رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

1BFVLRAL0U4uKtuQosDromYXvZY.jpg

Raw (خام)

محصول : ایتالیا , فرانسه , بلژیک

ستارگان : Garance Marillier, Ella Rumpf, Rabah Nait Oufella

کارگردان : Julia Ducournau

محصول 2016

خلاصه:

جاستین دختر جوان گیاه‌خواری می باشد که به یک مدرسه دامپزشکی رفته است. او پس از اطلاع از اصول مرموز آنجا و شرکت در یک مراسم عجیب گوشت خواری، شروع به تجربه‌ی عواقبی وحشتناک و غیرمنتظره می‌کند…

این فیلم یکی از فیلمای پرحاشیه ی کن سال گذشته بود. خیلی از تماشاگرا موقع اکران حالشون دگرگون شد. که همین مساله که اغراق شده هم بود، خیلی به لحاظ تبلیغاتی به فیلم کمک کرد.

جدا از یکی دو تا صحنه ی منزجرکننده ای که داره، فیلم بشدت خوش ساخت و جسورانه ایه. جالبه که این فیلم اولین تجربه ی بلند کارگردان هست، نتیجه ی کار درخشان در اومده. فیلم واقعن تکان دهنده ست و به لحاظ موضوع، اجرا و شخصیت پردازی بسیار هئشمندانه و دقیقه. صحنه های منزجر کننده هم کاملن در راستای تم و دغدغه ی فیلمه. به همون اندازه که زننده ست به همون اندازه هم ببینده ولع داره برا ادامه ش. بازی بازیگر نقش اول هم تماشاییه. چند تا سکانس خیلی درخشان هم داره. در کل تجربه ی غریب و در عین ناباوری لذت بخشیه!

:a030:

منظورتون از منزجر کننده چیه دقیقا ؟ :ws38:

مشتاق شدم که ببینم ولی اصولا با صحنه های منزجر کننده نمی تونم کنار بیام

لینک به دیدگاه

:w58:

لینک به دیدگاه

والا خوب موضوع داستان که دختره علاقه مند میشه به خوردن گوشت و در ادامه مشخصن گوشت انسان یه مقداری فضای کلی رو مشخص میکنه.. منتها به هیچ عنوان شبیه فیلم های این ژانر که صرفن حال بهم زن هستن نیست.

گفتم اون معدود صحنه های چندشی هم که داره بیشتر مربوط به همین قضیه و در راستای موضوع فیلم هست. حالا نمیخواستم اسپویل کنم چون گفتید میگم مثلن بدترینش در حد نشون دادن خوردن انگشت بریده شده ی یکی هست. در همین حد..

که اونم مشکل ساز نیستش خیلی. من خودم اصلن تحمل صحنه های مهوع رو ندارم ولی اذیت نشدم انچنان سر این فیلم.

میگم فیلم ارزشمندیه در کل:a030:

لینک به دیدگاه

alien covenant (2017)

از نظر بصری سرگرم کننده است. از نظر داستان و شخصیت پردازی چیزی برای ارائه نداره. فیلم مستقلی نیست یعنی حتما باید بیگانه و پرومتئوس رو دیده باشین. 6 از 10

The Second Mother (2015)

درامی ساده با رگه هایی کمرنگ از کمدی. در باب اختلاف طبقاتی . کارگردانی قابل قبول و بازی های خوب که تونستن فیلم نامه ساده اش رو بالا بکشن. 7 از 10

goodbye children (1987)

درامی براساس زندگی واقعی خود کارگردان. درباب پنهان شدن یهودی ها از دست نازی ها در جنگ جهانی دوم. روایت ساده و بدون چالشی داره و آنچه مد نظر کارگردانه درگیر کردن احساسات بیننده و همذات پنداری با شخصیت های اصلی است. 7.5 از 10

لینک به دیدگاه

آخرین فیلمی که دیدم John_Wick_Chapter_2

اصلا فکر نمیکردم جالب باشه ولی وقتی دیدم نظرم کاملا عوض شد خودش یه سبک جدیدیه تو سینما و میتونه موفق باشه صحنه های اکشن جالب و پرهیچان که با کمی کمدی تلفیق شده.من پیشنهاد میکنم که این فیلمو از دست ندید

لینک به دیدگاه

Pentru Patrie - 1977 (Romanian)

if you want to watch a Historical Movie, this one is what i Recommend to you.

the story is about Romano-Ottoman Wars followed by independence of Romania in 1878.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

)

پنترو پاتریه (برای میهن)

ژانر: تاریخی - جنگی - درام

کشور سازنده: رومانی

زبان: رومانیایی

سال تولید 1977

کارگردان: اسطوره تکرار نشدنی مرحوم زنده یاد سرجیو نیکولائسسکو

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...

سریال arrowe که تا فصل پنج قسمت 3 بیشتر نیومده رو دیدم . یه جوان عیاش ثروتمند که به مدت چندسال همه اطمینان داشتند که مرده ولی بعد پیداش میشه و 5 سال در جزیره ای بوده ولی خب در حین فیلم معلوم میشه فراتر از این حرفها بوده مسئولیتش و به شکل یه کماندار بعنوان هویت پنهانش شروع میکنه به داد مردم رسیدن و کلا ارزش دیدن داره ...

کلا از سبک همچین فیلمهایی اکشن آمریکایی خوشم میاد .

مثل frinj که علمی و اکشن و تخیلی بود.

یه مدت پیش هم the last ship رو دیدم که تازگی برم سراغ فصل چهارمش فیلمی قشنگیه که میشه حتی با خیال راحت در کنار خانواده دیدش و نگران نبود. یک کشتی جنگی که درگیر با یک دانشمد و ویروس خطرناکی که دنیا رو تهدید میکنه و تلاش میکنند که بتونند واکسن و به تمام دنیا برسونند ولی خب سیاستمدارها سد راهشون می شوند.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

با سلام و تحیات

بعد مدتها اومدم گفتم یه معرفی کوتاه از فیلمایی که اخیرا دیدم بدم

امسال بنظرم سال خیلی خوبی بود از نظر سینمایی فیلمای خیلی خوبی داشتیم که به بهتریاناش اشاره میکنم:

The_Killing_of_a_Sacred_Deer.png

Killing of a sacreed deer: جدیدترین فیلم لانتیموس، یکی از کارگردانای مورد علاقمه، بشدت فیلم رو دوست داشتم، فضای خیلی یونیکی داره فیلم مثل همیشه.

اجرا بی نقص بود واقعا.

Three_Billboards_Outside_Ebbing%2C_Missouri.png

3 billboards outside ebbing missouri یکی از بهترین های امسال، فیلمنامه ی جوندار و بسیار قوی، با کارگردانی و بازیای فوق العاده (خاصه بازیگر اصلی زن فرانسیس مک دورمند)

ضمن اینکه پرداخت شخصیتا بی نظیر.

margot-robbie-i-tonya.jpg?itok=AIDJqYVu

I، TONYA خیلی بالاتر از انتظارم بود، مارگو رابی واقعا پیشرفت چشمگیری کرده بازیش در این فیلم درخشانه، خود فیلم هم بسیار خوش ساخته، لذتشو بردم. برام خیلی عجیب بود که در قسمت کارگردانی و بهترین فیلم نامزد اسکار نشد واقعا جاش خالی بود.

Loveless_%28film%29.png

Loveless: جدیدترین ساخته کارگردان کاربلد روس آندری زویاگینتسف، بی صبرانه منتظرش بودم و باید بگم این فیلم هم جزو کارای خیلی خوبشه، یه درام بشدت درگیر کننده، عمیق و البته تلخه.

Coco_%282017_film%29_poster.jpg

و در نهایت انیمیشن Coco، مثل اکثر کارای پیکسار، لذت بخش و مفرح، داستان در فضای فرهنگی و آداب و رسوم مکزیک میگذره که به شخصه همیشه برام جذاب و دوست داشتنیه

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
در در 13 اسفند 1396 در 21:09، Shiva-M گفته است :

Coco_%282017_film%29_poster.jpg

و در نهایت انیمیشن Coco، مثل اکثر کارای پیکسار، لذت بخش و مفرح، داستان در فضای فرهنگی و آداب و رسوم مکزیک میگذره که به شخصه همیشه برام جذاب و دوست داشتنیه

این Coco به جز یکی از آهنگهاش چه چیز دیگریش جالبه که هر شبکه ای می زنی داره نمایش میده؟!!!

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

قانون مورفی

کارگردان رامبد جوان، کمدی

برای یک بار دیدن و دور شدن از فضای زندگی ای که داریم خوب بود

فیلم خیلی پر از رنگ های شاد هستش واز همون اول جلب توجه میکنه که با ی فیلم کمدی و شاد طرف هستین

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...