رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Gifted

الان تو سینماهای امریکا داره پخش میشه و فیلم بی نظیریه.

جریان در مورد یه دختر 8 ساله هست که با داییش زندگی می کنه و نابغه ی ریاضیه. مادر اون بچه هم نابغه ی ریاضی بوده که داشته یه مسئله رو حل می کرده ولی دست یه خودکشی میزنه.

حالا چی به سر دختر بچه میاد خیلی جالبه....

لینک به دیدگاه

Passengers 2016

این فیلم دربارهٔ یک سفینه فضایی است که هزاران نفر را به سیاره‌ای دور دست می‌برد، اما یکی از محفظه‌های خوابش ایراد دارد و در نتیجه یکی از مسافران ۹۰ سال زودتر از موعد مقرر از خواب برخواسته و وقتی می‌بیند که به تنهایی در حال پیر شدن و مردن است تصمیم می‌گیرد مسافر دیگری را نیز بیدار کند…

Passengers-2016.jpg

این فیلم نگاه آدم به زندگی رو عوض میکنه ..

خیلی قشنگه

لینک به دیدگاه
Passengers 2016

این فیلم دربارهٔ یک سفینه فضایی است که هزاران نفر را به سیاره‌ای دور دست می‌برد، اما یکی از محفظه‌های خوابش ایراد دارد و در نتیجه یکی از مسافران ۹۰ سال زودتر از موعد مقرر از خواب برخواسته و وقتی می‌بیند که به تنهایی در حال پیر شدن و مردن است تصمیم می‌گیرد مسافر دیگری را نیز بیدار کند…

Passengers-2016.jpg

این فیلم نگاه آدم به زندگی رو عوض میکنه ..

خیلی قشنگه

فیلم خیلی خوبیه مخصوصا داستان فیلم حرف نداره

کلی حرف داره برا گفتن

لینک به دیدگاه

The One I Love 2014

خلاصه داستان: یه زوج که احساس میکنن شور و شوق اول زندگیشون رو از دست دادن به توصیه روانشناسشون به ویلایی که معرفی کرده میرن تا شروع جدیدی داشته باشن ولی متوجه میشن اونجا تنها نیستن .....

فیلم خیلی جالبی بود، گرچه شاید به خاطر ریتمش و فانتزی بودن (برای این فیلم شاید فانتزی کلمه مناسبی نباشه، ترجیح میدم بگم رئالیسم جادویی)، همه پسند نباشه ولی کسی که علاقه داشته باشه فیلمی ببینه که بعد از پایان ذهنش رو درگیر کنه از دیدنش پشیمون نمیشه.

لینک به دیدگاه
The One I Love 2014

خلاصه داستان: یه زوج که احساس میکنن شور و شوق اول زندگیشون رو از دست دادن به توصیه روانشناسشون به ویلایی که معرفی کرده میرن تا شروع جدیدی داشته باشن ولی متوجه میشن اونجا تنها نیستن .....

فیلم خیلی جالبی بود، گرچه شاید به خاطر ریتمش و فانتزی بودن (برای این فیلم شاید فانتزی کلمه مناسبی نباشه، ترجیح میدم بگم رئالیسم جادویی)، همه پسند نباشه ولی کسی که علاقه داشته باشه فیلمی ببینه که بعد از پایان ذهنش رو درگیر کنه از دیدنش پشیمون نمیشه.

تم داستانش مثل فیلم کانجورینگ هست ؟

واسه این گفتم که گفتین :

ولی متوجه میشن اونجا تنها نیستن .....

لینک به دیدگاه
تم داستانش مثل فیلم کانجورینگ هست ؟

واسه این گفتم که گفتین :

ولی متوجه میشن اونجا تنها نیستن .....

نه ترسناک نیست گرچه شروعش کمی تعلیق و دلهره داره

لینک به دیدگاه
نه ترسناک نیست گرچه شروعش کمی تعلیق و دلهره داره

من به تم ترسناک علاقه دارم

کانجورینگ رو خیلی دوست دارم ، دلهره شیرینی داره

مخصوصا وقتی یه نفر به کمک شخص دیگه ای میاد! اینکه حرفش رو باور داره .. این حس رو دوست دارم

لینک به دیدگاه

البته بعضی ها کانجورینک رو ترسناک از نوع فانتزیش میدونن !

ولی اول فیلم کانجورینگ 2 نوشته بر اساس داستان واقعی ! و آخرشم یه سری مستندات منتشر میکنه !

نمیدونم چرا احساس کردم اغراق تو قسمت مستنداتش هست

لینک به دیدگاه
من به تم ترسناک علاقه دارم

کانجورینگ رو خیلی دوست دارم ، دلهره شیرینی داره

مخصوصا وقتی یه نفر به کمک شخص دیگه ای میاد! اینکه حرفش رو باور داره .. این حس رو دوست دارم

منم از ژانر ترسناک خوشم میاد ...

البته بعضی ها کانجورینک رو ترسناک از نوع فانتزیش میدونن !

ولی اول فیلم کانجورینگ 2 نوشته بر اساس داستان واقعی ! و آخرشم یه سری مستندات منتشر میکنه !

نمیدونم چرا احساس کردم اغراق تو قسمت مستنداتش هست

به هر حال برای اینکه فیلم جذاب بشه حتما درش اغراق میشه . فکر نمیکنم ماجرا به همین شدت و حدت بوده باشه

لینک به دیدگاه
منم از ژانر ترسناک خوشم میاد ...

به هر حال برای اینکه فیلم جذاب بشه حتما درش اغراق میشه . فکر نمیکنم ماجرا به همین شدت و حدت بوده باشه

خدارو شکر یه نفر پیدا شد به این ژانر علاقه مند هست :ws3:

این فیلم هم مثل کانجورینگ هست nsidious_ Chapter

فکر کنم تا 3 اومده

دقت کردین شخصیت اصلی این فیلم ها ( پاتریک ویلسون ) تبدیل به یه چهره شاخص تو ژانر ترسناک شده ؟

چه تو زمینه مثبت چه منفی

220px-PatrickWilsonNov2010.jpg

لینک به دیدگاه
خدارو شکر یه نفر پیدا شد به این ژانز علاقه مند هست :ws3:

این فیلم هم مثل کانجورینگ هست nsidious_ Chapter

فکر کنم تا 3 اومده

دقت کردین شخصیت اصلی این فیلم ها ( پاتریک ویلسون ) تبدیل به یه چهره شاخص تو ژانر ترسناک شده ؟

چه تو زمینه مثبت چه منفی

220px-PatrickWilsonNov2010.jpg

:ws3:

nsidious قسمت اولش واقعا خوب بود، در کل مجموعه جالبیه میون این همه فیلمای ترسناک چرت و پرت

پاتریک ویلسون را نیز دوست میداریم :icon_redface: البته فکر کنم فیلمای اولش هم ترسناک کار کرده بود مثل فیلم Hard Candy

لینک به دیدگاه
:ws3:

nsidious قسمت اولش واقعا خوب بود، در کل مجموعه جالبیه میون این همه فیلمای ترسناک چرت و پرت

پاتریک ویلسون را نیز دوست میداریم :icon_redface: البته فکر کنم فیلمای اولش هم ترسناک کار کرده بود مثل فیلم Hard Candy

ندیدم اون فیلمُ

ی فیلم هندی خیلی متفاوت تو ژانر ترسناک دیدم که خبلی قشنگ بود ( البته شایدم محصول مشترک بود ! دقیق یادم نیست )

اسمشم یادم نیست :ws3: ولی موضوعش اینطوری بود که دو خواهر دوقلو بودن و یه پسری با ی کدوم ازین خواهرا قرار بود ازدواج کنه ولی اون خواهر دوقلوش رو حسادت میزنه اونو میکشه ! ( یه همچین چیزی بود ) انقدر که این دو خواهر شبیه بودن پسره متوجه نمیشه و با اون یکی ازدواج میکنه و بعدکلی رابطه عاشقانه کم کم بعد مدتی دختره دچار ی سری حرکات وحشیانه میشه ( ازینا که ی روح وارد جسم طرف میشه ) و در ادامه متوجه میشن روح اون خواهره هست و به خیال فکر پسره داره خواهرش رو اذیت میکنه ...

آخرشم پسره میفهمه دختره بهش رکب زد و قصد اون روح خواهره فهموندن داستان به پسره بود و ...

الان یکی فیلمُ دیده میاد میگه این داستانُ رو از کجا در آوردی :ws3:

ولی کلیت داستان این بود ، موزیک فوق العاده ای داشت ( البته قبول دارم همه فیلم های ترسناک رو قسمت موزیک زمینه سنگ تموم میذارن )

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

دوستانی که طرفدار سری فیلم های X-men یا wolverine هستن حتما فیلم Logan رو ببینن به شدت پیشنهاد میکنم.

خیلی ناراحت کننده بود پایان این فیلم حیف شد ...

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

The Faste of the Furious 2017 سریع و خشن 8

پیشنهاد میکنم حتما ببینید:ws3:

با زیرنویس و زبان اصلی ببینید چون سانسور بیخودی خیلی قسمت هاشو حذف میکنه:banel_smiley_4::ws46:

خیلی جذاب و و عالی وپر از انفجاررررررررررررررررررررررررررر:icon_pf (95)::guntootsmiley2: و اون طنز خاصی که بعضی قسمت هاش داره عالیه مثل قسمت هایی که بچه ی دام و میخوان نجات بدن خیلی خوشم اومد طنزش جذاب:ws3:

مشخصات فیلم :

نام فیلم : The Fate of the Furious

ژانر : اکسن | ماجراجویی | هیجان انگیز

محصول : 2017 | آمریکا

بودجه : $250,000,000

زبان : انگلیسی

کارگردان : F. Gary Gray

نویسنده : Chris Morgan, Gary Scott Thompson

ستارگان : Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson

خلاصه داستان :

داستان این قسمت دام و لتی با بازی دیزل و رودریگز را در ماه عسل دنبال می‌کند تا یک زندگی نرمال را شروع کنند. اما با ورود یک زن اسرارآمیز با بازی شارلیز ترون، دنیای آنها دوباره به مسایل جنایی گره می‌خورد.

دومینیک تورتو با بازی وین دیزل، به خانواده خود پشت کرده است و در مقابل آن‌ها قرار گرفته است. او در این فیلم در حال همکاری و کمک به شخصیت شرور و منفی اصلی این فیلم با بازی شارلیز ترون، است.

fast-furious.jpg

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

فیلم زیاد دیدم این چند وقت ولی دو تایی که ماندگار تر بودن رو معرفی می کنم:

hov33l4e.jpg

نام: اسم تو – Your Name

» سال انتشار: ۲۰۱۶

» کارگردان: Makoto Shinkai

» شرکت تولید کننده: CoMix Wave Films

» کشور تولید کننده: ژاپن

» زمان: ۱۰۶ دقیقه

» زبان: ژاپن

خلاصه داستان: اسم تو نام پویانمایی محصول کمپانی کومیکس ویو فیلمز کشور ژاپن می‌باشد که به کارگردانی و نویسندگی ماکوتو شینکای ساخته شده و در سال ۲۰۱۶ توسط کمپانی توهو عرضه شده است. داستان پویانمایی برگرفته از رمانی به همین نام اثر ماکوتو شینکای می‌باشد که مخلوطی از عشق و معجزه است. درباره دو نوجوان دبیرستانی که می‌خواهند همدیگر را در رویاهایشان پیدا کنند… از دیگر ساخته‌های ماکوتو شینکای می‌توان به پویانمایی‌های “

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
” و “
” اشاره کرد.

داستان جالب و درگیر کننده ای داره. به همراه کارگردانی خوب. همینطور مثل کارای قبلیش به لحاظ بصری واقعن چشم نوازه. کار قبلی این کارگردان

هم تجربه ی خیلی دلچسبی بود. این فیلم هم لذت بخش و دیدنیه:a030:

1BFVLRAL0U4uKtuQosDromYXvZY.jpg

Raw (خام)

محصول : ایتالیا , فرانسه , بلژیک

ستارگان : Garance Marillier, Ella Rumpf, Rabah Nait Oufella

کارگردان : Julia Ducournau

محصول 2016

خلاصه:

جاستین دختر جوان گیاه‌خواری می باشد که به یک مدرسه دامپزشکی رفته است. او پس از اطلاع از اصول مرموز آنجا و شرکت در یک مراسم عجیب گوشت خواری، شروع به تجربه‌ی عواقبی وحشتناک و غیرمنتظره می‌کند…

این فیلم یکی از فیلمای پرحاشیه ی کن سال گذشته بود. خیلی از تماشاگرا موقع اکران حالشون دگرگون شد. که همین مساله که اغراق شده هم بود، خیلی به لحاظ تبلیغاتی به فیلم کمک کرد.

جدا از یکی دو تا صحنه ی منزجرکننده ای که داره، فیلم بشدت خوش ساخت و جسورانه ایه. جالبه که این فیلم اولین تجربه ی بلند کارگردان هست، نتیجه ی کار درخشان در اومده. فیلم واقعن تکان دهنده ست و به لحاظ موضوع، اجرا و شخصیت پردازی بسیار هئشمندانه و دقیقه. صحنه های منزجر کننده هم کاملن در راستای تم و دغدغه ی فیلمه. به همون اندازه که زننده ست به همون اندازه هم ببینده ولع داره برا ادامه ش. بازی بازیگر نقش اول هم تماشاییه. چند تا سکانس خیلی درخشان هم داره. در کل تجربه ی غریب و در عین ناباوری لذت بخشیه!

:a030:

لینک به دیدگاه

فیلم قشنگیه ، قسمت یکش هم خیلی قشنگه

ژانر : اکشن , جنایی , مهیج

۷٫۸/۱۰ از ۱۲۵,۸۷۷ رای

مدت زمان : ۱۲۲ دقیقه

زبان : انگلیسی , فارسی

کیفیت : BluRay 720p 4stars.gif

فرمت : MKV

انکودر : MkvCage / ShAaNiG

حجم : ۱٫۱ گیگابایت

محصول : آمریکا , ایتالیا , کانادا

ستارگان : Keanu Reeves, Ian McShane, Ruby Rose, Laurence Fishburne

کارگردان : Chad Stahelski

خلاصه داستان :

جان ویک فصل دو ، یک فیلم اکشن به کارگردانی چاد استاهلسکی است. این اثر دنباله‌ای بر فیلم جان ویک در سال ۲۰۱۴ به شمار می‌رود. در خلاصه داستان فیلم آمده است ، یکی از همراهان پیشین جان ویک در حال طرح‌ریزی یک عملیات مخرب مخفیانه است. ولی به دلیل اینکه جان ، گرفتار سوگند کمک به اوست ، به رم سفر می‌کند. اما در این بین با گروهی از خطرناک‌ترین هیتمن‌های جهان مواجه می‌شود و…

John-Wick-Chapter-2-800x445.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...