رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آخرین فیلمی که دیدم

فیلمه (Twilight)

محصول 2010 آمریکا بودش

فیلمی خیلی قشنگی بود

ww40d1hi9bm96yswvf.jpg

قسمت یک و دوش رو دیدم ...خیلی تخیلی بود ...

واسه همین دیگه قسمت سه رو ندیدم ... :ws3:

لینک به دیدگاه
آخرین فیلمی که دیدم این بود:

Dinner For Schmucks

حتما ببینید :w16:

کمدیه؟

یا عشقولانه؟

شایدم خانوادگی...

جنگی که نیست؟

:JC_thinking:

لینک به دیدگاه
من ندیدمش ولی فیلمشو دارم ... فکر نمی کردم قشنگ باشه ...

یعنی ببینم... ؟ :ws37:

آره فیلم خوبی بود

ارزش دیدن داشت

تو سینمای ما کار جدیدی بود

لینک به دیدگاه

Die Säulen der Erde

The Pillars of the Earth

مربوط به دوران ساخت کلیسای کاتدرال انگلیس

گذشته از داستان عشقی در جریان فیلم، رذالت و پست فطرت بودن آدم هایی رو نشون می ده که به ظاهر مرد خدا هستند !

همون استفاده ابزاری از دین !

من ورژن سریالیش رو دیدم که در مجموع 4 قسمته یک ساعته بود !

لینک به دیدگاه

الان داشتم فیلم جدید بروس لی رو می دیدم:ws3:

از شوخی گذشته این فیلم رو دیدم Inception.. خیلی جالب بود حتما دوستانی که ندیدن ببینن

inceptiondvd.jpg

از یه جایی دانلود کردم!! سبکش احتمالا اکشن و تخیلی

لینک به دیدگاه

1288918432931inception2010.jpeg

نام فیلم : Inception

نام کارگردان فیلم : Christopher Nolan

نام نویسنده ی فیلم : Christopher Nolan

تاریخ اکران فیلم : ۱۶ July 2010

سبک فیلم : اکشن – تخیلی – ماجراجویی - درام؟!

رتبه ی فیلم : ۹٫۱/۱۰

سراغاز

فیلمنامه ای که حدود 10 سال طول کشید!

داستان در مورد فردی به نام کاب هست که شغلش دزدیدن اطلاعات به وسیله ورود به خواب بقیه هست

کاب بعد از یه مدت دیگه از کارش خسته میشه و چون تحت تعقیب هست (اتهام نادرست) سعی میکنه شغلش رو ترک کنه

اما در روند فیلم فردی به نام ساتیو به کاب پیشنهاد میده که افکار فیشر که رئیس یه شرکت بزرگ رو تغییر بده اونو از اتهاماتش خلاص میکنه و میتونه دوباره برگرده پیش بچه هاش!

اما این کار خیلی سخت و غیر ممکنه....

صحنه های اکشن و درام فیلم به خوبی کنار هم قرار میگیرن و در موقعی که بیننده از این همه درگیری خسته میشه فیلم دوباره برمیگرده به خاطرات کاپ و افکاری از همسرش...!

در کل نمیشه بگم بهترین فیلم دنیا اما inception یه روایت جدید رو در سینمای نوین به وجود اورد

سکانس پایانی فیلم هم بر خلا تصورات اصلا کلیشه ای نیس و جوری تموم میشه که اون مزه مسخره فیلم های هالیوودی رو عوض میکنه و به یه نوع کاملا برعکس تموم میشه!

پ.ن: حرف زیاده اما جاش تو این تاپیک نیس

این دختره Marion هم میتونس نقششو بهتر بازی کنه!

i604633_mall.jpg

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

نام فیلم : کریسمس

نام کارگردان : مهران مدیری

شرحی از فیلم : در مورد شبکه ها و برنامه های ویژه کریسمس که از طریق ماهواره پخش می شه

نظر من در مورد این فیلم :

تنها می تونم بگم متاسفم که با تهیه این فیلم زمانم رو حروم کردم و شخصیت خودم رو پیش خانواده ام پایین آوردم :icon_pf (34):

و البته متاسفم برای مسئولینی که با بی مسئولیتی و نادیده گرفتن این چنین توهین هایی به خانواده ایرانی اجازه انتشار این فیلم رو داده و با حمایت از چنین کارگردانان بی سر و پایی همه ارزش ها رو زیر پا می گذران :w00:

توصیه من اینه که به هیچ عنوان این فیلم رو نگاه نکنین و یا حداقل توی جمع خانوادگی این کار رو نکنین :ws46:

چون این آقای کارگردان که واقعا از نظر من دچار فقر فرهنگی و شعوره (با توجه به نمونه فیلم هایی که کارگردانی کرده و می کنه) چنان الفاظی به کار می بره که واقعا تنها در حد شان و شخصیت خودشه و .....

لینک به دیدگاه

نام فیلم : death race 2 (مسابقه مرگ 2 )

شرحی از فیلم : فیلم حول تعدادی از زندانیانی می چرخه که می خوان در مسابقه ای که در زندان برگزار می شه و جایزه اش هم آزادی از زندانه برنده بشن ......

تا حدودی سوژه فیلم به همون Death Race 1 برمی گرده البته با هیجانی چندین برابر بیشتر

نظر من در مورد فیلم : واقعا دیدنی و هیجان انگیز بود

لینک به دیدگاه
نام فیلم : death race 2 (مسابقه مرگ 2 )

شرحی از فیلم : فیلم حول تعدادی از زندانیانی می چرخه که می خوان در مسابقه ای که در زندان برگزار می شه و جایزه اش هم آزادی از زندانه برنده بشن ......

تا حدودی سوژه فیلم به همون Death Race 1 برمی گرده البته با هیجانی چندین برابر بیشتر

نظر من در مورد فیلم : واقعا دیدنی و هیجان انگیز بود

عه مگه شماره دومش هم اومده ؟

برم بگیرم :w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

آخرین فیلم همین دیشب ولی ارزش یاد آوری نداشت

آخرین فیلمی که تو ذهنم مونده فیلم شهر گمشده (در مورد انقلاب کوبا) با بازی داستین هافمن و اندی گارسیا بود که چند ماه پیش دیده بودمش و دوهفته پیشم دوباره دیدم. فیلم قشنگی بود...

لینک به دیدگاه
من تازه دارم فرار از زندان رو میبینم...

اما من میترسم...:banel_smiley_52:نه اینکه بترسما....از شکنجه ها حالم بد میشه!!!!!!:ws44:

نبین اگه میترسی

بزرگ شی تو روحیت اثر منفی میذاره

:Ghelyon:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...