رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• 1 ماه بعد...

مغزهای کوچک زنگ زده (۱۳۹۶)

به پیشنهاد دوستان دیدم ! فیلم خوبی بود و به نظر من میتونست خیلی بهتر هم باشه اگه هومن سیدی یخورده بیشتر روی فیلمنامه وقت میذاشت !

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

فیلم شبی که ماه کامل شد، به کارگردانی نرگس آبیار

فیلم خوبی بود، و نه اونطوری خوب که بتونم بگم از فیلم "نفس" بیشتر دوست داشتم!

نمیدونم چرا از خانم آبیار توقع بیشتری داشتم. درست روی صحنه های مهیج فیلم متوقف می شد و می رفت روی سکانس دیگه

رفتم توی سینما ببینم که هیجاناتم بیشتر درگیر بشه، ولی خب نمی دونم چرا زیاد تحت تاثیرم قرار نداد

اما اینقدر فیلم خوبی بود که بگم هنوزم دهنم درگیرشه و به رفتارها و حالت ها و حرفا فکر می کنم.

شاید زیادی آدم رو هیجان زده نکنه، که این رو بر مبنای ظرافت زنانه میذارم که یک خانم بیشتر از این نمی تونه صحنه های خشن رو بسازه

اما موضوع ذهن رو درگیر میکنه.

یکی از بهترین سکانس ها ، سکانس بازار قصاب ها بود.

بازی هوتن شکیبا عالی بود، بازی فرشته صدر عرفایی عالی، موسیقی کوبنده و خوب، گریم ها عالی، طوری که اول شخصیت غمناز رو نشناختم.

از انتخاب های هوشمندانه خانم آبیار خیلی خوشم میاد.

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

به وقت شام!!

انگار که حاتمی کیا بخواد توی این فیلمش خیلی واضح بیان کنه: چگونه کارنامه کارگردانی خودمان را خراب کنیم؟ :))

چرا واقعا؟

به وقت شام بسیار ضعیف بود.

یک واقعیت که می‌تونست خیلی بهتر از این‌ها نمایشش بده.

طوری بود که حتی استفاده از اِلِمان‌های احساسیش (که توی همه فیلم‌هاش هست و آدم رو تحت تاثیر قرار میده)

نتونسته بودن راه به جایی ببرن.

واقعا حیف نیست این کارگردان؟

لینک به دیدگاه

ی مشت فیلم پیدا کردم یکی یکی میبینم همه آبکی

:ws47:

dont watch

فقط dan estevens جذابه واس اینم دیدمش بقیه فیلم نچسب سوژه فیلم بی هدفی خاص شاید ی دیالوگ به درد بخور داشت فقط

http://

لینک به دیدگاه
در در 25 تیر 1398 در 17:23، سین.دخت گفته است :

به وقت شام!!

انگار که حاتمی کیا بخواد توی این فیلمش خیلی واضح بیان کنه: چگونه کارنامه کارگردانی خودمان را خراب کنیم؟ :))

چرا واقعا؟

به وقت شام بسیار ضعیف بود.

یک واقعیت که می‌تونست خیلی بهتر از این‌ها نمایشش بده.

طوری بود که حتی استفاده از اِلِمان‌های احساسیش (که توی همه فیلم‌هاش هست و آدم رو تحت تاثیر قرار میده)

نتونسته بودن راه به جایی ببرن.

واقعا حیف نیست این کارگردان؟

باید برای گوش پر از حرف شاخه ها

تفسیر تازه نقل کند از هرس شدن ... 

+ متری شیش و نیم 

- بازی پیمان معادی آدم رو منجمد میکرد روی صندلی سینما ?

گرچه که بنظرم پرداخت شخصیتش افراط داشت

- خوب و بد خط تمایز نداشت. دوست دارم اینجور فیلم هارو 

لینک به دیدگاه

فیلم glass

انتظار چیز بهتری رو داشتم، با توجه به دو سری قبلش،

موقع دیدن فیلم یک جورایی هی می گفتم این دیگه چیه! و از یه طرف دیگه هی دلم می خواست بگم که خوووبه!! ?

ارزش دیدن رو داره به هر حال.

فیلم split رو بین این سه گانه بیشتر دوست داشتم. شوکه کننده بود، هم داستان و هم بازی مک آووی

و اینکه فیلم موسیقی متن خوبی داشت.

+

فیلم glass رو وقتی ببینید که دو سری قبل رو دیده باشید. مخصوصا split براتون فیلم واضح تر و ملموس تر میشه.

و الا که انگار دارید یه فیلم نه چندان جالب می بینید!!

لینک به دیدگاه

721183512__.jpg.ffcb36cf58d71eb69cd18771bb94206f.jpgبازار ، فیلمی جنایی و مهیج محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی گاراو کی چاولا می‎باشد. داستان فیلم در بازار بورس و التهابات مربوط به آن اتفاق می‎افتد و درباره‎ی مردی جوان و بلندپرواز به نام ریزوان می‎باشد که پس از آمدن به بمبئی به یک معامله‎گر سهام برای یک تاجر مرموز تبدیل می‎شود. اما…

لینک به دیدگاه

Furie-2019-2-min.jpg.17a370b655a1a2429ecd4d33b28c11e6.jpgکثیف، پس از اینکه کودکی توسط گروهی خلافکار ربوده می‌شود ، سارقان متوجه می‌شوند که نباید این بچه را می‌دزدیدند. زیرا مادر این کودک یک گانگستر سابق به نام های فونگ می‌باشد که فردی بسیار خطرناک است. های فونگ که بعد از تولد فرزندش از دنیای گانگستری خارج شده است ، به تعقیب سارقان می‌پردازد و دست به انجام هر کاری می‌زند تا فرزندش را به خانه بازگرداند و…

لینک به دیدگاه

شزم ، فیلمی اکشن و فانتزی محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی ام دیوید اف سندبرگ می‌باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، توانایی و قدرت شزم جادویی هزارساله است که توسط جادوگری به نام ماماراگان به یک نفر در طی هزار سال بخشیده می‌شود و از قضا این قرعه به نام جوانی کم‌تجربه به نام بیلی بتسون می‌افتد که باعث به وجود آمدن ماجراهای فراوانی می‌شود و…
220px-Shazam_film_poster.jpg.ee5c2386de20ba608d41a7f2c13a9949.jpg

لینک به دیدگاه

Ocean’s 8

هشت یار اوشن ، فیلمی اکشن و مهیج محصول سال ۲۰۱۸ به کارگردانی گری راس می‎باشد. در خلاصه داستان این فیلم آمده است ، دبی اوشن تصمیم می‎گیرد یک گروه از افراد باتجربه را گردآوری کرده و یک سرقت ناممکن را در نیویورک انجام دهند. اما در این بین اتفاقات زیادی رخ می‎دهد که ماموریت آنها را دشوار و پیچیده می‎کند و…
oceans_eight_2018_persian_subtitle.png.2d19ebf7d24233126593aebaf129362e.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...