشم اومد....

اما از فیلمای خارجی اگه بخوام چیزی معرفی کنم که ارزش دیدن داشته باشه

مودیلیانی....the massanger داستان ژاندارک، کامیل کلودل،3 iron،ون گوگ،Magdalen sisters،افسانه 1900،آمادئوس که درمورد موتزارت هستش و فیلم فوق العاده ایه

رومئو ژولیت جدید....revolutionary road,پیشنهاد بیشرمانه....

باز از ایرانیها چن ماهه پیش فیلم "تهران طهران" و دیدم اپیزود دومش خوب بود حتما ببینید

لینک به دیدگاه

برای بار چندم فیلم ایرانی شب های روشن رو دیدم.... با کارگردانی فرزاد موتمن.

به نظر خیلی ها فیلم کسل کننده اییه.... از اون فیلماست که باید بهش دل داد تا بفهمی چی میگه. پر از جمله ها و دیالوگ های قشنگ و به یاد موندنیه. داستان دختریه(هانیه توسلی) که با پسری که عاشقشه بعد یک سال قرار داره. این قرار 4 شبه....

به نظر من که فیلم خیلی قشنگیه....:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...