رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برای بار چندم فیلم ایرانی شب های روشن رو دیدم.... با کارگردانی فرزاد موتمن.

به نظر خیلی ها فیلم کسل کننده اییه.... از اون فیلماست که باید بهش دل داد تا بفهمی چی میگه. پر از جمله ها و دیالوگ های قشنگ و به یاد موندنیه. داستان دختریه(هانیه توسلی) که با پسری که عاشقشه بعد یک سال قرار داره. این قرار 4 شبه....

به نظر من که فیلم خیلی قشنگیه....:ws37:

شبهای روشن فیلم بی نهایت زیباییه.... فکر کنم 5 بار دیدمش....به نظر کسل کننده میاد...ولی وقتی آدم توش غرق می شه می فهمه چه خبره. :ws37:

لینک به دیدگاه

فیلم:flightplan

به گارگردانی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

فیلم بی نهایت زیباییه...هیجان با احساس همراهه....

قضیهی کسیه که همسرش رو از دست داده و خودش طراح هواپیما های مسافر بری هست. خانومه با دخترش عازم یه کشور دیگه می شن...توی راه یهو می بینه دخترش کنارش نیست و.....

Flightplan.jpg

لینک به دیدگاه
فیلم:flightplan

به گارگردانی

فیلم بی نهایت زیباییه...هیجان با احساس همراهه....

قضیهی کسیه که همسرش رو از دست داده و خودش طراح هواپیما های مسافر بری هست. خانومه با دخترش عازم یه کشور دیگه می شن...توی راه یهو می بینه دخترش کنارش نیست و.....

Flightplan.jpg

اینو من با سانسور از تلوزیون ایران دیدم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

سنگسار ثریا ...

به کارگردانی سیروس نورسته

با بازی شهره آغداشلو

خارج از ایران فیلمبرداری شده ولی در مورد ایرانیا بود ... اعصابمون به هم ریخت ...

:hanghead:

لینک به دیدگاه

The memories of a Geisha

يه درام عاشقانه مربوط به زمان جنگ جهاني دوم.

Ghost Game

يه فيلم مثلا ترسناك :banel_smiley_4:

آدماي معروفي نبودن كه بخوام اسم بيارم...

لینک به دیدگاه

some like it hot

یه فیلم خیلی خیلی قدیمی هست، و حتی سیاه سفیده

ولی جزء فیلم های بی نظیری هست که تو تاریخ سینما ساخته شده

داستان در مورد 2 تا مرد هست که تو گروه ارکست کار میکنن، ناخواسته شاهد صحنه قتل میشند و واسه فرار از دست آدمکش ها خودشونو به صورت زن درمیارن و وارد یه گروه ارکست میشن که فقط زن باید داخل اون باشه و ...

من این فیلم رو وقتی حالم گرفته باشه میبینم و هنوز هم هر وقت میبینمش میخندم

پیشنهاد میکنم ببینید حتما

لینک به دیدگاه

salt

با بازی هیجانی آنجلینا جولی :ws3:

اِولین سالت ( آنجلینا جولی ) یک مامور موفق سرویس مخفی آمریکا است که در حال انجام جشن سالگرد ازدواجش با همسرش است ، اما زمانی که یک فراری روسی دستگیر می شود، در بازجویی ها اعتراف می کند که سالت برای روسیه کار می کرده است. سالت که کاملا مبهوت مانده است و فرصتی را هم برای توضیح دادن موضوع ندارد ترجیح می دهد از دست کسانی که قصد دارند تا او را دستگیر کنند فرار کند و با کمک رئیسش ، تد وینتر ( لیو شریبر ) که بنظر می رسد تنها کسی است که به بیگناهی سالت اعتقاد دارد ، خود را از این موقعیت خطرناک نجات دهد و …

salt2010-mp11.jpg

salt_film_2010-480x433-468x422.png

untitled-468x312.jpg

Salt-2.jpg

salt-20101-274x406.jpg

لینک به دیدگاه
salt

با بازی هیجانی آنجلینا جولی :ws3:

اِولین سالت ( آنجلینا جولی ) یک مامور موفق سرویس مخفی آمریکا است که در حال انجام جشن سالگرد ازدواجش با همسرش است ، اما زمانی که یک فراری روسی دستگیر می شود، در بازجویی ها اعتراف می کند که سالت برای روسیه کار می کرده است. سالت که کاملا مبهوت مانده است و فرصتی را هم برای توضیح دادن موضوع ندارد ترجیح می دهد از دست کسانی که قصد دارند تا او را دستگیر کنند فرار کند و با کمک رئیسش ، تد وینتر ( لیو شریبر ) که بنظر می رسد تنها کسی است که به بیگناهی سالت اعتقاد دارد ، خود را از این موقعیت خطرناک نجات دهد و …

salt2010-mp11.jpg

salt_film_2010-480x433-468x422.png

untitled-468x312.jpg

Salt-2.jpg

salt-20101-274x406.jpg

منم پیشنهاد می کنم ببینیدش ... :w16:

لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که دیدم 2 هفته Step Up 1.2.3 بود که البته 2تاش رو قبلا دیده بودم اما باز هم دلم می خواست ببینم

کارگردانش رو نمی دونم

بازیگراش رو هم نمی دونم

موضوع فیلم در مورد رقصهای خیابونی و hip hop هست

به نظرم یکی از بهترین و هیجان انگیز ترین فیلم هاییه که دیدم

پیشنهاد می کنم هر کس تا به حال ندیده حتما ببینش

لینک به دیدگاه

she is the man

فیلم خنده داری هستش ... در مورد دختری هست که به فوتبال علاقه داره و تصمیم داره به جای برادرش تو مسابقات شرکت کنه ... :ws47:

لینک به دیدگاه

اخرین فیلمی که دیدم فیلم from justin to kelly بود

اینم توضیحاتش تو IMDB

برای پرکردن اوقات فراعت ودیدن یه فیلم درحد رقص وسربسر گذاشتن چندتا جوون ودیدن پلاژهایی که تو خواب شاید ببینیم خوبه!

لینک به دیدگاه

اخریش همین salt بود که دوستان توضیح دادن

ولی فیلم پیشنهادی من sasy girl هست (دختر بد)

واقعا فوق العاده است

داستان دختریه که معشوقه اش رو در طی یک حادثه از دست میده

و به خاطر ناراحتی فراوون سعی در خود کشی خودش داره که یه پسر نجاتش میده

و طی گذشت فیلم دختر کارهایی رو که معشوقه اش برایش انجام میداده رو از پسره میخواد تا انجام بده

و دلیلش رو اخر میگه

پایانش قشنگه

کلا فیلم قشنگیه

پیشنهاد میکنم حتما ببینین...

البته توضیحاتم زیاد جالب نبودش..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...